Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player




Raspored i rezultati odigranih utakmica- sezona 2018/2019


1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo 11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo 21.kolo 22.kolo 23.kolo 24.kolo 25.kolo 26.kolo

1. kolo - 01/02.09.2018. u 17:00 sati
01.09.2018 Brezovica - Sloga-Gredelj
8: 0
01.09.2018 Ivanja Reka - ZET
0 : 3
01.09.2018 Trešnjevka - Ravnice
2 : 5
02.09.2018 Studentski Grad - Prigorje M
01.09.2018 Blato - Prigorje Ž
1 : 2
02.09.2018 Concordia - Sesvetski Kraljevec
01.09.2018 Šparta-Elektra - Prečko
2 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - PREČKO 2:0

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Cindrić Mario
Pomoćnici: Ćurdo Domagoj i Čulina Tomislav
Delegat:
Gledatelja: 50
Strijelci:
1:0 Skoko
2:0 Taritaš


NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Vasović Ivan, Bojić Marin, Janjić Marko, Kyaligonza Vicent, Zanić Dario, Srpak Gabrijel (od 60`Taritaš Stjepan-Josip), Skoko Dario, Vučić Darko (od 90` Razum Luka), Šokčević Mateo (od 85`Ćosić Marko), Bilušković Juraj
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Prečko:
Tomaš Petar, Ledinski Dominik, Roguljić Jakov, Tonković Filip, Milošević Filip, Frančić Dominik, Stanković Jurica (od 68`Jurić Mario), Cvitanović Nikola09/97 Bojo Marko (od 68` Tomašić Antonio), Stanišak Patrik (od 82`Jurić Dario), Kurtoić Patrik11/98
Trener: Siniša Roguljić

2. kolo - 08/09.09.2018. u 17:00 sati
09.09.2018 Sloga-Gredelj Prečko
0 : 1
09.09.2018 Sesvetski Kraljevec Šparta-Elektra
1 : 2
08.09.2018 Prigorje Ž Concordia
1 : 1
09.09.2018 Prigorje M Blato
1 : 0
08.09.2018 Ravnice Studentski Grad
4 : 1
08.09.2018 ZET Trešnjevka
1 : 4
08.09.2018 Brezovica Ivanja Reka
5 : 0

SESVETSKI KRALJEVEC - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Sesvetski Kraljevec
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Mlakar Dalibor
Pomoćnici: Barač Karlo i Vukojević Ivan
Delegat: Koprivnjak Marijan
Gledatelja: 100

Strijelci:
1:0 Benić 34`, 1:1 Guja 43`, 1:2 Vučić 70`

NK Sesvetski Kraljevec:
Đidara Toni, Brdarić Tin (od 56`Djedović Josip), Bakran Tomislav, Dugac Alen, Benić Dario, Horvat Mislav (od 87`Žarko Luka), Krešić Martin, Matijević Matej, Kwedi Patrice, Skorin Antonio (od 74` Đurić Nino), Majić Jerko
Trener: Lisičak Željko

NK Šparta-Elektra:

Hadžiselimović Alan, Galić Ivan Donald (od 90`Ćosić Marko), Bojić Marin (od 46`Blaić Mislav), Janjić Marko, Kyaligonza Vicent, Zanić Dario, Lasić Ivan (od 78`Srpak Gabrijel), Skoko Dario, Vučić Darko, Šokčević Mateo (od 57`Bilušković Juraj, od 74`Lučić Boris), Guja Ćiril
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh


3. kolo - 15/16.09.2018. u 16:30 sati
15.09.2018 Ivanja Reka Sloga-Gredelj
0 : 0
15.09.2018 Trešnjevka Brezovica
1 : 1
16.09.2018 Studentski Grad ZET
15.09.2018 Blato Ravnice
0 : 6
16.09.2018 Concordia Prigorje M
15.09.2018 Šparta-Elektra Prigorje Ž
2 : 1
16.09.2018 Prečko Sesvetski Kraljevec

ŠPARTA ELEKTRA - PRIGORJE Ž 2:1

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16.30 sati
Sudac: Barač Karlo 
Pomoćnici: Adžić-Kapitanović i Sitar Davor
Delegat: Bošnjak Leonardo
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Zlatar 18` , 1:1 Galić (11m) 53`, 2:1 Blaić 86`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Galić Ivan Donald, Bojić Marin (od 46`Taritaš Stjepan-Josip), Janjić Marko, Blaić Mislav, Ćosić Marko (od 46`Lučić Boris), Lasić Ivan (od 70`Bilušković Juraj), Skoko Dario, Vučić Darko, Šokčević Mateo (od 64`Srpak Gabrijel), Guja Ćiril (od 87` Bastić Ivo)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Prigorje Ž:
Pintar David, Glasnović Lazar (od 64`Begić Robert), Frigan Krešimir (od 82` Granđa Nikola), Matanović Matija, Bukal Antonio, Barbarić Josip, Barbarić Petar, Čuk Karlo, Augustinović Patrik (od 28`Sever Karlo), Zlatar Saša, Augustinović Antonio (od 87`Topić Bruno)
Trener: Sever Vladimir

Na vrh

4. kolo
23.09.2018 Sloga-Gredelj Sesvetski Kraljevec  
22.09.2018 Prigorje Ž Prečko  
23.09.2018 Prigorje M Šparta-Elektra  
22.09.2018 Ravnice Concordia  
22.09.2018 ZET Blato  
22.09.2018 Brezovica Studentski Grad  
22.09.2018 Ivanja Reka Trešnjevka  

PRIGORJE M - ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:





Na vrh
5. kolo
29.09.2018 Trešnjevka Sloga-Gredelj  
30.09.2018 Studentski Grad Ivanja Reka  
29.09.2018 Blato Brezovica  
30.09.2018 Concordia ZET  
29.09.2018 Šparta-Elektra Ravnice  
30.09.2018 Prečko Prigorje M  
30.09.2018 Sesvetski Kraljevec Prigorje Ž  

ŠPARTA ELEKTRA - RAVNICE

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:





Na vrh
6. kolo
07.10.2018 Sloga-Gredelj Prigorje Ž  
07.10.2018 Prigorje M Sesvetski Kraljevec  
06.10.2018 Ravnice Prečko  
06.10.2018 ZET Šparta-Elektra  
06.10.2018 Brezovica Concordia  
06.10.2018 Ivanja Reka Blato  
06.10.2018 Trešnjevka Studentski Grad  

ZET - ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh

7. kolo      
14.10.2018 Studentski Grad Sloga-Gredelj  
13.10.2018 Blato Trešnjevka  
14.10.2018 Concordia Ivanja Reka  
13.10.2018 Šparta-Elektra Brezovica  
14.10.2018 Prečko ZET  
14.10.2018 Sesvetski Kraljevec Ravnice  
13.10.2018 Prigorje Ž Prigorje M  

ŠPARTA ELEKTRA - BREZOVICA

Igralište:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:







Na vrh
8. kolo      
21.10.2018 Sloga-Gredelj Prigorje M  
20.10.2018 Ravnice Prigorje Ž  
20.10.2018 ZET Sesvetski Kraljevec  
20.10.2018 Brezovica Prečko  
20.10.2018 Ivanja Reka Šparta-Elektra  
20.10.2018 Trešnjevka Concordia  
21.10.2018 Studentski Grad Blato  

IVANJA REKA - ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:





Na vrh

9. kolo      
27.10.2018 Blato Sloga-Gredelj  
28.10.2018 Concordia Studentski Grad  
27.10.2018 Šparta-Elektra Trešnjevka  
28.10.2018 Prečko Ivanja Reka  
28.10.2018 Sesvetski Kraljevec Brezovica  
27.10.2018 Prigorje Ž ZET  
28.10.2018 Prigorje M Ravnice  

ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA

Igralište:
Vrijeme utakmice:i
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:
Strijelci:




Na vrh

10. kolo      
04.11.2018 Sloga-Gredelj Ravnice  
03.11.2018 ZET Prigorje M  
03.11.2018 Brezovica Prigorje Ž  
03.11.2018 Ivanja Reka Sesvetski Kraljevec  
03.11.2018 Trešnjevka Prečko  
04.11.2018 Studentski Grad Šparta-Elektra  
03.11.2018 Blato Concordia  

STUDENTSKI GRAD - ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:





Na vrh


11. kolo      
11.11.2018 Concordia Sloga-Gredelj  
10.11.2018 Šparta-Elektra Blato  
11.11.2018 Prečko Studentski Grad  
11.11.2018 Sesvetski Kraljevec Trešnjevka  
10.11.2018 Prigorje Ž Ivanja Reka  
11.11.2018 Prigorje M Brezovica  
10.11.2018 Ravnice ZET  

ŠPARTA ELEKTRA - BLATO

Igralište:
Vrijeme utakmice: sati
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh

12. kolo      
18.11.2018 Sloga-Gredelj ZET  
17.11.2018 Brezovica Ravnice  
17.11.2018 Ivanja Reka Prigorje M  
17.11.2018 Trešnjevka Prigorje Ž  
18.11.2018 Studentski Grad Sesvetski Kraljevec  
17.11.2018 Blato Prečko  
18.11.2018 Concordia Šparta-Elektra  

ŠPARTA ELEKTRA - CONCORDIA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:
Strijelci:



Na vrh

13. kolo      
24.11.2018 Šparta-Elektra Sloga-Gredelj  
25.11.2018 Prečko Concordia  
25.11.2018 Sesvetski Kraljevec Blato  
24.11.2018 Prigorje Ž Studentski Grad  
25.11.2018 Prigorje M Trešnjevka  
24.11.2018 Ravnice Ivanja Reka  
24.11.2018 ZET Brezovica  

ŠPARTA ELEKTRA - SLOGA GREDELJ

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh

14. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:





Na vrh

15. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh
16. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh

17. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:
`


Na vrh

18. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh

19. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:
`


Na vrh

20. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:
`

Na vrh

21. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh


22. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh

23. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh


24. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh

25. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište:
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:


Na vrh

26. kolo      
       
       
       
       
       
       
       

ŠPARTA ELEKTRA

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice:
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:



Na vrh