Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA ELEKTRA"

Kategorija : ZAGIĆI (09''), ZAGIĆI II ( 10'/11`)
Rang natjecanja: 2.ZNL B1 i B2
Trajanje utakmice: 2 x po 20 minuta
Treneri: Valentin Drobnjak

Popis igrača: Zagići - 2009.

Biškupić Gortan, Bonačić Luka, Bubalo Ante, Delić Luka, Govorčinović Niko, Hadji-Ristić Adam Yeshaya, Labus Nikola, Palavra Vito, Stoilov Lovro, Šandor Dominik, Ušalj Gavrilović Noah, Weissenbacher Noa

Popis igrača: Zagići II - 2010. i mlađi

Azinović Gabrijel, Dujmović David, Elez Bartol, Eterović Luka, Ladišić Antun, Marešić Damian, Papić Toni, Valjak Jan, Vučetić Ivor,


Tablica - Zagići (2009.) - 2.ZNL B1
Sezona 2017/2018.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Bubamara
             
2
Prigorje M
             
3
Sesvetski Kraljevec
             
4
Jarun
             
5
Trešnjevka
             
6
Prečko
             
7
Škola nogometa Maksimir
             
8
Prigorje Ž
             
9
Mladost Buzin
             
10
Devetka
             
11
Tekstilac-Ravnice
             
12
ZET
             
13
Šparta-Elektra
             
14
Studentski Grad
             

Tablica - Zagići (2010/11) - liga B2 Sezona 2017/2018.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Bubamara
             
2
Trešnjevka
             
3
Sesvetski Kraljevec
             
4
Prigorje M
             
5
Devetka
             
6
Škola nogometa Maksimir
             
7
Šparta-Elektra
             
8
Jarun
             
9
Mladost Buzin
             
10
Studentski Grad
             
11
Prigorje Ž
             
12
Prečko
             
13
ZET
             
14
Tekstilac-Ravnice
             
Kliknite na sliku za uvećanje!

Foto galerija

Mladi nogometaši i nogometašice NK Šparta Elektra iz Zagreba iskoristili su boravak u Splitu, gdje sudjeluju na turniru "Prvi koraci", za posjet Hajdukovom stadionu, a tom prigodom fotografirali su se na poljudskom travnjaku s Hajdukovim kapetanom Mariom Maločom.


Raspored i rezultati utakmica - Zagići B1 u sezoni 2017/2018.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.09.2017 10:00 Prečko - Prigorje Ž
09.09.2017 11:00 Prigorje Ž - Bubamara
0:7
02.09.2017 10:00 Trešnjevka - Jarun
09.09.2017 11:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
2:1
02.09.2017 13:00 Škola nogometa Maksimir - Tekstilac-Ravnice
13:0
09.09.2017 11:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje M
7:3
02.09.2017 10:00 Studentski Grad - Devetka
09.09.2017 10:00 Devetka - ZET
8:0
02.09.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
09.09.2017 09:00 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
1:9
02.09.2017 10:00 Prigorje M - Mladost Buzin
09.09.2017 11:00 Jarun - Škola nogometa Maksimir
1:5
02.09.2017 Šparta-Elektra - Bubamara
odgoda
10.09.2017 09:00 Prečko - Trešnjevka
0:9
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.09.2017 11:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
5:0
  Prigorje Ž - Mladost Buzin  
16.09.2017 11:00 Škola nogometa Maksimir - Prečko
5:3
  Sesvetski Kraljevec - Bubamara  
16.09.2017 10:00 Studentski Grad - Jarun
-:-
  Devetka - Šparta-Elektra  
16.09.2017 10:00 ZET - Ravnice
5:0
  Ravnice - Prigorje M  
17.09.2017 10:00 Prigorje M - Devetka
0:0
  Jarun - ZET  
16.09.2017 12:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
0:1
  Prečko - Studentski Grad  
16.09.2017 09:00 Bubamara - Mladost Buzin
0:0
  Trešnjevka - Škola nogometa Maksimir  
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           

Raspored i rezultati utakmica - Zagići B2 u sezoni 2016/2017.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.09.2017 10:00 Prečko - Prigorje Ž
09.09.2017 12:00 Prigorje Ž - Bubamara
1:14
02.09.2017 10:00 Trešnjevka - Jarun
09.09.2017 12:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
0:7
02.09.2017 13:00 Škola nogometa Maksimir - Tekstilac-Ravnice
5:2
09.09.2017 12:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje M
0:6
02.09.2017 10:00 Studentski Grad - Devetka
09.09.2017 11:00 Devetka - ZET
4:1
02.09.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
09.09.2017 10:00 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
02.09.2017 10:00 Prigorje M - Mladost Buzin
09.09.2017 10:00 Jarun - Škola nogometa Maksimir
0:1
02.09.2017 Šparta-Elektra - Bubamara
odgoda
10.09.2017 10:00 Prečko - Trešnjevka
0:6
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.09.2017 10:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
3:0
  Prigorje Ž - Mladost Buzin  
16.09.2017 10:00 Škola nogometa Maksimir - Prečko
6:0
  Sesvetski Kraljevec - Bubamara  
16.09.2017 10:00 Studentski Grad - Jarun
-:-
  Devetka - Šparta-Elektra  
17.09.2017 11:00 ZET - Ravnice
7:0
  Ravnice - Prigorje M  
17.09.2017 09:00 Prigorje M - Devetka
0:0
  Jarun - ZET  
16.09.2017 13:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
2:3
  Prečko - Studentski Grad  
16.09.2017 10:00 Bubamara - Mladost Buzin
-:-
  Trešnjevka - Škola nogometa Maksimir  
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat