Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA ELEKTRA"

Kategorija : ZAGIĆI (2010.)
Rang natjecanja: 3. ZNL A
Kategorija: ZAGIĆI II ( 11'/12`)
Rang natjecanja: 4. ZNL
Trajanje utakmice: 2 x po 20 minuta


Popis igrača: Zagići - 2010.

Azinović Gabrijel, Barić Roko, Bašić Maro, Dujmović David, Elez Bartol, Knežević Mijo, Kolar Leo, Krhač Petar, Krtalić Vito, Ladišić Antun, Marešić Damian, Ojdenić Bartol, Papić Toni, Suljić Luka, Sunko Leon, Šuto Noa Valjak Jan

Popis igrača: Zagići II - 2011 i mlađi

Brakus Jakov, Kabok Lukas, Mađarić Lovro, Orehovec Luka, Pišćetek Matija, Rešetar Marko, Rohlik Jan, Savić Karlo, Skoko Krešo, Artić Patrik, Badrić Jura, Barbarić Borna, Bodor Borna, Butorac Gabriel, Čolak Didak Krešimir, Galić Krunoslav, Hasani Adrian, Krajačec Mak, Milas Maks, Soljankić Marko, Sokol Mak, Prodanović Ivan, Parlov Lovro, Purković Eroll Petar, Anđelić Ivan

Tablica - Zagići (2010.)
Sezona 2018/2019.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Utrina
3
3
0
0
29
0
9
2 Odra
3
3
0
0
29
3
9
3 Polet
3
2
0
1
20
7
6
4 Gavran 2003
3
2
0
1
12
12
6
5 Šparta-Elektra
1
1
0
0
7
0
3
6 Sava
1
1
0
0
4
2
3
7 Blato
2
1
0
1
8
7
3
8 Botinec
3
1
0
2
8
13
3
9 Hrvatski Leskovac
1
0
0
1
0
9
0
10 Sloga-Gredelj
2
0
0
2
0
14
0
11 Podsused
3
0
0
3
8
23
0
12 Zelengaj 1948
3
0
0
3
0
35
0

Tablica - Zagići (2011/12) - Sezona 2018/2019

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Prečko
3
3
0
0
27
2
9
2
Utrina
2
2
0
0
29
2
6
3
Odra
3
2
0
1
28
9
6
4
Devetka
2
2
0
0
18
0
6
5
Most
3
2
0
1
11
5
6
6
Polet
2
1
0
1
6
7
3
7
Šparta-Elektra
3
1
0
2
13
16
3
8
Sesvete
3
1
0
2
8
13
3
9
Dinamo OO
4
1
0
3
10
25
3
10
Kašina
3
1
0
2
6
22
3
11
Maksimir
3
1
0
2
5
21
3
12
Zelengaj 1948 II
0
0
0
0
0
0
0
13
Čulinec II
0
0
0
0
0
0
0
14
Ivanja Reka
3
0
0
3
6
45
0
Kliknite na sliku za uvećanje!

Foto galerija


Raspored i rezultati utakmica - Zagići u sezoni 2018/2019.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
27.09.2018 18:00 Utrina - Polet
9:0
16.09.2018 13:30 Polet - Gavran 2003
3:5
08.09.2018 11:00 Blato - Šparta-Elektra
-:-
16.09.2018 11:00 Botinec - Podsused
6:4
08.09.2018 11:00 Hrvatski Leskovac - Sava
-:-
15.09.2018 10:00 Sava - Sloga-Gredelj
-:-
30.09.2018 11:30 Sloga-Gredelj - Odra
0:7
15.09.2018 10:00 Šparta-Elektra - Hrvatski Leskovac
-:-
07.10.2018 10:00 Podsused - Gavran 2003
-:-
19.09.2018 18:00 Utrina - Zelengaj 1948
13:0
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
23.09.2018 10:00 Zelengaj 1948 - Polet
0:14
29.09.2018 11:00 Polet - Botinec 3:2
22.09.2018 11:00 Blato - Utrina
0:7
02.10.2018 19:00 Odra - Gavran 2003 9:1
22.09.2018 10:00 Sloga-Gredelj - Šparta-Elektra
0:7
29.09.2018 10:00 Sava - Podsused 4:2
22.09.2018 11:00 Podsused - Odra
2:13
29.09.2018 10:00 Utrina - Hrvatski Leskovac 9:0
22.09.2018 11:00 Gavran 2003 - Botinec
6:0
29.09.2018 11:00 Zelengaj 1948 - Blato 0:8
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
06.10.2018 10:00 Blato - Polet
-:-
08.10.2018 10:00 Polet - Odra
0:4
03.10.2018 18:00 Hrvatski Leskovac - Zelengaj 1948
12:1
08.10.2018 10:00 Sava - Botinec
0:6
06.10.2018 10:00 Sloga-Gredelj - Utrina
-:-
11.10.2018 18:00 Šparta-Elektra - Gavran 2003
5:1
06.10.2018 11:00 Podsused - Šparta-Elektra
2:8
08.10.2018 10:00 Zelengaj 1948 - Sloga-Gredelj
0:9
06.10.2018 10:00 Gavran 2003 - Sava
-:-
08.10.2018 10:00 Blato - Hrvatski Leskovac
06.10.2018 10:00 Botinec - Odra
-:-
   
