Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Rezultati, kratki opis i raspored utakmica - sezona 2013/2014


1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo 11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo 21.kolo 22.kolo 23.kolo 24.kolo 25.kolo 26.kolo 27.kolo 28.kolo 29.kolo 30.kolo

1. kolo - 31.08./01. 09. 2013 . u 17.00 sati
31.08.2013.
Šparta-Elektra - Kustošija
0:1
Ponikve - Sava
2:0
Croatia Prigorje - Ivanja Reka    
1:2
Jarun - Tekstilac-Ravnice   
0:1
01.09.2013.
Odra - Nur 0:1
Sesvetski Kraljevec - Prečko 1:0
Botinec - Concordia 1:0
Trešnjevka - Dinamo OO (u 10.00 sati) 1:5

ŠPARTA ELEKTRA - KUSTOŠIJA 0:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Anto Marić
Pomoćnici: Nenad Vlaisavljević i Branimir Milačić
Delegat: Damir Bešlić
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Prgomet 84`


NK Šparta Elektra:
Severinac Tomislav, Siber Dino, Pole Michael,Gladović Neven, Lekić Frane (od 55` Lasić Ivan), Franjičević Zvonimir (od 74` Vugdelija Hrvoje), Novak Dino (od 46` Marković Vedran), Skoko Dario, Kožalski Dario (od 83` Sikora Ivan), Vučić Darko, Vukoja-Trošić Lovro (od 46` Marko Čavar).
Trener: Hrvoje Komar

NK Kustošija:
Vladić Matija, Krpan Ante, Trbuljak Luka, Rahmanović Djemal (od 65` Močilac Josip), Mišković Dejan, Prgomet Mihovil, Pilipović Filip, Šoljić Marko (od 75` Pavković Marko), Horvat Tomislav, Ljuboja Željko ( od 89` Piškor Jurica), Dominović Kristijan
Trener: Babić Velimir


2. kolo - 07/08. 2013. u 17.00 sati
07.09.2012.
Kustošija - Dinamo OO   1:0
Tekstilac-Ravnice - Trešnjevka 1:0
Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec 1:0
Nur - Croatia Prigorje 1:1
Sava - Odra 1:2
Šparta-Elektra - Ponikve 2:2
08.09.2012 Concordia - Jarun 3:1
Prečko - Botinec 2:1

ŠPARTA ELEKTRA - PONIKVE 2:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17.00 sati
Sudac: Goran Pečarić
Pomoćnici:Mile Varivoda i Goran Baršić
Delegat: Damir Hrgović
Gledatelja: 60




Strijelci:

1:0 Čavar 41`
2:0 Marković 47`
2:1 Relota 59
2:2 Jagustović 83`

NK Šparta Elektra:
Severinac Tomislav, Siber Dino, Pole Michael, Gladović Neven, Lekić Frane, Franjičević Zvonimir (od 66` Lasić Ivan), Novak Dino (od 46` Hrvoje vugdelija), Skoko Dario, Kožalski Dario (od 63` Jurić Matej), Čavar Marko (od 75` Sikora Ivan), Tuškan Dorian (od 46` Marković Vedran)

NK Ponikve
Matić Ivan, Krajcar Filip (od 56` Štimac Grga), Rakuljić Marin, Ćukelj Krunoslav, Miklečić Mario, Klarić Robert, Ezgeta Matija, Relota Zlatko, Kajba Mihael (od 66` Smok Ivan), Sastić Tomislav (od 60` Golubić Mario), Gusković Josip (od 80` Jagustović Dinko).

Na vrh
3. kolo - 11.09.2013. u 16.30 sati (srijeda)
11.09.2013..
Ponikve - Kustošija 3:2
Odra - Šparta-Elektra 1:0
Croatia Prigorje - Sava 5:0
Sesvetski Kraljevec - Nur 0:0
Botinec - Ivanja Reka 0:0
Jarun - Prečko 2:1
Trešnjevka - Concordia (član 76.) 0:3
Dinamo OO - Tekstilac-Ravnice 5:0

ODRA - ŠPARTA ELEKTRA 1:0

Igralište: NK Odra
Vrijeme utakmice: u 16:30 sati
Sudac: Pavlečić Antonio
Pomoćnici: Jurašić Mario i Lang Krešimir
Delegat: Kurevija Željko
Gledatelja: 100


Strijelci:
1:0 Pušec 56`



NK Šparta Elektra:
Severinac Tomislav, Siber Dino, Pole Michael, Gladović Neven, Komar Hrvoje, Franjičević Zvonimir, Novak Dino (od 84`Marković Vedran), Skoko Dario, Kožalski Dario, Čavar Marko, Tuškan Dorian ( od 46' Vučić Darko)

NK Odra:
1 Nikšić Juraj, Jurkin Ivan, Grahovac Mihael, Rogić Jurica, Karadakić Martin, Vučić Dominik Ivan (od 77' Šiptar Hrvoje), Pisačić Robert, Pušec Filip ( od 76`Antunović Niko), Milinović Marko (od 46` Majdak Marko), Pavlović Matija ( od 87` Miličević Stjepan), Jurkin Hrvoje (od 84` Mundjer Stjepan)

Na vrh
4. kolo - 14/15. 09.2013. u 16.30 sati
14.09.2013.. Kustošija - Tekstilac-Ravnice 7:0
Ivanja Reka - Jarun 2:1
Nur - Botinec 2:1
Sava - Sesvetski Kraljevec 1:4
Šparta-Elektra - Croatia Prigorje 3:1
Ponikve - Odra 3:0
15.09.2013. Concordia - Dinamo OO 0:1
Prečko - Trešnjevka 2:2

ŠPARTA ELEKTRA - CROATIA PRIGORJE 3:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16.30 sati
Sudac: Petravić Maja (Zagreb)
Pomoćnici: Čutura Martin (Zagreb) i Mihelčić Alen (Zagreb)
Delegat: Ćužić Mario (Zagreb)
Gledatelja: 50
Strijelci:
1:0 Tuškan 21`
2:0 Marković 45`
2:1 Geljić 74`
3:1 Gladović 85`

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Siber Dino, Pole Michae, Gladović Neven, Franjičević Zvonimir ( od 46` Lekić Frane), Lasić Ivan, Novak Dino ( od 56` Kožalski Dario), Skoko Dario, Marković Vedran ( od 64` Jurić Matej, Čavar Marko, Tuškan Dorian ( od 46` Vučić Darko)

NK Croatia Prigorje:
Švigir Marijo, Mavračić Nikola ( od 46` Milošević Đorđe), Ćorluka Filip, Dominko Kristijan, Mladiček Ivan, Klarić Kristijan, Đekić Petar ( od 64`Komljenović Kristijan), Špoljarić Marin ( od 46` Salatović Marko), Išaretović Dominik ( od 80` Gospić Sandro), Geljić Mihovil, Ćurić Marko







