Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA ELEKTRA"

Kategorija : ZAGIĆI (09''), ZAGIĆI II ( 10'/11`)
Rang natjecanja: 2.ZNL B1 i B2
Trajanje utakmice: 2 x po 20 minuta
Treneri: Valentin Drobnjak

Popis igrača: Zagići - 2009.

   


Popis igrača: Zagići II - 2010. i mlađi

David Dujmović
Antun Ladišić
Luka Eterović
Damian Marešić
Ivor Vučetić
Jan Valjak
Bartol Elez
Gabrijel Azinović
Borna Polak
Matej Babić
Fran Zanoški
Matej Mamić
Marko Mamić
Viktor Zadro
Franko Zadro
     

Tablica - Zagići (2009.) - 2.ZNL B1
Sezona 2017/2018.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Bubamara
12
11
1
0
74
11
34
2 Trešnjevka
11
9
2
0
59
13
29
3 Sesvetski Kraljevec
11
9
1
1
64
25
28
4 Prigorje M
11
8
1
2
52
18
25
5 Škola nogometa Maksimir
12
7
1
4
54
29
22
6 Devetka
11
7
1
3
41
25
22
7 Mladost Buzin
11
6
0
5
30
36
18
8 ZET
11
5
1
5
21
44
16
9 Šparta-Elektra
12
4
1
7
50
29
13
10 Studentski Grad
9
3
0
6
24
48
9
11 Jarun
11
2
1
8
21
35
7
12 Prečko
12
1
1
10
20
47
4
13 Prigorje Ž
12
1
1
10
12
52
4
14 Ravnice
12
0
0
12
5
115
0

Tablica - Zagići (2010/11) - liga B2 Sezona 2017/2018.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Bubamara
12
10
1
1
77
18
31
2
Devetka
11
9
1
1
68
10
28
3
Prigorje M
11
9
1
1
57
8
28
4
Škola nogometa Maksimir
12
8
1
3
56
15
25
5
ZET
10
8
1
1
42
11
25
6
Šparta-Elektra
12
6
1
5
44
28
19
7
Sesvetski Kraljevec
11
5
0
6
48
36
15
8
Trešnjevka
11
5
0
6
21
21
15
9
Jarun
11
5
0
6
26
32
15
10
Ravnice
11
3
0
8
25
42
9
11
Prigorje Ž
12
2
1
9
19
73
7
12
Prečko
11
1
1
9
11
86
4
13
Mladost Buzin
11
1
0
10
17
65
3
14
Studentski Grad
6
0
0
6
3
69
0
Kliknite na sliku za uvećanje!

Foto galerija

Mladi nogometaši i nogometašice NK Šparta Elektra iz Zagreba iskoristili su boravak u Splitu, gdje sudjeluju na turniru "Prvi koraci", za posjet Hajdukovom stadionu, a tom prigodom fotografirali su se na poljudskom travnjaku s Hajdukovim kapetanom Mariom Maločom.


Raspored i rezultati utakmica - Zagići B1 u sezoni 2017/2018.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.09.2017 10:00 Prečko - Prigorje Ž
09.09.2017 11:00 Prigorje Ž - Bubamara
0:7
02.09.2017 10:00 Trešnjevka - Jarun
3:1
09.09.2017 11:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
2:1
02.09.2017 13:00 Škola nogometa Maksimir - Tekstilac-Ravnice
13:0
09.09.2017 11:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje M
7:3
02.09.2017 10:00 Studentski Grad - Devetka
09.09.2017 10:00 Devetka - ZET
8:0
02.09.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
09.09.2017 09:00 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
1:9
02.09.2017 10:00 Prigorje M - Mladost Buzin
09.09.2017 11:00 Jarun - Škola nogometa Maksimir
1:5
01.10.2017 17:00 Šparta-Elektra - Bubamara
5:2
10.09.2017 09:00 Prečko - Trešnjevka
0:9
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.09.2017 11:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
5:0
24.09.2017 11:00 Prigorje Ž - Mladost Buzin
1:4
16.09.2017 11:00 Škola nogometa Maksimir - Prečko
5:3
23.09.2017 11:00 Sesvetski Kraljevec - Bubamara
3:5
16.09.2017 10:00 Studentski Grad - Jarun
-:-
23.09.2017 10:00 Devetka - Šparta-Elektra
3:2
16.09.2017 10:00 ZET - Ravnice
5:0
23.09.2017 10:00 Ravnice - Prigorje M
0:15
17.09.2017 10:00 Prigorje M - Devetka
0:0
23.09.2017 10:00 Jarun - ZET
1:2
16.09.2017 12:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
0:1
24.09.2017 10:00 Prečko - Studentski Grad
1:3
16.09.2017 09:00 Bubamara - Mladost Buzin
0:0
23.09.2017 11:00 Trešnjevka - Škola nogometa Maksimir
8:3
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
30.09.2017. 11:00 ŠN Maksimir - Prigorje Ž
5:2
07.10.2017 11:00 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
1:6
30.09.2017. 11:00 Studentski Grad - Trešnjevka
-:-
07.10.2017 11:00 Devetka - Mladost Buzin
6:2
30.09.2017. 12:00 ZET - Prečko
3:0
07.10.2017 11:00 Ravnice - Bubamara
1:14
01.10.2017. 09:00 Prigorje M - Jarun
1:0
07.10.2017 11:00 Jarun - Šparta-Elektra
1:3
30.09.2017. 14:00 Ravnice - Šparta-Elektra
1:21
08.10.2017 09:00 Prečko - Prigorje M
0:3
30.09.2017. 09:00 Bubamara - Devetka
8:0
07.10.2017 11:00 Trešnjevka - ZET
9:0
30.09.2017. 12:00 Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec
5:7
07.10.2017 11:00 ŠN Maksimir - Studentski Grad
11:1
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.10.2017 16:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
