Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : STARIJI PIONIRI ( 98', 99')
Rang natjecanja: DRUGA "A" ZAGREBAČKA LIGA
Trajanje utakmice: 2 x po 35 minuta
Trener: Ivan Bošnjak

Popis igrača:

Dominik Mikulec, Krešimir Tus, Lovro Pavletić, Dino Šehić, Dominik Bošnjak, Luka Škarica, Domagoj Pokupić, Mateo Šokčević, Luka Ivanković,
Matej Galic, Daniel Bokan, Stipan Bošnjak, Filip Riley, Marin Stjepanović, Matej Petrić, Jan Karlo Petanjek, Filip Ivanić, Mario Malenica, Marin Gelo, Leonardo Franković.


Tablica - sezona 2013/2014

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Prečko
22
19
2
1
83
12
59
2. Špansko II
22
15
3
4
68
23
48
3. Tekstilac
22
15
1
6
64
37
46
4. Mladost/B
22
13
4
5
50
27
43
5. Šparta Elektra
22
13
2
7
49
24
41
6. Sesvete II
22
11
4
7
60
28
37
7. Kustošija II
22
8
3
11
45
44
27
8. Stud. grad
22
7
3
12
54
73
24
9. Ponikve II
22
7
3
12
35
54
24
10. Vrapče
22
5
2
15
33
66
17
11. Maksimir
22
3
0
19
28
121
9
12. ZET
22
2
1
19
15
75
5

Slike sa 8. dvoranskog prvenstva za pionire - sezona 2013/2014:

