Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player




Rezultati, kratki opis i raspored utakmica - sezona 2017/2018


1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo 11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo 21.kolo 22.kolo 23.kolo 24.kolo 25.kolo 26.kolo

1. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi Rezultat
03.09.2017 17:00 Brezovica - Sloga-Gredelj
1:1
03.09.2017 17:00 Odra - Studentski Grad
1:0
02.09.2017 17:00 ZET - Ivanja Reka
5:1
02.09.2017 17:00 Prigorje M - Trešnjevka
2:4
02.09.2017 17:00 Blato - Prečko
1:1
03.09.2017 17:00 Concordia - Mladost Buzin
1:0
03.09.2017 17:00 Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
6:1

SESVETSKI KRALJEVEC - ŠPARTA ELEKTRA 6:1

Igralište: Sesvetski Kraljevec
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Slišković Luka
Pomoćnici: Šimac Robert i Vukojević Ivan
Delegat: Huha Zlatko
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Marić 9`
2:0 Bastić 29`
3:0 Marić 37`
3:1 Vučić 32`
4:1 Bastić 47`
5:1 Matijević 80`
6:1 Matijević 82`

NK Sesvetski Kraljevec:

Čokor Domagoj, Špehar Davor, Baković Tomislav, Dugac Alen, Marić Stipe (od 73` Jurišić Robert). Horvat Mislav, Matijević Matej, Vladić Ivan (od 58`Višić Filip), Filipović Eugen, Zlatar Saša (od 78`Lihtar Karlo Dominik), Bastić Ivo11 (od 60` Karatović Mateo),
Trener: Vujić Velibor

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Kinčić Ivan Dominik (od 46`Bokan Daniel), Kyaligonza Vicent, Kutleša Boris, Pokupić Domagoj, Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Šteko Tomislav (od 73`Pinjušić Tomislav), Lukina Antonio (od 65`Boca Ivan)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak




1. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi Rezultat
09.09.2017 17:00 Sesvetski Kraljevec - Sloga-Gredelj
3:1
10.09.2017 10:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
0:1
10.09.2017 17:00 Prečko - Concordia
1:0
09.09.2017 17:00 Trešnjevka - Blato
3:1
09.09.2017 17:00 Ivanja Reka - Prigorje M
3:0
10.09.2017 17:00 Odra - ZET
3:0
10.09.2017 17:00 Brezovica - Studentski Grad
3:3

MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA 0:1

Igralište: NK Mladost Buzin
Vrijeme utakmice: 10:00 sati
Sudac: Vukasović Marko
Pomoćnici:  Radić Hrvoje i Blažeković Renato
Delegat: Klepo Saša
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Vučić 72`



NK Mladost Buzin:
Brajičić Fabijan, 2 Banek Bruno, Žitković Josip (od 84`Hauszler Kristijan), Trbojević Kristijan, Čondor Tin (od 74`Briševac Mateo), Gavran Marko, Batinić Ivan, Jurić Sandro, Kršlak Vedran, Čuljak Anđelko, Mrkalj Tomislav (od 62`Petrović Mislav ),
Trener: Kožul Mario

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Parlov Josip (od 67`Pokupić Domagoj), Galić Ivan Donald, Šteko Tomislav, Kyaligonza Vicent, Borković Ivan, Galic Matej (od 55`Bokan Daniel, od 84`Kinčić Ivan Dominik), Skoko Dario, Vučić Darko, Relota Zlatko, Lukina Antonio (od 89`Pinjušić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh
3. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi Rezultat
17.09.2017 16:30 Studentski Grad - Sloga-Gredelj
4:0
16.09.2017 16:30 ZET - Brezovica
2:1
16.09.2017 16:30 Prigorje M - Odra
4:2
16.09.2017 16:30 Blato - Ivanja Reka
1:0
17.09.2017 16:30 Concordia - Trešnjevka
1:1
27.09.2017 16:30 Prečko - Šparta-Elektra
1:4
17.09.2017 16:30 Sesvetski Kraljevec - Mladost Buzin
3:0

PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA 1:4

Igralište: NK Prečko
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Firm Ivor
Pomoćnici: Šimac Robert i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja: 50
Strijelci:
0:1 Relota 9`
0:2 Vučić 53`
0:3 Vučić 64`
0:4 Lukina 67`
1:4 Roguljić 88`

NK Prečko:
Peterman Bruno (od 13`Tomaš Petar), Jurić Mario, Roguljić Jakov, Tonković Filip, Milošević Filip, Cvitanović Nikola, Frančić Dominik (od 77`Brekalo Filip), Vrdoljak Nino (od 66`Jandrić Ivan), Vrdoljak Ivan, Stanišak Patrik (od 76`Jurić Dario), Šolčić Mateo (od 59`Mlinarić Maks),
Trener: Roguljić Siniša

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Galić Ivan Donald, Šteko Tomislav, Lukić Fran (od 46`Lukina Antonio), Borković Ivan, Lasić Ivan (od 80`Kinčić Ivan Dominik), Skoko Dario (od 77`Parlov Josip), Vučić Darko, Relota Zlatko (od 69`Lučić Boris), Jurišić Ivan (od 3`Pinjušić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh
4. kolo
24.09.2017 10:00 Sloga-Gredelj - Mladost Buzin
0:5
24.09.2017 16:30 Trešnjevka - Šparta-Elektra
2:0
23.09.2017 16:30 Ivanja Reka - Concordia
2:2
23.09.2017 16:30 Prečko - Sesvetski Kraljevec
1:3
24.09.2017 16:30 Odra - Blato
3:0
24.09.2017 16:30 Brezovica - Prigorje M
3:2
23.09.2017 16:30 ZET - Studentski Grad
3:2

TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA 2:2

Igralište: NK Trešnjevka
Vrijeme utakmice: 16:30
Sudac: Szittar Zsuzsanna
Pomoćnici: Jović Juraj i Škrobo Marko
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Relota 4`
1:1 Rebić 35`
2:1 Rebić 59`
2:2 Borković 75`


NK Trešnjevka:

Mikinac Lovro, Cerovac Damir (od 59`Horvatin Igor), Vikić Admir, Tudjek Luka, Barukčić Filip, Mašić Anel, Crnković Vito, Rezo Borna (od 65`Beser Dominik), Babić Bruno (od 75`Blagoev Vilim), Djurić Siniša (od 80`Coner Karlo), Rebić Filip
Trener: Marinić Milan

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Parlov Josip (od 46`Zanić Dario), Galić Ivan Donald, Šteko Tomislav (od 68`Pokupić Domagoj), Kyaligonza Vicent (od 32` Kutleša Boris) Borković Ivan, Lukić Fran (od 54`Lukina Antonio), Skoko Dario, Vučić Darko, Relota Zlatko (od 90`Pinjušić Tomislav), Jurišić Ivan
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh
5. kolo
30.09.2017 16:00 ZET - Sloga-Gredelj
3:1
30.09.2017 16:00 Prigorje M - Studentski Grad
1:1
30.09.2017 16:00 Blato - Brezovica
1:1
01.10.2017 16:00 Concordia - Odra
1:3
30.09.2017 16:00 Ivanja Reka - Šparta-Elektra
1:3
01.10.2017 16:00 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
0:0
01.10.2017 10:00 Mladost Buzin - Prečko
2:3

IVANJA REKA - ŠPARTA ELEKTRA 1:3

Igralište: NK Ivanja Reka
Vrijeme utakmice: 16:00
Sudac: Rašić Marko
Pomoćnici: Jurić Dalibor i Adžić-Kapitanović Damir
Delegat: Pavlečić Antonio
Gledatelja: 35

Strijelci:
0:1 Šteko 23`
0:2 Relota 28`
1:2 Zečević 31`
1:3 Lukina 77`

NK Ivanja Reka:
Dominković Marko, Đidara Luka, Janušić Matej (od 52`Šemper Antonio), Pranjić Dario, Senjić Mijo (od 74`Baturina Antonio), Pavić Predrag, Vukoja Leonardo (od 83` Grlić Dragan), Grgić Emanuel (od 70`Pavišić Marin), Zečević Ivan, Hrgović Luka, Marić Valentin
Trener: Baučić Mirko

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan Galić Ivan Donald (od 56`Parlov Josip), Šteko Tomislav (od 46`Zanić Dario), Lukić Fran (od 52`Lukina Antonio), Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Relota Zlatko, Jurišić Ivan (od 79`Lučić Boris),
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh
6. kolo
08.10.2017 16:00 Sloga-Gredelj - Prečko
1:0
07.10.2017 16:00 Trešnjevka - Mladost Buzin
3:0
07.10.2017 16:00 Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec
1:0
08.10.2017 16:00 Odra - Šparta-Elektra
1:2
08.10.2017 16:00 Brezovica - Concordia
4:0
08.10.2017 16:00 Studentski Grad - Blato
1:0
07.10.2017 16:00 ZET - Prigorje M
4:3

ODRA - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Odra
Vrijeme utakmice: 16:00 sati
Sudac: Jakovac Valentin
Pomoćnici: Balen Nikola i Fratrić Ninoslav
Delegat: Borac Romano
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Lukina 71`
1:1 Pisačić 81`
1:2 Lukić 87`

NK Odra:

Zubak Mate, Kolak Ante, 5 70 6 Antunović Nikola (od 70`Borojević Marko), Pisačić Robert, Jurkin Ivan, Dodić Ivan, Majdak Marko, Pavlović Matija, Žaper Filip, Šipuš Ivan, Karadakić Martin (od 46`Cvetković Dario)
Trener: Gudiček Davor

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan (od 45` Lalić Kristian), Galić Ivan Donald, Zanić Dario (od 45` Parlov Josip, od 51`Kinčić Ivan Dominik), Lukić Fran, Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Jurišić Ivan, 14 90 11 Lukina Antonio (od 90`Šteko Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

7. kolo    
14.10.2017 15:30 Prigorje M - Sloga-Gredelj
6:1
14.10.2017 15:30 Blato - ZET
2:1
15.10.2017 15:30 Concordia - Studentski Grad
0:4
15.10.2017 15:30 Šparta-Elektra - Brezovica
0:0
15.10.2017 15:30 Sesvetski Kraljevec - Odra
0:0
15.10.2017 10:00 Mladost Buzin - Ivanja Reka
1:1
15.10.2017 15:30 Prečko - Trešnjevka
3:1

ŠPARTA ELEKTRA - BREZOVICA 0:0

Igralište: NK Blato
Sudac: Radić Hrvoje
Pomoćnici: Kutle Marko i Benko Danijel
Delegat: Klepo Saša
Gledatelja: 50





NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Galić Ivan Donald, Kutleša Boris, Borković Ivan, Lasić Ivan. Skoko Dario (od 87`Kinčić Ivan Dominik), Vučić Darko, Jurišić Ivan, Lukina Antonio (od 62` Lučić Boris), Lukić Fran (od 46`Zanić Dario)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Brezovica:
Šimičić Petar, Nimac Tomislav, Knežević Jan (od 82`Grgić Josip), Peček Petar, Đuričić Matija, Brčić Ivan (od 70`Lovin Mrak Josip), Ivanović Dominik, Zirdum Ivan (od 66` Nimčević Filip), Rade Mislav, Komljenović Siniša (od 57`Ribić Borna), Skender Tomislav
Trener: Pustak Nikola

Na vrh
8. kolo    
22.10.2017 15:30 Sloga-Gredelj - Trešnjevka
-:-
21.10.2017 15:30 Ivanja Reka - Prečko
1:3
22.10.2017 15:30 Odra - Mladost Buzin
3:1
22.10.2017 15:30 Brezovica - Sesvetski Kraljevec
1:0
22.10.2017 15:30 Studentski Grad - Šparta-Elektra
1:4
21.10.2017 15:30 ZET - Concordia
0:0
21.10.2017 15:30 Prigorje M - Blato
0:0

STUDENTSKI GRAD - ŠPARTA ELEKTRA 1:4

Igralište: NK Ivanja Reka
Vrijeme utakmice: 15.30 sati
Sudac: Vukasović Marko
Pomoćnici: Čulina Tomislav i Vukojević Ivan
Delegat: Đura Zlatko
Gledatelja: 30

Strijelci:
0:1 Vučić 5`
0:2 Vučić 22`
1:2 Marić 46`
1:3 Lukić 54`
1:4 Jurišić 61` (KU)

NK Studentski Grad:
Karas Marko, Alili Bajram (od 54`Filipović Marko), Markić Jerko, Ravlić Krešimir, Maloča Nikica, Kahrimanović Amir, Ćibarić Matija, Marić Ante Đapić Danijel (od 71`Kopjar Tomislav), Vuk Borna (od 85`Vujčić Matej), Roso Marijan (od 76`Bušić Borna)
Trener: Lozić Dražen

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Galić Ivan Donald, Zanić Dario, Borković Ivan (od 81`Kinčić Ivan Dominik), Lasić Ivan (od 75`Parlov Josip), Skoko Dario, Vučić Darko, Jurišić Ivan, Lučić Boris (od 62`Lukina Antonio), Lukić Fran
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

9. kolo    
28.10.2017. Blato - Sloga-Gredelj 5 : 1
28.10.2017. Trešnjevka - Ivanja Reka 5 : 0
28.10.2017. Prečko - Odra 0 : 2
29.10.2017. Concordia - Prigorje M 3 : 2
29.10.2017. Šparta-Elektra - ZET 0 : 3
29.10.2017. Sesvetski Kraljevec - Studentski Grad 1 : 0
29.10.2017. Mladost Buzin - Brezovica 4 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - ZET 0:3

Igralište: NBlato
Vrijeme utakmice: 14.30 sati
Sudac: Slišković Luka
Pomoćnici: Kovač Vjekoslav i Iličić Pero
Delegat: Šarčević Željko
Gledatelja: 50
Strijelci:
0:1 Sokić 19`
0:2 Gorše 43`
0:3 Cetina 70`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Galić Ivan Donald, Zanić Dario, Borković Ivan (od 72`Šteko Tomislav), Lasić Ivan, Skoko Dario (od 80`Kinčić Ivan Dominik), Vučić Darko, Jurišić Ivan, Lučić Boris (od 46`Kutleša Boris), 11 46 14 Lukić Fran (od 46`Lukina Antonio)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK ZET:
Đidara Toni, 2 Kovačić Fran, 15 80 3 Cetina Antonio (od 80`Ranogajec Pintarić Roberto), Bakran Tomislav, Bakota Tin, Benc Tomislav, Bakran Sebastijan (od 72`Knez Stjepan), Sokić Ivan, Gorše Romano (od 78`Blažević Matej), Valenta Mislav, Knez Ivan (od 68`Nikolovski Karlo)
Trener: Bašić Ante

Na vrh

10. kolo    
04.11.2017 14:00 Sloga-Gredelj - Ivanja Reka
3:2
05.11.2017 14:00 Odra - Trešnjevka
3:1
05.11.2017 14:00 Brezovica - Prečko
2:1
05.11.2017 14:00 Studentski Grad - Mladost Buzin
1:0
04.11.2017 14:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
4:1
04.11.2017 14:00 Prigorje M - Šparta-Elektra
1:0
04.11.2017 14:00 Blato - Concordia
2:0

PRIGORJE M - ŠPARTA ELEKTRA 1:0

Igralište: NK Prigorje M
Vrijeme utakmice: 14.00 sati
Sudac: Jović Juraj
Pomoćnici: Golub Zvonimir i Adžić-Kapitanović Damir
Delegat: Sokolić Željko
Gledatelja: 100

Strijelci:
1:0 Nujić 84`


NK Prigorje:
Hukman Dominik, Kapetanović Kristian, Popović Dejan, Matić Antonio (od 81`Ivanagić Franjo), Baron Marko (od 90`Biloglav Tomislav), Hadžić Luka, Vertuš Matija, Kravarščan Tomislav, Šušković-Jakopac Josip (od 41`Mihovec Jurica), Nujić Dominik (od 87`Šušković Mateo), Blaić Mislav
Trener: Lisičak Željko

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Tomislav, Galić Ivan Donald, Zanić Dario, Kutleša Boris, Šteko Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Lukina Antonio (od 59`Kinčić Ivan Dominik), Lukić Fran (od 76`Parlov Josip), Lalić Kristian
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh


11. kolo    
11.11.2017. Šparta-Elektra - Blato 2 : 0
11.11.2017. Trešnjevka - Brezovica 1 : 1
11.11.2017. Ivanja Reka - Odra 1 : 4
12.11.2017. Concordia - Sloga-Gredelj 0 : 0
12.11.2017. Sesvetski Kraljevec - Prigorje M 3 : 2
12.11.2017. Mladost Buzin - ZET 3 : 2
12.11.2017. Prečko - Studentski Grad 2 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - BLATO 2:0

Igralište: NK Blato
Vrijeme utakmice: 13.30 sati
Sudac: Bošnjak Josip
Pomoćnici: Mandić Vedran i Ćorluka Tomislav
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Vučić 57`
2:0 Lučić 82`


NK Šparta-Elektra:

Hadžiselimović Alan, Šteko Tomislav (od 46`Borković Ivan), Galić Ivan Donald, Zanić Dario, Kutleša Boris, Šteko Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko (od 90`Pezić Mario), Lasić Ivan, Jurišić Ivan (od 85`Kinčić Ivan Dominik), Lukić Fran (od 64`Lučić Boris)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Blato:
Ujević Petar, Marović Petar, Havidić Matija, Rimac Stipan, Rodin Rajko, Muškovac Mladen, Križić Marin (od 75`Žužić Goran), Baždarić Toni (od 88`Plišo Luka), Sunara Stipe, Rogić Ante, Dražetić Matijas
Trener: Stričević Boris


Na vrh

12. kolo    
19.11.2017 13:30 Sloga-Gredelj - Odra
0:5
19.11.2017 13:30 Brezovica - Ivanja Reka
1:3
19.11.2017 13:30 Studentski Grad - Trešnjevka
0:3
18.11.2017 13:30 ZET - Prečko
3:2
18.11.2017 13:30 Prigorje M - Mladost Buzin
1:1
18.11.2017 13:30 Blato - Sesvetski Kraljevec
1:1
19.11.2017 13:30 Concordia - Šparta-Elektra
1:2

CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Concordia
Vrijeme utakmice: 13.30 sati
Sudac: Firm Ivor
Pomoćnici: Benko Danijel i Kutle Marko
Delegat: Kovačević Perica
Gledatelja:
Strijelci:
1:0 Kelčec 25`
1:1 Vučić 29`
1:2 Vučić 90`

NK Concordia:
Kelčec-Ključarić Marko, Jurić Marko, Brkić Zlatko, Lukić Josip, Gojković Dario, Kelčec-Ključarić Filip(od 90`Horvat Nikola), Galić Ivan, Dodig Teo, Breškić Mario, Gospić Sandro, Kestić Leonardo (od 70`Dodić Antun)
Trener: Vidović Zvijezdan

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Galić Ivan Donald, Zanić Dario, Kutleša Boris, Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Lukić Fran (od 56`Lučić Boris), Jurišić Ivan (od 63`Lukina Antonio), Parlov Josip (od 46`Šteko Tomislav),
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

13. kolo    
25.11.2017 13:30 Šparta-Elektra - Sloga-Gredelj 3 : 0
25.11.2017 13:30 Trešnjevka - ZET 2 : 2
25.11.2017 13:30 Ivanja Reka - Studentski Grad 0 : 2
26.11.2017 10:00 Mladost Buzin - Blato 2 : 0
26.11.2017 13:30 Sesvetski Kraljevec - Concordia
1 : 0
26.11.2017 13:30 Prečko - Prigorje M
5 : 1
26.11.2017 13:30 Odra - Brezovica
6 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - SLOGA GREDELJ 3:0

Igralište: NK Blato
Vrijeme utakmice: 13,30 sati
Sudac: Čuljak Ante
Pomoćnici: Kutle Marko i Benko Danijel
Delegat: Krešić Željko
Gledatelja: 30

Strijelci:
1:0 Skoko 73`
2:0 Vučić 78`
3:0 Borković 84`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Galić Ivan Donald, Zanić Dario, Borković Ivan, Šteko Tomislav (od 68`Parlov Josip), Skoko Dario, Vučić Darko, Lukić Fran, Lukina Antonio (od 55`Jurišić Ivan), Lučić Boris (od 51`Lasić Ivan)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Sloga Gredelj:
Ivić Igor, Krajinović Antonio, Dragosavac Luka, Knežević Bruno, Kosovec Tin Jurišić Davor Tojčić Josip (od 87`Selimović Branimir), Pavlečić Mario (od 68`Dragosavac Filip), Babić Ivan, Zipfel Sven, Jalžabetić Borna,
Trener: Zvonimir Pavić

Na vrh

14. kolo    
10.03.2018 15:00 Sloga-Gredelj - Brezovica
2 : 1
11.03.2018 15:00 Studentski Grad - Odra
0 : 2
10.03.2018 15:00 Ivanja Reka - ZET
0 : 3
10.03.2018 15:00 Trešnjevka - Prigorje M
1 : 1
11.03.2018 15:00 Prečko - Blato
1 : 0
11.03.2018 10:00 Mladost Buzin - Concordia
0 : 2
11.03.2018 15:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
5 : 3

ŠPARTA ELEKTRA - SESVETSKI KRALJEVEC 5:3

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15:30 sati
Sudac: Čuljak Ante
Pomoćnici: Kutle Marko i Benko Danijel
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja: 50


Strijelci:
1:0 Šteko 13`
1:1 Guja 18`
2:1 Lasić 37`
3:1 Blaić 39`
4:1 Galić 50`
4:2 Guja 52`
5:2 Vučić 54`
5:3 Guja 75`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Zanić Dario, 15 65 4 Jantoljak Domagoj (od 65`Djedović Josip), 13 56 5 Blaić Mislav (od 56`Lučić Boris), Kutleša Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, 14 76 9 Vučić Darko (od 76`Srpak Gabrijel), Galić Ivan Donald (od 69`Lukić Fran), Kramarić Josip Maro (od 46`Relota Zlatko)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Sesvetski Kraljevec
Klepac Leonardo (od 73`Lauš Luka), Jurišić Robert (od 62`Karatović Mateo), Baković Tomislav, Dugac Alen, Guja Ćiril, Horvat Mislav, Pudić Dragan (od 46`Žarko Luka), Matijević Matej, Josipović Marko (od 85`Lihtar Karlo Dominik), Vladić Ivan (od 73` Rupa Filip), Filipović Eugen
Trener: Šibenik Nikola


Na vrh
15. kolo    
24.03.2018. Šparta-Elektra - Mladost Buzin 3 : 2
24.03.2018. Blato - Trešnjevka 1 : 3
24.03.2018. Prigorje M - Ivanja Reka 1 : 2
24.03.2018. ZET - Odra 1 : 3
25.03.2018. Sloga-Gredelj - Sesvetski Kraljevec 1 : 1
25.03.2018. Concordia - Prečko 2 : 2
25.03.2018. Studentski Grad - Brezovica 2 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - MLADOST BUZIN 3:2

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16:30 sati
Sudac: Novak Ante
Pomoćnici: Golub Zvonimir i Ćorluka Tomislav
Delegat: Bošnjak Leonardo
Gledatelja: 30

Strijelci:
1:0 Lasić 8`
1:1 Gudelj 16`
2:1 Lasić 20`
2:2 Čuljak 36`
3;2 Lasić 63`

NK Šparta-Elektra:
Zakanj Arian, Šteko Ivan, Zanić Dario, Jantoljak Domagoj (od 46` Lukić Fran), Blaić Mislav, Kutleša Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko (od 90`Djedović Josip), Lučić Boris (od 46`Taritaš Stjepan-Josip), Kramarić Josip Maro (od 68`Srpak Gabrijel),
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Mladost Buzin:
Štrk Kristijan (od 32`Sušin Mateo), Batur Niko (od 72` Lužaić Marko), Abrić Andrej, Knežević Antonio, El Hachimi Samir ( od 63`Kasabašić Karlo), Čuljak Anđelko, Pandža Hrvoje (od 46`Borić Mario) Gudelj Ante, Copić Jure, Briševac Mateo (od 66`Poje Matija), Banek Bruno
Trener: Vuksanić Miroslav

Na vrh
16. kolo    
  Ivanja Reka - Blato 1 : 0
  Trešnjevka - Concordia 5 : 1
  Šparta-Elektra - Prečko 4 : 1
  Brezovica - ZET 0 : 5
  Odra - Prigorje M 0 : 0
  Sloga-Gredelj - Studentski Grad 3 : 2
  Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec 1 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - PREČKO 4:1

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 14::00 sati
Sudac: Bolić Sabina
Pomoćnici: Novak Stipo i Čulina Tomislav
Delegat: Koprivnjak Marijan
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Lukić 29`
2:0 Lukić 31`
3:0 Relota 71`
4:0 Kramarić 83`
4:1 Jan 87`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Djedović Josip, Taritaš Stjepan-Josip (od 50` Relota Zlatko), Šteko Ivan, Blaić Mislav, Zanić Dario, Lasić Ivan (od 78`Srpak Gabrijel), Skoko Dario, Vučić Darko, Galić Ivan Donald (od 60` Lučić Boris), Lukić Fran (od 75`Kramarić Josip)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Prečko:
Peterman Bruno, Mandir Mario (od 60`Jurić Mario), Roguljić Jakov, Tonković Filip, Milošević Filip, Bajan Mihovil, Stanković Jurica, Frančić Dominik, Vrdoljak Ivan, Bajan Jan, Jurić Dario (od 54` Cvitanović Nikola)
Trener: Roguljić Siniša

Na vrh

17. kolo    
15.04.2018 16:30 Mladost Buzin - Sloga-Gredelj
1:4
15.04.2018 16:30 Sesvetski Kraljevec - Prečko
2:4
14.04.2018 16:30 Šparta-Elektra - Trešnjevka
3:1
15.04.2018 16:30 Concordia - Ivanja Reka
2:1
14.04.2018 16:30 Blato - Odra
0:0
14.04.2018 16:30 Prigorje M - Brezovica
3:0
15.04.2018 16:30 Studentski Grad - ZET
0:2

ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA 3:1

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16:30 sati
Sudac: Slišković Luka
Pomoćnici: Maloča Marko i Vrbanec Hrvoje
Delegat: Damir Hrgović
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Teker 27`
1:1 Galić 32`
2:1 Lasić 52`
3:1 Lasić 94`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Djedović Josip, Šteko Ivan, Blaić Mislav, Zanić Dario, Lasić Ivan, Skoko Dario, Kramarić Josip Maro (od 46`Relota Zlatko), Galić Ivan Donald (od 70`Jantoljak Domagoj), Lukić Fran (od 75`Lučić Boris), 14 50 13 Kutleša Boris (od 50`Taritaš Stjepan-Josip)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Trešnjevka:
Kvakan Natko, 16 75 2 Draganović Karlo (od 75`Matak Luka), Marić Ivan, Barukčić Filip, Radaš Marin (od 68`Prugovečki Luka), Tičak Antonio, Crnković Vito (od 53`Djurić Siniša), Nimac Josip (od 68`Mašić Anel), Tomas Krešimir (od 68`Nokaj Leon), Trgovčević Marko, Teker Ivan
Trener: Marinić Milan

Na vrh

18. kolo    
22.04.2018 17:00 Sloga-Gredelj - ZET
5:4
22.04.2018 17:00 Studentski Grad - Prigorje M
0:0
22.04.2018 17:00 Brezovica - Blato
0:0
22.04.2018 17:00 Odra - Concordia
4:1
21.04.2018 17:00 Šparta-Elektra - Ivanja Reka
4:0
21.04.2018 17:00 Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec
2:1
22.04.2018 17:00 Prečko - Mladost Buzin
2:3

ŠPARTA ELEKTRA - IVANJA REKA 4:0

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Novak Stipo
Pomoćnici: Biloš Luka i Balen Nikola
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Galić 20`
2:0 Galić 41`
3:0.Kramarić 42`
4:0 Taritaš 85`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović, Šteko Ivan, Djedović Josip, Zanić Dario (od 65`Jantoljak Domagoj), Blaić Mislav (od 80`Kinčić Ivan Dominik), Kutleša Boris, Lučić Boris, Lukić Fran (od 76`Srpak Gabrijel), Vučić Darko, Galić Ivan Donald (od 71`Taritaš Stjepan-Josip), Kramarić Josip Maro (od 53`Relota Zlatko)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Ivanja Reka:
Dominković Marko, Grlić Dragan, Miloš Matteo, Janjić Marko, Antunović Ivan Senjić Mijo (od 58`Hrgović Luka), Pavić Predrag (od 44`Ćosić Mislav), Zečević Ivan, Bastić Ivo, Aračić Ilija, Resner Ivan (od 80`Nikić Marko)
Trener: Bogadi Darko

Na vrh

19. kolo    
29.04.2018 17:00 Prečko - Sloga-Gredelj
5 : 2
29.04.2018 10:00 Mladost Buzin - Trešnjevka
3 : 3
29.04.2018 17:00 Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka
0 : 1
28.04.2018 17:00 Šparta-Elektra - Odra
2 : 1
29.04.2018 17:00 Concordia - Brezovica
2 : 1
28.04.2018 17:00 Blato - Studentski Grad
0 : 0
28.04.2018 10:00 Prigorje M - ZET
3 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - ODRA 2:1

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Pečarić Goran
Pomoćnici: Gulin Danijel i Vukojević Ivan
Delegat: Barbir Željko
Gledatelja: 150

Strijelci:
1:0 Galić 26`
1:1 Luter 69`
2:2 Lasić 79`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Djedović Josip (od 65`Taritaš Stjepan-Josip), Zanić Dario, Blaić Mislav (od 84` Lučić Boris), Kutleša Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko(od 89`Lukić Fran), Galić Ivan Donald, Relota Zlatko (od 50`Kramarić Josip),
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Odra:
Zubak Mate, Šipuš Ivan, Žaper Filip, Karadakić Martin, Cebin Petar, Kolak Ante, Jurkin Ivan, Dodić Ivan, Luter Filip, Antunović Nikola (od 59`Pisačić Robert), Majdak Marko
Trener: Gudiček Davor

Na vrh

20. kolo    
01.05.2018 17:00 Sloga-Gredelj - Prigorje M
5 : 2
01.05.2018 17:00 ZET - Blato
2 : 1
01.05.2018 17:00 Studentski Grad - Concordia
6 : 1
01.05.2018 17:00 Brezovica - Šparta-Elektra
4 : 0
01.05.2018 17:00 Odra - Sesvetski Kraljevec
1 : 0
01.05.2018 17:00 Ivanja Reka - Mladost Buzin
1 : 0
01.05.2018 17:00 Trešnjevka - Prečko
0 : 1

BREZOVICA - ŠPARTA ELEKTRA 4:0

Igralište: NK Brezovica
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Bertol Davor
Pomoćnici: Golub Zvonimir i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Šobota Vlado
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Jurić 17
2:0˛Jurić 21`
3:0 Klarić 85`
4:0 Klarić 94`


NK Brezovica:
Šimičić Petar, Knežević Jan (od 48`Peček Petar), Đuričić Matija, Brčić Ivan (od 79`Škrgatić Tin), Gorski Jasmin, Zirdum Ivan, Jurić Sandro (od 82`Klarić Ivan), Nimčević Filip, 18 60 16 Kulašević Domagoj (od 60`Fabijanec Antonio), Rade Mislav, Kršlak Vedran (od 70`Grgić Josip)
Trener: Pustak Nikola

NK Šparta-Elektra:
Kezerić Petar, Šteko Ivan, Djedović Josip, Zanić Dario ( od 68`Jantoljak Domagoj), Lukić Fran (od 46` Taritaš Stjepan-Josip), Kutleša Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Kramarić Josip Maro (od 59`Srpak Gabrijel), Galić Ivan Donald (od 54`Lučić Boris), 15 87 11 Relota Zlatko (od 87` Kinčić Ivan Dominik)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

21. kolo    
05.05.2018 17:00 Trešnjevka - Sloga-Gredelj
1:1
06.05.2018 17:00 Prečko - Ivanja Reka
1:1
06.05.2018 10:00 Mladost Buzin - Odra
1:3
06.05.2018 17:00 Sesvetski Kraljevec - Brezovica
1:2
05.05.2018 17:00 Šparta-Elektra - Studentski Grad
3:4
06.05.2018 17:00 Concordia - ZET
0:2
05.05.2018 17:00 Blato - Prigorje M
0:0

ŠPARTA ELEKTRA - STDENTSKI GRAD 3:4

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Jović Juraj
Pomoćnici: Maloča Marko i Podrug Vinko
Delegat: Huha Zlatko
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Đapić 32`
0:2 Štefanović  43`
0:3 Đapić 50`
1:3 Srpak  67`
2:3 Relota 76`
2:4 Đapić 90`
3:4 Srpak 67`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Djedović Josip, Jantoljak Domagoj, Blaić Mislav, Kutleša Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Kramarić Josip Maro (od 54`Srpak Gabrijel), Galić Ivan Donald, Lukić Fran (od 46`Relota Zlatko),
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Studentski Grad:
Balagović Tomislav, Alili Bajram, Kopjar Tomislav (od 25`Đapić Danijel), Ravlić Krešimir, Dodić Marijan, Čavlina Stipo, Baučić Mirko (od 65`Maloča Nikica), Ćibarić Matija, Vuk Borna, Štefanović Karlo, Roso Marijan
Trener: Lozić Dražen

Na vrh


22. kolo    
13.05.2018 17:00 Sloga-Gredelj - Blato
2 . 0
12.05.2018 17:00 Prigorje M - Concordia
1 : 1
12.05.2018 17:00 ZET - Šparta-Elektra
1 : 2
13.05.2018 17:00 Studentski Grad - Sesvetski Kraljevec
0 : 1
13.05.2018 17:00 Brezovica - Mladost Buzin
3 : 0
13.05.2018 17:00 Odra - Prečko
3 . 1
12.05.2018 17:00 Ivanja Reka - Trešnjevka
1 : 2

ZET - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK ZET
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Firm Ivor
Pomoćnici: Adžić-Kapitanović Damir i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Koprivnjak Marijan
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Lasić 47`
1:1 Valenta 50`
1:2 Taritaš 67`

NK ZET:
Sakač Davor Kovačić Fran (od 73`Blažević Matej), Valenta Mislav, Bakran Tomislav Košarić Leo, Postružin Kristijan, Relja Marko, Sokić Ivan, Nikolovski Karlo, Knez Stjepan, Bakran Sebastijan
Trener: Bašić Ante

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Djedović Josip (od 46Šteko Tomislav), Zanić Dario, Blaić Mislav, Lučić Boris, Lasić Ivan (od 82`Kinčić Ivan Dominik), Taritaš Stjepan-Josip, Srpak Gabrijel (od 53` Kramarić Josip Maro), Galić Ivan Donald (od 68` Lukić Fran), Relota Zlatko
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

23. kolo    
19.05.2018 17:30 Ivanja Reka - Sloga-Gredelj
5 : 4
19.05.2018 17:30 Trešnjevka - Odra
0 : 2
20.05.2018 17:30 Prečko - Brezovica
0 : 1
20.05.2018 10:00 Mladost Buzin - Studentski Grad
2 :2
20.05.2018 17:30 Sesvetski Kraljevec - ZET
1 : 3
19.05.2018 17:30 Šparta-Elektra - Prigorje M
2 : 1
20.05.2018 17:30 Concordia - Blato
2 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - PRIGORJE M 2:1

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:30 sati
Sudac: Šegota Karla
Pomoćnici: Gulin Danijel i Biloš Luka
Delegat: Pavlečić Antonio
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Peremin 43`
1:1 Relota 45` KU
2:1 Ivan Šteko 75`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Zanić Dario, Kutleša Boris (od 46`Lukić Fran), Taritaš Stjepan-Josip, Skoko Dario, Srpak Gabrijel (od 46`Kramarić Josip Maro), Galić Ivan Donald (od 82`Djedović Josip), Relota Zlatko (od 85`Kinčić Ivan Dominik), Lučić Boris (od 62`Šteko Tomislav), Blaić Mislav
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Prigorje M:1 Vladisavljević Gordan, Mihovec Jurica, Petreković Matija, Popović Dejan, Šušković Mateo (od 90`Baron Patrick), Baron Marko (od 53`Miholić Luka), Šušković-Jakopac Josip, Vertuš Matija, Kravarščan Tomislav, Peremin Andrej (od 68`Đukić Marko), Hadžić Matija
Trener: Lipovac Zvonko

