Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : STARIJI PIONIRI ( 2003., 2004.)
Rang natjecanja: PRVA ZAGREBAČKA LIGA
Trajanje utakmice: 2 x po 35 minuta
Trener: Dario Zanić

Popis igrača:

Ambrožić Lovro, Bilonić Stipo, Bosančić Fran, Gaši Ferdinand, Hrnjkaš Josip, Klasić Sven, Malenčić Vito, Purtić Josip, Ružič Tin, Sabioni Vito, Šaban Ervin, Veselić Luka

Tablica
STARIJI PIONIRI (2003/04.)
Sezona 2016/2017.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Kašina
22
19
2
1
89
27
59
2
Ravnice
22
15
3
4
67
27
48
3
Prigorje Ž
22
14
2
6
66
29
44
4
Concordia
22
13
2
7
63
38
41
5
Maksimir
22
12
4
6
91
54
40
6
Polet
22
11
1
10
74
53
34
7
Devetka
22
9
6
7
54
36
33
8
Škola nogometa Maksimir
22
10
3
9
64
46
33
9
Sava
22
10
0
12
47
52
30
10
Studentski Grad
22
4
1
17
43
113
13
11
Šparta-Elektra
22
2
0
20
24
124
6
12
Utrina
22
1
0
21
30
113
3

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2017/2018.

1. kolo 2. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
09.09.2017 Devetka - Šparta-Elektra
10:00
16.09.2017 Šparta-Elektra - Utrina
6:2
09.09.2017 Maksimir - Concordia
09:00
16.09.2017 Studentski Grad - ŠN Maksimir
3:3
09.09.2017 Kašina - Polet
5:4
16.09.2017 Sava - Ravnice
0:4
09.09.2017 Prigorje Ž - Sava
10:00
16.09.2017 Polet - Prigorje Ž
-:-
09.09.2017 Ravnice - Studentski Grad
2:1
16.09.2017 Concordia - Kašina
0:8
09.09.2017 Škola nogometa Maksimir - Utrina
12:15
16.09.2017 Devetka - Maksimir
2:1
3. kolo 4. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
26.9.2017. Maksimir - Šparta-Elektra
12:3
01.10.2017. Šparta-Elektra - Studentski Grad
-:-
23.9.2017. Kašina - Devetka
4:0
30.9.2017. Sava - Utrina
7:0
23.9.2017. Prigorje Ž - Concordia
4:1
30.9.2017. Polet - Škola nogometa Maksimir
1:0
23.9.2017. Ravnice - Polet
3:1
30.9.2017. Concordia - Ravnice
1:2
23.9.2017. Škola nogometa Maksimir - Sava
2:1
30.9.2017. Devetka - Prigorje Ž
2:2
23.9.2017. Utrina - Studentski Grad
5:1
30.9.2017. Maksimir - Kašina 2:4
5. kolo 6. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
07.10.2017. Kašina - Šparta-Elektra
6:0
14.10.2017. Šparta-Elektra - Sava
3:1
08.10.2017. Prigorje Ž - Maksimir
2:2
14.10.2017. Polet - Studentski Grad
7:2
08.10.2017. Ravnice - Devetka
1:1
14.10.2017. Concordia - Utrina
7:0
08.10.2017. ŠN Maksimir - Concordia
4:1
14.10.2017. Devetka - ŠN Maksimir
3:2
07.10.2017. Utrina - Polet
1:3
14.10.2017. Maksimir - Ravnice
4:2
08.10.2017. Studentski Grad - Sava
3:4
14.10.2017. Kašina - Prigorje Ž
1:0
7. kolo 8. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
22.10.2017 Prigorje Ž - Šparta-Elektra
3:1
28.10.2017. Šparta-Elektra - Polet
1:6
22.10.2017 Ravnice - Kašina
3:1
28.10.2017. Concordia - Sava
0:1
22.10.2017 ŠN Maksimir - Maksimir
6:1
28.10.2017. Devetka - Studentski Grad
3:1
21.10.2017 Utrina - Devetka
0:1
28.10.2017. Maksimir - Utrina
5:2
21.10.2017 Studentski Grad - Concordia
0:5
28.10.2017. Kašina - ŠN Maksimir
4:0
21.10.2017 Sava - Polet
4:5
28.10.2017. Prigorje Ž - Ravnice
0:0
9. kolo 10. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
05.11.2017. Ravnice - Šparta-Elektra
4:1
11.11.2017. Šparta-Elektra - Concordia
1:2
04.11.2017. ŠN Maksimir - Prigorje Ž
0:2
11.11.2017. Devetka - Polet
1:0
04.11.2017. Utrina - Kašina
1:5
11.11.2017. Maksimir - Sava
7:2
04.11.2017. Studentski Grad - Maksimir
2:10
12.11.2017. Kašina - Studentski Grad
5:1
04.11.2017. Sava - Devetka
1:0
12.11.2017. Prigorje Ž - Utrina
9:0
04.11.2017. Polet - Concordia
2:1
12.11.2017. Ravnice - ŠN Maksimir
1:2
11. kolo 12. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
19.11.2017. ŠN Maksimir - Šparta-Elektra
3:1
odgođeno Šparta-Elektra - Devetka
-:-
18.11.2017. Utrina - Ravnice
-:-
17.03.2018 Concordia - Maksimir
3:3
18.11.2017. Studentski Grad - Prigorje Ž
2:8
17.03.2018 Polet - Kašina
1:4
18.11.2017. Sava - Kašina
2:5
17.03.2018 Sava - Prigorje Ž
-:-
19.11.2017. Polet - Maksimir
6:1
17.03.2018 Studentski Grad - Ravnice
1:6
18.11.2017. Concordia - Devetka
4:2
17.03.2018 Utrina - ŠN Maksimir
1:14
13. kolo 14. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
24.03.2018 Utrina - Šparta-Elektra
-:-
07.04.2018 10:00 Šparta-Elektra - Maksimir
1:10
25.03.2018 09:45 Škola nogometa Maksimir - Studentski Grad
7:0
07.04.2018 10:00 Devetka - Kašina
1:2
25.03.2018 11:15 Ravnice - Sava
2:0
07.04.2018 10:00 Concordia - Prigorje Ž
3:1
28.03.2018 20:00 Prigorje Ž - Polet
2:1
07.04.2018 10:00 Polet - Ravnice
1:4
24.03.2018 12:15 Kašina - Concordia
1:0
07.04.2018 10:00 Sava - Škola nogometa Maksimir
2:0
24.03.2018 11:15 Maksimir - Devetka
4:3
07.04.2018 10:00 Studentski Grad - Utrina
5:1
15. kolo 16. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
14.04.2018 13:45 Studentski Grad - Šparta-Elektra
7:0
21.04.2018 12:30 Šparta-Elektra - Kašina
0:9
14.04.2018 10:00 Utrina - Sava
1:3
21.04.2018 11:15 Maksimir - Prigorje Ž
5:2
15.04.2018 11:15 Škola nogometa Maksimir - Polet
5:1
22.04.2018 10:15 Devetka - Ravnice
2:2
15.04.2018 11:15 Ravnice - Concordia
0:3
21.04.2018 10:00 Concordia - Škola nogometa Maksimir
4:0
15.04.2018 11:15 Prigorje Ž - Devetka
2:0
21.04.2018 12:45 Polet - Utrina
8:1
15.04.2018 12:15 Kašina - Maksimir
2:2
22.04.2018 12:00 Studentski Grad - Sava
4:5
17. kolo 18. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
28.04.2018 10:00 Šparta-Elektra - Sava
0:2
05.05.2018 10:00 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
0:6
28.04.2018 11:15 Studentski Grad - Polet
1:14
06.05.2018 11:15 Kašina - Ravnice
3:2
28.04.2018 10:00 Utrina - Concordia
-:-
06.05.2018 10:15 Maksimir - Škola nogometa Maksimir
6:2
28.04.2018 10:00 Škola nogometa Maksimir - Devetka
-:-
05.05.2018 13:30 Devetka - Utrina
6:0
28.04.2018 10:15 Ravnice - Maksimir
1:1
05.05.2018 10:00 Concordia - Studentski Grad
5:1
25.04.2018 20:00 Prigorje Ž - Kašina
0:1
06.05.2018 10:00 Polet - Sava
2:1
19. kolo 20. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
12.05.2018 12:30 Polet - Šparta-Elektra
5:1
19.05.2018 11:15 Šparta-Elektra - Ravnice
0:10
12.05.2018 11:15 Sava - Concordia
0:2
20.05.2018 11:15 Prigorje Ž - Škola nogometa Maksimir
4:1
12.05.2018 10:00 Studentski Grad - Devetka
-:-
20.05.2018 10:15 Kašina - Utrina
4:2
13.05.2018 10:15 Utrina - Maksimir
2:4
20.05.2018 11:15 Maksimir - Studentski Grad
6:0
13.05.2018 13:15 Škola nogometa Maksimir - Kašina
2:2
19.05.2018 10:00 Devetka - Sava
2:4
13.05.2018 10:15 Ravnice - Prigorje Ž
4:1
19.05.2018 11:15 Concordia - Polet
5:2
21. kolo 22. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
26.05.2018 Concordia - Šparta-Elektra
02.06.2018 Šparta-Elektra - Škola nogometa Maksimir  
08.05.2018 18:45 Polet - Devetka
2:2
02.06.2018 Ravnice - Utrina  
26.05.2018 Sava - Maksimir
1:0
02.06.2018 Prigorje Ž - Studentski Grad  
26.05.2018 Studentski Grad - Kašina
2:7
02.06.2018 Kašina - Sava  
26.05.2018 Utrina - Prigorje Ž
0:5
02.06.2018 Maksimir - Polet  
26.05.2018 Škola nogometa Maksimir - Ravnice
0:5
02.06.2018 Devetka - Concordia