Na vrh
5. kolo - 21./22.09.2013. u 16.30 sati
21.09.2013.
Tekstilac-Ravnice - Concordia 2:0
Croatia Prigorje - Ponikve 1:1
Dinamo OO - Prečko 4:0
Jarun - Nur 1:1
22.09.2013.
Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra 0:2
Trešnjevka - Ivanja Reka (u 10.00 sati) 2:2
Botinec - Sava 3:0
Odra - Kustošija 0:2

SESVETSKI KRALJEVEC - ŠPARTA ELEKTRA 0:2

Igralište: NK Sesvetski Kraljevec
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Kolarević Dario
Pomoćnici: Suša Ivan i Rukavina Marko
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja: 100
Strijelci:
0:1 Skoko 42`
0:2 Sikora 73`


NK Sesvetski Kraljevec:
Hadžiselimović Alan, Planinšek Ivor, Penava Domagoj, Kikić Marko, Ćosić Mario, Jurić Marko, Grebenar Bruno (od 46` Ramić Mirel), Matijević Matej (od 74` Gluhaković Ivan), Marinović Antonio, Jelić Tomislav (od 67`Tomić Petar), Kemfelja Tomislav

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Siber Dino, Pole Michael, Gladović Neven, Franjičević Zvonimir, Lasić Ivan, Novak Dino ( od 68`Jurić Matej), Skoko Dario, Vučić Darko, Čavar Marko ( od 63` Sikora Ivan), Tuškan Dorian (od 46` Kožalski Dario )

Na vrh
6. kolo - 28./29.09.2013.u 16.00 sati
28.09.2013.. Kustošija - Concordia 3 : 0
Ivanja Reka - Dinamo OO 2 : 1
Nur - Trešnjevka 2 : 0
Sava - Jarun 1 : 4
Šparta-Elektra - Botinec 1 : 2
Ponikve - Sesvetski Kraljevec 3 : 0
29.09.2013. Odra - Croatia - Prigorje   2 : 4
Prečko - Tekstilac-Ravnice 4 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - BOTINEC 1:2

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16,00 sati
Sudac: Čutura Martin
Pomoćnici: Petravić Maja i Milačić Branimir
Delegat: Huzjak Alen
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Čavar 63`
1:1 Petrović 84`
1:2 Gavran 90´

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Siber Dino, Vukoja-Trošić Lovro (od 46` Lekić Frane), Gladović Neven, Franjičević Zvonimir, Lasić Ivan, Novak Dino ( od 46` Marković Vedran), Skoko Dario Kožalski Dario ( od 64´ Sikora Ivan), Vučić Darko, Tuškan Dorian ( od 46` Čavar Marko)

NK Botinec:
Pejić Josip, Petrović Karlo, Žitković Josip (od 46` Rendulić Toni), Brnadić Antonio, Mulalić Domagoj, Mešić Mirza, Svetina Mate (od 72` Musa Josip), Ivanković Marko, Grubešić Nikola (od 69` Gavran Marko), Marić Ivica (od 62` Patarčec Marin), Čagalj Franc

Na vrh
7. kolo - 05.10.2013. u 16.00 sati
05.10.2013. Croatia Prigorje - Kustošija 1 : 0
Sesvetski Kraljevec - Odra 0 : 1
Botinec - Ponikve 0 : 2
Jarun - Šparta-Elektra 1 : 0
Trešnjevka - Sava 0 : 1
Dinamo OO - Nur 1 : 0
Tekstilac-Ravnice - Ivanja Reka 1 : 1
Concordia - Prečko 2 : 3

JARUN - ŠPARTA ELEKTRA 1:0

Igralište: NK Jarun
Vrijeme utakmice: 16,00 sati
Sudac: Dumančić Antonija
Pomoćnici: Šimac Robert i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Ćužić Mario
Gledatelja: 50
Strijelci:
1:0 Herceg 85´



NK Jarun:
Bermanec Filip, Bakula Filip, Broz Davor (od 46`Pavlić Luka) Labrović Petar Pavičić Ivan Zelenika Ivan Kutleša Zoran (od 53`Janjetović Dragan) Radanić Marko (od 71` Čužić Joško) Majić Ivan ( od 82`Suša Niko) Komarac Mario Bartolić Vid ( od 46` Herceg Nenad)

NK Šparta Elektra:
Severinac Tomislav, Novak Dino, Pole Michael, Komar Hrvoje, Lekić Frane, Lasić Ivan, Tuškan Dorian (od 46` Marković Vedran) Skoko Dario, Čavar Marko, Vučić Darko, Kožalski Dario

Na vrh
8. kolo - 08.10.2013. u 16.00 sati
08.10.2013.
Kustošija - Prečko 2 : 2
Ivanja Reka - Concordia 2 : 0
Nur-Tekstilac - Ravnice 5 : 1
Sava - Dinamo OO 1 : 1
Šparta-Elektra - Trešnjevka 0 : 1
Ponikve - Jarun 3 : 0
Odra - Botinec 2 : 2
Croatia Prigorje - Sesvetski Kraljevec 0 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA 0:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16,00 sati
Sudac: Petravić Maja
Pomoćnici: Szittar Zsuzsanna i Ćorluka Tomislav
Delegat: Torbar Višnja
Gledatelja: 60

Strijelci:
0:1 Gonđić 74`



NK Šparta Elektra:

Severinac Tomislav, Novak Dino, Pole Michael, Komar Hrvoje, Pranjić Ilija, Franjičević Zvonimir (od 86` Marković Vedran), Tuškan Dorian (od 46` Siber Dino), Skoko Dario, Čavar Marko (od 61` Jurić Matej) 1Vučić Darko, Kožalski Dario

NK Trešnjevka:
Mikinac Lovro, Markota Slavko, Bakmaz Ante, Milnović Goran, Stričević Boris, Ivanušić Jurica, Brzović Ante ( od 82` Bošnjak Matthias), Gonđić Robert ( od 89` Lazić Domagoj), Teker Ivan ( od 90` Nokaj Leon), Horvatin Igor, Marović Roko




Na vrh
9. kolo - 12./13.10.2013. u 16.00 sati
12.10.2013. Jarun - Odra 1 : 1
Dinamo OO - Šparta-Elektra 6 : 2
Tekstilac-Ravnice - Sava 0 : 1
13.10.2013. Sesvetski Kraljevec - Kustošija 3 : 3
Botinec - Croatia Prigorje 4 : 1
Trešnjevka - Ponikve ( 10.00 sati) 1 : 1
Concordia - Nur 1 : 1
Prečko - Ivanja Reka 1 : 2

DINAMO OO - ŠPARTA ELEKTRA 6:2

Igralište: NK Dinamo OO
Vrijeme utakmice: 16,00 sati
Sudac: Vukušić Tin
Pomoćnici: Kutle Marko i Šešerin Damir
Delegat: Huha Zlatko
Gledatelja: 70





Strijelci:
1:0 Ladović 13`
1:1 Jurić 24`
2:1 Ladović 32`
3:1 Ladović 40`
4:1 Ladović 45`
5:1 Bandalo 48`
5:2 Marković 56`
6:2 Bektaši 65`
NK Dinamo OO:
Grlić Goran, Šimić Hrvoje (od 82` Lencur Matija), Zorić Ivan, Ladović Dražen, Maričević Toni Dino, Kršić Luka, Hercigonja Antun, Janječić Tomislav (od 68` Celiček Stjepan), Bandalo Luka (od 60` Brčić Ivan), 1Bektaši Deni, Skorin Mario (od 49`Karlović Zvonimir)

NK Šparta Elektra:
Severinac Tomislav, Novak Dino (od46` Čavar Marko), Pole Michael (od 53` Pranjić Ilija), Komar Hrvoje, Lekić Frane, Tuškan Dorian (od 46` Marković Vedran, od 79` Pinjušić Hrvoje), Siber Dino, Skoko Dario, Jurić Matej (od 46` Lasić Ivan), Vučić Darko, Kožalski Dario

Suci koji to nisu !
Iako to nije naš običaj, nažalost ovog puta smo prisiljeni svoj komentar posvetiti isključivo sucima ove utakmice. No prije komentara suđenja htjeli bi čestitati protivniku na pobjedi.
Dakle, da se vratimo na glavne aktere ove utakmice, a to su glavni sudac Tin Vukušić i prvi pomoćni sudac Marko Kutle.
Blago ZNS-u kad ima tako "kvalitetne" suce koji ne znaju ni najosnovnija pravila nogometne igre. Ti su "stručnjaci" uspjeli jednu lijepu i kvalitetnu utakmicu uništiti i od fer i sportske borbe napraviti pravu sportsku lakrdiju, tako da im se čak i domaća publika smijala.
Suradnja ta dva "stručnjaka" bila je na vrhunskom nivou. Nakon svake malo problematične akcije glavni sudac je dosuđivao jedno a pomoćni drugo. Nakon svake malo sumljivije situacije njihovo "dogovaranje" je trajalo i trajalo.
Vrhunac je bio kada su domaćini postigli drugi pogodak. Naime loptu koja je već izašla iza gol-out linije ne samo svojim obujmom već i malo više od toga, u teren vraća igrač domaće momčadi koja nakon toga postiže pogodak. A gdje je pomoćni sudac? Pa on još nije stigao do gol linije, ali glavni sudac trči ponosno do pomoćnog suca (nakon protesta gostujućih igrača) na "konzultacije".
Jasno sudačka je zadnja i ona se ne mijenja, gol se priznaje, iako je cijeli stadion pa i šire (mislili smo na one iz aviona) vodio da je lopta dobrano prešla gol-out liniju. I što se onda događa? Sudac ili suci izravno utječu na rezultat, izazivaju revolt igrača i kao posljedica svega toga je isključenje igrača Šparta Elektre.
Bilo je tu još dosta sumljivih odluka - treći gol domaćina iz zaleđa, igranje rukom domaćeg igrača u vlastitom šesnaestercu kada je pomoćni sudac pokazao na jedanaesterac pa naglo promijenio odliku, itd, itd - koje glavni sudac nije znao dosuditi bez konzultacije s pomoćnim sucem. Stekli smo dojam da je glavni sudac sve odluke koje su izravno utjecale na rezultat prepustio odluci prvog pomoćnog suca.

Zato molimo predstavnike ZNS- da nam više ne dodjeljuje ovakve suce koji nemaju osjećaj za nogomet i koji od nogometa prave lakrdiju a nogometaše budalama koji vjeruju u poštenje.
I onda kada nogometaš reagira kako ne bi trebao, jer "gleda nepravdi u oči", dobija crveni karton za koji treba platiti kaznu i tako uzeti novce od ionako već osiromašenih klubova.
Draga gospodo iz ZNS- a, bez nogometnih klubova, bez nogometaša, neće biti ni Vas ni sudaca. Vi ste ovdje zbog nas a ne mi zbog Vas!
Draga gospodo iz ZNS-a učinite nam uslugu i nemojte nam više delegirati ove suce koji to nisu!
Na vrh
10. kolo - 19./20.10.2013. u 15.30 sati
19.10.2013. Kustošija - Ivanja Reka 1 : 0
Nur - Prečko 1 : 1
Sava - Concordia 2 : 3
Šparta-Elektra - Tekstilac-Ravnice 1 : 0
Ponikve - Dinamo OO 2 : 1
Croatia Prigorje - Jarun 1 : 3
20.10.2013. Odra - Trešnjevka 1 : 1
Sesvetski Kraljevec - Botinec 2 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - TEKSTILAC-RAVNICE 1:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15,30 sati
Sudac: Dumančić Antonija
Pomoćnici: Petravić Maja i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Fak Josip
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Vučić 43`



NK Šparta Elektra:
Severinac Tomislav, Novak Dino, Pole Michael, Pranjić Ilija, Franjičević Zvonimir, Tuškan Dorian (od 46` Čavar Marko), Jurić Matej (od 62` Sikora Ivan), Komar Hrvoje, Marković Vedran, Vučić Darko, Kožalski Dario,
Trener: Hrvoje Komar

NK Tekstilac Ravnice:
Trbojević Bojan, Bilać Antonio, Horvat Mislav, Veseli Alfred (od 63` Žaper Filip), Halilović Antonio ( od 46` Pavić Matija), Vidović Hrvoje, Mioković Petar (od 83´ Vidović Domagoj), Trampus Marko, Jozić Hrvoje (od 63` Marković Viktor), Ičanović Jasmin (od 79` Dučkić Leopold), Hmelina Marko
Trener: Mustapić Paviša



Na vrh


11. kolo - 26./27.10.2013. u 15.30 sati
26.10.2013. Dinamo OO - Odra 3 : 1
Jarun - Sesvetski Kraljevec 1 : 2
Tekstilac-Ravnice - Ponikve 0 : 2
Ivanja Reka - Nur 1 : 0
27.10.2013. Botinec - Kustošija 0 : 0
Trešnjevka - Croatia Prigorje 2 : 4
Concordia - Šparta-Elektra 1 : 2
Prečko - Sava 3 : 2

CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Concordia
Vrijeme utakmice: 14,30 sati
Sudac: Žagar Kristijan
Pomoćnici: Jurašić Mario i Baršić Goran
Delegat: Krešić Željko
Gledatelja: 70

Strijelci:
1:0 Pukljak 57`
1:1 Sikora 58`
1:2 Jurić 84`

NK Concordia:
Hukman Dominik, Tomić Ante (od 67`Bubnjić Hrvoja), Tolj Matijas (od 84` Šušković Dominik), Petrović Zvonimir, Dodig Teo, Crnoja Marko, Pukljak Nikola, Draganović Denis (od 63` Horvat Dario), Grčić Šimun (od 46` Kajfež Ivor), Komušar Ivan, Gojković Dario
Trener: Zelenbrz Ivica

NK Šparta Elektra:
Severinac Tomislav, Siber Dino, Pole Michae, Pranjić Ilija, Franjičević Zvonimir, Novak Dino (od 54´ Jurić Matej), Punek Petar (od 46` Sikora Ivan), Komar Hrvoje, Kožalski Dario, Čavar Marko, Marković Vedran
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh
12. kolo - 02./03. 11. 2013. u 14.00 sati
02.11.2013. Kustošija - Nur 4 : 1
Sava - Ivanja Reka 1 : 0
Šparta-Elektra - Prečko 1 : 1
Ponikve - Concordia 4 : 0
Croatia Prigorje - Dinamo OO 3 : 2
03.11.2013. Odra - Tekstilac-Ravnice 3 : 0
Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka 3 : 0
Botinec - Jarun 3 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - PREČKO 1:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 14,00 sati
Sudac: Ovčariček Goran
Pomoćnici: Ćosić Ivan i Ćorluka Tomislav
Delegat: Koričić Slavko
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Zeljković 6`
1:1 Vučić 39`


NK Šparta Elektra:
Severinac Tomislav, Siber Dino, Pole Michael (od 62`Lekić Frane), Pranjić Ilija, Franjičević Zvonimir, Novak Dino (od 46` Jurić Matej), Punek Petar (od 46`Čavar Marko), Komar Hrvoje, Vučić Darko, Skoko Dario, Marković Vedran,
Trener: Hrvoje Komar

NK Prečko:
Peterman Bruno, Hrlić Alen (od 28` Hutinski Vedran), Havidić Matija, Zeljković Drago, Bandalo Siniša, Trbojević Kristijan, Kantoci Danijel, Krsnik Marko (od 67` Šamija Krešimir), 1Barić Tin (od 46`Knežević Hrvoje), Muškovac Mladen, Zanki Jurica (od 77`Labaš Hrvoje)
Trener: Šamija Krešimir
Na vrh
13. kolo - 09./10. 11. 2013. u 14:00 sati
09.11.2013. Jarun - Kustošija 2 : 4
Dinamo OO - Sesvetski Kraljevec 4 : 2
Tekstilac-Ravnice - Croatia Prigorje 1 : 2
Ivanja Reka - Šparta-Elektra 1 : 2
Nur - Sava 3 : 1
10.11.2013. Trešnjevka - Botinec (10:00 sati) 0 : 0
Concordia - Odra 1 : 1
Prečko - Ponikve 0 : 2

IVANJA REKA - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Ivanja Reka
Vrijeme utakmice: 14,00 sati
Sudac: Dumančić Antonija
Pomoćnici: Bolić Sabina i Vlaisavljević Nenad
Delegat: Fak Josip
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Kožalski 7`
1:1 Joveš 44`
1:2 Marković 62`

NK Ivanja Reka:
Dominković Marko Bosankić Petar (od 84`Lucić Marko), Sesar Domagoj, Kovačević Mijo, Stošić Karlo, Klipa Zoran, Komljenović Siniša, Kulašević Zoran (od 73` Aračić Ilija), Joveš Dejan, Perić Tomislav (od 63` Marušić Mate), Begić Robert
Trener: Lipovac Zvonko

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario Novak Dino (od 90` Vukoja-Trošić Lovro), Pole Michael, Pranjić Ilija (od 46` Franjičević Zvonimir), Lekić Frane, Komar Hrvoje, 14 46 7 Tuškan Dorian (od 46` Jurić Matej), Skoko Dario Marković Vedran (od 82` Čavar Marko), Vučić Darko, Kožalski Dario
Trener: Hrvoje Komar
Na vrh
14. kolo - 16./17. 11. 2013. u 13:30 sati
16.11.2013. Kustošija - Sava 1 : 1
Šparta-Elektra - Nur 1 : 1
Ponikve - Ivanja Reka 5 : 0
Croatia Prigorje - Concordia 3 : 2
Jarun - Trešnjevka 0 : 0
17.11.2013. Odra - Prečko 1 : 1
Sesvetski Kraljevec - Tekstilac-Ravnice 0 : 0
Botinec - Dinamo OO 1 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - NUR 1:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 13,30 sati
Sudac: Žagar Kristijan
Pomoćnici: Biloš Luka i Rukavina Marko
Delegat: Krešić Željko
Gledatelja:

Strijelci:
1:0 Komar 18`
1:1 Prskalo 21`


NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Novak Dino, Pole Michael, Komar Hrvoje, Lekić Frane, Vukoja-Trošić Lovro (od 46` Lasić Ivan), Marković Vedran, Skoko Dario, Sikora Ivan (od 46` Čavar Marko), Jurić Matej, Kožalski Dario
Trener: Hrvoje Komar

NK Nur:
Kadić Amar, Đuričić Matija, Pustak Nikola, Bakran Tomislav, Janjić Marko (od 51` Salajpal Pavao), Antunović Goran, Antonić Siniša (od 80`Vodanović Ivo), Subašić Mirza (od 68` Halidović Haris), Prskalo Dino, Vugdelija Hrvoje, Kljaić Elvin
Trener: Arnautović Zlatan
Na vrh
15. kolo - 23./24. 11. 2013. u 13:30 sati
23.11.2013. Dinamo - OO Jarun 8 : 1
Tekstilac-Ravnice - Botinec 3 : 1
Ivanja Reka - Odra 1 : 2
Nur - Ponikve 1 : 2
Sava - Šparta-Elektra 2 : 1
24.11.2013. Trešnjevka - Kustošija (10:00 sati) 0 : 5
Sesvetski Kraljevec - Concordia 4 : 0
Prečko - Croatia Prigorje 7 : 1

SAVA - ŠPARTA ELEKTRA 2: 1

Igralište: NK Sava
Vrijeme utakmice: 13,30 sati
Sudac: Nikola BALEN
Pomoćnici: Suzana SZITTAR i Ivan ĆOSIĆ
Delegat: Mario ĆUŽIĆ
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Kožalski 17`
1:1 Kos 63`
2:1 Marjanović 76`

NK Sava:
Prusina Hrvoje, Kos Filip, Herceg Ivan, Pavelić Josip, Lupić Neven, Pjević Siniša, Grgić Ivan (od 53` Butumović Marko), Levanić Domagoj, Marjanović Marino, 16 Peco Erik (od 46´ Radičević Branko), 15 Radoš Tomislav ( od 60´ Magud Matej)
Trener: Žarko Šetka


NK Šparta Elektra
Mičić Mario, Tuškan Dorian (od 46´Čavar Marko), Vukoja-Trošić Lovro (od 46´ Franjičević Zvonimir), Komar Hrvoje, Pranjić Ilija (od 60´Lekić Frane), Lasić Ivan, Skoko Dario, Jurić Matej, Punek Petar (od 46´ Marković Vedran), Vučić Darko, Kožalski Dario
Trener: Hrvoje Komar
Na vrh
16. kolo - 01./02.03.2014. u 15 sati
01.03.2014. Kustošija - Šparta-Elektra
0 : 0
01.03.2014. Sava - Ponikve
0 : 1
01.03.2014. Nur - Odra
0: 2
01.03.2014. Ivanja Reka - Croatia Prigorje
2 : 0
01.03.2014. Tekstilac-Ravnice - Jarun
0: 0
01.03.2014. Dinamo OO - Trešnjevka
3 : 1
02.03.2014. Concordia - Botinec
3 : 1
02.03.2014. Prečko - Sesvetski Kraljevec
1 : 0

KUSTOŠIJA - ŠPARTA ELEKTRA 0:0

Igralište: NK Prigorje Žerjavinec
Vrijeme utakmice: 13,00 sati
Sudac: Petravić Maja
Pomoćnici: Dario KOLAREVIĆ i Šimac Robert
Delegat: Željko KREŠIĆ
Gledatelja: 80






NK Kustošija:
Vladić Matija, Krpan Ante (od 46` Trbuljak Luka), Slijepčević Dejan (od 86` Cerovečki Marko), Gladović Neven, Mišković Dejan, Ljuboja Željko, Šušković Tomislav, Šoljić Marko, Horvat Tomislav, Dominović Kristijan (od 78` Šoljić Filip) Stojanović Jure ( od 46` Skorin Mario)
Trener: Slaven Batovanja

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Novak Dino, Pole Michae, Lekić Frane, Lučić Boris (od 75´ Kutleša Zoran) Pranjić Ilija (od 51` Franjičević Zvonimir), Lasić Ivan, Kožalski Dario, Batinić Ivan (od 54` Babić Mario), Čavar Marko, Vučić Darko
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh


17. kolo - 08./09.03.2014. u 15.00 sati
08.03.2014. Dinamo OO - Kustošija 4 : 0
08.03.2014. Ponikve - Šparta-Elektra 2 : 2
08.03.2014. Jarun - Concordia 2 : 3
08.03.2014. Croatia Prigorje - Nur 0 : 2
09.03.2014. Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka 1 : 0
09.03.2014. Odra - Sava 5 : 0
09.03.2014. Botinec - Prečko 1 : 1
09.03.2014. Trešnjevka - Tekstilac-Ravnice 2 : 0

PONIKVE - ŠPARTA ELEKTRA 2:2

Igralište: NK Ponikve
Vrijeme utakmice: 15,00 sati
Sudac: Dario KOLAREVIĆ
Pomoćnici: Matija LEKŠIĆ i Hrvoje LEKŠIĆ
Delegat: Slavko KORIČIĆ
Gledatelja: 200

Strijelci:
1:0 Klarić 3´
1:1 Pole 4´
1:2 Lasić 49´
2:2 Ćukelj 81´


NK Ponikve:

Matić Ivan, Krajcar Filip, Rakuljić Marin, Ćukelj Krunoslav, Ezgeta Matija, Relota Zlatko, Smok Ivan ( od 73` Gusković Josip), Klarić Robert, Miklečić Mario, Katić Robert ( od 65` Kajba Mihael), Štimac Grga ( od 53` Rašić Matko)
Trener: Pipinić Hrvoje

NK Šparta Elektra:

Mičić Mario, Novak Dino Pole Michae (od 70` Kutleša Zoran) Pranjić Ilija, Lučić Boris, Franjičević Zvonimir, Lasić Ivan, Skoko Dario. Batinić Ivan( od 61` Čavar Marko) Vučić Darko, Kožalski Dario ( od 75` Jurić Matej)
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh


18. kolo - 15./16.03. 2014. u 15.00 sati
15.03.2014. Kustošija - Ponikve 1 : 0
15.03.2014. Šparta-Elektra - Odra 3 : 0
15.03.2014. Sava - Croatia Prigorje 2 : 3
15.03.2014. Nur - Sesvetski Kraljevec 0 : 2
15.03.2014. Ivanja Reka - Botinec 3 : 1
15.03.2014. Tekstilac-Ravnice - Dinamo OO 0 : 3
16.03.2014. Concordia - Trešnjevka 1 : 2
16.03.2014. Prečko - Jarun 1 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - ODRA 3:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15,00 sati
Sudac: Zlatan BILIĆ
Pomoćnici: Adin HASIĆ i Admir TALIĆ
Delegat: Vlado ŠOBOTA
Gledatelja: 70

Strijelci:
1:0 Lekić 3`
2:0 Batinić 38` 11 m
3:0 Novak 45`

NK Šparta Elektra:

Mičić Mario (od 47` Dokuzović Adonis), Novak Dino, Pole Michael (od 57` Kutleša Zoran), Pranjić Ilija, Lučić Boris, Lekić Frane (od 46` Franjičević Zvonimir), Skoko Dario, Čavar Marko ( od 54` Barić Tin), Kožalski Dario, Jurić Matej, Batinić Ivan (od 69` Babić Mario)

NK Odra:
Nikšić Juraj, Jurkin Ivan. Grahovac Mihael (od 85` Mlinarić Ivan), Vučić Dominik Ivan, Karadakić Martin, Mundjer Stjepan, Hauszler Kristijan, Pavlović Matija, Miličević Stjepan, 1Luter Filip, Pušec Filip


Na vrh
19. kolo - 22./23.03.2014. u 15.00 sati
22.03.2014. Tekstilac-Ravnice - Kustošija 1 : 4
22.03.2014. Dinamo OO - Concordia 3 : 0
22.03.2014. Jarun - Ivanja Reka 2 : 1
22.03.2014. Croatia Prigorje - Šparta-Elektra 1 : 2
23.03.2014. Botinec - Nur 1 : 1
23.03.2014. Sesvetski Kraljevec - Sava 7 : 1
23.03.2014. Odra - Ponikve 2 : 2
23.03.2014. Trešnjevka - Prečko (u 10.00 sati) 4 : 0