2:4
21.10.2017 Prigorje Ž - Devetka
0:5
15.10.2017 11:00 ZET - Škola nogometa Maksimir
1:1
21.10.2017 Ravnice - Sesvetski Kraljevec
1:13
15.10.2017 10:00 Prigorje M - Trešnjevka
2:5
21.10.2017 Jarun - Mladost Buzin
1:2
14.10.2017 10:00 Prečko - Šparta-Elektra
0:3
21.10.2017 Prečko - Bubamara
2:3
14.10.2017 10:00 Bubamara - Jarun
9:0
21.10.2017 Trešnjevka - Šparta-Elektra
4:3
14.10.2017 11:00 Mladost Buzin - Ravnice
3:0
21.10.2017 Škola nogometa Maksimir - Prigorje M
1:2
14.10.2017 11:00 Sesvetski Kraljevec - Devetka
5:4
21.10.2017 Studentski Grad - ZET
-:-
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
28.10.2017 11:00 ZET - Prigorje Ž
5:3
04.11.2017 11:00 Prigorje Ž - Ravnice
1:0
28.10.2017 10:00 Prigorje M - Studentski Grad
-:-
04.11.2017 10:00 Jarun - Devetka
-:-
28.10.2017 10:00 Šparta-Elektra - Škola nogometa Maksimir
0:3
04.11.2017 10:00 Prečko - Sesvetski Kraljevec
1:7
28.10.2017 10:00 Bubamara - Trešnjevka
1:1
04.11.2017 10:00 Trešnjevka - Mladost Buzin
9:0
28.10.2017 13:00 Mladost Buzin - Prečko
5:2
04.11.2017 11:00 Škola nogometa Maksimir - Bubamara
1:2
28.10.2017 12:00 Sesvetski Kraljevec - Jarun
6:1
04.11.2017 11:00 Studentski Grad - Šparta-Elektra
2:9
28.10.2017 11:00 Devetka - Ravnice
6:1
04.11.2017 11:30 ZET - Prigorje M
1:6
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.11.2017 10:00 Prigorje M - Prigorje Ž
5:0
18.11.2017 09:00 Prigorje Ž - Jarun
0:4
11.11.2017 10:00 Šparta-Elektra - ZET
4:0
18.11.2017 10:00 Prečko - Ravnice
7:0
11.11.2017 10:00 Bubamara - Studentski Grad
0:6
18.11.2017 11:00 Trešnjevka - Devetka
4:1
11.11.2017 13:00 Mladost Buzin - Škola nogometa Maksimir
2:4
18.11.2017 09:00 Škola nogometa Maksimir - Sesvetski Kraljevec
2:7
11.11.2017 12:00 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
2:2
18.11.2017 12:30 Studentski Grad - Mladost Buzin
2:4
11.11.2017 10:00 Devetka - Prečko
4:2
18.11.2017 08:00 ZET - Bubamara
0:11
11.11.2017 09:00 Ravnice - Jarun
0:8
19.11.2017 10:00 Prigorje M - Šparta-Elektra
5:2
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Šparta-Elektra - Prigorje Ž        
  Bubamara - Prigorje M        
  Mladost Buzin - ZET        
  Sesvetski Kraljevec - Studentski Grad        
  Devetka - Škola nogometa Maksimir        
  Ravnice - Trešnjevka        
  Jarun - Prečko        
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           

Raspored i rezultati utakmica - Zagići B2 u sezoni 2016/2017.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.09.2017 10:00 Prečko - Prigorje Ž
09.09.2017 12:00 Prigorje Ž - Bubamara
1:14
02.09.2017 10:00 Trešnjevka - Jarun
09.09.2017 12:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
0:7
02.09.2017 13:00 Škola nogometa Maksimir - Tekstilac-Ravnice
5:2
09.09.2017 12:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje M
0:6
02.09.2017 10:00 Studentski Grad - Devetka
09.09.2017 11:00 Devetka - ZET
4:1
02.09.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
09.09.2017 10:00 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
02.09.2017 10:00 Prigorje M - Mladost Buzin
09.09.2017 10:00 Jarun - Škola nogometa Maksimir
0:1
02.09.2017 16:00 Bubamara - Šparta-Elektra
1:1
10.09.2017 10:00 Prečko - Trešnjevka
0:6
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.09.2017 10:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
3:0
24.09.2017 12:00 Prigorje Ž - Mladost Buzin
5:3
16.09.2017 10:00 Škola nogometa Maksimir - Prečko
6:0
23.09.2017 12:00 Sesvetski Kraljevec - Bubamara
5:8
16.09.2017 10:00 Studentski Grad - Jarun
-:-
23.09.2017 10:00 Devetka - Šparta-Elektra
7:2
17.09.2017 11:00 ZET - Ravnice
7:0
23.09.2017 10:00 Ravnice - Prigorje M
1:5
17.09.2017 09:00 Prigorje M - Devetka
0:0
23.09.2017 10:00 Jarun - ZET
1:7
16.09.2017 13:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
2:3
23.09.2017 10:00 Prečko - Studentski Grad
-:-
16.09.2017 10:00 Bubamara - Mladost Buzin
-:-
24.09.2017 10:00 Trešnjevka - Škola nogometa Maksimir
0:5
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
30.09.2017. 10:00 ŠN Maksimir - Prigorje Ž
8:0
07.10.2017 12:00 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
2:11
30.09.2017. 12:00 Studentski Grad - Trešnjevka
-:-
07.10.2017 10:00 Devetka - Mladost Buzin
10:1
01.10.2017. 12:00 ZET - Prečko
8:0
07.10.2017 12:00 Ravnice - Bubamara
3:4
01.10.2017. 09:00 Prigorje M - Jarun
4:1
07.10.2017 10:00 Jarun - Šparta-Elektra
1:3
30.09.2017. 14:00 Ravnice - Šparta-Elektra
0:3
08.10.2017 10:00 Prečko - Prigorje M
-:-
30.09.2017. 09:00 Bubamara - Devetka
3:1
07.10.2017 10:00 Trešnjevka - ZET
0:2
30.09.2017. 12:00 Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec
0:7
07.10.2017 10:00 ŠN Maksimir - Studentski Grad
-:-
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.10.2017 15:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
4:0
21.10.2017 Prigorje Ž - Devetka
0:8
14.10.2017 11:00 ZET - Škola nogometa Maksimir
3:3
21.10.2017 Ravnice - Sesvetski Kraljevec
1:5
15.10.2017 09:00 Prigorje M - Trešnjevka
2:0
21.10.2017 Jarun - Mladost Buzin
6:1
14.10.2017 09:00 Prečko - Šparta-Elektra -
0:6
21.10.2017 Prečko - Bubamara
1:14
14.10.2017 10:00 Bubamara - Jarun
7:1
21.10.2017 Trešnjevka - Šparta-Elektra
4:2
14.10.2017 12:00 Mladost Buzin - Ravnice
0:8
21.10.2017 Škola nogometa Maksimir - Prigorje M
2:4
14.10.2017 12:00 Sesvetski Kraljevec - Devetka
1:7
21.10.2017 Studentski Grad - ZET
1:4
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
28.10.2017 10:00 ZET - Prigorje Ž
-:-
04.11.2017 10:00 Prigorje Ž - Ravnice
1:4
28.10.2017 10:00 Prigorje M - Studentski Grad
-:-
04.11.2017 10:00 Jarun - Devetka
-:-
28.10.2017 12:00 Šparta-Elektra - Škola nogometa Maksimir
3:2
04.11.2017 10:00 Prečko - Sesvetski Kraljevec
0:10
28.10.2017 09:00 Bubamara - Trešnjevka
1:0
04.11.2017 10:00 Trešnjevka - Mladost Buzin
5:0
28.10.2017 12:00 Mladost Buzin - Prečko
1:3
04.11.2017 12:00 Škola nogometa Maksimir - Bubamara
0:1
28.10.2017 13:00 Sesvetski Kraljevec - Jarun
3:4
04.11.2017 12:00 Studentski Grad - Šparta-Elektra
1:12
28.10.2017 10:00 Devetka - Ravnice
5:0
04.11.2017 10:30 ZET - Prigorje M
1:0
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.11.2017 09:00 Prigorje M - Prigorje Ž
8:0
18.11.2017 10:00 Prigorje Ž - Jarun
0:3
11.11.2017 10:00 Šparta-Elektra - ZET
0:3
18.11.2017 09:00 Prečko - Ravnice
2:6
11.11.2017 10:00 Bubamara - Studentski Grad
0:19
18.11.2017 10:00 Trešnjevka - Devetka
0:6
11.11.2017 12:00 Mladost Buzin - Škola nogometa Maksimir
0:9
18.11.2017 10:00 Škola nogometa Maksimir - Sesvetski Kraljevec
4:2
11.11.2017 11:00 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
1:2
18.11.2017 11:30 Studentski Grad - Mladost Buzin
2:10
11.11.2017 10:00 Devetka - Prečko
15:0
19.11.2017 10:00 ZET - Bubamara
4:2
11.11.2017 10:00 Ravnice - Jarun
0:5
19.11.2017 09:00 Prigorje M - Šparta-Elektra
6:3
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Šparta-Elektra - Prigorje Ž        
  Bubamara - Prigorje M        
  Mladost Buzin - ZET        
  Sesvetski Kraljevec - Studentski Grad        
  Devetka - Škola nogometa Maksimir        
  Ravnice - Trešnjevka        
  Jarun - Prečko        
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat