Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : STARIJI PIONIRI ( 2001., 2002.)
Rang natjecanja: DRUGA "A" ZAGREBAČKA LIGA
Trajanje utakmice: 2 x po 35 minuta
Trener: Siniša Vidak

Popis igrača:

Jerko Gunjača, Ivan Varjačić, Franko Ermakora, Noa Čulina, Petar Matijević, Nikola Ivković, Sven Žanić, Noa Bočvarov, Luka Deduš, Dan Rmuš, Dominik Gojun, Roko Klobučar, Ante Čerkez, Ian Goran Goluža, Antun Martinec, Luka Štefanović, Agan Bajrami


Tablica
STARIJI PIONIRI (2001/02.)
Sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Stud. Grad
22
17
3
2
69
14
54
2 ZET
22
13
6
3
56
18
45
3 Mladost/B
22
12
5
5
48
31
41
4 Bubamara
22
12
4
6
34
13
40
5 Concordia
22
12
4
6
41
24
40
6 Tekstilac
22
11
5
6
44
31
38
7 Ponikve II
22
11
2
9
53
42
35
8 Ses.Kraljevec II
22
9
2
11
38
37
29
9 Jarun
22
7
4
11
37
45
25
10 Kustošija II
22
6
1
15
41
62
19
11 Šparta Elektra
22
1
2
19
19
59
5
12 Maksimir
22
1
2
19
13
117
5

