Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Rezultati, kratki opis i raspored utakmica - sezona 2014/2015


1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo 11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo 21.kolo 22.kolo 23.kolo 24.kolo 25.kolo 26.kolo

1. kolo - 30.08./31. 08. 2014. u 17.00 sati
30.08.2014.
Nur - Tekstilac-Ravnice
0 : 0
30.08.2014. Ivanja Reka - Jarun
4 : 1
30.08.2014. Šparta-Elektra - ZET
2 : 2
31.09.2014.
Botinec - Polet 1 : 1
31.09.2014 Prečko - Studentski Grad 4 : 0
31.09.2014 Concordia - Odra 1 : 1
31.09.2014 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka 0 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - ZET 2:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Varivoda Mile
Pomoćnici: Kutle Marko i Ćorluka Tomislav
Delegat: Mandurić Andrija
Gledatelja: 50




Strijelci:
1:0 Vučić 7`
1:1 Đudajek 24`
2:1 Lučić 55`
2:2 Cetina 82`
NK Šparta Elektra:
Korica Dominik, Lučić Boris Vukoja-Trošić Lovro ( od 46`Barić Tin ), Božičković Hrvoje, Franjičević Zvonimir, Šoljić Filip, Skoko Dario, Vučić Darko, Čavar Marko, Jurić Matej, Batinić Ivan ( od 46` Kožalski Dario)
NK ZET:
Sakač Davor, Subotić Željko (od 46` Bandić Ivan), Cetina Antonio, Bakran Tomislav, Večenaj Zoran, Đudajek Filip, Pustak Nikola, Mešić Mirza, Gorše Romano, Gorše Luka, Bačić Tomislav ( od 46` Cetina Vedran)


2. kolo - 06./07.09.2014. u 16.30 sati
06.09.2014.
Polet - Trešnjevka 0:1
ZET - Sesvetski Kraljevec 1:1
Jarun - Concordia 3:1
Tekstilac-Ravnice - Prečko 1:1
07.09.2014. Odra - Šparta-Elektra 3:1
Studentski Grad - Ivanja Reka 0:3
Botinec - Nur 3:1

ODRA - ŠPARTA ELEKTRA 3:1

Igralište: NK Odra
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Komesar Mladen
Pomoćnici: Baštijanović Antonio i Vukojević Ivan
Delegat: Barbir Željko
Gledatelja: 100




Strijelci:
1:0 Pisačić Robert5`
2:0 Pukljak Nikola 25`
3:0 Borojević Marko 27`
3:1 Vučić Darko 64`

NK Odra:
Nikšić Juraj, Mundjer Stjepan, Karadakić Martin, Cvetković Luka, Rogić Jurica, Jurkin Ivan, Borojević Marko (od 78` Žaper Filip), Pisačić Robert, Šipuš Ivan Pukljak Nikola (od 60` Đukić Denis), Mlinarić Ivan (od 90`Bevanda Juraj)
Trener: Juraj Boroša
NK Šparta Elektra:
Korica Dominik (od 46` Babanić Borut), Vukoja-Trošić Lovro (od 46`Pole Michael), Božičković Hrvoje, Lučić Boris, Šoljić Filip, Skoko Dario, Vučić Darko, Čavar Marko, Jurić Matej (od 46` Kožalski Dario), Franjičević Zvonimir (od 83` Kotoraš Marko), Batinić Ivan ( od 46` Lasić Ivan)
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh
3. kolo - 13./14.09.2014. u 16,30 sati
13.09.2014.
Nur - Polet 3:3
Ivanja Reka - Tekstilac-Ravnice 1:1
Šparta-Elektra - Jarun 2:2
14.09.2014 Trešnjevka - ZET ( u 10,00 sati) 0:1
Prečko - Botinec 1:1
Concordia - Studentski Grad 0:2
Sesvetski Kraljevec - Odra 2:0

ŠPARTA ELEKTRA - JARUN 2:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Pero ILIČIĆ
Pomoćnici: Anto MARIĆ i Marko RUKAVINA
Delegat: Marijan GORIČKI
Gledatelja: 70




Strijelci:
1:0 Lučić 8`
1:1 Sudec 70´
2:1 Lasić 73`
2:2 Sudec 75`

NK Šparta Elektra:
Babanić Borut, Samardžić Luka, (od 46` Lasić Ivan), Pole Michael (od 67` Barić Tin), Franjičević Zvonimir, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Šoljić Filip, Skoko Dario, Vučić Darko, Punek Petar (od 46` Kožalski Dario), Batinić Ivan (od 55` Jurić Matej),
Trener: Hrvoje Komar

NK Jarun
Domjanović Ante, Birin Domagoj, Radoš Tomislav, Topić Toni, Pavičić Ivan (od 55` Komarac Mario), Hajdinjak Matija (od 75` Herljević Filip), Zefkić Martin (od 67` Herceg Nenad), Martinović Antun, Marković Vedran (od 81` Majić Ivan ), Sudec Dario, Hercigonja Ivan (od 75` Ahec Petar)
Trener: Potočki Nenad
Na vrh
4. kolo - 17.09.2014. u 16,30 sati
17.09.2014 Polet - ZET 1 : 2
Odra - Trešnjevka 3 : 2
Jarun - Sesvetski Kraljevec 1 : 1
Studentski Grad - Šparta-Elektra 3 : 2
Tekstilac-Ravnice - Concordia 3 : 0
Botinec - Ivanja Reka 1 : 1
Nur - Prečko 1 : 4