Na vrh


24. kolo    
26.05.2018 17:30 Sloga-Gredelj - Concordia
3 : 0
26.05.2018 17:30 Blato - Šparta-Elektra
2 : 1
26.05.2018 17:30 Prigorje M - Sesvetski Kraljevec
2 . 1
26.05.2018 17:30 ZET - Mladost Buzin
2 : 0
27.05.2018 17:30 Studentski Grad - Prečko
2 : 1
27.05.2018 17:30 Brezovica - Trešnjevka
1 : 1
27.05.2018 17:30 Odra - Ivanja Reka
2 : 0

BLATO - ŠPARTA ELEKTRA 2 : 1

Igralište: NK Blato 26.05.2018.
Vrijeme utakmice: 17:30 sati
Sudac: Fišić Filip
Pomoćnici: Šešerin Damir i Adžić-Kapitanović Damir
Delegat: Gorički Marjan
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Galić 13`
1:1 Križić  18`
2:1 Križić  54`
NK Blato:
Ujević Petar, Havidić Matija, Rimac Stipan, Eterović Boris, Baraba Josip (od 62`Marović Petar), Rodin Rajko (od 83`Rogić Ante), Muškovac Mladen (od 90`Sugj Mateo), Baždarić Toni, Križić Marin (od 90`Devčić Danijel), Sunara Stipe, Dražetić Matijas
Trener: Stričević Boris

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Šteko Ivan, Djedović Josip (od 46`Galic Matej), Zanić Dario, Blaić Mislav, Kutleša Boris, Kramarić Josip Maro, Skoko Dario, Šteko Tomislav (od 71` Kinčić Ivan Dominik), Galić Ivan Donald, Srpak Gabrijel (od 64`Vlašić Jakov)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

25. kolo    
03.06.2018 17:30 Odra - Sloga-Gredelj
1:1
02.06.2018 17:30 Ivanja Reka - Brezovica
1:0
02.06.2018 17:30 Trešnjevka - Studentski Grad
2:0
03.06.2018 17:30 Prečko - ZET
2:1
03.06.2018 10:00 Mladost Buzin - Prigorje M
6:1
03.06.2018 17:30 Sesvetski Kraljevec - Blato
2:0
02.06.2018 17:30 Šparta-Elektra - Concordia
5:0

ŠPARTA ELEKTRA - CONCORDIA 5:0

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:30
Sudac: Hren Dominik
Pomoćnici: Jurić Dalibor i Rukavina Marko
Delegat: Pavlečić Antonio
Gledatelja: 40

Strijelci:
1:0 Galić 17`
2:0 Galić 43`
3:0 Srpak 61`
4:0 Galić 71`
5:0 Kramarič 81`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Taritaš Stjepan-Josip (od 67`Kinčić Ivan Dominik), Djedović Josip, Zanić Dario, Relota Zlatko, Lučić Boris, Lasić Ivan (od 72`Galic Matej), Skoko Dario, Kramarić Josip Maro, Galić Ivan Donald, Lukić Fran (od 55` Srpak Gabrijel)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Concordia:
Kelčec-Ključarić Marko, Smiljanić Luka, Gojković Dario, Horvat Dario, Kestić Leonardo, Stubičar Luka (od 17`Kuntić Leonard), Šimunović Stjepan, Galić Ivan, Ivanagić Franjo, Jurić Marko, Dodig Teo
Trener: Jukić Alen

Na vrh

26. kolo    
09.06.2018 17:30 Sloga-Gredelj - Šparta-Elektra
1:2
09.06.2018 17:30 Concordia - Sesvetski Kraljevec
1:1
09.06.2018 17:30 Blato - Mladost Buzin
4:3
09.06.2018 17:30 Prigorje M - Prečko
4:0
09.06.2018 17:30 ZET - Trešnjevka
0:1
09.06.2018 17:30 Studentski Grad - Ivanja Reka
1:5
09.06.2018 17:30 Brezovica - Odra
0:2

SLOGA- GREDELJ - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NC Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:30 sati
Sudac: Vučković Ivan
Pomoćnici: Mandić Vedran i Fratrić Ninoslav
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Grubeša 22`
1:1 Blaić 49`
1:2 Relota 89`

NK Sloga Gredelj:
Fabečić Hrvoje, Đurić Nino Krajinović Antonio (od 71`Zipfel Sven), Pavlečić Mario, Kosovec Tin, Cvitanović Filip, Balagović Kristijan, Knežević Bruno, Grubeša Josip, Tojčić Josip (od 71`Babić Ivan), Santos Oliveira Bispo Luan
Trener: Lisičak Željko

NK Šparta-Elektra:
1 Hadžiselimović Alan(V) Lučić Boris (od 76` Djedović Josip), Taritaš Stjepan-Josip (od 70`Šteko Tomislav), Zanić Dario, Blaić Mislav, Šteko Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Relota Zlatko (od 92`Kinčić Ivan Dominik), Galić Ivan Donald, Lukić Fran (od 62`Srpak Gabrijel),
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh