Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Rezultati, kratki opis i raspored utakmica - sezona 2016/2017


1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo 11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo 21.kolo 22.kolo 23.kolo 24.kolo 25.kolo 26.kolo

1. kolo - 03.09./04. 09. 2015. u 17.00 sati
Šparta-Elektra - Ses.Kraljevec
3 : 1
Trešnjevka - Concordia
6 : 2
ZET - Odra
1 : 0
Blato - Ivanja Reka
2 : 2
Stud. Grad - Mladost Buzin
0 : 2
Botinec - Jarun
1 : 5
Prečko - Prigorje M
3 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - SESVETSKI KRALJEVEC 3:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Suzana SZITTAR
Pomoćnici: Jakov LASIĆ I Vedran MANDIĆ
Delegat: NADA ŽARKOVIĆ
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Lasić 1`
1:1 Kwedi 12`
2:1 Sastić 85`
3:1 Gajić 88`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović, Gašparović (od 46` Brekalo), Pokupić (od 46` Lučić), Borković, Vikić, Kyaligonza (od 46` Lalić), Skoko, Lasić, Relota, Gajić, Vučić (od 89` Pinjušić).
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Sesvetski Kraljevec:
Lauš, Gaši, Pokrajčić (od 46`Lihtar), Beljan, Marić (od 84` Baković), Knežević (od 65`Matijević), Benić, Višić (od 75`Karatović), Horvat, Filipović, Kwedi ( od 70`Mihalić)
Trener: Vujić Velibor
2. kolo  
PRIGORJE/M - SESV. KRALJEVEC
1 : 2
JARUN - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 2
MLADOST/B - BOTINEC
3 : 1
 IVANJA REKA - STUD. GRAD
2 : 1
ODRA - BLATO
3 : 2
CONCORDIA - ZET
0 : 3
PREČKO - TEŠNJEVKA
1 : 1

JARUN - ŠPARTA ELEKTRA 3:2

Igralište: NK Jarun
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Toni Dadić
Pomoćnici: Ivan Vukojević, Luka Biloš
Delegat: Zlatko Huha
Gledatelja:

Strijelci:
0:1 Sastić 26`
1:1 Prpić 32`
2:1 Hercigonja 43`
3:1 Kranjčec 50`
3:2 Lasić 82`

NK Jarun:
Domjanović Ante, Pavelić Josip, Čagalj Mate, Pavičić Ivan, Prpić Dino (od 90`Crnić Filip), Zefkić Martin ( od 58`Bogović Tomislav), Tadić Marko, Hercigonja Ivan, Birin Domagoj, Bakula Filip (od 66`Topić Toni), Kranjčec Tino (od 76`Pavlić Luka)
Trener: Domjanović Ante

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Vikić Admir (od 46`Brekalo Bariša), Rakuljić Marin, Kyaligonza Vicent (od 46`Lučić Boris), Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Relota Zlatko, (od 55` Zanić Dario), Gajić Mario, Sastić Tomislav
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh
3. kolo  
TREŠNJEVKA - PRIGORJE/M
2 : 1
ZET - PREČKO
0 : 1
BLATO - CONCORDIA
4 : 0
SUD.GRAD - ODRA
1 : 0
BOTINEC - IVANJA REKA
3 : 2
ŠPARTA ELEKTRA - MLADOST/B
3 : 1
SESV.KRALJEVEC - JARUN
1 : 3

ŠPARTA ELEKTRA - MLADOST/B 3:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Pejić Ivona
Pomoćnici: Golub Zvonimir i Šešerin Damir
Delegat: Borac Romano
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Gajić 52`
2:0 Relota 54`
3:0 Sastić 74`
3:1 Rukavina 86`

NK Šparta Elektra:

Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Rakuljić Marin (od 15` Vikić Admir), Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Relota Zlatko (od 81`Kyaligonza Vicent), Gajić Mario (od 71` Brekalo Bariša), Pinjušić Tomislav (od 46`Lučić Boris), Zanić Dario, Sastić Tomislav (od 89`Vukoja-Trošić Lovro),
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Mladost Buzin:
Komušar Valentino, Žitković Josip (od 77`Čondor Tin), Trbojević Kristijan, Batinić Ivan, Jurić Sandro, Gudelj Ante, Cebin Petar (od 77` Petrović Mislav), Rukavina Marko, Hauszler Kristijan (od 70` Huzjak Ivan), Vojković Tomislav, Pranjković Alen
Trener: Brnas Stipe

Na vrh
4. kolo  
PRIGORJE/M - JARUN
4 : 0
MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC
2 : 4
IVANJA REKA - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 0
ODRA - BOTINEC
3 : 1
CONCORDIA - STUD.GRAD
0 : 2
PREČKO - BLATO
4 : 2
TREŠNJEVKA - ZET
2 : 2

IVANJA REKA - ŠPARTA ELEKTRA 1:0

Igralište: NK Ivanja Reka
Vrijeme utakmice: 16:30
Sudac: Maloča Marko
Pomoćnici: Jokić Matija i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Huha Zlatko
Gledatelja: 30

Strijelci:
1:0 Janjić 25`

NK Ivanja Reka
Sofijanić Tino, Đidara Luka, Pelegrin Tomislav, Miloš Matteo, Janjić Marko, Klipa Zoran, Ivić Mato, Klarić Ivan (od 23` Mendeš Mislav od 81`Zadro Luka), Štefanović Karlo (od 87`Klipa Goran), Resner Ivan Vinko (od 72`Vrščak Filip), Ćehić Emanuel (od 70`Ćorić Darko)
Trener: Klipa Zoran

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj (od 58` Sastić Tomislav), Vikić Admir, Kyaligonza Vicent (od 46`Lučić Boris), Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Relota Zlatko, Gajić Mario, Zanić Dario
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh
5. kolo  
ZET - PRIGORJE/M
2 : 2
BLATO - TREŠNJEVKA
0 : 1
ST.GRAD - PREČKO
1 : 3
BOTINEC - CONCORDIA
0 : 2
ŠPARTA ELEKTRA - ODRA
1 : 2
SESV.KRALJEVEC - IVANJA REKA
2 : 1
JARUN - MLADOST/B
5 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - ODRA 1:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16.00 sati
Sudac: Podgorski Ivan
Pomoćnici: Balen Nikola i Gulin Danijel
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja: 70

Strijelci:
0:1 Luter 5`
0:2 Luter 24`
1:2 Vučić 33`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović, Pokupić Domagoj (od 46`Vikić Admir), Kyaligonza Vicent (od 61` Gašparović Filip), Borković Ivan, Rakuljić Marin, Skoko Dario, Vučić Darko, Gajić Mario, Brekalo Bariša (od 75`Riley Filip Anthony), Zanić Dario, Sastić Tomislav
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Odra:
Nikšić Juraj, Mlinarić Ivan, Dupin Krunoslav (od 60` Rogić Jurica), Karadakić Martin, Žaper Filip, Glasnović Lazar, Hutinski Vedran, Dodić Ivan, Luter Filip (od 36` Antunović Nikola), Pavlović Matija, Matišić Matej
Trener: Gudiček Davor

Na vrh
6. kolo  
PRIGORJE/M - MLADOST/B
3 : 2
IVANJA REKA - JARUN
0 : 0
ODRA - SESV.KRALJEVEC
2 : 5
CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 3
PREČKO - BOTINEC
4 : 0
TEŠNJEVKA - STUD.GRAD
1 : 2
ZET - BLATO
0 : 1

CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA 0:3

Igralište: NK Concordia
Vrijeme utakmice: 16.00 sati
Sudac: Ante Čulina
Pomoćnici: Blažeković Renato i Šimac Robert
Delegat: Živčić Zdenko
Gledatelja: 20

Strijelci:
0:1 Vučić 20`
0:2 Vučić 55`
0:3 Vučić 83`

NK Concordia:


Kesten Srđan, Kasal Antonio (od 29` Kelčec-Ključarić Filip), Stanković Mihael, Petrović Zvonimir, Sunek Marko, Šaljan Leopol, Dodić Antun, Gospić Sandro (od 58` Breškić Mario), Galić Ivan, Kajfež Ivor (od 46`Halužan Matej), Lukić Josip
Trener: Pavlov Davor

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Vikić Admir, Kyaligonza Vicent (od 84`Pinjušić), Tomislav Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko (od 84`Vukoja-Trošić Lovro), Galic Matej (od 68` Sastić Tomislav), Brekalo Bariša, Zanić Dario, Gašparović Filip
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

7. kolo  
BLATO - PRIGORJE/M
0 : 1
STUD.GRAD - ZET
0 : 1
BOTINEC - TREŠNJEVKA
1 : 4
ŠPARTA ELEKTRA - PREČKO
2 : 1
SESV.KRALJEVEC - CONCORDIA
7 : 1
JARUN - ODRA
7 : 0
MLADOST/B - IVANJA REKA
5 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - PREČKO 2:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15.30 sati
Sudac: Božić Nikola
Pomoćnici: Iličić Pero i Marčetić Rajko
Delegat: Galić Marko
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Jurčić 8`
1:1 Relota 16`
2:1 Vučić 19`


NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Vikić Admir(od 79`Gašparović Filip), Kyaligonza Vicent (od 60`Lučić Boris), Borković Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko (od 90`Pinjušić Tomislav), Relota Zlatko (od 67`Rakuljić Marin), Galic Matej (od 46`Sastić Tomislav), Brekalo Bariša, Zanić Dario
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Prečko:
Tomaš Petar, Bogović Filip, 17 46 3 Roguljić Jakov (od 46`Stanišak Patrik), Pavletić Matej, Tonković Filip, Stričević Boris, Jurčić Marko (od 62`Vrdoljak Ivan), Pajk Borna (od 78`Cvitanović Nikola), Baraba Josip, Muškovac Mladen, Orešković Deni (od 62`Jurić Mario)
Trener: Roguljić Siniša

Na vrh
8. kolo  
PRIGORJE/M - IVANJA REKA
2 : 0
ODRA - MLADOST/B
1 : 1
CONCORDIA - JARUN
0 : 4
PREČKO - SESV,KRALJEVEC
2 : 1
TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA
0 :1
ZET - BOTINEC
1 : 0
BLATO - STUD.GRAD
0 : 3

TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA 0:1

Igralište: NK Trešnjevka
Vrijeme utakmice: 15.30 sati
Sudac: Maleš Ante
Pomoćnici: Šimac Robert i Vukojević Ivan
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja:100

Strijelci:
0:1 Vučić 57`

NK Trešnjevka:
Kvakan Natko, Cerovac Damir, Roso Marijan (od 60`Coner Karlo), Drpić Luka, Cvitanović Filip, Tudjek Luka (od 71`Ćutunić Josip), Teker Ivan (od 84`Nokaj Leon), Mašić Anel (od 55`Zorić Ivan), Milnović Goran, Batur Frane (od 55`Labak Antonio), Bojo Marko
Trener: Marinić Milan

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj (od 46`Gašparović Filip), Vikić Admir, Kyaligonza Vicent (od 64`Rakuljić Marin), Borković Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko ( od 90`Pinjušić Tomislav), Relota Zlatko, Brekalo Bariša (od 46`Lasić Ivan), Galic Matej (od 46`Gajić Mario), Zanić Dario
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

9. kolo  
STUD.GRAD - PRIGORJE/M
0 : 1
BOTINEC - BLATO
1 : 2
ŠPARTA ELEKTRA - ZET
2 : 1
SESV.KRALJEVEC - TREŠNJEVKA
1 : 1
JARUN - PREČKO
0 : 0
MLADOST/B - CONCORDIA
2 : 0
IVANJA REKA - ODRA
1 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - ZET 2:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15.30 sati
Sudac: Pejić Ivona
Pomoćnici: Szittar Zsuzsanna i Đuranić Saša
Delegat: Barbir Željko
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Vučić 17`
2:0 Kyaligonza Vicent 65`
2:1 Vrbić  79`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj (od 46` Gašparović Filip), Vikić Admir, Kyaligonza Vicent (od 83`Rakuljić Marin), Borković Ivan, Lasić Ivan (od 68`Brekalo Bariša), Skoko Dario, Vučić Darko (od 89`Vukoja-Trošić Lovro), Relota Zlatko, Gajić Mario (od 46`Sastić Tomislav), Zanić Dario
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK ZET:
Miklec Mislav, Relja Marko, Cetina Antonio, Bakran Tomislav. Piršić Luka, Đudajek Filip, Knez Stjepan (od 79` Nikolovski Karlo), Markek Karlo (od 70`Benc Tomislav), Valenta Mislav1 (od 53`Vrbić Mislav), Subotić Željko, Bandalo Luka
Trener: ?


Na vrh

10. kolo  
PRIGORJE/M - ODRA
2 : 3
CONCORDIA - IVANJA REKA
2 : 0
PREČKO - MLADOST/B
0 : 1
TREŠNJEVKA - JARUN
1 : 2
ZET - SESV.KRALJEVEC
2 : 1
BLATO - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 3
STUD.GRAD - BOTINEC
2: 1

BLATO - ŠPARTA ELEKTRA 1:3

Igralište: NK Blato
Vrijeme utakmice: 14.00 sati
Sudac: Vukasović Marko
Pomoćnici: Kutle Marko i Benko Danije
Delegat: Mandurić Andrija
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Vučić 25`
1:1 Sunara 41`
1:2 Galic 44`
1:3 Sastić 76

NK Blato:
Ujević Petar, Sunara Stipe, Devčić Danijel (od 83`Zdeličan Karlo), Švigač Domagoj (od 83`Žužić Goran), Popović Žarko (od 56`Kozjak Goran), Mamić Marko (od 84`Babić Bruno), Rimac Stipan, Martić Marijan, Dražetić Matijas, Rogić Ante, Plišo Luka (od 48`Marović Roko)
Trener: Mario Pauković


NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Vikić Admir, Kyaligonza Vicent, Borković Ivan, Lasić Ivan (od 83`Pinjušić Tomislav), Skoko Dario, Vučić Darko (od 85`Vukoja-Trošić Lovro), Lučić Boris (od 15`Gašparović Filip), Galic Matej (od 60`Sastić Tomislav), Zanić Dario
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh


11. kolo  
BOTINEC - PRIGORJE/M
0 : 3
ŠPARTA ELEKTRA - STUD.GRAD
5 : 0
SESV.KRALJEVEC - BLATO
6 : 0
JARUN - ZET
7 : 1
MLADOST/B - TREŠNJEVKA
1 : 0
IVANJA REKA - PREČKO
1 : 2
ODRA - CONCORDIA
3 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - STUDENTSKI GRAD 5:0

Igralište: NK Pongračevo
Vrijeme utakmice: 13.30 sati
Sudac: Podrug Vinko
Pomoćnici: Balen Nikola i Ćorluka Tomislav
Delegat: Žarković Nada
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Vučić 6`
2:0 Borković 26`
3:0 Relota 34`
4:0 Vučić 72`
5:0 Vukoja 78`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj (od 46`Gašparović Filip), Rakuljić Marin, Kyaligonza Vicent (od 70` Pinjušić Tomislav), Borković Ivan (od 46`Brekalo Bariša), Lasić Ivan, Skoko Dario Vučić Darko, Relota Zlatko (od 63`Vukoja-Trošić Lovro), Galic Matej(od 46`Sastić Tomislav), Zanić Dario
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Studentski Grad :
Dragušica Dominik, Špoljar Domagoj, Ravlić Krešimir, Antunović Ivan (od 46`Bago Ivan), Đapić Danijel, Kahrimanović Amir, Marić Ante, Ćibarić Matija, Tupek Mario, Kopjar Tomislav, Filipović Marko
Trener: Lozić Dražen

Na vrh

12. kolo  
PRIGORJE/M - CONCORDIA
4 : 0
PREČKO - ODRA
2 : 1
TREŠNJEVKA - IVANJA REKA
6 : 1
ZET - MLADOST/B
2 : 1
BLATO - JARUN
0 : 1
STUD.GRAD - SESV.KRALJEVEC
0 : 5
BOTINEC - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 2

BOTINEC - ŠPARTA ELEKTRA 0:2

Igralište: NK Botinec
Vrijeme utakmice: 13.30 sati
Sudac: Čulina Ante
Pomoćnici: Golub Zvonimir i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Pribanić Davor
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Vučić 26`
0:2 Lasić 62`

NK Botinec:
Brletić Miroslav, Sušac Zvonimir, Pleša Filip-Antoni (od 78`Vuk Karlo), Žitković Josip, Grubešić Nikola, Hadžović Dino, Kršić Luka, Krizman Tin od 46`Kerepčić Domagoj), Menalo Mato, Svetina Mate, Ramić Ivan (od 46`Brajković Ivan),

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan Vikić Admir (od 79`Vukoja-Trošić Lovro), Kyaligonza Vicent, Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Galic Matej (od 46`Relota Zlatko), Pinjušić Tomislav (od 46`Rakuljić Marin), Zanić Dario, Gašparović Filip
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh

13. kolo  
ŠPARTA ELEKTRA - PRIGORJE/M
3 : 1
SESV.KRALJEVEC- BOTINEC
2 : 0
JARUN - STUD.GRAD
2 : 1
MLADOST/B - BLATO
9 : 2
IVANJA REKA - ZET
0 : 0
ODRA - TREŠNJEVKA
3 : 1
CONCORDIA - PREČKO
3 :9

ŠPARTA ELEKTRA - PRIGORJE M 3:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 13.30 sati
Sudac:Firm Ivor
Pomoćnici: Biloš Luka i Fratrić Ninoslav
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Baron 57`
1:1 Skoko 75`
2:1 Vučić 83`
3:1 Sastić 86`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj ( od 46`Gašparović Filip), Vikić Admir ( od 56` Lasić Ivan), Rakuljić Marin, Kyaligonza Vicent, Borković Ivan (od 70`Brekalo Bariša), Skoko Dario, Vučić Darko (od 90` Vukoja-Trošić Lovro), Relota Zlatko, Galic Matej ( od 46` Sastić Tomislav), Zanić Dario
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Prigorje M:
Hukman Dominik, Dodić Marijan, Nujić Dominik, Popović Dejan (od 59`Čmelješević Nikola), Baron Marko, Hadžić Luka, Mihovec Jurica (od 86` Novosel Nikola), Vertuš Matija, Kravarščan Tomislav (od 67` Šušković Mateo), Šušković-Jakopac Josip, Blaić Mislav
Trener: Lisičak Željko

Na vrh

14. kolo
11.03.2017    Prigorje M - Prečko
3 : 1
11.03.2017    Ivanja Reka - Blato
0 : 0
11.03.2017    Jarun - Botinec
4 : 1
12.03.2017    Concordia - Trešnjevka
3 : 1
12.03.2017    Odra - ZET
2 : 0
12.03.2017    Mladost Buzin - Studentski Grad
1 : 1
12.03.2017    Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
2 : 1

SESVETSKI KRALJEVEC - ŠPARTA ELEKTRA 2:1

Igralište: NK Sesvetski Kraljevec
Vrijeme utakmice: 15.00 sati
Sudac: Čulina Ante
Pomoćnici: Šešerin Damir i Fratrić Ninoslav
Delegat: Živčić Zdenko
Gledatelja: 85

Strijelci:
1:0 Aračić 49`
2:0 Marić 72`
2:1 Jurišić 88`

NK Sesvetski Kraljevec:
Čokor Domagoj, Špehar Davor, Baković, Tomislav, Marić Stipe (od 85`Štefanović Karlo), Benić Dario, Matijević Matej, Kwedi Patrice, Gaši Mario (od 73`Horvat Mislav), Višić Filip (od 54`Knežević Tomislav), Aračić Ilija, Filipović Eugen
Trener: Vujić Velibor

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Rakuljić Marin, Kutleša Boris, Kyaligonza Vicent (od 75´Lučić Boris), Borković Ivan (od 27`Zanić Dario), Lasić Ivan (od 78` Vikić Admir), Skoko Dario, Vučić Darko, Franić Luka (od 68` Gašparović Filip), Lukina Antonio (od 50`Jurišić Ivan), Ivić Mato
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

15. kolo
19.3.2017
Sesvetski Kraljevec Prigorje M
2 : 0
18.3.2017
Šparta-Elektra Jarun
0 : 0
19.3.2017
Botinec Mladost Buzin
0 : 2
19.3.2017
Studentski Grad Ivanja Reka 1 : 1
19.3.2017
Blato Odra 0 : 1
18.3.2017
ZET Concordia 2 : 1
18.3.2017
Trešnjevka Prečko 0 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - JARUN 1:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15.30 sati
Sudac: Dadić Toni
Pomoćnici: Golub Zvonimir (Zagreb) i Vlaisavljević Nenad (Zagreb)
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja: 100




NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Ivić Mato, Gašparović Filip (od 80` Vikić Admir), Zanić Dario, Kyaligonza Vicent, Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Franić Luka (od 78` Matuško Marko), Lukina Antonio (od 46` Jurišić Ivan)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Jarun:
Miklec Mislav, Pavelić Josip, Čagalj Mate, Topić Toni, Zefkić Martin, Herceg Nenad, Sudec Dario, Tadić Marko, Pajk Borna (od 90` Rajković Bruno), Hercigonja Ivan (od 70` Prpić Dino), Martinović Antun
Trener: Domjanović Ante

Na vrh
16. kolo
25.03.2017
Prigorje M Trešnjevka
0 : 1
26.03.2017
Prečko ZET
0 : 1
26.03.2017
Concordia Blato
2 : 1
26.03.2017
Odra Studentski Grad 2 : 2
25.03.2017
Ivanja Reka Botinec 1 : 0
26.03.2017
Mladost Buzin Šparta-Elektra 0 : 1
25.03.2017
Jarun Sesvetski Kraljevec 0 : 2

MLADOST BUZIN - ŠPARTA ELEKTRA 0:1

Igralište: NK Mladost Buzin
Vrijeme utakmice: 10.00 sati
Sudac: Slišković Luka
Pomoćnici: Benko Danijel i Ćorluka Tomislav
Delegat: Kurevija Željko
Gledatelja: 70

Strijelci:
0:1 Jurišić 28`

NK Mladost Buzin:
Brajičić Fabijan, Finta Erik, Abrić Andrej, Čondor Tin, Kulušić Luka (od 72`Gavran Marko), Batinić Ivan, Čuljak Anđelko (od 83`Hauszler Kristijan), Okorare Otega Frank, Rukavina Marko, Vojković Tomislav, Perša Kristian
Trener:
Čiček Vlado

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Mato (od 90`Ćavar Marko), Kyaligonza Vicent, Zanić Dario, Kutleša Boris, Borković Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko (od 86`Matuško Marko), Franić Luka (od 59`Lalić Kristian), Lukina Antonio (od 46`Lasić Ivan, od 88` Vikić Admir), Jurišić Ivan
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh



17. kolo
01.04.2017 16:30 Jarun - Prigorje M
2 : 1
02.04.2017 16:30 Sesvetski Kraljevec - Mladost Buzin
2 : 0
01.04.2017 16:30 Šparta-Elektra - Ivanja Reka
1 : 0
02.04.2017 16:30 Botinec - Odra
1 : 2
02.04.2017 16:30 Studentski Grad - Concordia
1 : 0
02.04.2017 16:30 Blato - Prečko
0 : 4
01.04.2017 16:30 ZET - Trešnjevka
0 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - IVANJA REKA 1:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16.30 sati
Sudac: Jokić Matija
Pomoćnici: Balen Nikola i Biloš Luka
Delegat: Murko Boris
Gledatelja: 50

Strijelci: 1:0 Vučić 17`


NK Šparta Elektra:
Perić Ivan, Ivić Mato (od 77`Lalić Kristian), Kyaligonza Vicent (od 63`Rakuljić Marin), Zanić Dario, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko (od 82`Matuško Marko), Franić Luka (od 57`Lučić Boris), Lukina Antonio (od 51`Jurišić Ivan), Vikić Admir, Kutleša Boris
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Ivanja Reka:
Dominković Marko, Đidara Luka, Hrgović Luka, Rašić Ivan Dominik, Pelegrin Tomislav, Pavić Predrag (od 82`Grlić Josip), Sabljak Marko (od 69`Đorđić Stjepan), Dakić Josip (od 56` Resner Ivan Vinko), Zečević Ivan (od 85`Klipa Goran), Klarić Ivan, Ćorić Darko (od 74`Senjić Mijo)
Trener: Marušić Mate


Na vrh

18. kolo
08.04.2017. Prigorje M - ZET
1 : 0
08.04.2017. Trešnjevka - Blato
5 : 1
08.04.2017. Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec
0 :1
09.04.2017. Prečko - Studentski Grad
2 : 2
09.04.2017. Concordia - Botinec
4 :4
09.04.2017. Odra - Šparta-Elektra
1 : 2
09.04.2017. Mladost Buzin - Jarun
1 : 6

ODRA - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Odra
Vrijeme utakmice: 16.30 sati
Sudac: Božić Nikola
Pomoćnici: Đuranić Saša i Ćorluka Tomislav
Delegat: Žarković Nada
Gledatelja: 80

Strijelci:
1:0 Luter Filip 50`
1:1 Jurišić Ivan 60`
1:2 Borković Ivan 90`

NK Odra:
Zubak Mate, Hutinski Vedran, Dedić Antonio, Antunović Nikola, Matišić Matej, Cebin Petar, Borojević Marko, Dodić Ivan (od 52`Glasnović Lazar), Luter Filip, Pavlović Matija (od 55`Jurkin Ivan), Pisačić Robert
Trener: Gudiček Davor

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Ivić Mato (od 83`Matuško Marko), Kyaligonza Vicent, Kutleša Boris, Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario (od 90`Vikić Admir), Vučić Darko, Franić Luka (od 46`Rakuljić Marin), Lukina Antonio, Jurišić Ivan
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh

19. kolo
23.04.2017 10:00 Mladost Buzin - Prigorje M
2 : 0
22.04.2017 17:00 Jarun - Ivanja Reka
3 : 1
23.04.2017 17:00 Sesvetski Kraljevec - Odra
5 : 1
22.04.2017 17:00 Šparta-Elektra - Concordia 5 : 1
23.04.2017 17:00 Botinec - Prečko 2 : 3
23.04.2017 17:00 Studentski Grad - Trešnjevka 2 : 2
23.04.2017 17:00 Blato - ZET 0 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - CONCORDIA 5:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Jakopec Mateo
Pomoćnici: Mandić Vedran i Golub Zvonimir
Delegat: Šarić Stjepan
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Lasić
2:0 Lukina
3:0 Skoko
4:0 Lasić
4:1 Krešić 
5:1 Gašparović

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj (od 46`Vikić Admir), Kyaligonza Vicent(od 56`Gašparović Filip), Zanić Dario, Borković Ivan, Lasić Ivan (od 61`Lučić Boris), Skoko Dario, Vučić Darko, Lukina Antonio, 16 73 17 Jurišić Ivan (od 73`Pinjušić Tomislav), 5 46 19 Kutleša Boris (od 46´Rakuljić Marin)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Concordia:

Vidović Matej, Brkić Zlatko, Gospić Sandro, Balenović Ivan, Gojković Dario, Sunek Marko (od 46`Reštigorac Domin), Hrga Matteo Benedik, Dodić Antun (od 74`Kardum Josip), Dragić Antonio, Halužan Matej, Krešić Martin
Trener: Kanjuh Daniel

Na vrh

20. kolo
29.04.2017 17:00 Prigorje M - Blato
6:0
29.04.2017 17:00 ZET - Studentski Grad
3:0
29.04.2017 17:00 Trešnjevka - Botinec
3:0
30.04.2017 17:00 Prečko - Šparta-Elektra
1:0
30.04.2017 17:00 Concordia - Sesvetski Kraljevec
0:5
30.04.2017 17:00 Odra - Jarun
2:3
29.04.2017 17:00 Ivanja Reka - Mladost Buzin
2:0

PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA 1:0

Igralište: NK Prečko
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Dadić Toni
Pomoćnici: Vlaisavljević Nenad i Rukavina Marko
Delegat: Brešić Hrvoje
Gledatelja: 30

Strijelci:
1:0 Roguljić 79`

NK Prečko:
Tomaš Petar, Bogović Filip, Roguljić Jakov, Pavletić Matej, Tonković Filip, Stričević Boris, Jurčić Marko (od 73`Frančić Dominik), Stanišak Patrik (od 77`Vrdoljak Ivan), Hajdić Ivan, Muškovac Mladen (od 90`Perić Sven), Cvitanović Nikola
Trener: Roguljić Siniša

NK Šparta-Elektra:

Hadžiselimović Alan, Ivić Mato, Kyaligonza Vicent, Zanić Dario, Pokupić Domagoj (od 46`Vikić Admir), Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Lukina Antonio (od 65`Matuško Marko), Kutleša Boris,
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh

21. kolo
06.05.2017 17:00 Ivanja Reka - Prigorje M
2:4
07.05.2017 10:00 Mladost Buzin - Odra
1:1
06.05.2017 17:00 Jarun - Concordia
5:2
07.05.2017 17:00 Sesvetski Kraljevec - Prečko
2:0
04.05.2017 18:00 Šparta-Elektra - Trešnjevka
2:0
07.05.2017 17:00 Botinec - ZET
0:4
07.05.2017 17:00 Studentski Grad - Blato
3:0

ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA 2:0

Vrijeme utakmice: 18.00 sati
Sudac: Bošnjak Josip
Pomoćnici: Balen Nikola i Gulin Danijel (Zagreb)
Delegat: Šobota Vlado
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Jurišić 16`
2:0 Jurišić  34`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Ivić Mato (od 70` Pinjušić Tomislav), Kyaligonza Vicent, Rakuljić Marin, Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko (od 81` Ćavar Marko), Franić Luka (od 66`Gašparović Filip), Bokan Daniel (od 76`Matuško Marko), Jurišić Ivan (od 86`Pinjušić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Trešnjevka:
Kvakan Natko, Cerovac Damir (od 67`Gabela Marin), Galenić Matej, Cvitanović Filip, Tudjek Luka, Zorić Ivan, Nokaj Leon (od 46` Ćutunić Josip, od 70`Gajger Ivan), Horvatin Igor (od 53`Šuker Luka), Batur Frane (od 67`Coner Karlo), Teker Ivan, Bojo Marko
Trener: Marinić Milan

Na vrh
22. kolo
13.05.2017 17:00 Prigorje M - Studentski Grad
2 : 2
14.05.2017 17:00 Blato - Botinec
3 : 2
13.05.2017 17:00 ZET - Šparta-Elektra
1 : 2
13.05.2017 17:00 Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec 0 : 1
14.05.2017 17:00 Prečko - Jarun 0 : 2
14.05.2017 17:00 Concordia - Mladost Buzin 2 : 0
14.05.2017 17:00 Odra - Ivanja Reka 4 : 0

ZET - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Vukasović Marko
Pomoćnici: Marčetić Rajko i Škrobo Marko
Delegat: Kurevija Željko
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Jurišić 6`
0:2 Ivić 55`
1:2 Đudajek 75`


NK ZET:
Sakač Davor, Subotić Željko, Cetina Antonio Bakran Tomislav, Đudajek Filip, Bakran Sebastijan (od 58`Bandalo Luka), Relja Marko, Gorše Luka, Nikolovski Karlo, Knez Stjepan, Valenta Mislav
Trener: Rizvić Dubravko

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Ivić Mato (od 61`Zanić Dario), Kyaligonza Vicent, Rakuljić Marin (od 77`Gašparović Filip), Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario (od 71`Matuško Marko), Vučić Darko, Franić Luka (od 46` Vikić Admir), Jurišić Ivan, Pokupić Domagoj (od 46`Kutleša Boris)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh

23. kolo
21.05.2017 17:30 Odra - Prigorje M
4:1
20.05.2017 17:30 Ivanja Reka - Concordia
2:6
21.05.2017 10:00 Mladost Buzin - Prečko
2:4
20.05.2017 17:30 Jarun - Trešnjevka
3:1
21.05.2017 17:30 Sesvetski Kraljevec - ZET
2:2
20.05.2017 17:30 Šparta-Elektra - Blato
1:1
21.05.2017 17:30 Botinec - Studentski Grad
5:0

ŠPARTA ELEKTRA - BLATO 1:1

Vrijeme utakmice: 17.30 sati
Sudac: Firm Ivor
Pomoćnici: Balen Nikola i Ćorluka Tomislav
Delegat: Brešić Hrvoje
Gledatelja: 30

Strijelci:
0:1 Babić 27`
1:1 Zanić 90`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Ivić Mato, Ćavar Marko (od 46` Matuško Marko), Vikić Admir Zanić Dario, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Franić Luka (od 72`Pinjušić Tomislav), Pokupić Domagoj (od 46` Gašparović Filip), Jurišić Ivan
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Blato:
Ujević Petar, Devčić Danijel, Rogić Ante, Babić Bruno (od 81` Ilić Luka), Martić Marijan (od 72`Pejić Josip), Plišo Luka, Rimac Stipan, Kozjak Goran, Zdeličan Karlo, Marović Petar, Draganić Denis
Trener: Marš Miroslav

