Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : PIONIRI II ( 01', 02')
Rang natjecanja: TREĆA ZNL - SJEVER
Trajanje utakmice: 2 x po 30 minuta
Trener: Ante Bašić

Popis igrača:

Luka Budiselić, Eriol Binaj, Matej Begić, Dominik Sučec, Fran Dorner, Ante Lozo, Noa Rončević, Antonio Balen, Ante Munkačević, Dominik Kovač, Leonard Premec, Josip Gregorić, Jakov Kukučka, Nikola Vulas-Dalić, Karlo Tušek, Borna Ivoš, Toma Marjanović, Pelko Patrick, Marko Ostroški, Maček Ivan, "Đimi“


Tablica
PIONIRI II (2001/02.)
Sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Podsused
21
16
2
3
82
29
50
2 Tekstilac II
21
14
2
5
79
29
44
3 Prigorjr/M
21
12
1
8
75
42
37
4 Stud. Grad
21
11
2
8
63
53
35
5 Sloga Gredelj
21
10
3
8
39
35
33
6 Čulinec
21
8
3
10
43
51
27
7 Sava/Z
21
6
1
14
38
71
19
8 Šparta Elektra
21
0
0
21
7
116
0

Foto galerija

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
06.09.2015 SAVA/Z - SLOGA GREDELJ
3 : 0
13.09.2015 SLOGA GREDELJ - STUD. GRAD II
1 : 3
06.09.2015 PODSUSED - PRIGORJE/M
3 : 6
13.09.2015 .ČULINEC - ŠPARTA EL.II
5 : 1
10.09.2015 TEKSTILAC II - ČULINEC
10 : 0
12.09.2015 .PRIGORJE/M - TEKSTILAC II
1 : 2
06.09.2015 ŠPARTA ELEK.II - STUD. GRAD II
0 : 5
13.09.2015 .SAVA/Z - PODSUSED
0 : 5
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
20.09.2015 PODSUSED - SLOGA GREDELJ
6 : 2
27.09.2015 SLOGA GREDELJ - ČULINEC
0 : 0
20.09.2015 TEKSTILAC II - SAVA/Z
8 : 0
26.09.2015 PRIGORJE/M - STUD. GRAD II
6 : 3
20.09.2015 ŠPARTA ELEK.II- PRIGORJE/M
0 : 6
27.09.2015 SAVA/Z - ŠPARTA EL.II
6 : 0
20.09.2015 STUD. GRAD II - ČULINEC
1 : 2
27.09.2015 PODSUSED - TEKSTILAC II
4 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
03.10.2015 TEKSTILAC II - SLOGA GREDELJ
4 : 0
21.10.2015 SLOGA GREDELJ - PRIGORJE/M
1 : 0
03.10.201 PARTA ELEKTRA II - PODSUSED
1 : 8
11.10.2015 SAVA/Z - ČULINEC
1 : 5
04.10.201 .STUD. GRAD II - SAVA/Z
6 : 2
11.10.2015 PODSUSED - STUD. GRAD II
8 : 4
04.10.201 ČULINEC - PRIGORJE/M
2 : 2
  TEKSTILAC II - ŠPARTA EL.II
8 : 1
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
28.10.2015 ŠPARTA ELEK.II- SLOGA GREDELJ
25.10.2015 SLOGA GREDELJ - SAVA/Z
2 : 0
31.10.2015. STUD. GRAD II - TEKSTILAC II
3 : 2
24.10.2015 .PRIGORJE/M - PODSUSED
1 : 5
  ČULINEC - PODSUSED
3 : 0
25.10.2015 ČULINEC - TEKSTILAC II
1 : 3
  .PRIGORJE/M - SAVA/Z
odg.
25.10.2015 .STUD. GRAD II - ŠPARTA EL.II
5 : 0
Datum
9.kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
08.11.2015 STUD. GRAD II - SLOGA GREDELJ
4 : 2
14.11.2015 SLOGA GREDELJ - PODSUSED
1 : 2
08.11.201 .ŠPARTA ELEK.II- ČULINEC
0 : 3
14.11.2015 .SAVA/Z - TEKSTILAC II
3 : 2
07.11.201 TEKSTILAC II - PRIGORJE/M
5 : 2
14.11.2015 PRIGORJE/M - ŠPARTA ELEKTRA II
11 : 1
08.11.201 .PODSUSED - SAVA/Z
5 : 1
14.11.2015 .ČULINEC - STUD. GRAD II
3 : 2
Datum
11.kolo
Sati
Datum
12. kolo
Rez.
13.03.2016 ČULINEC - SLOGA GREDELJ
1 : 6
20.03.2016 SLOGA GREDELJ - TEKSTILAC II
0:0
13.03.2016 STUD. GRAD II - PRIGORJE/M
1 : 2
20.03.2016 PODSUSED - ŠPARTA ELEK.II
5:0
13.03.2016 ŠPARTA ELEK.II- SAVA/Z
0 : 3
20.03.2016 SAVA/Z - STUD. GRAD II
1:1
13.03.2016 TEKSTILAC II - PODSUSED
1 : 1
19.03.2016 PRIGORJE/M - ČULINEC
4:2
Datum
13.kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
02.04.2016 PRIGORJE/M - SLOGA GREDELJ
1:2
10.04.2016 SLOGA GREDELJ - ŠPARTA ELEK.II 11:15
03.04.2016 ČULINEC - SAVA/Z
2:0
10.04.2016 TEKSTILAC II - STUD. GRAD II 11:15
03.04.2016 STUD. GRAD II - PODSUSED
2:5
10.04.2016 PODSUSED - ČULINEC 11:15
02.04.2016 ŠPARTA ELEK.II- TEKSTILAC II
 0:8
10.04.2016 SAVA/Z - PRIGORJE./M 11:15
Datum
15.kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
17.04.2016 SAVA/Z - SLOGA GREDELJ 
1 : 2
24.04.2016 SLOGA GREDELJ - STUD. GRAD II
2:2
17.04.2016 PODSUSED      - PRIGORJE/M    
3 : 0
24.04.2016 ČULINEC - ŠPARTA ELEK.II
7:1
16.04.2016 TEKSTILAC II  - ČULINEC       
24.04.2016 PRIGORJE/M - TEKSTILAC II
0:4
16.04.2016 ŠPARTA ELEK.II- STUD. GRAD II 
0 : 4
24.04.2016 SAVA/Z - PODSUSED
0:5
Datum
17.kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
08.05.2016 PODSUSED - SLOGA GREDELJ
4:0
15.05.2016 SLOGA GREDELJ - ČULINEC  
08.05.2016 TEKSTILAC II - SAVA/Z
6:3
14.05.2016 PRIGORJE/M - STUD. GRAD II  
08.05.2016 ŠPARTA ELEK.II- PRIGORJE/M
0:7
15.05.2016 SAVA/Z - ŠPARTA ELEK.II  
08.05.2016 STUD. GRAD II - ČULINEC
5:4
15.05.2016 PODSUSED - TEKSTILAC II  
Datum
19.kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
22.05.2016 TEKSTILAC II - SLOGA GREDELJ
3 : 1
29.05.2016 SLOGA GREDELJ - PRIGORJE/M
6:0
22.05.2016 ŠPARTA ELEK.II- PODSUSED
0 : 5
29.05.2016 SAVA/Z - ČULINEC
22.05.2016 STUD. GRAD II - SAVA/Z
4 : 3
29.05.2016 PODSUSED - STUD. GRAD II
2:0
22.05.2016 ČULINEC - PRIGORJE/M
0 : 3
29.05.2016 TEKSTILAC II - ŠPARTA ELEK.II
3:1
Datum
21.kolo
Sati
04.06.2016 ŠPARTA ELEK.II- SLOGA GREDELJ
0:4
     
05.06.2016 STUD. GRAD II - TEKSTILAC II
     
05.06.2016 ČULINEC - PODSUSED
2:2
     
04.06.2016 PRIGORJE/M - SAVA/Z
7:0