<

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2013/2014.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
31.08.2013. Maksimir - Vrapče
3 : 2
08.09.2013. Vrapče - Tekstilac
1 : 5
odgođena Šparta Elektra - Sesvete II
2 : 4
07.09.2013. Prečko - Studentski grad
5 : 3
01.09.2013. Ponikve II - Kustošija II
2 : 6
08.09.2013. Mladost Buzin - Špansko II
3 : 0
08.10.2013. ZET - Mladost Buzin
0 : 2
08.09.2013. Kustošija II - ZET
4 : 1
31.08.2013. Špansko II - Prečko
0 : 2
08.09.2013. Sesvete II - Ponikve II
6 : 1
  Studentski grad - Tekstilac
1 : 3
08.09.2013. Maksimir - Šparta Elektra
2 : 3
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
15.09.2013. Šparta Elektra - Vrapče
5 : 0
22.09.2013. Vrapče - Prečko
1 : 13
14.09.2013. Ponikve II - Maksimir
6 : 1
22.09.2013. Mladost - Tekstilac-Ravnice
3 : 5
14.09.2013. ZET - Sesvete II
2 : 3
22.09.2013. Kustošija II - Studentski grad
4 : 2
14.09.2013. Špansko II - Kustošija II
2 : 0
22.09.2013. Sesvete II - Špansko II
0 : 1
14.09.2013. Studentski grad - Mladost
0 : 5
21.09.2013. Maksimir - ZET
6 : 0
14.09.2013. Tekstilac-Ravnice - Prečko
0 : 1
21.09.2013. Šparta Elektra - Ponikve II
0 : 1
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
29.09.2013 Ponikve II - Vrapče
0 : 1
06.10.2013. Vrapče - Mladost
0 : 4
28.09.2013 ZET - Šparta Elektra (čl.75)
0 : 3
06.10.2013. Kustošija II - Prečko
1 : 4
29.09.2013 Špansko II - Maksimir
6 : 0
06.10.2013. Sesvete II - Tekstilac-Ravnice
1 : 1
28.09.2013 Studentski grad - Sesvete II
1 : 1
05.10.2013. Maksimir - Studentski grad (čl.57)
0 : 5
28.09.2013 Tekstilac-Ravnice - Kustošija II
2 : 0
05.10.2013. Šparta Elektra - Špansko II
4 : 0
28.09.2013 Prečko - Mladost
6 : 1
06.10.2013. Ponikve II - ZET
3 : 2
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
12.10.2013. ZET - Vrapče
0 : 1
20.10.2013 Vrapče - Kustošija II
2 : 2
12.10.2013. Špansko II - Ponikve II
1 : 0
20.10.2013. Sesvete II - Mladost
1 : 1
12.10.2013. Studentski grad - Šparta Elektra
0 : 4
19.10.2013. Maksimir - Prečko
2 : 9
12.10.2013. Tekstilac-Ravnice - Maksimir
7 : 1
20.10.2013 Šparta Elektra - Tekstilac-Ravnice
0 : 2
12.10.2013. Prečko - Sesvete II
0 : 1
20.10.2013 Ponikve II - Studentski grad
2 : 2
12.10.2013. Mladost - Kustošija II
3 : 3
19.10.2013 ZET - Špansko II
0 : 5
Datum
9.kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
27.10.2013. Špansko II - Vrapče
7 : 0
03.11.2013. Vrapče - Sesvete II
1 : 3
26.10.2013. Studentski grad - ZET
6 : 1
02.11.2013. Maksimir - Kustošija II
1 : 0
26.10.2013. Tekstilac-Ravnice - Ponikve II
4 : 0
03.11.2013. Šparta Elektra - Mladost
1 : 1
26.10.2013. Prečko - Šparta Elektra
2 : 1
03.11.2013. Ponikve II - Prečko
0 : 4
27.10.2013. Mladost - Maksimir
7 : 1
02.11.2013. ZET - Tekstilac-Ravnice
2 : 1
27.10.2013. Kustošija II - Sesvete II
3 : 1
03.11.2013. Špansko II - Studentski grad
5 : 1
Datum
11.kolo
Sati
Datum
12. kolo
Sati
09.11.2013. Studentski grad - Vrapče
2 : 2
23.03.2014. Vrapče - Maksimir
7 : 0
10.11.2013. Tekstilac-Ravnice - Špansko II
2 : 4
16.03.2014. Sesvete II - Šparta Elektra
0 : 1
09.11.2013. Prečko - ZET
3 : 0
23.03.2014. Kustošija II - Ponikve II
4 : 3
10.11.2013. Mladost - Ponikve II
2 : 0
23.03.2014. Mladost - ZET
1 : 0
10.11.2013. Kustošija II - Šparta Elektra
0 : 0
22.03.2014. Prečko - Špansko II
0 : 0
10.11.2013. Sesvete II - Maksimir
10 : 1
22.03.2014. Tekstilac-Ravnice Studentski grad
5 : 2
Datum
13.kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
29.03.2014. Tekstilac-Ravnice - Vrapče
5 : 2
06.04.2014. Vrapče - Šparta Elektra
1 : 2
29.03.2014. Studentski grad - Prečko
0 : 3
05.04.2014. Maksimir - Ponikve II
2 : 5
30.03.2014. Špansko II - Mladost
0 : 1
06.04.2014. Sesvete II - ZET
3 : 0
29.03.2014. ZET - Kustošija II
0 : 4
05.04.2014. Kustošija II - Špansko II
1 : 1
30.03.2014. Ponikve II - Sesvete II
1 : 0
16.04.2014. Mladost - Studentski grad
7 : 1
30.03.2014. Šparta Elektra - Maksimir
3 : 0
05.04.2014. Prečko - Tekstilac-Ravnice
2 : 1
Datum
15.kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
12.04.2014. Prečko - Vrapče
3 : 0
27.04.2014. Vrapče - Ponikve II
1 : 2
12.04.2014. Tekstilac-Ravnice - Mladost
4 : 0
27.04.2014. Šparta Elektra - ZET
6 : 0
12.04.2014. Studentski grad - Kustošija II
3 : 2
26.04.2014. Maksimir - Špansko II
2 : 3
13.04.2014. Špansko II - Sesvete II
1 : 1
03..05.2014. Sesvete II - Studentski grad
10 : 4
12.04.2014. ZET - Maksimir
4 : 1
27.04.2014. Kustošija II - Tekstilac-Ravnice
1 : 3
13.04.2014. Ponikve II - Šparta Elektra
4 : 1
27.04.2014. Mladost - Prečko
0 : 0
Datum
17.kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
04.05.2014. Mladost - Vrapče
2 : 0
11.05.2014. Vrapče - ZET
5 : 0
03.05.2014. Prečko - Kustošija II
4 : 0
11.05.2014. Ponikve II - Špansko II
0 : 4
03.05.2014. Tekstilac-Ravnice - Sesvete II
1 : 0
11.05.2014. Šparta Elektra - Studentski grad
4 : 0
08.05.2014. Studentski grad - Maksimir
11 : 2
10.05.2014. Maksimir - Tekstilac-Ravnice
0 : 6
03.05.2014. Špansko II - Šparta Elektra
3 : 2
11.05.2014. Sesvete II - Prečko
1 : 2
03.05.2014. ZET - Ponikve II
2 : 2
11.05.2014. Kustošija II - Mladost
2 : 1
Datum
19.kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
18.05.2014. Kustošija II - Vrapče
3 : 2
25.05.2014 . Vrapče - Špansko II
0 : 1
18.05.2014 Mladost - Sesvete II
2 : 0
24.05.2014. ZET - Studentski grad
0 : 2
17.05.2014 Prečko - Maksimir
9 : 0
25.05.2014 Ponikve II - Tekstilac-Ravnice
2 : 3
17.05.2014 Tekstilac-Rav. - Šparta Elektra
1 : 3
25.05.2014 Šparta Elektra - Prečko
0 : 2
17.05.2014 Studentski grad - Ponikve II
4 : 0
24.05.2014. Maksimir - Mladost
2 : 3
  Špansko II - ZET
odg.
25.05.2014 Sesvete II - Kustošija II
3 : 2
Datum
21.kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
01.06.2014. Sesvete II - Vrapče
4 : 0
08.06.2014. Vrapče - Studentski grad
4 : 0
31.05.2014. Kustošija II - Maksimir
8 : 1
08.06.2014. Špansko II - Tekstilac-Ravnice
11 : 1
01.06.2014. Mladost - Šparta Elektra
1 : 2
07.06.2014. ZET - Prečko
0 : 6
31.05.2014. Prečko - Ponikve II
3 : 0
08.06.2014. Ponikve II - Mladost
1 : 1
31.05.2014. Tekstilac-Ravnice - ZET
2 : 0
08.06.2014. Šparta Elektra - Kustošija II
2 : 0
31.05.2014. Studentski grad - Špansko II
2 : 7
07.06.2014. Maksimir - Sesvete II
0 : 7