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
13.10.2018 10:00 Hrvatski Leskovac - Polet   20.10.2018 10:00 Polet - Sava  
14.10.2018 11:00 Sloga-Gredelj - Blato   20.10.2018 10:00 Šparta-Elektra - Odra  
13.10.2018 11:00 Podsused - Utrina   20.10.2018 10:00 Utrina - Gavran 2003  
13.10.2018 10:00 Botinec - Šparta-Elektra   20.10.2018 10:00 Zelengaj 1948 - Podsused  
13.10.2018 11:00 Odra - Sava   20.10.2018 10:00 Hrvatski Leskovac - Sloga-Gredelj  
           
           
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           

Raspored i rezultati utakmica - Zagići II u sezoni 2018/2019.


1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
09.09.2018 12:00 Utrina - Polet
-:-
16.09.2018 14:30 Polet - Maksimir
6:1
27.09.2018 19:00 Kašina - Šparta-Elektra
5:1
15.09.2018 10:00 Odra - Ivanja Reka
19:3
09.09.2018 10:00 Dinamo OO - Prečko
0:8
16.09.2018 11:30 Prečko - Sesvete
5:2
13.09.2018 19:00 Sesvete - Odra
2:6
20.09.2018 18:00 Šparta-Elektra - Dinamo OO
0:8
09.09.2018 11:00 Ivanja Reka - Devetka
-:-
15.09.2018 10:00 Most - Kašina
5:0
09.09.2018 10:00 Zelengaj 1948 II - Most
-:-
15.09.2018 10:00 Devetka - Čulinec II
-:-
09.09.2018 10:00 Čulinec II - Maksimir
-:-
15.09.2018 10:00 Utrina - Zelengaj 1948 II
-:-
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
22.09.2018 09:30 Kašina - Utrina
1:16
29.09.2018 12:00 Polet - Devetka
0:6
23.09.2018 16:00 Dinamo OO - Most
1:4
29.09.2018 10:00 Odra - Maksimir
3:4
03.10.2018 19:00 Sesvete - Šparta-Elektra
2:6
29.09.2018 12:00 Šparta-Elektra - Ivanja Reka
12:3
22.09.2018 12:00 Ivanja Reka - Prečko
0:14
30.09.2018 12:00 Most - Sesvete
2:4
23.09.2018 10:00 Maksimir - Devetka
0:12
02.10.2018 18:00 Utrina - Dinamo OO
13:1
22.09.2018 10:00 Zelengaj 1948 II - Polet
-:-
29.09.2018 10:00 Prečko - Čulinec II
-:-
22.09.2018 10:00 Čulinec II - Odra
-:-
29.09.2018 10:00 Zelengaj 1948 II - Kašina
-:-
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
06.10.2018 10:00 Kašina - Polet        
06.10.2018 10:00 Sesvete - Utrina        
06.10.2018 10:00 Ivanja Reka - Most        
06.10.2018 10:00 Maksimir - Prečko        
06.10.2018 10:00 Devetka - Odra        
06.10.2018 10:00 Dinamo OO - Zelengaj 1948 II        
06.10.2018 10:00 Čulinec II - Šparta-Elektra        
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat