Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Rezultati, kratki opis i raspored utakmica - sezona 2015/2016


1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo 11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo 21.kolo 22.kolo 23.kolo 24.kolo 25.kolo 26.kolo 27.kolo 28.kolo 29.kolo 30.kolo

1. kolo - 29.08./30. 08. 2015. u 17.00 sati
29.08.2015 Tekstilac-Ravnice - Botinec
3 : 1
29.08.2015 Šparta-Elektra - Prečko
2 : 3
29.08.2015 Ivanja Reka - Polet
3 : 0
29.08.2015 Jarun - Brezovica
1 : 1
30.08.2015 Zagreb ll - Odra
1 : 1
30.08.2015 Studentski Grad - Sesvetski Kraljevec
1 : 2
30.08.2015 Mladost Buzin - Concordia
4 : 0
30.08.2015 Prigorje Ž - Trešnjevka
2 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - PREČKO 2:3

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Antonio BAŠTIJANOVIĆ
Pomoćnici: Luka BILOŠ i Ivan HRIBERSKI
Delegat: Slavko KORIČIĆ
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Labaš 40`
0:2 Muškovac 47`
1:2 Sastić
2:2 Levanić 67`
2:3 Batistić 90`

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, 2 Sastić Tomislav, 10 46 4 Čondić David (od 46´ Levanić), Lučić Boris, Gašparović Filip, Klanjčić Matej (od 46` Serdar Krešimir), Skoko Dario, Leskovar Domagoj Vukelić Mihovil (od 57`Brekalo Bariša), Mavračić Nikola, Vukoja-Trošić Lovro (od 60` Babić Mario)
Trener:Žarko Šetka

NK PREČKO:
Tomaš Petar, Batistić Karlo, Brkić Zlatko, Smoljo Marko, Perić Sven, Kantoci Danijel (od 76`Zanki Jurica), Labaš Hrvoje (od 82`Matuško Marko), Muškovac Mladen, 13 68 11 Hajdić Ivan (od 68` Kolak Toni), 19 83 14 Pjević Siniša (od 83` Rodin Rajk), 16 76 20 Vrdoljak Ivan (od 76` Batur Frane)
Trener: Roguljić Siniša


2. kolo - 05./06.09.2015. u 16.30 sati
05.09.2015 Polet - Jarun 0 : 2
05.09.2015 Prečko - Ivanja Reka 2 : 1
05.09.2015 Tekstilac-Ravnice - Zagreb ll 0 : 3
06.09.2015 Botinec - Trešnjevka 2 : 4
06.09.2015 Concordia - Prigorje Ž 2 : 2
06.09.2015 Brezovica Mladost Buzin 3 : 2
06.09.2015 Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra 4 : 0
06.09.2015 Odra Studentski - Grad 1 : 1

SESVETSKI KRALJEVEC - ŠPARTA ELEKTRA 4:0

Igralište: NK Sesvetski Kraljevec
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Vjekoslav KOVAČ
Pomoćnici: Dino CHEDID i Rajko MARČETIĆ
Delegat: Zlatko HUHA
Gledatelja: 20

Strijelci:
1:0 Benić 26`
2:0 Dautović 72`
3:0 Mešić 79`
4:0 Jelić 90`

NK Sesvetski Kraljevec:
Lauš Luka, Hrgović Ivan, Dautović Adnan, Skupnjak Hrvoje (od 77`Josipović Marko), Padro Fran (od 89` Ciković Domagoj), Benić Dario (od 65` Komljenović Kristijan), Matijević Matej (od 85`Mamić Vlado ), Roso Marijan, Mešić Mirza, Seferović Omer ( od 65`Jelić Tomislav), Horvat Mislav
Trener: Mile Sertić

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Gašparović Filip, Vikić Admir (od 75` Vukoja-Trošić Lovro), Vukelić Mihovil, Lučić Boris, Skoko Dario, Vučić Darko, Herceg Ivan (od 70` Babić Mario), Brekalo Bariša, Boca Ivan ( od 46` Sastić Tomislav), Tuškan Dorian (od 31` Čondić David,od 62`Leskovar Domagoj),
Trener: Žarko Šetka

Na vrh
3. kolo - 12./13.09.2015. u 16,30 sati
12.09.2015 Šparta-Elektra - Odra 1 : 3
12.09.2015 Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec 2 : 2
12.09.2015 Jarun - Prečko 4 : 2
13.09.2015 Zagreb ll - Botinec 4 :1
13.09.2015 Studentski Grad - Tekstilac-Ravnice 2 : 0
13.09.2015 Mladost Buzin - Polet 1 : 1
13.09.2015 Prigorje Ž - Brezovica 1 : 3
13.09.2015 Trešnjevka - Concordia 1 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - ODRA 1:3

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Vlatko JUREŠIĆ
Pomoćnici: Damir ŠEŠERIN i Rajko MARČETIĆ
Delegat: Oliver MARIĆ
Gledatelja: 50

Strijelci: 1:0 Sastić 15`
1:1 Luter 47`
1:2 Luter 72`
1:3 Luter 80`

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Gašparović Filip, Vikić Admir, Vukelić Mihovil, Boca Ivan ( od 74`Serdar Krešimir), Lučić Boris, Skoko Dario, Sastić Tomislav, Herceg Ivan (od 83` Leskovar Domagoj), Malenica Branimir (od 64`Levanić Domagoj), Mavračić Nikola
Trener: Žarko Šetka

NK Odra
Nikšić Juraj(V) Mlinarić Ivan10/94 Mundjer Stjepan Borojević Marko04/95 Šipuš Ivan08/96 Jurkin Ivan Cvetković Luka Luter Filip Pavlović Matija Pisačić Robert (od 87` Fiolić Mislav), Karadakić Martin
Trener: Gudiček Davor

Na vrh
4. kolo - 16.09.2015. u 16,30 sati
16.09.2015 Botinec - Concordia 7 : 1
16.09.2015 Brezovica - Trešnjevka 2 : 0
16.09.2015 Polet - Prigorje Ž 1 : 3
16.09.2015 Prečko - Mladost Buzin 2 : 0
16.09.2015 Sesvetski Kraljevec - Jarun 1 : 1
16.09.2015 Odra - Ivanja Reka 5 : 1
16.09.2015 Tekstilac-Ravnice - Šparta-Elektra 0 : 1
16.09.2015 Zagreb ll - Studentski Grad 1 : 0

TEKSTILAC RAVNICE - ŠPARTA ELEKTRA 0:1

Igralište: NK Tekstilac
Vrijeme utakmice: 16:30
Sudac: Ante MALEŠ
Pomoćnici: Marko KUTLE i Danijel BENKO
Delegat: Igor DRAČA
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Levanić 10`


NK Tekstilac Ravnice:
Fras Dario, Kravarščan Tomislav, Gaši Mario, Kralj Mario, Jarić Danijel, Ravlić Krešimir, Šaljan Leopold, Marinić Dado (od 58`Horvat Mislav), Palić Serafin, Toš Luka, Vuk Borna (od 58`Čović Luka)
Trener: Franjo Lukačević

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Gašparović Filip, Vikić Admir, Vukelić Mihovil, Boca Ivan, Lučić Boris Skoko Dario Levanić Domagoj (od 80` Pirović Ante), Sastić Tomislav ( od 51`Serdar Krešimir), Herceg Ivan (od 61` Leskovar Domagoj), Malenica Branimir (od 67`Vukoja-Trošić Lovro)
Trener: Žarko Šetka


Na vrh
5. kolo - 19.09./20. 09. 2015. u 16.30 sati
19.09.2015 Šparta-Elektra - Zagreb ll 1 : 3
19.09.2015 Ivanja Reka - Tekstilac-Ravnice 2 : 0
19.09.2015 Jarun - Odra 0 : 0
20.09.2015 Studentski Grad - Botinec 0 : 2
20.09.2015 Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec 0 : 0
20.09.2015 Prigorje Ž - Prečko 2 : 1
20.09.2015 Trešnjevka - Polet 0 : 0
20.09.2015 Concordia - Brezovica 2 : 3

ŠPARTA ELEKTRA - ZAGREB II 1:3

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16.30 sati
Sudac: Varivoda Mile
Pomoćnici: Mandić Vedran i Ćorluka Tomislav
Delegat: Pribanić Davor
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Musa 42`
0:2 Muić 45`
0:3 Jazvić 65`
1:3 Leskovar 90`

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Gašparović Filip Vikić Admir Vukelić Mihovil Boca Ivan Lučić Boris, Skoko Dario, Levanić Domagoj (od 70`Vukoja-Trošić Lovro), Herceg Ivan (od 85`Pirović Ante), Malenica Branimir (od 53` Leskovar Domagoj), Serdar Krešimir
Trener: Žarko Šetka

NK Zagreb II:
Herceg Jakša (od 46`Čondrić Josip ) Šimunović Luka, Stubičan Stjepan, Strika Roko Zvonimir (od 62` Jazvić Matej), Ćavar Damir, Mudražija Robert, Muić Domagoj (od 62`Šoše Antonio), Šulc Matias (od 46´ Matijašević Filip), Musa Petar, Jurjević Vedran, Boban Bruno (od 46´ Kuzmić Valentino)
Trener: Vincetić Goran

Na vrh
6. kolo - 26.09./27. 09. 2015. u 16.00 sati
26.09.2015 Polet - Concordia
2 : 2
26.09.2015 Tekstilac-Ravnice - Jarun
1 : 5
27.09.2015 Botinec - Brezovica
2 : 1
27.09.2015 Prečko - Trešnjevka
0 : 1
27.09.2015 Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž
1 : 1
27.09.2015 Odra - Mladost Buzin
1 : 1
27.09.2015 Zagreb II - Ivanja Reka
5 : 0
27.09.2015 Studentski Grad - Šparta-Elektra
3 : 1

STUDENTSKI GRAD - ŠPARTA ELEKTRA 3:1

Igralište: NK Studentski Grad
Vrijeme utakmice: 16.00 sati
Sudac: Popić Matija
Pomoćnici: Đuranić Saša i Rukavina Marko
Delegat: Fak Josip 100
Gledatelja: 100

Strijelci:
1:0 Ćutić 8`
2:0 Čabraja 38`
3:0 Krešić 70`
3:1 Klanjčić 80´

NK Studentski Grad:
Smodlaka Marko, Balenović Ivan, Ćutić Ivan, Šušković-Jakopac Josip, Belić Filip (od 46` Krešić Martin), Kiš Martin, Baučić Mirko (od 78`Ljubičić Ivan), Vidović Ivan (od 66`Bolfek Mario), Čabraja Ivan (od 66` Šumić Vjekoslav), Hrga Matteo Benedikt (od 72`Abazi Armin), Crnoja Marko
Trener: Pavlović Mario

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Gašparović Filip, Vikić Admir (od 66` Pirović Ante), Vukelić Mihovil(od 77`Čondić David), Lučić Boris Skoko Dario Levanić Domagoj (od 46` Vukoja-Trošić Lovro), Herceg Ivan Brekalo Bariša Vereš Mario (od 51` Serdar Krešimir), Klanjčić Matej
Trener: Žarko Šetka

Na vrh

7. kolo - 03.10./04. 10. 2015. u 16.00 sati
03.10.2015 Šparta-Elektra - Botinec
1 : 2
03.10.2015 Ivanja Reka - Studentski Grad
2 : 0
03.10.2015 Jarun - Zagreb II
0 : 0
04.10.2015 Mladost Buzin - Tekstilac-Ravnice 3 : 1
04.10.2015 Prigorje Ž - Odra 2 : 0
04.10.2015 Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec 2 : 2
04.10.2015 Concordia - Prečko 2 : 2
04.10.2015 Brezovica - Polet 2 : 4

ŠPARTA ELEKTRA - BOTINEC 1:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16.00 sati
Sudac: Vjekoslav KOVAČ
Pomoćnici: Zlatan BILIĆ i Danijel BENKO
Delegat: Zlatko ĐURA
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Svetina 39` 
1:1 Lučić 58`
1:2 Krizman 78`

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Gašparović Filip, Vikić Admir, Vukelić Mihovil, Boca Ivan (od 46`Brekalo Bariša), Lučić Boris, Vukoja-Trošić Lovro (od 76` Serdar Krešimir), Skoko Dario, Sastić Tomislav, Leskovar Domagoj, Malenica Branimir
Trener: Žarko Šetka

NK Botinec:
Tisak Krešimir, Žitković Josip, Brnadić Antonio, Grubešić Nikola (od 66`Gorupić Bruno), Gavran Marko, Krizman Tin (od 90`Margetić Nikola), Kršić Luka, Hadžović Dino, Menalo Mato, Sušac Zvonimir, Svetina Mate
Trener: Ganić Jasmin

Na vrh
8. kolo - 07.10. 2015. u 16.00 sati
07.10.2015 Botinec - Polet 4 : 2
07.10.2015 Prečko - Brezovica 3 : 0
07.10.2015 Sesvetski Kraljevec - Concordia 4 : 2
07.10.2015 Odra - Trešnjevka 2 ; 2
07.10.2015 Tekstilac-Ravnice - Prigorje Ž 1 : 1
07.10.2015 Zagreb ll - Mladost Buzin 1 : 1
07.10.2015 Studentski Grad - Jarun 2 : 2
07.10.2015 Šparta-Elektra Ivanja Reka 0 : 4

ŠPARTA ELEKTRA - IVANJA REKA 0:4

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16.00 sati
Sudac: Dino CHEDID
Pomoćnici: Mile VARIVODA i Marko RUKAVINA

Delegat: Hrvoje BREŠIĆ
Gledatelja: 80

Strijelci: 0:1 Bilić 25`
0:2 Bilić 45`
0:3 Brekalo  73` (autogol)
0:4 Zečević 80
NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Gašparović Filip, Vikić Admir, Lasić Ivan, Boca Ivan (od 46`Herceg Ivan), Lučić Boris, Skoko Dario, Sastić Tomislav, Leskovar Domagoj (od 64` Vukoja-Trošić Lovro), Brekalo Bariša, Malenica Branimir (od 46`Serdar Krešimir),
Trener: Žarko Šetka

NK : Ivanja Reka
Dominković Marko, Pelegrin Tomislav, Miloš Matteo, Komljenović Ivan, Bastić Ivo (od 83`Klipa Goran), Zečević Ivan (od 85´ Jelić Marko), Veber Jurica, Bilić Ernad, Đidara Luka, Janjić Marko, Štefanović Karlo (od 80´Vukoja Leonardo)
Trener: Samardžić Ivan


Na vrh

9. kolo - 10.10./11.10. 2015. u 15.30 sati
10.10.2015 Ivanja Reka - Botinec 0 : 1
10.10.2015 Jarun - Šparta-Elektra 2 : 0
10.10.2015 Polet - Prečko 1 : 0
11.10.2015 Mladost Buzin - Studentski Grad 4 : 0
11.10.2015 Prigorje Ž - Zagreb II 0 : 1
11.10.2015 Trešnjevka - Tekstilac-Ravnice 0 : 1
11.10.2015 Concordia - Odra 2 : 1
11.10.2015 Brezovica - Sesvetski Kraljevec 0 : 2

JARUN - ŠPARTA ELEKTRA 2:0

Igralište: NK Jarun
Vrijeme utakmice: 15.30 sati
Sudac: Vlatko JUREŠIĆ
Pomoćnici: Ivica BRKIĆ Tomislav ĆORLUKA
Delegat: Zlatko ĐURA
Gledatelja: 100

Strijelci:
1:0 Topić 73`
2:0 Topić 85`

NK Jarun:
Stošić Radovan, Pavelić Josip, Pavičić Ivan, Zefkić Martin (od 80`Šporčić Andrej), Martinović Antun (od 55` Topić Toni), Herceg Nenad (od 88` Kos Petar), Lončar Marko Domagoj, Hercigonja Ivan (od 89´Crnić Filip), Birin Domagoj, Komarac Mario, Hajdinjak Matija
Trener:Matić Davor

NK Šparta Elektra:
Vrbanić Ivan, Gašparović Filip, Vikić Admir, Boca Ivan (od 74`Herceg Ivan), Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Leskovar Domagoj, Brekalo Bariša, Vukoja-Trošić Lovro, Čondić David (od 62`Sastić Tomislav)
Trener: Žarko Šetka

Na vrh

10. kolo - 17.10./18. 10. 2015. u 15.30 sati
17.10.2015 Tekstilac-Ravnice - Concordia  
17.10.2015 Šparta-Elektra - Mladost Buzin 2 : 1
17.10.2015 Ivanja Reka - Jarun 1 : 0
18.10.2015 Botinec - Prečko 0 : 3
18.10.2015 Sesvetski Kraljevec - Polet 4 : 0
18.10.2015 Odra - Brezovica 1 : 0
18.10.2015 Zagreb II - Trešnjevka 3 : 1
18.10.2015 Studentski Grad - Prigorje Ž 2 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - MLADOST BUZIN 2:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15.30 sati
Sudac: Tin VUKUŠIĆ
Pomoćnici: Nikola BALEN i Kristijan ŽAGAR
Delegat: Damir BEŠLIĆ
Gledatelja:

Strijelci:
1:0 Vučić 27`
2:0 Sastić 85`
2:1 Orgulan 87`

NK Šparta Elektra:
Vrbanić Ivan, Vikić Admir, Boca Ivan, Lasić Ivan, Vučić Darko, Sastić Tomislav (od 90` Gašparović Filip), Leskovar Domagoj, Herceg Ivan, Brekalo Bariša, Čondić David (od 89`Pirović Ante), Malenica Branimir (od 77`Serdar Krešimir)
Trener: Žarko Šetka

NK : Mladost Buzin
Komušar Valentino, Finta Erik, Ramić Luka, Banek Bruno, Orgulan Renato, Batinić Ivan, Bedeković Ivan (od 46` Vojković Tomislav), Bubalo Luka (od 55`Škegro Mario), Jurić Sandro, Zubak Petar, Margetić Tin (od 55` Kulušić Luka)
Trener: Kožul Mario

Na vrh



11. kolo - 24.10./25. 10. 2015. u 14.30 sati
24.10.2015. Jarun - Botinec 2 : 2
24.10.2015. Polet - Odra 3 : 2
25.10.2015. Mladost Buzin - Ivanja Reka 0 : 1
25.10.2015 Prigorje Ž - Šparta-Elektra 4 : 3
25.10.2015 Trešnjevka Studentski Grad 3 : 1
25.10.2015 Concordia - Zagreb II 1 : 3
25.10.2015 Brezovica - tekstilac-Ravnice 1 : 1
25.10.2015 Prečko - Sesvetski Kraljevec 2 : 0

PRIGORJE Ž - ŠPARTA ELEKTRA 4:3

Igralište: NK Prigorje Žerjavinec
Vrijeme utakmice: 14.30 sati
Sudac: Podgorski Ivan
Pomoćnici: Golub Zvonimir i Šešerin Dami
Delegat: Drača Igor
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Sastić 11`
0:2 Malenica 12`
1:2 Barbarić 42` 
2:2 Barbarić 47`
3:2 Matanović 59`
4:2 Stojanović 84`
4:3 Vučić 90`

NK Prigorje Žerjavinec:
Hranjec Ivica, Horvat Hrvoje, Glasnović Lazar (od 46` Kajić), Strugar Dragutin, Bukal Antonio (od 80` Radoš Zvonimir), Matanović Matija, Barbarić Josip (od 65`Vukoja Marko), Barbarić Petar (od 88` Soldo Matija), Stojanović Jure (od 85´Belčić Josip), Rogić Danijel, Marasović Marin Trener: Radović Ivica

NK : NK Šparta Elektra:
Vrbanić Ivan (od 46`Zakanj Arian), Vikić Admir, Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Sastić Tomislav, Leskovar Domagoj (od 77`Serdar Krešimir), Brekalo Bariša, Čondić David (od 57` Pirović Ante), Malenica Branimir (od 46`Herceg Ivan)
Trener: Žarko Šetka


Na vrh

12. kolo - 31.10./01. 11. 2015. u 14.30 sati
31.10.2015. Tektilac-Ravnice - Polet 1 : 0
31.10.2015. Šparta-Elektra - Trešnjevka 1 : 2
31.10.2015. Ivanja Reka - Prigorje Ž 3 : 3
31.10.2015. Jarun - Mladost Buzin 2 : 1
31.10.2015 Botinec - Sesvetski Kraljevec 3 : 3
31.10.2015 Odra - Prečko 0 : 0
31.10.2015 Zagreb II - Brezovica 4 : 0
31.10.2015 Studentski Grad - Concordia 1 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA 1:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 14.30 sati
Sudac: Nikola BOŽIĆ
Pomoćnici: Kristijan ŽAGAR i Vedran MANDIĆ
Delegat: Velimir ČARAPINA
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Gabela 15`
1:1 Vučić 27`
1:2 Bartolić 33`

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Vikić Admir, Vukelić Mihovil, Lučić Boris, Skoko Dario, Vučić Darko, Sastić Tomislav, Leskovar Domagoj, Brekalo Bariša (od 69`Gašparović Filip), Malenica Branimir (od 72`Herceg Ivan), Tuškan Dorian (od 80`Pirović Ante)
Trener: Žarko Šetka

NK : Trešnjevka:
Kvakan Natko Bandov Marko (od 76`Vidaček Matej), Teker Ivan Milnović Goran Mataja Luka Zorić Ivan Rukavina Domagoj Bartolić Vid (od 87`Nokaj Leon), Jajetić Ivan, Horvatin Igor, Gabela Marin (od 82`Šumatić Domagoj)
Trener: Štimac Ivica


Na vrh

13. kolo - 07.11./08. 11. 2015. u 14.00 sati
07.11.2015. Polet - Zagreb II
0 : 6
08.11.2015. Mladost Buzin - Botinec
0 : 2
08.11.2015. Prigorje Ž - Jarun
3 : 5
08.11.2015. Trešnjevka - Ivanja Reka 2 : 1
08.11.2015. Concordia - Šparta-Elektra 2 : 1
08.11.2015. Brezovica - Studentski Grad 0 : 3
08.11.2015. Prečko - Tekstilac Ravnice 1 : 0
08.11.2015. Sesvetski Kraljevec - Odra 1 : 0

CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA 2:1

Igralište: NK Concordia
Vrijeme utakmice: 14.00 sati
Sudac: Popić Matija
Pomoćnici: Lasić Jakov
Delegat: Šešerin Damir
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Gojković 3`
1:1 Vučić 37`
2:1 Sunek 57`

NK Concordia:
Kesten Srđan, Dodić Antun, Stanković Mihael, Špoljar Domagoj Huzek Antonio (od 43`Vujnović Mišel), Čavlina Stipo, Šilarić Hrvoje, Sunek Marko, Marić Ante (od 39´Španić Josip, od 85´Rotim Miroslav), Kljajić Elvin, Gojković Dario (od 67`Bandić Ivan)
Trener: Pavlov Davor

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian, Gašparović Filip, Vikić Admir, Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Herceg Ivan, Vukoja-Trošić Lovro, Malenica Branimir (od 79`Leskovar Domagoj), Tuškan Dorian (od 75`Sastić Tomislav)
Trener: Žarko Šetka

Na vrh

14. kolo - 14.11./15. 11. 2015. u 14.00 sati
14.11.2015. Tekstilac Ravnice - Sesvetski Kraljevec
3 : 0
14.11.2015. Šparta-Elektra - Brezovica
6 : 2
14.11.2015. Ivanja Reka - Concordia
2 : 0
14.11.2015. Jarun - Trešnjevka
3 : 1
15.11.2015. Botinec - Odra 1 : 1
14.11.2015. Zagreb II - Prečko 4 : 2
15.11.2015. Studentski Grad - Polet 0 : 3
15.11.2015. Mladost Buzin - Prigorje Ž 4 : 4

ŠPARTA ELEKTRA - BREZOVICA 6:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 14.00 sati
Sudac: Szittar Zsuzsanna
Pomoćnici: Fratrić Ninoslav i Rukavina Marko
Delegat: Jelić Anto
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Lasić 45`
2:0 Vučić 55`
2:1 Petković 59`
3:1 Vučić 61` (11m)
4:1 Vučić 73`
5:1 Vučić 74`
5:2 Petković 80` (11m)
6:2 Lasić 82`

NK Šparta Elektra:
Vrbanić Ivan, Gašparović Filip, Boca Ivan ( od 77`Herceg Ivan), Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Sastić Tomislav (od 82`Pirović Ante), Brekalo Bariša, Vukoja-Trošić Lovro, Čondić David (od 46`Leskovar Domagoj)
Trener: Žarko Šetka

NK : Brezovica
Šimičić Petar (od 76` Ćaćulović Danijel), Zirdum Ivan, Peček Ivan, Grgić Josip, Šimić Anton (od 66`Čižmešija Antonio), Ceboci Branimir, Pendić Tomislav (od 49` Miočević Branimir), Lasić Pero, Petković Alen, Jagić Josip (od 52`Pendić Kristijan ), Ružić Ivan
Trener: Penezić Mladen

Na vrh

15. kolo - 21.11./22. 11. 2015. u 13.30 sati
21.11.2015. Polet - Šparta-Elektra
1 : 2
22.11.2015. Prigorje Ž - Botinec
3 : 3
22.11.2015. Trešnjevka - Mladost Buzin
2 : 1
22.11.2015. Concordia - Jarun
2 : 1
22.11.2015. Brezovica - Ivanja Reka
2 : 1
22.11.2015. Prečko - Studentski Grad
4 : 1
22.11.2015. Sesvetski Kraljevec - Zagreb II
1 : 3
22.11.2015. Odra - Tekstilac Ravnice
5 : 1

POLET - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Polet
Vrijeme utakmice: 13.30 sati
Sudac: Blažin Mario
Pomoćnici: Ćorluka Tomislav i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Marić Oliver
Gledatelja: 20

Strijelci:
0:1 Vučić 14`
1:1 Idžan  20`
1:2 Lučić 80`

NK Polet:
Ille Marko, Kuljanac Ivan (od 75`Postružin Viktor), Gavrić Mislav Stjepan, Hauszler Kristijan, Zelenika Ivan, Knežević Hrvoje, Skočibušić Hrvoje (od 60`Gotovac Mario ), Idžan Ivan, Varivoda Franjo, Tucaković Tomislav, Golemović Ivan
Trener: Gavrić Mislav Stjepan

NK Šparta Elektra:
Zakanj Arian Gašparović Filip (od 90´Vukoja-Trošić Lovro), Vikić Admir, Vukelić Mihovil, Boca Ivan ( od 46`Brekalo Bariša), Lučić Boris, Skoko Dario, Vučić Darko, Sastić Tomislav (od 82`Herceg Ivan), Leskovar Domagoj Čondić David (od 46´Lasić Ivan)
Trener: Žarko Šetka

Na vrh
16. kolo - 05./06.03.-2016 u 15:00 sati
05.03.2016. Polet - Ivanja Reka
0 : 2
06.03.2016. Botinec -Tekstilac-Ravnice
4 : 1
06.03.2016. Odra - Zagreb ll
2 : 0
06.03.2016. Sesvetski Kraljevec - Studentski Grad
1 : 2
06.03.2016. Prečko - Šparta-Elektra
1 : 1
06.03.2016. Brezovica - Jarun
2 : 2
06.03.2016. Concordia - Mladost Buzin
1 : 3
06.03.2016. Trešnjevka - Prigorje Ž
5 :3

PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA 1:1

Igralište: NK Prečko
Vrijeme utakmice: 15.00 sati
Sudac: Baštijanović Antonio
Pomoćnici: Šešerin Damir i Golub Zvonimir
Delegat: Drača Igor
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Hajdić Ivan 3`
1:1 Vučić Darko 7

NK : Prečko
Tomaš Petar, 14 63 2 Batur Frane (od 63`Vrdoljak Ivan), Roguljić Jakov, Pavletić Matej, Pjević Siniša, Stričević Boris, Kolak Toni (od 63` Tonković Filip) Rodin Rajko (od 63` Pajk Borna), Hajdić Ivan, Muškovac Mladen, Zanki Jurica
Trener: Roguljić Siniša

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Punek Petar (od 46` Leskovar Domagoj) Vikić Admir, Borković Ivan, Boca Ivan (od 73` Brekalo Bariša), Zanić Dario, Lučić Boris, Skoko Dario, Vučić Darko, Herceg Ivan, Galic Matej (od 49`Sastić Tomislav)
Trener: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh



17. kolo - 12./13.03.2016.
12.03.2016 Jarun - Polet
2 : 0
12.03.2016 Ivanja Reka - Prečko
0 : 2
12.03.2016 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
1 : 0
13.03.2016 Trešnjevka - Botinec 3 : 1
13.03.2016 Prigorje Ž - Concordia 0 : 1
13.03.2016 Mladost Buzin - Brezovica 4 : 0
13.03.2016 Studentski Grad - Odra 0 : 2
13.03.2016 Zagreb ll - Tekstilac-Ravnice 1 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - SESVETSKI KRALJEVEC 1:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15:00 sati
Sudac: Ivan PODGORSKI BOČEK
Pomoćnici: Marko OSVALDIĆ i Luka BILOŠ
Delegat: Josip FAK
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Boca 5` `


NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Punek Petar (od 46`Brekalo Bariša), Leskovar Domagoj, 20 66 4 Lučić Boris (od 66´Vukelić Mihovil), 14 46 5 Boca Ivan (od 46` Vikić Admir), Zanić Dario, Ivić Mato, Skoko Dario, Vučić Darko (od 90`Vlašić Jakov), Herceg Ivan, Galic Matej (od 46` Sastić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Sesvetski Kraljevec:
Lauš Luka, Krešić Martin, Baković Tomislav, Dugac Alen, Alilović Marin (od 72` Omanović Damir), Mešić Mirza, Padro Fran (od 54` Kovačević Bruno), Matijević Matej, Hrgović Ivan, Papac Josip, Benić Dario
Trener: Sertić Mile

Na vrh

18. kolo
20.03.2016 15:30 Botinec - Zagreb ll
3 : 0
19.03.2016 15:30 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
0 : 1
20.03.2016 15:30 Odra - Šparta-Elektra
2 : 1
20.03.2016 15:30 Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka
3 : 2
20.03.2016 15:30 Prečko - Jarun
0 : 0
19.03.2016 15:30 Polet - Mladost Buzin
0 : 2
20.03.2016 15:30 Brezovica - Prigorje Ž
0 : 0
20.03.2016 15:30 Concordia - Trešnjevka
2 : 1

ODRA - ŠPARTA ELEKTRA 2:1

Igralište: NK Odra
Vrijeme utakmice: 15:30 sati
Sudac: Marko RADOVIĆ
Pomoćnici: Dalibor JURIĆ i Ivan VUKOJEVIĆ
Delegat: Davor PRIBANIĆ
Gledatelja:

Strijelci:
0:1 Skoko 18`
1:1 Pavlović 35`
2: 1 Šipuš 71`
NK Odra:
Zubak Mate, Antunović Nikola (od 46` Džolić Ivan), Mundjer Stjepan, Šipuš Ivan (od 90` Fiolić Mislav), Majdak Mislav, Jurkin Ivan, Cvetković Luka, Luter Filip, Pavlović Matija, Pisačić Robert(od 87` Leko Antonio). Karadakić Martin
Trener: Gudiček Davor

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Punek Petar (od 67` Klanjčić Matej), Vikić Admir, Zanić Dario, Vlašić Jakov (od 46` Sastić Tomislav), Borković Ivan, Ivić Mato, Skoko Dario, Leskovar Domagoj, Lučić Boris, Galic Matej (od 77`Vukoja-Trošić Lovro)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

19. kolo
28.03.2016 15:30 Concordia - Botinec
3 : 0
28.03.2016 15:30 Trešnjevka - Brezovica
6 : 0
28.03.2016 15:30 Prigorje Ž - Polet
4 : 0
28.03.2016 15:30 Mladost Buzin - Prečko
0 : 1
28.03.2016 15:30 Jarun - Sesvetski Kraljevec
2 : 2
28.03.2016 15:30 Ivanja Reka - Odra
0 : 1
30.03.2016 15:30 Šparta-Elektra - Tekstilac-Ravnice
4 : 0
28.03.2016 15:30 Studentski Grad - Zagreb ll
2 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - TEKSTILAC RAVNICE 4:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16:30 sati
Sudac: Čuljak Ante
Pomoćnici: Jurić Dalibor i Vukojević Ivan
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja: 50





Strijelci:
1:0 Skoko 32`
2:0 Vučič 58`
3:0 Borković 76`
4:0 Sastić 87`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Čondić David (46`Herceg Ivan), Vikić Admir (83` Vlašić Jakov), Zanić Dario, Boca Ivan (od 59`Leskovar Domagoj), Borković Ivan Ivić Mato Skoko Dario Vučić Darko (od 81`Vukoja-Trošić Lovro), Brekalo Bariša, 11 46 17 Galic Matej (od 46`Sastić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Tekstilac-Ravnice
Benko Ivan, Yum Seonbin, Marić Vedran (od 77`Emić Marin), Viljevac Vedran, Mazarekić Paško, Tomašić Hrvoje, Pinčić Lucijano-Patrik (od 86` Boras Jure), Vuk Borna, Čović Luka (od 65` Manzin Pavle), Marinić Dado, Lukačević Mario (od 46` Kravarščan Tomislav)
Trener: Lukačević Franjo

Na vrh

20. kolo
03.04.2016 16:30 Botinec - Studentski Grad
3 : 0
03.04.2016 10:00 Zagreb ll - Šparta-Elektra
3 : 0
02.04.2016 16:30 Tekstilac-Ravnice - Ivanja Reka
2 : 2
03.04.2016 16:30 Odra - Jarun
1 : 2
03.04.2016 16:30 Sesvetski Kraljevec - Mladost Buzin
1 : 0
03.04.2016 16:30 Prečko - Prigorje Ž
2 : 1
02.04.2016 16:30 Polet - Trešnjevka
1 : 6
03.04.2016 16:30 Brezovica - Concordia
0 : 0

ZAGREB II - ŠPARTA ELEKTRA 3:0

Igralište: Veslačka
Vrijeme utakmice: 10:00 sati
Sudac: Ivan PODGORSKI BOČEK
Pomoćnici: Vedran MANDIĆ i Rajko MARČETIĆ
Delegat: Šobota Vlado
Gledatelja: 56

Strijelci:
1:0 Matijašević 16`
2:0 Medić 27`
3:0 Kalić 48`

NK Zagreb:
Čondrić Josip, Lovrić Ivan (od 67` Prugovečki), Medić Jakov, Galić Marko, Jazvić Matej, Fostač Ivan (od 72` Humeljak Hrvoje), Matijašević Filip, Masić Željko, Džaferović Tin, Kuzmić Valentino, Kadirić Jasmin (od 61` Surač Franko)
Trener: Regvar Robert lic.72

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj ( od 46`Brekalo Bariša), Vikić Admir (od 53`Lučić Boris), Zanić Dario, Boca Ivan (od 46` Leskovar Domago), Borković Ivan, Ivić Mato, Skoko Dario, Vučić Darko, Herceg Ivan (od 71` Vlašić Jakov), Galic Matej (od 46`Sastić Tomislav )
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh


21. kolo
10.04.2016 16:30 Brezovica - Botinec
1 : 2
10.04.2016 16:30 Concordia - Polet
2 : 0
10.04.2016 10:00 Trešnjevka - Prečko
2 : 1
10.04.2016 16:30 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec 1 : 2
10.04.2016 10:00 Mladost Buzin - Odra 1 : 1
09.04.2016 16:30 Jarun - Tekstilac-Ravnice 3 : 1
09.04.2016 16:30 Ivanja Reka - Zagreb ll 1 : 2
09.04.2016 16:30 Šparta-Elektra - Studentski Grad 3 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - STUDENTSKI GRAD 3:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16:30 sati
Sudac: Jokić Matija
Pomoćnici: Brkić Ivica i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Brešić Hrvoje
Gledatelja: 60

Strijelci:
1:0 Galic 2`
1:1 Salajpal 11`
2:1 Ivić 44`
3:1 Vučić 65`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Špehar Kristijan (od 62` Vikić Admir), Leskovar Domagoj, Zanić Dario, Pokupić Domagoj (od 46`Brekalo Bariša), Borković Ivan, Lučić Boris, Skoko Dario, Vučić Darko (od 80`Vukoja-Trošić Lovro), Ivić Mato, Galic Matej (od 51´ Sastić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK : Studentski Grad
Erceg Antonio, Kovačević Marko, Babić Antonio, Džajić Dalibor (od 84` Pavić Jakov), Balenović Ivan, Grabarić Mateo (od 8`Vladisavljević Gordan), Hrga Matteo Benedikt (od 71` Habijanec Matija), Barić Tin, Kiš Martin, Salajpal Pavao (od 84`Vujčić Matej), Čabraja Ivan
Trener: Zember Velimir


Na vrh
22. kolo
17.04.2016 16:30 Botinec - Šparta-Elektra
1: 1
17.04.2016 16:30 Studentski Grad - Ivanja Reka
1 : 0
17.04.2016 10:00 Zagreb ll - Jarun
6 : 0
16.04.2016 16:30 Tekstilac-Ravnice - Mladost Buzin
1 : 2
17.04.2016 16:30 Odra - Prigorje Ž
5 : 2
17.04.2016 16:30 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
0 : 0
17.04.2016 16:30 Prečko - Concordia
4 : 0
16.04.2016 16:30 Polet - Brezovica
0 : 3

BOTINEC - ŠPARTA ELEKTRA 1:1

Igralište: NK Botinec
Vrijeme utakmice: 16:30 sati
Sudac: Kovač Vjekoslav
Pomoćnici: Kutle Marko i Benko Danijel
Delegat: Jelić Anto
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Skoko 25`
1:1 Grubešić 54`


NK Botinec:
Okun Alen, Gluhaković Robert, Ivanković Marko, Musa Josip, Brnadić Antonio, Hadžović Dino, Grubešić Nikola, Krizman Tin, Kršić Luka, Svetina Mate, 14 87 13 Brletić Miroslav (od 87`Ujčić David)
Trener:

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Tuškan Dorian ( od 46` Brekalo Bariša), Leskovar Domagoj, Zanić Dario, Boca Ivan (od 46`Vikić Admir), Borković Ivan, Lučić Boris (od 57` Herceg Ivan), Skoko Dario, Vučić Darko, Ivić Mato, Galic Matej (od 46`Sastić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh

23. kolo
23.04.2016 16:30 Polet - Botinec
5 : 2
24.04.2016 16:30 Brezovica - Prečko
1 : 2
24.04.2016 16:30 Concordia - Sesvetski Kraljevec
1 : 0
24.04.2016 10:00 Trešnjevka - Odra
3 : 2
24.04.2016 16:30 Prigorje Ž - Tekstilac-Ravnice
4 : 0
24.04.2016 10:00 Mladost Buzin - Zagreb ll
1 : 1
23.04.2016 16:30 Jarun - Studentski Grad
2 : 1
23.04.2016 16:30 Ivanja Reka - Šparta-Elektra
4 : 1

IVANJA REKA - ŠPARTA ELEKTRA 4:1

Igralište: NK Ivanja Reka
Vrijeme utakmice: 16:30 sati
Sudac: Marko RADOVIĆ
Pomoćnici: Renato BLAŽEKOVIĆ Dalibor JURIĆ
Delegat: Zlatko ĐURA
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Janjić 59`
2:0 Bastić 73`
2:1 Vučić 79`
3:1 Zečević 80`
4:1 Pelegrin 83`

NK Ivanja Reka:
Dominković Marko, Sabljak Marko (od 42` Mijatović Mario), Pelegrin Tomislav, Miloš Matteo, Janjić Marko, Klipa Zoran, Bastić Ivo, Zečević Ivan (od 81` Klipa Goran), Štefanović Karlo, Đidara Luka, Ćorić Darko
Trener: Samardžić Ivan


NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj (od 52`Leskovar Domagoj), Vikić Admir, Tuškan Dorian (od 46´ Herceg Ivan), Borković Ivan, Lučić Boris, Skoko Dario, Vučić Darko, Ivić Mato, Brekalo Bariša, Galic Matej (od 54`Sastić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak


Na vrh


24. kolo
01.05.2016 17:00 Botinec - Ivanja Reka
1 : 0
30.04.2016 17:00 Šparta-Elektra - Jarun
0 : 0
01.05.2016 17:00 Studentski Grad - Mladost Buzin
3 : 2
01.05.2016 10:00 Zagreb ll - Prigorje Ž 6 : 0
30.04.2016 17:00 Tekstilac-Ravnice - Trešnjevka 4 : 2
01.05.2016 17:00 Odra - Concordia 3 : 1
01.05.2016 17:00 Sesvetski Kraljevec - Brezovica 1 : 1
01.05.2016 17:00 Prečko - Polet 5 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - JARUN 0:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Božić Nikola
Pomoćnici: Olujić Andrija i Vukojević Ivan
Delegat: Drača Igor
Gledatelja: 70

Strijelci:



NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj (od 59´ Leskovar Domagoj), Vikić Admir (od 82` Brekalo Bariša), Zanić Dario, Boca Ivan (od 46`Herceg Ivan), Borković Ivan, Lučić Boris, Skoko Dario, Vučić Darko, Sastić Tomislav, Galic Matej (od 46`Ivić Mato)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Jarun:
Domjanović Ante, Pavelić Josip Topić Toni, Pavičić Ivan Sudec Dario (od 82`Kešina Ivan), Herceg Nenad, Bogović Tomislav, Hercigonja Ivan (od 46`Hasanbegović Amar), Birin Domagoj, Komarac Mario (od 51`Crnić Filip) Hajdinjak Matija
Trener: Lozo Marko

Na vrh

25. kolo
08.05.2016 17:00 Prečko - Botinec
3 : 2
07.05.2016 17:00 Polet - Sesvetski Kraljevec
0 : 4
08.05.2016 17:00 Brezovica - Odra
2 : 1
08.05.2016 17:00 Concordia - Tekstilac-Ravnice 1 : 0
08.05.2016 10:00 Trešnjevka - Zagreb ll 0 : 4
08.05.2016 17:00 Prigorje Ž - Studentski Grad 1 : 0
08.05.2016 10:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra 4 : 0
07.05.2016 17:00 Jarun - Ivanja Reka 1 : 0

MLADOST BUZIN - ŠPARTA ELEKTRA 4:0

Igralište: NK Mladost Buzin
Vrijeme utakmice: 10:00 sati
Sudac: Chedid Dino
Pomoćnici: Renato BLAŽEKOVIĆ i Zvonimir GOLUB
Delegat:
Gledatelja: 100

Strijelci:
1:0 Batinić 1`
2:0 Zubak 9`
3:0 Jurić 77`
4:0 Banek 85`

NK Mladost Buzin:
Komušar Valentino, Finta Erik, Žitković Josip, Trbojević Kristijan (od 80`Kulušić Luka), Batinić Ivan, Jurić Sandro, Bubalo Luka (od 65` Briševac Mateo), Zubak Petar (od 87` Petrović Mislav), Orgulan Renato, Banek Bruno, Škegro Mario (od 73`Mrkša Valentin)
Trener: Kožul Mario

NK Šparta-Elektra:
Hadžiselimović Alan, Tuškan Dorian ( od 46` Brekalo Bariša), Vikić Admir, Zanić Dario, Boca Ivan (od 57` Herceg Ivan), Borković Ivan, Lučić Boris (od 78`Vukoja-Trošić Lovro), Skoko Dario, Vučić Darko, Sastić Tomislav, Galic Matej (od 46`Ivić Mato)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

Na vrh

26. kolo
11.05.2016 17:00 Botinec - Jarun
1 : 2
11.05.2016 17:00 Ivanja Reka - Mladost Buzin
0 : 2
11.05.2016 17:00 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
3 : 0
11.05.2016 17:00 Studentski Grad - Trešnjevka 2 : 0
11.05.2016 17:00 Zagreb ll - Concordia 6 : 6
11.05.2016 17:00 Tekstilac-Ravnice - Brezovica 2 : 1
11.05.2016 17:00 Odra - Polet 5 : 3
11.05.2016 17:00 Sesvetski Kraljevec - Prečko 1 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - PRIGORJE ŽERJAVINEC 3:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Bertol Davor
Pomoćnici: Biloš Luka i Brkić Ivica
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja:

Strijelci:
1:0 Skoko 37`
2:0 Sastić 63`
3:0 Sastić

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Vikić Admir, Zanić Dario, Vlašić Jakov (od 46` Brekalo Bariša), Borković Ivan, Lučić Boris, Skoko Dario (od 79` Pinjušić Tomislav), Vučić Darko (od 83` Vukoja-Trošić Lovro), Ivić Mato, Galic Matej ( od 53` Sastić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK Prigorje Žerjavinec
Hranjec Ivica, Horvat Hrvoje, Gladoić Ivica (od 75` Legin Ivan), Matanović Matija (od 57` Soldo Matija), Marasović Marin, Babić Ante (od 89`Raič Mateo ), Zlatar Saša, Bukal Antonio, Stojanović Jure, Barbarić Petar (od 65` Rogić Danijel), Barbarić Josip (od 46` Vukoja Marko)
Trener: Vladimir Sever

Na vrh

27. kolo
15.05.2016 17:00 Sesvetski Kraljevec - Botinec
5 : 0
15.05.2016 17:00 Prečko - Odra
3 : 1
14.05.2016 17:00 Polet - Tekstilac-Ravnice
1 : 5
15.05.2016 17:00 Brezovica - Zagreb ll 3 : 1
15.05.2016 17:00 Concordia - Studentski Grad 5 : 3
15.05.2016 10:00 Trešnjevka - Šparta-Elektra 0 : 1
15.05.2016 17:00 Prigorje Ž - Ivanja Reka 6 : 0
15.05.2016 10:00 Mladost Buzin - Jarun 2 : 0

TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA 0:1

Igralište: NK Trešnjevka
Vrijeme utakmice: 10:00 sati
Sudac: Chedid Dino
Pomoćnici: Džeko Mislav i Stanić Boris
Delegat: Murko Boris
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Vučić 64`


NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Vikić Admir, Lučić Boris, Vlašić Jakov ( od 46` Herceg Ivan), Zanić Dario, Brekalo Bariša, Skoko Dario (od 90`Pinjušić Tomislav), Vučić Darko (od 90` Tuškan Dorian), Ivić Mato (od 82`Vukoja-Trošić Lovro), Galic Matej (od 46`Sastić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK TREŠNJEVKA
Kvakan Natko, Šumatić Domagoj, Petih Kristijan, Bandov Marko (od 75` Blažević Petar), Teker Ivan, Zorić Ivan, Horvatek Tomislav, Bartolić Vid, Ratković Petar ( od 66` Mataja Luka), Milnović Goran, Gabela Marin (od 88` Crnković Vito)
Trener: Štimac Ivica

Na vrh

28. kolo
22.05.2016 17:00 Botinec - Mladost Buzin
0 : 2
21.05.2016 17:00 Jarun - Prigorje Ž
3 : 0
21.05.2016 17:00 Ivanja Reka - Trešnjevka
1 : 3
21.05.2016 17:00 Šparta-Elektra - Concordia 3 : 0
22.05.2016 17:00 Studentski Grad - Brezovica 2 : 0
22.05.2016 10:00 Zagreb ll - Polet 14 : 0
21.05.2016 17:00 Tekstilac-Ravnice - Prečko 0 : 4
22.05.2016 17:00 Odra - Sesvetski Kraljevec 2 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - CONCORDIA 3:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: sati
Sudac: Kovač Vjekoslav
Pomoćnici: Jurić Dalibor i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Koprivnjak Marijan
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Lučić 38`
2:0 Zanić 50`
3:0 Lasić 88`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Vikić Admir, Borković Ivan, Pinjušić Tomislav ( od 46`Brekalo Bariša), Zanić Dario, Lučić Boris, Skoko Dario, Tuškan Dorian ( od 60`Vukoja-Trošić Lovro), Sastić Tomislav ( od 71` Lasić Ivan), Ivić Mato
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK CONCORDIA:
Ivkić Antun, Gospić Sandro (od 60´Andrić Krešimir), Špoljar Domagoj, Dodić Antun, Petrović Zvonimir, Kajfež Ivor, Marić Ante (od 64`Jurić Marko), Sunek Marko (od 52´ Galić Ivan), Loborinec Kristijan, Kopjar Tomislav (od 50` Horvat Nikola), Kelčec-Ključarić Filip
Trener: Pavlov Davor

Na vrh

29. kolo
29.05.2016 17:30 Odra - Botinec
2 : 0
29.05.2016 17:30 Sesvetski Kraljevec - Tekstilac-Ravnice
4 : 0
29.05.2016 17:30 Prečko - Zagreb ll
0 : 0
29.05.2016 17:30 Polet - Studentski Grad 0 : 4
29.05.2016 17:30 Brezovica - Šparta-Elektra 0 : 5
29.05.2016 17:30 Concordia - Ivanja Reka 0 : 2
29.05.2016 17:30 Trešnjevka - Jarun 2 : 1
29.05.2016 17:30 Prigorje Ž - Mladost Buzin 0 : 2

BREZOVICA - ŠPARTA ELEKTRA 0:5

Igralište: NK Brezovica
Vrijeme utakmice: 17:300 sati
Sudac: Beatović Nikola
Pomoćnici: Vlaisavljević Nenad i Golub Zvonimir
Delegat: Vukušić Boško
Gledatelja: 70

Strijelci:
0:1 Vučić 21`
0:2 Galic 36`
0:3 Vučić 38`
0:4 Skoko 61`
0:5 Vukoja 80`

NK Šparta Elektra:
Hadžiselimović Alan, Pokupić Domagoj, Vikić Admir, Borković Ivan, Pinjušić Tomislav (od 59`Herceg Ivan), Brekalo Bariša, Lučić Boris, Skoko Dario, Vučić Darko (od 77` Vukoja-Trošić Lovro), Ivić Mato (od 71` Lasić Ivan), (od 52`Sastić Tomislav)
Treneri: Tomislav Orehovec i Ivan Bošnjak

NK BREZOVICA:
Petković Alen, Nimac Tomislav, Peček Petar, Janječić Tomislav, Šumić Vjekoslav, Anić Darko, Pendić Kristijan, Pendić Tomislav, Lasić Pero, Lucić Marko, 3 46 23 Lovin Mrak Josip (OD 46`Zirdum Ivan)
Trener: Lucić Marko

Na vrh

30. kolo
05.06.2016 17:30 Botinec - Prigorje Ž
0 : 5
05.06.2016 17:30 Mladost Buzin - Trešnjevka
0 : 0
05.06.2016 17:30 Jarun - Concordia
10 : 2
05.06.2016 17:30 Ivanja Reka - Brezovica 2 : 0
05.06.2016 17:30 Šparta-Elektra - Polet 3 : 0
05.06.2016 17:30 Studentski Grad - Prečko 4 : 0
05.06.2016 17:30 Zagreb ll - Sesvetski Kraljevec 3 : 2
05.06.2016 17:30 Tekstilac-Ravnice - Odra 0 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - POLET 3:0 (b.b.)

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:30 sati
Sudac:
Pomoćnici:
Delegat:
Gledatelja:

Strijelci:




NAPOMENA:
Utakmica nije odigrana zbog nedolaska igrača NK Polet.

Na vrh