STUDENTSKI GRAD - ŠPARTA ELEKTRA 3:2

Igralište: Studentski Grad
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Vukušić Tin
Pomoćnici: Dumančić Antonija i Gulin Danijel
Delegat: Huha Zlatko
Gledatelja: 50




Strijelci:
1:0 Padro Fran 12`
2:0 Belić Filip 36`
2:1 Čavar Marko 48`
3:1 Belić Filip 53`
3:2 Vučić Darko 64`

NK Studentski Grad:
Smodlaka Marko, Volarić Dino (od 46` Jandrić Patrik), Čabraja Ivan (od 89`Ćehajić Borna), Balenović Ivan, Grabarić Mateo, Bajrami Elmedin (od 46` Petrinec Luka), Abazi Armin (od 71` Bolfek Mario), Padro Fran, Belić Filip, Kiš Martin, Zrnić Zoran
Trener: Pavlović Mario

NK Šparta Elektra:
Korica Dominik, Lučić Boris (od 71` Barić Tin), Pole Michael, Franjičević Zvonimir (od 46`Novak Dino), Kotoraš Marko, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko Batinić Ivan (od 46`Čavar Marko), Punek Petar (od 46` Jurić Matej)
Trener: Hrvoje Komar


Na vrh
5. kolo - 20./21.09.2014. u 16,30 sat
20.09.2014
Ivanja Reka - Nur 4 : 0
Šparta-Elektra - Tekstilac-Ravnice 4 : 1
ZET - Odra 3 : 1
21.09.2014
Trešnjevka - Jarun ( u 10,00 sati) 3 : 2
Prečko - Polet 2 : 0
Concordia - Botinec 1 : 0
Sesvetski Kraljevec - Studentski Grad 0 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - TEKSTILAC-RAVNICE 4:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Zlatan Bilić
Pomoćnici: Ante GUDELJ i Nenad VLAISAVLJEVIĆ
Delegat: Borislav BEZJAK
Gledatelja: 70




Strijelci:
1:0 Batinić 6`
2:0 Vučić 20 `
3:0 Vučić 59`
3:1 Marić 75`
4:1 Vučić 87`

NK Šparta Elektra:
Korica Dominik, Novak Dino (od 76`Pole Michael), Božičković Hrvoje, Lučić Boris, Kotoraš Marko, Šoljić Filip (od 46`Lasić Ivan), Barić Tin (od 17` Franjičević Zvonimir), Skoko Dario, Vučić Darko, Čavar Marko (od 87`Jurić Matej), Batinić Ivan (od 69` Kožalski Dario)
Trener: Hrvoje Komar

NK Tekstilac-Ravnice:
Klasić Tomislav, Pavlić Matija, Horvat Stipe, Čondić Matej Dušak Matej (od 46` Marić Ivan), Ćibarić Matija, Zlatunić Marko (od 5` Bertečić Kristian Maksimilian), Pavić Matija (od 46` Marinić Dado), Ivanagić Krešimir (od 73` Majstorović Ivan), Horvat Mislav, Čović Luka (od 85`Slišković Luka)
Trener: Vuković Nikola

Na vrh
6. kolo - 27./28.09.2014. u 16,00 sati
27.09.2014 Polet - Odra 2 : 1
Jarun - ZET 0 : 1
Tekstilac-Ravnice - Sesvetski Kraljevec 1 : 1
Nur - Concordia 0 : 2
28.09.2014 Studentski Grad - Trešnjevka 1 : 1
Botinec - Šparta-Elektra 2 : 1
Prečko - Ivanja Reka 1 : 3

BOTINEC - ŠPARTA ELEKTRA 2:1

Igralište: Botinec
Vrijeme utakmice: 16,00 sati
Sudac: Mario Blažin
Pomoćnici: Jakov Lasić i Tomislav Ćorluka
Delegat: Marijan Koprivnjak
Gledatelja: 100




Strijelci:
1:0 Čavar 9`
1:1 Mulalić 17`
2:1 Grubešić 89`

NK Botinec:
Brletić Miroslav, Petrović Karlo, Žitković Josip, Brnadić Antonio, Šimić Filip, Grubešić Nikola, Maran Matija (od 46` Marić Ivica), Jolić Adam (od 46´ Musa Josip), Mulalić Domagoj (od 56`Gorupić Bruno), Grgić Krešimir (od 70`Krizman Tin), Ivanković Marko
Trener: Rizvić Dubravko

NK Šparta Elektra:
Korica Dominik (od 46` Babanić Borut), Novak Dino (od 46´ Pole Michael), Kotoraš Marko, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan ( od 75`Kutleša Zoran), Skoko Dario, Vučić Darko, Čavar Marko, Franjičević Zvonimir, Šoljić Filip, Batinić Ivan (od 63`Jurić Matej)
Trener: Hrvoje Komar


Na vrh
7. kolo -
04.10.2014. Ivanja Reka - Polet 4 : 0
04.10.2014. Šparta Elektra - Nur 2 : 2
04.10.2014. ZET - Studentski Grad 2 : 1
05.10.2014. Concordia - Prečko 0 : 2
05.10.2014. Sesvetski Kraljevec - Botinec 4 : 0
05.10.2014. Trešnjevka - Tekstilac-Ravnice 3 : 0
05.10.2014. Odra - Jarun 2 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - NUR 2:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16.00 sati
Sudac: Jakov MALEŠ
Pomoćnici: Luka BILOŠ i Admir TALIĆ
Delegat: Damir BEŠLIĆ
Gledatelja: 50




Strijelci:
1:0 Lasić 21`
1:1 Jusufi 28`
2:1 Novak 38`
2:2 Lučić 73` (autogol) 

NK Šparta Elektra:
Korica Dominik, Novak Dino (od 46`Lučić Boris), Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Čavar Marko, Franjičević Zvonimir, Šoljić Filip (od 60`Kutleša Zoran), Babić Mario (od 46` Kožalski Dario), Kotoraš Marko, Barić Tin
Trener: Hrvoje Komar

NK Nur:
Trbojević Bojan, Biškup Ivan, Turčin Zdravko (od 90`Osmani Artan), Ičanović Jasmin, Petih Kristijan, Patljak Dominik, Bašić Elvedin, Riđošić Darko (od 70`Shabanaj Bajram), Nikolovski Karlo, Jusufi Adrian, Dibena Ramy
Trener: Hodžić Mumin

Na vrh
8. kolo -
11.10.2014.
Polet - Jarun 0 : 1
11.10.2014. Tekstilac-Ravnice - ZET 2 : 2
11.10.2014. Nur -  Sesvetski Kraljevec   2 : 0
11.10.2014. Ivanja Reka - Concordia 1 : 1
12.10.2014. Studentski Grad -  Odra 2 : 0
12.10.2014. Botinec  - Trešnjevka 1 : 2
12.10.2014. Prečko - Šparta-Elektra 0 : 1

PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA 0:1

Igralište: Prečko
Vrijeme utakmice: 16.00 sati
Sudac: Iličić Pero
Pomoćnici: Dumančić Antonija i Kutle Marko
Delegat:Kurevija Željko
Gledatelja: 100

Strijelci: 0:1 Lasić 83`


NK Prečko:
Stošić Radovan(V), Smoljo Marko (od 55` Hutinski Vedran), Havidić Matija, Stričević Boris, Zeljković Drago, Batistić Karlo (od 65`Hajdić Ivan), Kantoci Danijel (od 64`Pjević Siniša), Labaš Hrvoje, Muškovac Mladen, Bikić Josip (od 46` Mlinarić Igor), Zanki Jurica (od 75` Stanišak Patrik)
Trener: Vuksanić Miroslav

NK Šparta Elektra:
Babanić Borut, Novak Dino, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Franjičević Zvonimir, Babić Mario (od 46` Čavar Marko), Samardžić Luka (od 46`Lučić Boris), Kotoraš Marko Barić Tin (od 66` Kožalski Dario)
Trener: Hrvoje Komar


Na vrh
9. kolo -
18.10.2014. Šparta Elektra - Ivanja Reka 2 : 3
19.10.2014. Sesvetski Kraljevec - Prečko 2 : 1
18.10.2014. ZET - Botinec 3 : 1
18.10.2014. Jarun - Studentski Grad 1 : 0
19.10.2014. Concordia - Polet 3 : 1
19.10.2014. Trešnjevka - Nur 1 : 0
19.10.2014. Odra - Tekstilac-Ravnice 1 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - IVANJA REKA 2:3

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15.30 sati
Sudac: Nikola BOŽIĆ
Pomoćnici: Marko RADOVIĆ i Danijel BENKO
Delegat: Velimir ČARAPINA
Gledatelja: 30




Strijelci:
1:0 Božičković 9`
1:1 Stanić 12`
1:2 Kulašević 30`
2:2 Skoko 78`
2:3 Ivić 88`

NK Šparta Elektra:
Babanić Borut, Novak Dino (od 46`Franjičević Zvonimir), Lučić Boris, Božičković Hrvoje (od 39`Barić Tin), Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Šoljić Filip, Vukoja-Trošić Lovro (od 46`Kutleša Zoran), Babić Mario ( od 46` Kožalski Dario), Kotoraš Marko
Trener: Hrvoje Komar

NK Ivanja Reka:
Dominković Marko, Stanić Karlo, Crnoja Josip, Gojević Luka, Aračić Ilija, Sesar Domagoj, Klipa Zoran (od 84`Lacić Slaven), Ivić Mato (od 90`Kolak Ante), Đidara Luka (od 89`Senjić Mijo), Kulašević Zoran (od 68` Nikolić Marko), Perić Tomislav (od 76` Komljenović Siniša)
Trener: Klipa Zoran

Na vrh
10. kolo -
25.10.2014. Polet - Studentski Grad 1 : 0.
25.10.2014. Tekstilac-Ravnice - Jarun 2 : 4
25.10.2014. Nur - ZET 0 : 1
25.10.2014. Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec 0 : 0
26.10.2014. Botinec - Odra 2 : 3
26.10.2014. Prečko - Trešnjevka 2 : 0
26.10.2014. Concordia - Šparta Elektra 2 : 1

CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA 2:1

Igralište: Concordia
Vrijeme utakmice: 14,30
Sudac: Kristijan ŽAGAR
Pomoćnici: Nikola ROMAC i Saša ĐURANIĆ
Delegat: Igor DRAČA
Gledatelja:




Strijelci:
1:0 Marić 45`
1:1 Barić 56`
2:1 Marić 77`

NK Concordia:
Kesten Srđan, Petrović Zvonimir, Dodić Ivan, Dodić Antun, Lukić Josip, Čavlina Stipo, Horvat Dario (od 60`Vujnović Mišel), Marić Ante (od 88`Šilarić Hrvoje), Šimleša Hrvoje, Huzek Antonio (od 75´Roso Marijan), Gojković Dario (od 90`Sunek Marko)
Trener: Hamer Branimir

NK Šparta Elektra:
Babanić Borut, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Kožalski Dario, Franjičević Zvonimir (od 60`Kutleša Zoran), Vukoja-Trošić Lovro (od 51` Novak Dino), Babić Mario (od 45`Pole Michael), Samardžić Luka (od 45`Barić Tin), Kotoraš Marko
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh


11. kolo -
08.11.2014. Šparta Elektra - Polet 5 : 2
08.11.2014. ZET - Prečko 1 : 0
08.11.2014. Jarun - Botinec 2 : 2
09.11.2014. Sesvetski Kraljevec - Concordia 7 : 0
09.11.2014. Trešnjevka - Ivanja Reka 4 : 0
09.11.2014. Odra - Nur 3 : 2
09.11.2014. Studentski Grad - Tekstilac-Ravnice 1 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - POLET 5:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 14:00 sati
Sudac: Ivona PEJIĆ
Pomoćnici: Matija LEKŠIĆ i Marko KUTLE
Delegat: Josip FAK
Gledatelja: 50




Strijelci:
1:0 Vučić 21`
1:1 Skočibušić 49`
1:2 Gotovac 52`
2:2 Skoko 64`
3:2 Vučić 78`
4:2 Vučić 81`
5:2 Vučić 88`

NK Šparta Elektra:
Babanić Borut, Novak Dino, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Franjičević Zvonimir, Šoljić Filip, Babić Mario (od 46`Kožalski Dario), Samardžić Luka (od 46` Barić Tin )
Trener: Hrvoje Komar

NK Polet:
Kikić Anto Mrkša Valentin (od 46`Gotovac Mario), Gavrić Mislav Stjepan, Ivić Paško (od 65` Copak Gordan), Zelenika Ivan, Golemović Ivan, Gotovac Marin, Skočibušić Hrvoje (od 46`Idžan Ivan ), Borković Nenad, Škrinjarić Mario (od 84` Kolar Franjo), Međugorac Marko ( od 73` Presečki Filip)
Trener: Gavrić Mislav Stjepan


Na vrh
12. kolo -
15.11.2014. Polet - Tekstilac-Ravnice 1 : 0
15.11.2014. Nur - Jarun 2 : 4
15.11.2014. Ivanja Reka - ZET 1 : 1
15.11.2014. Šparta Elektra - Sesvetski Kraljevec 1 : 1
16.11.2014. Botinec - Studentski Grad 3 : 0
16.11.2014. Prečko - Odra 3 : 1
16.11.2014. Concordia - Trešnjevka 1 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - SESVETSKI KRALJEVEC 1:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 14:00 sati
Sudac: Mario BLAŽIN
Pomoćnici: Antonio BAŠTIJANOVIĆ i Ivan VUKOJEVIĆ
Delegat: Zlatko HUHA
Gledatelja: 50




Strijelci:
1:0 Vučić 30`
1:1 Sesar 76`

NK Šparta Elektra:
Samardžić Luka, Novak Dino, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Skoko Dario, Vučić Darko, Franjičević Zvonimir, Šoljić Filip, Babić Mario (od 46` Vukoja-Trošić Lovro, od 86`Lasić Ivan), Kotoraš Marko, Barić Tin
Trener: Hrvoje Komar

NK Sesvetski Kraljevec:
Hadžiselimović Alan, Benić Dario, Dugac Alen, Ćosić Mario, Kljaić Elvin, Skupnjak Hrvoje (od 77`Kemfelja Tomislav), Matijević Matej, Dautović Adnan, Planinšek Ivor, Filipović Ivan, Šemper Antonio (od 46`Sesar Toni)
Trener: Šendulović Ivica

Na vrh
13. kolo -
22.11.2.014. ZET - Concordia 3 : 0
22.11.2.014. Jarun - Prečko 0 : 0
22.11.2.014. Tekstilac-Ravnice - Botinec 5 : 1
23.11.2014. Sesvetski Kraljevec - Polet 2 : 0
23.11.2014 Trešnjevka - Šparta Elektra 3 : 1
23.11.2014 Odra - Ivanja Reka 1 : 0
23.11.2014 Studentski Grad - Nur 5 : 0

TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA 3:1

Igralište: NK Trešnjevka
Vrijeme utakmice: 10:00 sato
Sudac: Stanić Boris
Pomoćnici: Mandić Vedran i Marčetić Rajko
Delegat:Gorički Marijan
Gledatelja:50




Strijelci:
0:1 Vučić 20`
1:1 Drpić 54`
2:1 Horvatin 62`
3:1 Teker 87`

NK Trešnjevka:
Dorić Eugen, Lazić Domagoj, Šarić Kristijan Pavelić Josip, Drpić Luka, Milak Matija (od 84`Gašparović Filip), Teker Ivan (od 89` Mataja Luka), Milnović Goran Nokaj Leon ( od 46` Zorić Ivan), Horvatin Igor, Bartolić Vid
Trener: Štimac Ivica

NK Šparta Elektra:
Samardžić Luka, Novak Dino, Barić Tin, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Kožalski Dario, Franjičević Zvonimir, Babić Mario (od 56` Šoljić Filip), Kotoraš Marko
Trener: Komar Hrvoje

Na vrh
14. kolo - 07/08. 03.2015. u 15:00 sati
07.03.2015. Polet - Botinac 1 : 0
07.03.2015. Tekstilac-Ravnice - Nur 0 : 1
07.03.2015. ZET - Šparta Elektra 0 : 1
07.03.2015. Jarun - Ivanja Reka 1 : 1
08.03.2015. Odra - Concordia 2 : 1
08.03.2015. Studenski Grad - Prečko 0 : 0
08.03.2015. Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec 0 : 1

ZET - ŠPARTA ELEKTRA 0:1

Igralište: NK ZET
Vrijeme utakmice: 15:00 sati
Sudac: Antonio BAŠTIJANOVIĆ
Pomoćnici: Renato BLAŽEKOVIĆ i Ivan VUKOJEVIĆ
Delegat: Marijan DOBROVIĆ
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Levanć 55`

NK ZET:

Sakač Davor(V) Subotić Željko (od 46` Mešić Mirza), Cetina Antonio, Bakran Tomislav, Večenaj Zoran, Đudajek Filip (od 57` Ivanić Toni), Pustak Nikola, Bandić Ivan (od 68` Brčić Ivan), Gorše Romano, Cetina Vedran, Pušelj Kristijan (od 73` Gorše Luka).
Trener: Ganić Jasmin

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Božičković Hrvoje, Glavaš Dragan, Brekalo Bariša, Vukelić Mihovil (od 21`Levanić Domagoj, od 90` Tin Barić), Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Vukoja-Trošić Lovro (od 77`Leskovar Domagoj, od 90` Sastić Tomislav), Babić Mario (od 62` Kožalski Dario).
Trener: Žarko Šetka

Na vrh
15. kolo - 14./15.03.2015.
.14.03.2015. Šparta-Elektra - Odra 1 : 1
14.03.2015. Nur - Botinec 2 : 1
14.03.2015. Ivanja Reka - Studentski Grad 0 : 1
15.03.2015. Concordia - Jarun 0 : 2
15.03.2015. Prečko - Tekstilac-Ravnice 3 : 1
15.03.2015. Trešnjevka - Polet (10:00 sati) 2 : 0
15.03.2015. Sesvetski Kraljevec - ZET 0 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - ODRA 1:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15:00 sati
Sudac: Blažin Mario
Pomoćnici: Šešerin Damir i Vukojević Ivan
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja: 80

Strijelci:
1:0 Vučić 35`
1:1 Pisačić 63`


NK Šparta Elektra
Kos Zvonimir, Glavaš Dragan, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Levanić Domagoj, Leskovar Domagoj (od 66` Sastić Tomislav), Babić Mario (od 72` Kožalski Dario), Vukoja-Trošić Lovro (od 62` Serdar Krešimir), Gašparović Filip
Trener: Žarko Šetka

NK Odra:
Nikšić Juraj, Mlinarić Ivan (od 82` Vrban Bruno), Mundjer Stjepan, Karadakić Martin, Fiolić Matej (od 46´ Palić Nikola), Rogić Jurica (od 43` Pavlović Matija), Pisačić Robert, Jurkin Ivan, Cvetković Luka, Luter Filip, Šipuš Ivan
Trener: Gudiček Davor

Na vrh
16. kolo - 21./22.03.2015.
21.03.2015. Polet - Nur
2 : 0
21.03.2015. Tekstilac-Ravnice - Ivanja Reka
1 : 0
21.03.2015. Jarun - Šparta Elektra
4 : 1
21.03.2015. ZET - Trešnjevka
1 : 1
22.03.2015. Botinec - Prečko
1 : 2
22.03.2015. Studentski Grad - Concordia
0 : 0
22.03.2015. Odra - Sesvetski Kraljevec
0 : 1

JARUN - ŠPARTA ELEKTRA 4:1

Igralište: NK Jarun
Vrijeme utakmice: 15:00 sati
Sudac: Romac Nikola
Pomoćnici: Iličić Pero i Ćorluka Tomislav
Delegat: Đura Zlatko
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Lasić 12`
1:1 Hercigonja 62`
2:1 Herceg 64
3:1 Hercigonja 81`
4:1 Martinović 87`

NK Jarun:
Domjanović Ante, Lončar Marko Domagoj (od 46` Komarac Mario), Hajdinjak Matija, Topić Toni, Čagalj Mate, Pavičić Ivan, Sudec Dario (od 75` Žimbrek Matija), Martinović Antun, Marković Vedran (od 46` Majić Ivan), Herceg Nenad (od 88` Bešlić Ivan), Hercigonja Ivan (od 90`Crnić Filip)
Trener: Potočki Nenad

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Glavaš Dragan, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Vučić Darko, 2 80 10 Levanić Domagoj (od 80`Sastić Tomislav), Brekalo Bariša, Babić Mario (od 73` Kožalski Dario), Malenica Branimir (od 46` Leskovar Domagoj), Gašparović Filip
Trener: Žarko Šetka

Na vrh


17. kolo - 28./29.03.2015.
28.03.2015. ZET - Polet 0 : 0
28.03.2015. Šparta Elektra - Studentski Grad 0 : 0
28.03.2015. Ivanja Reka - Botinec 2 : 2
29.03.2015. Trešnjevka - Odra 1 : 2
29.03.2015. Sesvetski Kraljevec - Jarun 3 : 0
29.03.2015. Concordia - Tekstilac-Ravnice 0 : 2
29.03.2015. Prečko - Nur 5 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - STUDENTSKI GRAD 0:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15:00 sati
Sudac: Vjekoslav KOVAČ
Pomoćnici: Mile VARIVODA i Danijel GULIN
Delegat: Anto JELIĆ
Gledatelja: 50




NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan (od 84` Serdar Krešimir), Skoko Dario, Vučić Darko, Kožalski Dario (od 82` Sastić Tomislav), Brekalo Bariša, Babić Mario, Vukoja-Trošić Lovro (od 62`Levanić Domagoj), Gašparović Filip
Trener: Žarko Šetka

NK Studentski Grad:
Smodlaka Marko, Džajić Dalibor, Kroupa Krešimir, Ivandić Martin, Kiš Martin, Šušković-Jakopac Josip, Abazi Armin, Ćehajić Borna (od 87`Bajrami Elmedin), Grabarić Mateo, Belić Filip (od 82` Bandić Ivan), Čabraja Ivan (od 60` Bolfek Mario)
Trener: Pavlović Mario

Na vrh
Subota, 11.04.2015.
Polet - Prečko 1 : 0
Nur - Ivanja Reka 1 : 2
Tekstilac-Ravnice - Šparta-Elektra 1 : 2
Jarun - Trešnjevka 0 : 1
Nedjelja, 12.04.2015.
Botinec - Concordia 0 : 4
Studentski Grad - Sesvetski Kraljevec 0 : 1
Odra - ZET 0 : 2

TEKSTILAC-RAVNICE - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Tekstilac
Vrijeme utakmice: 16:30
Sudac: Kristijan ŽAGAR
Pomoćnici: Mario BLAŽIN i Saša ĐURANIĆ
Delegat: Damir BEŠLIĆ
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Levanić 11`
1:1 Toš 45`
1:2 Kožalski 90`

NK Tekstilac-Ravnice:
Fras Dario, Kravarščan Tomislav, Kontek Ivan, Hmelina Marko, Dušak Matej, Pavić Matija, Horvat Mislav (od 90`Pavlić Matija), Vuk Borna, Halilović Antonio, Toš Luka, Tomašić Hrvoje
Trener: Siniša Mioković

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Levanić Domagoj (od 88`Serdar Krešimir), Brekalo Bariša, Babić Mario (od 56`Kožalski Dario), Vukoja-Trošić Lovro (od 71`Leskovar Domagoj), Gašparović Filip
Trener: Žarko Šetka

Na vrh
19. kolo - 18./19.04.2015.
18.04.2015. ZET - Jarun 1 : 0
18.04.2015. Šparta-Elektra - Botinec 2 : 1
18.04.2015. Ivanja Reka - Prečko 0 : 1
19.04.2015. Odra - Polet 1 : 1
19.04.2015. Trešnjevka - Studentski Grad 3 : 2
19.04.2015. Sesvetski Kraljevec - Tekstilac-Ravnice 4 : 0
19.04.2015. Concordia - Nur 3 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - BOTINEC 2:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Antonio DŽAJKIĆ
Pomoćnici: Vjekoslav KOVAČ i Ivan HRIBERSKI
Delegat: Vlado ŠOBOTA
Gledatelja:

Strijelci: 0:1 Krizman 7` 
1:1 Lasić 42`
2:1 Lasić 73`

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Levanić Domagoj, Brekalo Bariša, Babić Mario Vukoja-Trošić Lovro (od 55` Kožalski Dario), Gašparović Filip, Serdar Krešimir
Trener: Žarko Šetka

NK Botinec:
Brletić Miroslav, Petrović Karlo, Žitković Josip, Musa Josip (od 56` Šimić Filip), Brnadić Antonio, Marić Ivica, Grubešić Nikola, Maran Matija (od 78`Krajina Kristijan), Krizman Tin (od 46´Svetina Mate), Grgić Krešimir, Menalo Mato
Trener: Subanović Bojan

Na vrh
20. kolo -25./26.04.2015.
25.04.2015. Polet - Ivanja Reka 0 : 4
25.04.2015. Nur - Šparta-Elektra 1 : 2
25.04.2015. Tekstilac-Ravnice - Trešnjevka 1 : 2
25.04.2015. Jarun - Odra 1 : 1
26.04.2015. Prečko - Concordia 3 : 0
26.04.2015. Botinec - Sesvetski Kraljevec 0 : 0
26.04.2015. Studentski Grad - ZET 1 : 3

NUR - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Nur
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Tin VUKUŠIĆ
Pomoćnici: Dario KOLAREVIĆ i Nenad VLAISAVLJEVIĆ
Delegat: Veljko ŠKRINJARIĆ
Gledatelja: 50

Strijelci
:
0:1 Vučić 13`
1:1 Petih 52`
1:2 Vičić 80`

NK Nur:
Kadić Amar, Ramljak Filip, Komar Hrvoje, Jarić Danijel, Petih Kristijan, Borovac Karlo ( od 46`Iličić Zvonimir), Nikolovski Karlo, Turčin Zdravko, Ćavar Marko (od 82` Pelivan Ivan), Jusufi Adrian, Ičanović Jasmin
Trener: Hodžić Mumin

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Levanić Domagoj (od 90`Sastić Tomislav), Leskovar Domagoj, Vukoja-Trošić Lovro06/94 , Gašparović Filip (od 90`Glavaš Dragan), Boca Ivan (od 59´ Kožalski Dario) Trener: Žarko Šetka

Na vrh

21. kolo - 02./03.05.2015.
02.03.2015. Jarun - Polet 3 : 1
02.03.2015. ZET - Tekstilac-Ravnice 4 : 3
02.03.2015. Šparta-Elektra - Prečko 1 : 2
03.03.2015. Odra - Studentski Grad  
03.03.2015. Trešnjevka - Botinec  
03.03.2015. Sesvetski Kraljevec - Nur  
03.03.2015. Concordia - Ivanja Reka  

ŠPARTA ELEKTRA - PREČKO 1:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Džeko Mislav
Pomoćnici: Ćorluka Tomislav i Rukavina Marko
Delegat: Barbir Željko
Gledatelja: 60
Strijelci:
0:1 Muškovac 12`
0:2 Muškovac 30`
1:2 Sastić 87`

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Glavaš Dragan (od 68` Serdar Krešimir), Božičković Hrvoje, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Levanić Domagoj (od 57´ Malenica Branimir), Leskovar Domagoj, Vukoja-Trošić Lovro, Gašparović Filip, Boca Ivan (od 46´Sastić Tomislav)
Trener: Žarko Šetka

NK Prečko:
Peterman Bruno, Baraba Josip (od 88` Batistić Karlo), Havidić Matija (od 90` Perić Sven), Stričević Boris, Zeljković Drago, Rodin Rajko (od 76`Hutinski Vedran), Knežević Hrvoje (od 54` Stanišak Patrik), Zanki Jurica, Muškovac Mladen, Matuško Marko (od 57`Hajdić Ivan), Pjević Siniša
Trener: Leskur Zlatko

Na vrh
22. kolo - 09./10.05.2015.
09.05.2015. Polet - Concordia 3 : 3
09.05.2015. Ivanja Reka - Šparta-Elektra 2 : 2
09.05.2015. Nur - Trešnjevka 1 : 1
09.05.2015. Tekstilac-Ravnice - Odra 2 : 3
10.05.2015. Prečko - Sesvetski Kraljevec 1 : 0
10.05.2015. Botinec - ZET 1 : 3
10.05.2015. Studentski Grad - Jarun 3 : 0

IVANJA REKA - ŠPARTA ELEKTRA 2:2

Igralište: NK Ivanja Reka
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Gudelj Ante
Pomoćnici: Kutle Marko i Benko Danijel 
Delegat: Bezjak Borislav
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Ivić 65`
1:1 Leskovar 70`
2:1 Perić 83`
2:2 Serdar 87´

NK Ivanja Reka
Matijević Marko, Kulašević Zoran (od 46` Maras Mario), Klipa Zoran, Ivić Mato, Crnoja Josip (od 46` Zečević Ivan), Perić Tomislav (od 86` Vlahović Valentino), Štefanović Karlo (od 73` Senjić Mijo), Aračić Ilija, Janjić Marko, Gojević Luka, Đidara Luka
Trener: Ivan Samardžić

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Sastić Tomislav (od 75`Serdar Krešimir), Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Lasić Ivan od 68` Kožalski Dario), Skoko Dario, Vučić Darko, Leskovar Domagoj, Brekalo Bariša, Malenica Branimir (od 78´ Babić Mario), Vukoja-Trošić Lovro (od 46´ Levanić Domagoj)
Trener: Žarko Šetka

Na vrh
23. kolo -16./17.05.2015.
16.05.2015 Jarun - Tekstilac-Ravnice 3 : 0
16.05.2015 ZET - Nur 5 : 0
16.05.2015 Šparta-Elektra - Concordia 1 : 2
17.05.2015 Studentski Grad - Polet 3 : 2
17.05.2015 Odra - Botinec 1 : 4
17.05.2015 Trešnjevka - Prečko 0 : 2
17.05.2015 Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka 1 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - CONCORDIA 1:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Ivona PEJIĆ
Pomoćnici:  Damir ŠEŠERIN i Nenad VLAISAVLJEVIĆ
Delegat: Slavko KORIČIĆ
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Vučić 29`
1:1 Šilarić 86`
1:2 Čavlina 90`

NK Šparta Elektra:
Boca Ivan, Sastić Tomislav, Lučić Boris, Božičković Hrvoje, Skoko Dario, Vučić Darko, Levanić Domagoj ( od 77`Gašparović Filip), Leskovar Domagoj, Brekalo Bariša, Malenica Branimir, Vukoja-Trošić Lovro (od 46`Kožalski Dario),
Trener: Žarko Šetka

NK Concordia:
Slavujević Benjamin, Kopjar Tomislav (od 46´ Turčić Hrvoje, od 80´Klarić Ivan), Dodić Antun, Čavlina Stipo, Petrović Zvonimir, Huzek Antonio (od 56` Šimleša Hrvoje), Kajfež Ivor, Sunek Marko, Marić Ante, Gojković Dario (od 46`Čavlina Dragan), Šilarić Hrvoje
Trener: Ivan Kuleš


Na vrh
24. kolo - 23./24.05.2015.
23.05.2015 Polet - Šparta-Elektra 3 :1
23.05.2015 Ivanja Reka - Trešnjevka
1 : 2
23.05.2015 Nur - Odra
3 : 4
23.05.2015 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
5 : 2
24.05.2015 Concordia - Sesvetski Kraljevec
24.05.2015 Prečko - ZET
24.05.2015 Botinec - Jarun

POLET - ŠPARTA ELEKTRA 3:1

Igralište: NK Polet
Vrijeme utakmice: 17:00 sati
Sudac: Vjekoslav KOVAČ
Pomoćnici: Zlatan BILIĆ i Tomislav ĆORLUKA
Delegat: Željko KREŠIĆ
Gledatelja: 70

Strijelci:
1:0 Tucaković 2`
2:0 Idžan 6`
2:1 Vučić 45`
3:1 Idžan 88`

NK Polet:
Pilić Daniel, Kuljanac Ivan (od 83` Copak Gordan), Gavrić Mislav Stjepan, Ivić Paško (od 46`Skorin Mario), Zelenika Ivan, Golemović Ivan, Gotovac Mario, Skočibušić Hrvoje, Idžan Ivan, Tucaković Tomislav, Hauszler Kristijan (od 61` Kolar Franjo),
Trener: Gavrić Mislav Stjepan

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Sastić Tomislav, Lasić Ivan, Vučić Darko, Kožalski Dario, Leskovar Domagoj, Brekalo Bariša, Malenica Branimir, Vukoja-Trošić Lovro, Gašparović Filip, Boca Ivan (od 75` Barić Tin)
Trener: Žarko Šetka


Na vrh
25. kolo - 30./31.05.2015.
30.05.2015 Tekstilac-Ravnice - Polet
1 : 2
Studentski Grad - Botinec
2 : 3
Jarun - Nur
12 : 2
Odra - Prečko
2 : 0
ZET - Ivanja Reka
4 : 1
Trešnjevka - Concordia
1 : 0
31.05.2015. Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
3 : 0

SESVETSKI KRALJEVEC - ŠPARTA ELEKTRA 3:0

Igralište: NK Sesvetski Kraljevec
Vrijeme utakmice: Nedjelja 31.05.2015. u 17:30 sati
Sudac: Pero ILIČIĆ
Pomoćnici: Marko KUTLE i Danijel BENKO
Delegat: Željko BARBIR
Gledatelja:

Strijelci:
1:0 Benić 32`
2:0 Skupnjak 59`
3:0 Komljenović 76`

NK Sesvetski Kraljevec
Hadžiselimović Alan, Horvat Mislav, Jelić Tomislav, Dautović Adnan, Josipović Marko, Skupnjak Hrvoje, Ćosić Mario, Benić Dario (od 74` Komljenović Kristijan), Matijević Matej (od 80` Dugac Alen), Roso Marijan, Filipović Ivan
Trener: Šendulović Ivica

NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Kožalski Dario, Leskovar Domagoj Brekalo Bariša, Malenica Branimir (od 46` Barić Tin), Vukoja-Trošić Lovro (od 46` Sastić Tomislav), Gašparović Filip
Trener: Žarko Šetka

Na vrh
26. kolo - 06.06.2015
07.06.2015 Polet - Sesvetski Kraljevec
1 : 0
06.06.2015 Šparta-Elektra - Trešnjevka
0 : 0
07.06.2015 Concordia - ZET
2 : 3
07.06.2015 Ivanja Reka - Odra
0 : 1
07.06.2015 Prečko - Jarun
0 : 0
07.06.2015 Nur - Studentski Grad
2 : 2
06.06.2015 Botinec - Tekstilac-Ravnice
1 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA 0:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17:30
Sudac: Bilić Zlatan
Pomoćnici: Komesar Mladen i Hriberski Ivan
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja: 50

Strijelci:


NK Šparta Elektra:
Kos Zvonimir, Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Levanić Domagoj (od 78`Serdar Krešimir ), Brekalo Bariša, Malenica Branimir (od 46´Boca Ivan), Vukoja-Trošić Lovro (od 73´Sastić Tomislav ), Gašparović Filip, Barić Tin
Trener: Žarko Šetka

NK Trešnjevka:
Šlogar Ivan, Teker Ivan, Zorić Ivan, Lazić Domagoj, Mataja Luka, Milak Matija, Šumatić Domagoj (od 46`Magdić Matej), Rukavina Domagoj, Bartolić Vid, Horvatin Igor, Nokaj Leon
Trener: Štimac Ivica

Na vrh