Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : STARIJI PIONIRI ( 98', 99') - sezona 2012/2013.
Rang natjecanja: DRUGA "A" ZAGREBAČKA LIGA
Trajanje utakmice: 2 x po 35 minuta
Trener: Ivan Bošnjak

Popis igrača:

Dominik Mikulec, Krešimir Tus, Barić Dario, Lovro Pavletić, Renato Gracin, Franko Gracin, Dominik Kinčić, Antonio Gredičak, Luka Karlić, Mladen Vereš, Dominik Noršić, Mihovil Čubrić, Luka Kolar, Dominik Mileta, Antonio Župan, Dino Šehić, Dominik Bošnjak, Luka Škarica, Domagoj Pokupić, Mateo Šokčević, Luka Ivanković, Matej Galic, Bartol Pavlović, Daniel Bokan, Stipan Bošnjak, Filip Riley, Jakov Vlašić, Marin Stjepanović, Matej Petrić, Jan Karlo Petanjek, Filip Ivanić i Mario Malenica.


Tablica - sezona 2012/2013

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Trnje II
22
17
3
2
66
19
54
2. Tekstilac
22
15
2
5
41
21
47
3. Vrapče
22
13
2
7
42
26
41
4. Maksimir
22
12
3
7
45
31
39
5. Prečko
22
11
3
8
36
19
36
6. Mladost/B
22
8
7
7
32
30
31
7. Špansko II
22
8
6
8
37
30
30
8. Ponikve II
22
8
6
8
34
36
30
9. Šparta Elektra
22
7
6
9
33
35
27
10. Kustošija II
22
4
6
12
24
40
18
11. Jarun
22
3
3
16
19
73
12
12. Trešnjevka II
22
2
1
19
15
64
7

Rezultati odigranih utakmice za sezonu 2012/2013.

1.kolo (2. rujna 2012.)
Šparta Elektra - Maksimir
2 - 3
Mladost - Špansko II
1 - 0
Trnje II - Prečko
1 - 0
Ponikve II - Tekstilac-Ravnice
2 - 1
Vrapče - Trešnjevka II
5 - 0
Jarun - Kustošija II
1 - 0
2.kolo (8./9. rujna 2012.)
Maksimir - Kustošija II
3 - 1
Trešnjevka II - Jarun
5 - 0
Tekstilac-Ravnice - Vrapče
3 - 4
Prečko - Ponikve II
5 - 1
Špansko II - Trnje II
2 - 4
Šparta Elektra - Mladost
3 - 2
3.kolo (15./16. rujna 2012.)
Mladost - Maksimir
1 - 1
Trnje II - Šparta Elektra
1 - 0
Ponikve II - Špansko II
2 - 0
Vrapče - Prečko
0 - 1
Jarun - Tekstilac-Ravnice
1 - 3
Kustošija II - Trešnjevka II
4 - 1
4.kolo (22./23. rujna 2012.)
Maksimir - Trešnjevka II
6 - 1
Tekstilac-Ravnice - Kustošija II
3 - 1
Prečko - Jarun
3 - 0
Špansko II - Vrapče
1 - 0
Šparta Elektra - Ponikve II
1 - 1
Mladost - Trnje II
0 - 5
5.kolo (29./30. rujna 2012.)
Trnje II - Maksimir
1 - 3
Ponikve II - Mladost
1 - 1
Vrapče - Šparta Elektra
3 - 0
Jarun - Špansko II (odgođeno)
0-4
Kustošija II - Prečko
1 - 3
Trešnjevka II - Tekstilac-Ravnice
0 - 3
6.kolo (6./7. listopada 2012.)
Maksimir - Tekstilac-Ravnice
0 - 0
Prečko - Trešnjevka II
2 - 0
Špansko II - Kustošija II
1 - 1
Šparta Elektra - Jarun
4 - 1
Mladost - Vrapče
0 - 1
Trnje II - Ponikve II
5 - 3
7.kolo (13./14. listopada 2012.)
Ponikve II - Maksimir
1 - 0
Vrapče - Trnje II
0 - 1
Jarun - Mladost
1 - 2
Kustošija II - Šparta Elektra
1 - 2
Trešnjevka II - Špansko II
0 - 3
Tekstilac-Ravnice - Prečko
2 - 1
8.kolo (20./21. listopada 2012.)
Maksimir - Prečko
1 - 2
Špansko II - Tekstilac-Ravnice
1 - 5
Šparta Elektra - Trešnjevka II
5 - 0
Mladost - Kustošija II
6 - 1
Trnje II - Jarun
4 - 0
Ponikve II - Vrapče
0 - 1
9.kolo (27./28. listopada 2012.)
Vrapče - Maksimir
0 - 6
Jarun - Ponikve II
0 - 6
Kustošija II - Trnje II
2 - 4
Trešnjevka II - Mladost
1 - 2
Tekstilac-Ravnice - Šparta Elektra
3 - 1
Prečko - Špansko II
1 - 0
10.kolo (3./4. studenog 2012.)
Maksimir - Špansko II
4 - 0
Šparta Elektra - Prečko
2 - 0
Mladost - Tekstilac-Ravnice
0 - 2
Trnje II - Trešnjevka II
3 - 0
Ponikve II - Kustošija II
1 - 1
Vrapče - Jarun
3 - 1
11.kolo (09./10. studenog 2012.)
Jarun - Maksimir
0 - 5
Kustošija II - Vrapče
0 - 1
Trešnjevka II - Ponikve II
0 - 3 (b.b.)
Tekstilac-Ravnice - Trnje II
1 - 0
Prečko - Mladost
0 - 1
Špansko II - Šparta Elektra
0 - 0

Raspored utakmica za sezonu - proljeće2012/2013.

12.kolo
Rez..
13.kolo (23./24.ožujak 2013.)
Rez.
Maksimir - Šparta Elektra (27.03)
1 - 0
Mladost - Šparta Elektra (10.04.)
5 - 1
Špansko II - Mladost (27.03.)
2 - 2
Kustošija II - Maksimir
1 - 0
Prečko - Trnje II
1 - 2
Vrapče - Tekstilac
2 - 3
Tekstilac-Ravnice - Ponikve II (01.04)
4 - 0
Ponikve II - Prečko (08.05.2013.)
1 - 1
Trešnjevka II - Vrapče (10.04.)
1 - 3
Jarun - Trešnjevka II
7 - 0
Kustošija II - Jarun
1 - 0
Trnja II - Špansko II
1 - 1
14.kolo (06.04.2013.)
Rezi.
15.kolo ( 14.04.2013.)
Rez.
Maksimir - Mladost (07.04.2013.)
1 - 3
Trešnjevka II - Maksimir
0 - 1
Šparta Elektra - Trnje II
0 - 3
Kustošija II  - Tekstilac
0 - 2
Špansko II - Ponikve II
2 - 1
Jarun - Prečko (13.04.2013.)
0 - 1
Prečko - Vrapče
1 - 3
Vrapče - Špansko II
1 - 0
Tekstilac-Ravnice - Jarun
0 - 1
Ponikve II  - Šparta Elektra
1 - 2
Trešnjevka II - Kustošija II (08.05.)
2 - 0
Trnje II - Mladost/B
2 - 1
16.kolo ( 20.04.2013.)
Rezi.
17.kolo (27./28. 04.2013.)
Rez.
Maksimir - Trnje II
0 : 2
Tekstilac- Maksimir
0 : 3
Mladost/B - Ponikve II
1 : 1
Ponikve II - Trnje II
1 : 5
Špansko II - Jarun
9 : 0
Trešnjevka II - Prečko
0 : 1
Tekstilac - Trešnjevka II
2 : 0
Kustošija II - Špansko II
2 : 2
Prečko - Kustošija II
2 : 0
Jarun - Šparta Elektra
2 : 2
Šparta Elektra - Vrapče
1 : 2
Vrapče - Mladost/B
0 : 0
18.kolo ( 04/05..05.2013.)
Rez.
19.kolo (11./12.05.2013.)
Rez.
Maksimir - Ponikve II
1 : 2
Prečko - Maksimir
10 : 0
Trnje II - Vrapče
4 : 4
Tekstilac-Ravnice - Špansko II
1 : 0
Mladost - Jarun
3 : 3
Trešnjevka II - Šparta Elektra
0 : 2
Šparta Elektra - Kustošija II
2 : 2
Kustošija II - Mladost
3 : 0
Špansko II - Trešnjevka II
2 : 2
Jarun - Trnje II
0 : 9
Prečko - Tekstilac-Ravnice
0 - 1
Vrapče - Ponikve II
2 : 1
20.kolo ( 18./19.05.2013.)
Rez.
21.kolo
Rez.
Maksimir - Vrapče
1 : 0
Špansko II - Maksimir
3 : 1
Ponikve II - Jarun
1 : 0
Prečko - Šparta Elektra
1 : 1
Trnje II - Kustošija II
0 : 0
Tekstilac-Ravnice - Mladost
1 : 0
Mladost - Trešnjevka II
1 : 0
Trešnjevka II - Trnje II
0 : 6
Šparta Elektra - Tekstilac-Ravnice
1 : 1
Kustošija II - Ponikve II
1 : 1
Špansko II - Prečko
2 : 0
Jarun - Vrapče
0 : 7
22.kolo (01./02. 06.2013. ) Rez    
Maksimir - Jarun
1 - 1
   
Vrapče - Kustošija II
0 - 1
   
Ponikve II - Trešnjevka II
3 - 2
   
Trnje II - Tekstilac-Ravnice
3 - 0
   
Mladost - Prečko
0 - 0
   
Šparta Elektra - Špansko II
1 - 2
   

U 1. ZNL za mlađe i starije pionire plasirat će se klub iz 2A ZNL čiji mlađi i stariji pioniri imaju u zbroju najviše bodova. Ako je zbroj bodova jednak u 1. ZNL plasirat će se klub čiji su mlađi pioniri ostvarili bolji plasman.

Iz 2A ZNL za mlađe i starije pionire ispast će jedan, dva ili tri kluba, zavisno o tome koliko će klubova ispasti iz 1. ZNL.


Stariji pioniri osvojili prvo mjesto na turniru u Farkuševcu Samoborskom

Zagreb, 20.06.2013.

Farkaševec Samoborski je prošli vikend ugostio preko 150 ekipa iz Slovenije, Bosne, Srbije, Austrije, Italije i Hrvatske u kojem se održavao međunarodni turnir mlađih i starijih pionira. Na turniru je sudjelovala i ekipa starijih pionira Šparte i u svojoj kategoriji 99 godišta osvojila prvo mjesto pod vodstvom trenera Ivana Bošnjaka.
U ovoj kategoriji je sudjelovalo 12 ekipa i unatoč renomiranim ekipama kao što su Samobor, Jedinstvo Bihać, Dugo Selo, Kladuša i Borac, naši su dečki svojim zalaganjem i trudom korak po korak došli do prvog mjesta i pobrali simpatije svih sudionika.
Uz pehar za pobjednika turnira, diplome i medalje za svakoga pojedinačno osvojili smo i nagradu za najboljeg strijelca koju je dobio naš Matej Galic.
Ovim putem bih čestitao djeci i zahvalio njihovim roditeljima koji su na suncu i pakleno vrućem danu izdržali cjeli dan od ranog jutra do kasnih večernjih sati – rekao nam je trener Ivan Bošnjak.



Mlađi pioniri prešli u viši rang natjecanja

Zagreb,12.07.2012.

Ova mlada talentirana momčad pod vodstvom trenara Ivana Bošnjaka od ove sezona natjecati će se u višem rangu. To je zaslužila svojim zalagenjem, talentom i dobrim rezultatima. Nadamo se da će ovi dečki nastaviti tako i u kategoriji Starijih pionira u 2. A Zagrebačkoj nogometnoj ligi. Čestitamo!