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Sati.
08.10.2015. CONCORDIA - MLADOST/B
2 : 0
06.09.2015 MLADOST/B - BUBAMARA
10:15
08.10.2015 MAKSIMIR - SESV.KRALJ.II
4 : 1
10.09.2015 ZET - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 0
08.10.2015 TEKSTILAC-RAV.- KUSTOŠIJA II
0 : 0
06.09.2015 PONIKVE II - JARUN
10:15
08.10.2015 STUD. GRAD - PONIKVE II
5 : 0
05.09.2015 KUSTOŠIJA II - STUD. GRAD
17.15
21.10.2015 JARUN - ZET
3 : 3
05.09.2015 SESV.KRALJ.II - TEKSTILAC
10:15
08.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA- BUBAMARA
0 : 2
06.09.2015 CONCORDIA - MAKSIMIR
8 : 0
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
12.09.2015 MAKSIMIR - MLADOST/B
1 : 1
19.09.2015 MLADOST/B - ZET
0 : 7
12.09.2015 .TEKSTILAC-RAV.- CONCORDIA
0 : 0
20.09.2015 PONIKVE II - BUBAMARA
0 : 2
12.09.2015 STUD. GRAD - SESV.KRALJ.II
1 : 0
19.09.2015 KUSTOŠIJA II - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 0
24.09.2015 JARUN - KUSTOŠIJA II
13.15
20.09.2015 SESV.KRALJ.II - JARUN
0 : 1
12.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA - PONIKVE II
0 : 4
20.09.2015 CONCORDIA - STUD. GRAD
1 : 3
12.09.2015 BUBAMARA - ZET
0 : 0
19.09.2015 .MAKSIMIR - TEKSTILAC
1 : 3
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
26.09.2015 TEKSTILAC-RAV.- MLADOST/B
1 : 2
03.10.2015 MLADOST/B - PONIKVE II
3 : 7
26.09.2015 STUD. GRAD - MAKSIMIR
10 : 0
03.10.2015 KUSTOŠIJA II - ZET
2 : 4
27.09.2015 JARUN - CONCORDIA
0 : 1
04.10.2015 SESV.KRALJ.II - BUBAMARA
3 : 1
26.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA- SESV.KRALJ.II
0 : 1
04.10.2015 CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 0
26.09.2015 BUBAMARA - KUSTOŠIJA II
0 : 1
03.10.2015 MAKSIMIR - JARUN
1 : 3
26.09.2015 ZET - PONIKVE II
1 : 3
04.10.2015 TEKSTILAC-RAV.- STUD. GRAD
0 : 1
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
10.10.2015 STUD. GRAD - MLADOST/B
1 : 1
17.10.2015 .MLADOST/B - KUSTOŠIJA II
3 : 1.
28.10.2015 JARUN - TEKSTILAC-RAV.
1 : 3
17.10.2015 SESV.KRALJ.II - PONIKVE II
1 : 0
10.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA- MAKSIMIR
5 : 0
17.10.2015 CONCORDIA - ZET
1 : 1
10.10.2015 BUBAMARA - CONCORDIA
0 : 1
17.10.2015 MAKSIMIR - BUBAMARA
0 : 3
10.10.2015 ZET - SESV.KRALJ.II
5 : 1
18.10.2015 TEKSTILAC-RAV.- ŠPARTA ELEK
3 : 2
10.10.2015 PONIKVE II - KUSTOŠIJA II
4 : 0
31.10.2015 STUD. GRAD - JARUN
1 : 0
Datum
9.kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
25.10.2015 JARUN - MLADOST/B
0 : 5
07.11.2015 MLADOST/B - SES.KRALJ.II
4  : 1
24.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA - STUD. GRAD
0 : 3
08.11.2015 CONCORDIA - KUSTOŠIJA II
3  : 1
24.10.2015 BUBAMARA - TEKSTILAC-RAV
3 : 0
07.11.2015 MAKSIMIR - PONIKVE II
0  : 2
24.10.2015 ZET - MAKSIMIR
7 : 0
08.11.2015 TEKSTILAC-RAV.- ZET
0  : 0
24.10.2015 PONIKVE II - CONCORDIA
1 : 0
07.11.2015 STUD. GRAD - BUBAMARA
2  : 0
25.10.2015 KUSTOŠIJA II - SESV.KRALJ.II
10.15
08.11.2015 JARUN - ŠPARTA ELEKTRA
3  : 1
Datum
11.kolo
Sati
Datum
12. kolo
Rez.
15.11.2015 ŠPARTA ELEKTRA- MLADOST/B
0 : 2
12.03.2016 MLADOST/B - CONCORDIA
2 : 1
15.11.2015 BUBAMARA - JARUN
0 : 0
13.03.2016 SESV.KRALJ.II - MAKSIMIR
15.11.2015 ZET - STUD. GRAD
0 : 5
12.03.2016 KUSTOŠIJA II - TEKSTILAC-RAV.
2 : 5
15.11.2015 PONIKVE II - TEKSTILAC
1 : 2
12.03.2016 PONIKVE II - STUD. GRAD
2 : 5
15.11.2015 KUSTOŠIJA II - MAKSIMIR
8 : 0
12.03.2016 ZET - JARUN
15.11.2015 .SESV.KRALJ.II - CONCORDIA
1 : 1
12.03.2016 BUBAMARA - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
Datum
13.kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
19.03.2016 BUBAMARA - MLADOST/B
1:0
02.04.2016 MLADOST/B - MAKSIMIR
4:0
19.03.2016 ŠPARTA ELEKTRA- ZET
0:3
03.04.2016 CONCORDIA - TEKSTILAC-RAV.
2:4
20.03.2016 JARUN - PONIKVE II
3:5
03.04.2016 SESV.KRALJ.II - STUD. GRAD
0:4
19.03.2016 STUD. GRAD - KUSTOŠIJA II
1:0
03.04.2016 KUSTOŠIJA II - JARUN
3:1
19.03.2016 TEKSTILAC-RAV.- SESV.KRALJ.II
2:2
03.04.2016 PONIKVE II - ŠPARTA ELEKTRA
 5:3
19.03.2016 MAKSIMIR - CONCORDIA
0:3
02.04.2016 ZET - BUBAMARA
1:0
Datum
15.kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
09.04.2016 ZET - MLADOST/B
2 : 1
16.04.2016 MLADOST/B     - TEKSTILAC-RAV
2 : 0
09.04.2016 BUBAMARA - PONIKVE II
3 : 1
16.04.2016 MAKSIMIR      - STUD. GRAD
0 : 8
09.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA - KUSTOŠIJA II
0 : 4
17.04.2016 CONCORDIA     - JARUN
1 : 0
10.04.2016 JARUN - SESV.KRALJ.II
2 : 4
17.04.2016 SESV.KRALJ.II - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 0
10.04.2016 STUD. GRAD - CONCORDIA
1 : 1
17.04.2016 KUSTOŠIJA II  - BUBAMARA
0: 2
09.04.2016 TEKSTILAC - MAKSIMIR
8 : 0
17.04.2016 PONIKVE II    - ZET
0 : 0
Datum
17.kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
24.04.2016 PONIKVE II - MLADOST/B
2:2
07.05.2016 MLADOST/B - STUD. GRAD
5:1
24.04.2016 ZET - KUSTOŠIJA II
4:0
07.05.2016 TEKSTILAC-RAV.- JARUN
4:0
23.04.2016 BUBAMARA - SESV.KRALJ.II
1:0
08.05.2016 MAKSIMIR - ŠPARTA ELEKTRA
3:3
23.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA- CONCORDIA
2:3
08.05.2016 CONCORDIA - BUBAMARA
1:2
24.04.2016 JARUN - MAKSIMIR
8:0
08.05.2016 SESV.KRALJ.II - ZET
0:2
23.04.2016 STUD. GRAD - TEKSTILAC-RAV
5:1
08.05.2016 KUSTOŠIJA II - PONIKVE II
0:4
Datum
19.kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
14.05.2016 KUSTOŠIJA II - MLADOST/B
2 : 6
22.05.2016 MLADOST/B - JARUN
0 : 0
15.05.2016 PONIKVE II - SESV.KRALJ.II
-
21.05.2016 STUD. GRAD - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
14.05.2016 ZET - CONCORDIA
5 : 0
21.05.2016 TEKSTILAC-RAV.- BUBAMARA
1 : 1
14.05.2016 BUBAMARA - MAKSIMIR
7 : 0
21.05.2016 MAKSIMIR - ZET
0 : 6
14.05.2016 ŠPARTA ELEKTRA- TEKSTILAC-RAV
1 : 2
22.05.2016 CONCORDIA - PONIKVE II
3 : 0
15.05.2016 JARUN - STUD. GRAD
1 : 1
21.05.2016 SESV.KRALJ.II - KUSTOŠIJA II
5 : 2
Datum
21.kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
31.05.2016 SESV.KRALJ.II - MLADOST/B
1 : 2
04.06.2016 MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
29.05.2016 KUSTOŠIJA II - CONCORDIA
1 : 5
05.06.2016 JARUN - BUBAMARA
1:4
28.05.2016 PONIKVE II - MAKSIMIR
6 : 2
04.06.2016 STUD. GRAD - ZET
1:2
28.05.2016 ZET - TEKSTILAC-RAV.
0 : 1
04.06.2016 TEKSTILAC-RAV.- PONIKVE II
4:3
28.05.2016 BUBAMARA - STUD. GRAD
0 : 1
04.06.2016 MAKSIMIR - KUSTOŠIJA II
1:10
01.06.2016 ŠPARTA ELEKTRA- JARUN
2 : 3
05.06.2016 CONCORDIA - SESV.KRALJ.II
2:0

U 1. ZNL za mlađe i starije pionire plasirat će se klub iz 2A ZNL čiji mlađi i stariji pioniri imaju u zbroju najviše bodova. Ako je zbroj bodova jednak u 1. ZNL plasirat će se klub čiji su mlađi pioniri ostvarili bolji plasman.