CROATIA PRIGORJE - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Croatia Prigorje
Vrijeme utakmice: 15,00 sati
Sudac: Mladen KOMESAR
Pomoćnici: Hrvoje LEKŠIĆ i Ivan SUŠA
Delegat: Željko KREŠIĆ
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Dino Novak 47`
0:2 Ivan Batinić 72`
1:2 Zlatko Kozina 87`

NK Croatia Prigorje:

Zeljko Benjamin, Benko Antun, Nikolić Marko ( od 76` Brzović Ante), Mavračić Nikola, Đekić Petar, Dominko Kristijan ( od 56` Prskalo Marko), Brajko Nikola (od 76` Matasić Mario), Geljić Mihovil, Kozina Zlatko, Cvitanović Filip, Sesvečan Luka (od 56`Sesar Toni)
Trener: Mate Prskalo

NK Šparta Elektra:
Dokuzović Adonis, Novak Dino (od 67` Franjičević Zvonimir), Pole Michael, Pranjić Ilija, Lekić Frane, Lasić Ivan, Skoko Dario, Čavar Marko (od 46´ Vučić Darko), Kožalski Dario, Jurić Matej (od 72` Barić Tin), Batinić Ivan
Trener: Hrvoje Komar
Na vrh
20. kolo - 29.03. u 15.30 /30.03.2014. u 16.30 sati
29.03.2014. Kustošija - Odra 2 : 1
29.03.2014. Ponikve - Croatia Prigorje 0 : 0
29.03.2014. Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec 3 : 3
29.03.2014. Sava - Botinec 2 : 0
29.03.2014. Nur - Jarun 0 : 3
29.03.2014. Ivanja Reka - Trešnjevka 0 : 3
30.03.2014. Prečko - Dinamo OO 0 : 3
30.03.2014. Concordia - Tekstilac-Ravnice 2 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - SESVETSKI KRALJEVEC 3:3

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 15,30 sati
Sudac: Mile VARIVODA
Pomoćnici: Ivica BRKIĆ i Danijel GULIN
Delegat: Željko KUREVIJA
Gledatelja: 70





Strijelci
:
0:1 Kikić 22`(11m)
1:1 Lasić
2:1 Skoko 42`
3:1 Vučić 63`
3:2 Pazman 80`
3:3 Marinović 83`

NK Šparta Elektra:

Mičić Mario, Novak Dino (od 46` Vučić Darko), Pole Michael, Pranjić Ilija (od 46` Franjičević Zvonimir), Lučić Boris (od 46` Kutleša Zoran), Lekić Frane, Lasić Ivan, Skoko Dario, Kožalski Dario, Jurić Matej (od 60`Babić Mario), Batinić Ivan (od 60` Čavar Marko)
Trener: Hrvoje Komar

NK Sesvetski Kraljevec:
Hadžiselimović Alan, Jelić Tomislav, Planinšek Ivor (od 60`Penava Domagoj), Kikić Marko, Dautović Adnan, Ćosić Mario (od 71` Šemper Antonio), Pazman Mihael, 1Matijević Matej Marinović Antonio (od 78`Rašić Jozo), Ramić Mirel (od 46` Novačić Ivan), Josipović Ivo
Trener: Gudiček Davor
Na vrh

21. kolo - 05/06.04.2014. u 16,30 sati
05.04.2014 Tekstilac-Ravnice - Prečko 1 : 1
05.04.2014 Dinamo OO - Ivanja Reka 5 : 0
05.04.2014 Jarun - Sava 6 : 5
05.04.2014 Croatia Prigorje - Odra 2 : 2
06.04.2014 Trešnjevka - Nur ( u 10,00 sati) 6 : 0
06.04.2014 Concordia - Kustošija 0:4
06.04.2014 Botinec - Šparta-Elektra 2:1
06.04.2014 Sesvetski Kraljevec - Ponikve 1:3

BOTINEC - ŠPARTA ELEKTRA 2:1

Igralište: NK Botinec
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Komesar Mladen
Pomoćnici: Hrgović Alen i Milačić Branimir
Delegat: Hodulak Aleksandar
Gledatelja: 150
Strijelci:
0:1 Kožalski 42`
1:1 Petrović 47`
2:1 Grubešić 89`


NK Botinec:
Pejić Josip, Petrović Karlo, Musa Josip (od 85` Hadžović Dino), Brnadić Antonio , Mulalić Domagoj, Grubešić Nikola, Mešić Mirza, Maran Matija ( od 46` Šteković Antonio), Patarčec Marin (od 68` Ivanković Marko ), Svetina Mate ( od 90` Krizman Tin), Popović Dragan (od 90` Brletić Miroslav)
Trener: Ganić Jasmin

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Novak Dino (od 46`Franjičević Zvonimir), Pole Michael, Pranjić Ilija, Lasić Ivan, Skoko Dario, Kožalski Dario, Kutleša Zoran (od 56` Lučić Boris), Jurić Matej (od 73` Babić Mario), Batinić Ivan (od 46´ Vučić Darko), Komar Hrvoje
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh
22. kolo - 12/13 04. 2014. u 16,30 sati
12.04.2014. Kustošija - Croatia Prigorje 2 : 0
12.04.2014. Ponikve - Botinec 3 : 2
12.04.2014. Šparta-Elektra - Jarun (član 75.) 0 : 3
12.04.2014. Sava - Trešnjevka 0 : 4
12.04.2014. Nur - Dinamo OO 0 : 5
12.04.2014. Ivanja Reka - Tekstilac-Ravnice 1 : 2
13.04.2014. Prečko - Concordia 3 : 2
13.04.2014. Odra - Sesvetski Kraljevec 0 : 2

ŠPARTA ELEKTRA - JARUN 0:3 (član 75.)

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Kristijan ŽAGAR
Pomoćnici: Marko KUTLE i Ivan VUKOJEVIĆ
Delegat: Željko BARBIR
Gledatelja: 50





NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Novak Dino, Pole Michael, Pranjić Ilija, Lučić Boris, Lasić Ivan, Vučić Darko, Kožalski Dario, Batinić Ivan, Komar Hrvoje, Barić Tin (od 69`Pinjušić Hrvoje)
Trener: Hrvoje Komar

NK Jarun:
Bermanec Filip, Komarac Mario, Gajski Renato, Pavičić Ivan, Birin Domagoj, Hajdinjak Matija Bartolić Vid ( od 72`Herceg Nenad), Martinović Antun, Marković Vedran (od 72`Petravić Filip), Sudec Dario (od 86`Muić Danijel), Majić Ivan (od 46`Pavlić Luka)

Na vrh
23. kolo - 21.04.2014. u 16,30 sati
17.04.2014. Prečko - Kustošija 0 : 0
18.04.2014. Concordia - Ivanja Reka 3 : 1
21.04.2014. Tekstilac-Ravnice - Nur 2 : 3
21.04.2014. Dinamo OO - Sava 6 : 0
17.04.2014. Trešnjevka - Šparta-Elektra 1 : 0
18.04.2014. Jarun - Ponikve 3 : 3
21.04.2014. Botinec - Odra 2 : 0
21.04.2014. Sesvetski Kraljevec - Croatia Prigorje 2 : 2

TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA 1:0

Igralište: NK Trešnjevka
Vrijeme utakmice: 16,30 sati
Sudac: Petravić Maja
Pomoćnici: Szittar Zsuzsanna i Blažeković Renato
Delegat: Hrgović Damir
Gledatelja:

Strijelci:
1:0 Kučanda 83`


NK Trešnjevka:
Čondrić Josip, Lazić Domagoj, Krizmanić Damir Drpić Luka, Dezdani Admir, Milnović Goran, Teker Ivan (od 76` Muhek Saša) Rukavina Domagoj (od 64`Kučanda Domagoj), Reljica Kostić Mihovil (od 81`Nokaj Leon), Horvatin Igor, Mrzljak Edi (od 46` Jonjić Ante)

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Novak Dino, Pole Michael (od 86`Kutleša Zoran), Komar Hrvoje Lučić Boris Pranjić Ilija Babić Mario ( od 46`Lekić Frane), Skoko Dario (od 86`Jurić Matej), Vučić Darko, Lasić Ivan, 1Kožalski Dario
Trener: Hrvoje Komar
Na vrh
24. kolo - 26./27.04.2014. u 17.00 sati
26.04.2014. Kustošija - Sesvetski Kraljevec
4 : 1
26.04.2014. Croatia Prigorje - Botinec
2 : 4:
26.04.2014. Ivanja Reka - Prečko
1 : 2
26.04.2014. Ponikve - Trešnjevka
1 : 0
26.04.2014. Šparta-Elektra - Dinamo OO
0 : 1
26.04.2014. Sava - Tekstilac-Ravnice
1 : 1
26.04.2014. Nur - Concordia
1 : 1
27.04.2014. Odra - Jarun
2:2

ŠPARTA ELEKTRA - DINAMO OO 0:1

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17,00 sati
Sudac: Zsuzsanna Szittar
Pomoćnici: Dejan VUKOVIĆ i Rajko MARČETIĆ
Delegat: Ivica BALENOVIĆ
Gledatelja: 100

Strijelci: 0:1 Ladović 7`



NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Novak Dino (od 46` Franjičević Zvonimir), Pole Michael, Lučić Boris (od 46` Jurić Matej), Lekić Frane, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Kožalski Dario, Babić Mario (od 46` Kutleša Zoran), Komar Hrvoje,
Trener: Hrvoje Komar

NK Dinamo OO:
Lalić Franko, Janječić Tomislav (od 69` Jukić Hrvoje), Zorić Ivan, Hercigonja Antun, Maričević Toni Dino, Ladović Dražen, Džaja Ante, Karlović Zvonimir (od 68`Brčić Ivan), Brčić Kristijan, Šimić Hrvoje, Bandalo Luka (od 88` Kršić Luka)
Trener: Siniša Mioković

Na vrh

25. kolo - 03./04. 05. 2014. u 17,00 sati
03.05.2014. Ivanja Reka - Kustošija 0 : 1
03.05.2014. Tekstilac-Ravnice - Šparta-Elektra 2 : 0
08.05.2014. Dinamo OO - Ponikve 0 : 0
03.05.2014. Jarun - Croatia Prigorje 5 : 1
04.05.2014. Prečko - Nur 1 : 0
04.05.2014. Concordia - Sava (čl. 56) 3 : 0
04.05.2014. Trešnjevka - Odra 1 : 0
04.05.2014. Botinec - Sesvetski Kraljevec 1 : 4

TEKSTILAC-RAVNICE - ŠPARTA ELEKTRA 2:0

Igralište: NK Tekstilac
Vrijeme utakmice: 17,00 sati
Sudac: Pavlović Nikola
Pomoćnici:Šimac Robert i Hriberski Ivan
Delegat: Bešlić Damir
Gledatelja: 50

Strijelci:

1:0 Baron 34`
2:0 Kontek 89`

NK Tekstilac-Ravnice:
Trbojević Bojan, Mioković Petar, Horvat Stipe (od 46` Hmelina Marko), Petih Kristijan Vuraić Marko Maslać Marko Matić Jure Pavić Matija (od 62` Kontek Ivan), Baron Marko (od 85`Kim Sangwoo), Halilović Antonio ( od 46`Horvat Mislav), Osmančević Amir (od 82` Tomašić Hrvoje)
Trener: Balagović Vladimir 

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Skoko Dario, Vukoja-Trošić Lovro (od 59`Lekić Frane), Komar Hrvoje, Pranjić Ilija, Barić Tin (od 46`Lučić Boris), Lasić Ivan, Babić Mario, Vučić Darko, Kožalski Dario, Jurić Matej (od 85` Novak Dino)
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh
26. kolo - 10./11.05.2014. u 17,00 sati
10.05.2014. Kustošija - Botinec 2 : 1
10.05.2014. Croatia Prigorje - Trešnjevka 0 : 3
10.05.2014. Šparta-Elektra - Concordia 1 : 0
10.05.2014. Sava - Prečko 0 : 4
10.05.2014. Nur - Ivanja Reka 2 : 3
11.05.2014. Sesvetski Kraljevec - Jarun 2 : 1
11.05.2014. Odra - Dinamo OO 1 : 2
11.05.2014. Ponikve - Tekstilac-Ravnice 3 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - CONCORDIA 1:0


Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17,00 sati
Sudac: Marić Anto
Pomoćnici: Balen Nikola i Talić Admir
Delegat: Koprivnjak Marijan
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Vučić 5`


NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Pranjić Ilija, Lučić Boris, Lasić Ivan (od 77` Kutleša Zoran, od 87`Punek Petar), Skoko Dario, Vučić Darko, Kožalski Dario, Franjičević Zvonimir, Babić Mario (od 46` Jurić Matej), Vukoja-Trošić Lovro ( od 52`Pole Michael), Barić Tin (od 55` Novak Dino)
Trener: Hrvoje Komar

NK Concordia
Ćorković Igor, Gojković Dario, Petrović Zvonimir, Dodig Teo (od 87` Dodić Ivan), Šilarić Hrvoje (od 46` Kroupa Zvonimir), Petravić Robert, Kajfež Ivor, Čavlina Stipo, Roso Marijan (od 59` Bubnjić Hrvoja), Horvat Dario, Lukić Josip
Trener: Hamer Branimir


Na vrh


27. kolo - 17./18.05.2014. u 17,00 sato
17.05.2014. Nur - Kustošija 0 : 8
17.05.2014. Ivanja Reka - Sava 2 : 0
17.05.2014. Tekstilac-Ravnice - Odra 1 : 2
17.05.2014. Dinamo OO - Croatia Prigorje 5 : 0
17.05.2014. Jarun - Botinec 2 : 5
18.05.2014. Prečko - Šparta-Elektra 0 : 1
18.05.2014. Concordia - Ponikve 0 : 0
18.05.2014. Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec (10,00h) 3 : 0

PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA 0:1

Igralište: NK Prečko
Vrijeme utakmice: 17,00 sati
Sudac: Matija LEKŠIĆ
Pomoćnici: Zlatan BILIĆ i Rajko MARČETIĆ
Delegat: Anto JELIĆ
Gledatelja: 100

Strijelci:
0:1 Lasić 74`


NK Prečko:
Peterman Bruno, Orešković Niki, Havidić Matija, Radanović Marko (od Bikić Josip, od 59`Hutinski Vedran) Zeljković Drago. Kantoci Danijel (od 65` Šamija Krešimir), Knežević Hrvoje (od 65`Radoš Marko), Zanki Jurica, Stanišak Patrik, Muškovac Mladen, Hajdić Ivan (od 65` Labaš Hrvoje),
Trener: Vuksanić Miroslav

NK Šparta elektra:
Mičić Mario, Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Kožalski Dario (od 72` Kutleša Zoran), Franjičević Zvonimir, Babić Mario (od 46´Jurić Matej), Vukoja-Trošić Lovro (od 46` Pole Michael), Batinić Ivan, Komar Hrvoje (od 46` Novak Dino)
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh


28. kolo - 24./25.05.2014. u 17,00 sati
24.05.2014. Kustošija - Jarun 3 : 0
24.05.2014. Croatia Prigorje - Tekstilac-Ravnice 0 : 3
24.05.2014. Ponikve - Prečko 3 : 0
24.05.2014. Šparta-Elektra - Ivanja Reka 1 : 0
24.05.2014. Sava - Nur 0 : 5
25.05.2014. Botinec - Trešnjevka 2 : 2
25.05.2014. Sesvetski Kraljevec - Dinamo OO 0 : 2
25.05.2014. Odra - Concordia 1 : 1

ŠPARTA ELEKTRA - IVANJA REKA 1:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17,00 sati
Sudac: Varivoda Mile
Pomoćnici: Čutura Martin i Ćorluka Tomislav
Delegat: Huha Zlatko
Gledatelja: 50

Strijelci:
1:0 Vučić 35`


NK Šparta Elektra
Mičić Mario, Novak Dino, Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Kožalski Dario (od 69` Kutleša Zoran), Jurić Matej (od 90` Babić Mario), Franjičević Zvonimir, Vukoja-Trošić Lovro, Batinić Ivan
Trener: Hrvoje Komar

NK Ivanja Reka:
Dominković Marko, Perić Tomislav, Miličević Marko (od 74`Krajnović Josip), Sesar Domagoj, Klipa Zoran, Tarasenko Samuel, Đurić Ivan, Kulašević Zoran (od 46`Maras Mario), 13 46 9 Lucić Marko (od 46`Senjić Mijo), 15 62 10 Klarić Ivan (od 62` Tarasenko Jordan), Aračić Ilija
Trener: Samardžić Ivan

Na vrh
29. kolo - 31.05.2014. u 17,30 sati
31.05.2014. Sava - Kustošija 0 : 8
Nur - Šparta-Elektra 1 : 2
Ivanja Reka - Ponikve 1 : 2
Prečko - Odra 3 : 1
Concordia - Croatia Prigorje 4 : 2
Tekstilac-Ravnice - Sesvetski Kraljevec 2 : 1
Dinamo OO - Botinec 3 : 0
Trešnjevka - Jarun 4 : 0

NUR - ŠPARTA ELEKTRA 1:2

Igralište: NK Nur
Vrijeme utakmice: 17,30 sati
Sudac: Iličić Pero
Pomoćnici: Baršić Goran i Gulin Danijel
Delegat: Đura Zlatko
Gledatelja: 50

Strijelci:
0:1 Batinić 3`
0:2 Batinić 19`
1:2 Maras 61`

NK Nur:
Komušar Valentino, Salajpal Pavao, Kotoraš Marko, Mahi Ebem Godfroid Emmanuel, Maras Denis, Antonić Siniša, Ivić Mato, Nikolovski Karlo, Kotarac Bruno, Žagar Luka, Planinčić Sandi
Trener: Hodžić Mumin

NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Novak Dino, Lučić Boris, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Jurić Matej (od 70` Barić Tin), Franjičević Zvonimir (od 57`Pranjić Ilija), Babić Mario (od 61` Kutleša Zoran), Vukoja-Trošić Lovro, Batinić Ivan
Trener: Hrvoje Komar

Na vrh
30. kolo - 07.06.2014. u 17,30 sati
07.06.2014. Kustošija - Trešnjevka 1 : 0
Jarun - Dinamo OO 0 : 2
Botinec - Tekstilac-Ravnice 4 : 1
Concordia - Sesvetski Kraljevec 3 : 0
Croatia Prigorje - Prečko 3 : 4
Odra - Ivanja Reka 0 : 0
Ponikve - Nur 10 : 2
Šparta-Elektra - Sava 3 : 0

ŠPARTA ELEKTRA - SAVA 3:0

Igralište: Pongračevo
Vrijeme utakmice: 17,30 sati
Sudac: Pribanić Domagoj
Pomoćnici: Vukušić Tin i Brezić Kristijan
Delegat: Kurevija Željko
Gledatelja:50

Strijelci:
1:0 Skoko 49`
2:0 Batinić 83´
3:0 Batinić 85`
NK Šparta Elektra:
Mičić Mario, Novak Dino, Pranjić Ilija, Lasić Ivan, Skoko Dario, Vučić Darko, Kožalski Dario, Jurić Matej, Babić Mario (od 67`Antolović Antonio), Vukoja-Trošić Lovro, Batinić Ivan
Trener: Hrvoje Komar

NK Sava:
Prusina Hrvoje, Oršulić Matija, Kos Filip, Runjić Toni, Vikić Admir, Pjević Siniša, Magud Matej (od 68`Jurčić Krunoslav), Herceg Ivan (od 56` Runac Borna), Grgić Ivan (od 76´Fajs Mario), Marjanović Marino, Vukovac Danije (od 43´Jakčin Vedran)

Na vrh