U 1. ZNL za mlađe i starije pionire plasirat će se klub iz 2A ZNL čiji mlađi i stariji pioniri imaju u zbroju najviše bodova. Ako je zbroj bodova jednak u 1. ZNL plasirat će se klub čiji su mlađi pioniri ostvarili bolji plasman.


Stariji pioniri osvajanjem drugog mjesta postigli veliki uspjeh na 8. dvoranskom prvenstvu!

Zagreb, 31.12.2013.

Na netom završenom 8. dvoranskom prvenstvu naši su pioniri postigli jedan od najvećih uspjeha od osnivanja omladinske škole u nogometnom klubu Šparata Elektra.
Naime u konkurenciji od 32 momčadi, među kojima su bili klubovi kao što su: CROATIA PRIGORJE, TREŠNJEVKA, JARUN, SESVETSKI KRALJEVEC, H. DRAGOVOLJAC II, DINAMO II, ŠPANSKO II, DUBRAVA II, PREČKO, TEKSTILAC RAVNICE, LUČKO, KUSTOŠIJA II, SESVETE, KAŠINA i MLADOST BUZIN, naši su pioniri osvojili drugo mjesto nakon poraza u finalnoj utakmici protiv Dinama rezultatom 3:1.
Nakon završetka turnira razgovarali smo sa trenerom Ivanom Bošnjakom koji je vodio ovu momčad i koji nam je rekao:
"Tijekom cijelog turnira pokazali smo iznimno veliku borbenost te pametnom i strpljivom igrom pobjeđivali iskreno rečeno kvalitetnije sastave. Takvim načinom igranja našli smo način kako doći do finala.

U finalu smo nažalost nakon dobre i do samog kraja neizvesne utakmice, jer smo treći gol primili u posljednjoj minuti, poraženi od NK Dinama, što ne umanjuje uspjeh ove nadarene generacije. Zato ovo smatram najvećim uspjehom mlađih selekcija od osnivanja omladinske škole.
Zahvalio bih ovim putem svim dečkima na požrtvovnosti i trudu kao i njihovim roditeljima koji su bili navijačka i logistička podrška za cijelo vrijeme trajanja turnira." - izjavio je na kraju trener Bošnjak.
Uz uspjeh ekipe ide još i pojedinačna nagrada našem Dominiku Mikulecu kao najboljem golmanu prvenstva.
Igrači koji su nastupili na turniru:
Dominik Mikulec, Lovro  Pavletic, Dino Šehić, Filip Ivanić, Luka Škarica, Domagoj Pokupić, Mateo Šokčević, Luka Ivanković, Matej Galic, Daniel Bokan, Dominik Bošnjak, Bartol Hribar, Filip Riley i Leonardo Franković.
I za kraj treba dodati da smo dobili pohvale od svih uzvanika i cjele ekipe iz ZNS-a za kvalitetno odigrani turnir.
Nagrade pobjedničkim momčadima i pojedincima uručili su gospoda Zorislav Srebrić i Martin Novoselac ispred HNS-a, Ivica Šparavec i Pero Karatović ispred ZNS-a, te aktivni igrači iz NK Dinama i Lokomotive (Marko Mikulić, Marko Pjaca i Toni Gorupec).



Stariji pioniri osvojili prvo mjesto na turniru u Farkuševcu Samoborskom

Zagreb, 20.06.2013.

Farkaševec Samoborski je prošli vikend ugostio preko 150 ekipa iz Slovenije, Bosne, Srbije, Austrije, Italije i Hrvatske u kojemse održavao međunarodni turnir mlađih i starijih pionira. Na turniru je sudjelovala i ekipa starijih pionira Šparte i u svojoj kategoriji 99 godišta osvojila prvo mjesto pod vodstvom trenera Ivana Bošnjaka.



















U ovoj kategoriji je sudjelovalo 12 ekipa i unatoč renomiranim ekipama kao što su Samobor, Jedinstvo Bihać, Dugo Selo, Kladuša i Borac, naši su dečki svojim zalaganjem i trudom korak po korak došli do prvog mjesta i pobrali simpatije svih sudionika.
Uz pehar za pobjednika turnira, diplome i medalje za svakoga pojedinačno osvojili smo i nagradu za najboljeg strijelca, koju je dobio naš Matej Galic.
Ovim putem bih čestitao djeci i zahvalio njihovim roditeljima koji su na suncu i pakleno vrućem danu izdržali cjeli dan od ranog jutra do kasnih večernjih sati – rekao nam je trener Ivan Bošnjak.