Na vrh




24. kolo
27.05.2017 17:30 Prigorje M - Botinec
5:1
28.05.2017 17:30 Studentski Grad - Šparta-Elektra
1:2
28.05.2017 17:30 Blato - Sesvetski Kraljevec
0:2
27.05.2017 17:30 ZET - Jarun
0:1
27.05.2017 17:30 Trešnjevka - Mladost Buzin
1:2
28.05.2017 17:30 Prečko - Ivanja Reka
3:0
28.05.2017 17:30 Concordia - Odra
1:2

STUDENSKI GRAD - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Vrijeme utakmice: 17.30 sati
Sudac: Podrug Vinko
Pomoćnici: Šimac Robert i Rukavina Marko
Delegat: Mandurić Andrija
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Marić 45`
1:1 Matuško 63`
1:2 Matuško 89`

NK Studentski Grad:
Erceg Antonio, Alili Bajram, Vujčić Matej, Špoljar Domagoj (od 72`Pilipović Barto), Ravlić Krešimir, Kopjar Tomislav, Ćibarić Matija, Marić Ante, Đapić Danijel, Roso Marijan, Filipović Marko
Trener: Lozić Dražen

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Ivić Mato (od 61`Lalić Kristian), Kyaligonza Vicent, Zanić Dario, Borković Ivan, Lasić Ivan, Skoko Dario, Franić Luka (od 46`Matuško Marko), Pinjušić Tomislav (od Vikić Admir), 1Jurišić Ivan (od 78`Gašparović Filip), Kutleša Boris
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak



25. kolo
04.06.2017. 17:30 Concordia - Prigorje M 2:0
04.06.2017. 17:30 Odra - Prečko 3:2
04.06.2017. 17:30 Ivanja Reka - Trešnjevka 0:5
04.06.2017. 17:30 Mladost Buzin - ZET 2:1
04.06.2017. 17:30 Jarun - Blato 2:1
04.06.2017. 17:30 Sesvetski Kraljevec - Stud. Grad 3:0
04.06.2017. 17:30 Šparta-Elektra - Botinec 3:0

ŠPARTA ELEKTRA - BOTINEC 3:0

Vrijeme utakmice: 17.30 sati
Sudac: Bošnjak Josip
Pomoćnici: Šešerin Damir i Gulin Danijel
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja: 30

Strijelci:
1:0 Matuško 42`
2:0 Lasić 63`
3:0 Franić 83`

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan (od 46` Perić Ivan), Ivić Mato, Kyaligonza Vicent0, Zanić Dario (od 46` Skoko Dario), Lasić Ivan, Franić Luka, Matuško Marko, Gašparović Filip, Pinjušić Tomislav (od 46`Vučić Darko), Jurišić Ivan, Lalić Kristian
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Botinec:
Okun Alen, Keča Luka, Žitković Josip, Mulalić Domagoj, Menalo Mato, Grubešić Nikola, Ujčić David, Svetina Mate, Pleša Filip-Antoni
Trener: Bosnar Davor

Na vrh

26. kolo
10.06.2017. Prigorje M - Šparta-Elektra 2 : 1
10.06.2017. Botinec - Sesvetski Kraljevec 0 : 3
10.06.2017. Studentski Grad - Jarun 2 : 5
10.06.2017. Blato - Mladost Buzin 1 : 2
10.06.2017. ZET - Ivanja Reka 6 : 0
10.06.2017. Trešnjevka - Odra 1 : 3
10.06.2017. Prečko - Concordia 4 : 2

PRIGORJE M - ŠPARTA ELEKTRA 2:1

Vrijeme utakmice: 17.30 sati
Sudac: Božić Nikola
Pomoćnici: Marčetić Rajko i Mandić Vedran
Delegat: Koprivnjak Marijan
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Matuško 14`
1:1 Baron 65`
2:1 Bertečić 80`


NK Prigorje M:
Hukman Dominik, Nujić Bernard (od 60`Patalen Marko), Popović Dejan, Šušković Mateo (od 64`Peremin Andrej), Baron Marko, Nujić Dominik (od 74` Golomejić Josip), Vertuš Matija, Kravarščan Tomislav, Šušković-Jakopac Josip, Blaić Mislav, Bertečić Kristian Maksimilian
Trener: Lisičak Željko

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, 5 46 2 Pokupić Domagoj (od 46` Vikić Admir), 15 77 3 Kyaligonza Vicent (od 77` Riley Filip), Anthony Zanić Dario, Borković Ivan, 14 83 7 Matuško Marko (od 83`Pinjušić Tomislav), Skoko Dario, Vučić Darko, Ivić Mato, Bokan Daniel (od 51`Gašparović Filip), Kutleša Boris
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh