Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : MLAĐI PIONIRI ( 05/06')
Rang natjecanja: 2. ZNL
Trajanje utakmice: 2 x po 30 minuta
Trener: Ivan Bošnjak

Popis igrača:

Brgić Leonard, Culjak Karlo, Flanjak Mislav, Goja Patar, Ivkošić Filip, Jagar Marko, Jerković Karlo, Klepo Roko, Kolundžić Vid, Križanac Jerko, Kršlin Jan, Matina Friščić Mateo, Mejovšek Andrija, Naumovski Dominik, Palčić Mateo, Pinjuh Damjan, Režić Roko, Sepčić Lovro, Troskot Andrej, Tudjek Tin, Tuzlak Ante, Vidović Jakov

Tablica
MLAĐI PIONIRI (2005/06.)
Sezona 2017/2018.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Devetka
22
19
3
0
94
11
60
2
Škola nogometa Maksimir
22
18
2
2
146
21
56
3
Prigorje Ž
22
15
3
4
109
38
48
4
Šparta-Elektra
22
14
2
6
80
38
44
5
Studentski Grad
22
11
3
8
61
54
36
6
Ravnice
22
11
2
9
68
54
35
7
Maksimir
22
10
3
9
89
54
33
8
Concordia
22
8
2
12
34
71
26
9
Kašina
22
7
2
13
23
58
23
10
Polet
22
3
2
17
16
114
11
11
Sava
22
2
2
18
26
104
8
12
Utrina
22
0
2
20
9
138
2

Foto galerija

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2017/2018.

1. kolo 2. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
09.09.2017 Devetka - Šparta-Elektra
2:1
16.09.2017 Šparta-Elektra - Utrina
8:0
09.09.2017 Maksimir - Concordia
1:2
16.09.2017 Studentski Grad - ŠN Maksimir
0:3
09.09.2017 Kašina - Polet
3:0
16.09.2017 Sava - Ravnice
2:5
09.09.2017 Prigorje Ž - Sava
9:2
16.09.2017 Polet - Prigorje Ž
1:10
09.09.2017 Ravnice - Studentski Grad
1:4
16.09.2017 Concordia - Kašina
4:0
09.09.2017 Škola nogometa Maksimir - Utrina
12:0
16.09.2017 Devetka - Maksimir
3:1
3. kolo 4. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
23.9.2017. Maksimir - Šparta-Elektra
1:6
30.9.2017. Šparta-Elektra - Studentski Grad
4:2
23.9.2017. Kašina - Devetka
1:3
30.9.2017. Sava - Utrina
2:0
23.9.2017. Prigorje Ž - Concordia
2:1
30.9.2017. Polet - Škola nogometa Maksimir
0:10
24.9.2017. Ravnice - Polet
7:1
01.10.2017. Concordia - Ravnice
2:2
23.9.2017. Škola nogometa Maksimir - Sava
9:0
30.9.2017. Devetka - Prigorje Ž
2:0
23.9.2017. Utrina - Studentski Grad
1:1
30.9.2017. Maksimir - Kašina
1:1
5. kolo 6. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
07.10.2017. Kašina - Šparta-Elektra
0:3
14.10.2017. Šparta-Elektra - Sava
0:4
08.10.2017. Prigorje Ž - Maksimir
3:2
14.10.2017. Polet - Studentski Grad
2:4
08.10.2017. Ravnice - Devetka
0:5
14.10.2017. Concordia - Utrina
4:1
08.10.2017. ŠN Maksimir - Concordia
6:0
14.10.2017. Devetka - ŠN Maksimir
2:2
07.10.2017. Utrina - Polet
0:4
14.10.2017. Maksimir - Ravnice
1:4
08.10.2017. Sava - Studentski Grad
1:5
14.10.2017. Kašina - Prigorje Ž
1:2
7. kolo 8. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
22.10.2017 Prigorje Ž - Šparta-Elektra
2:2
28.10.2017. Šparta-Elektra - Polet
4:0
22.10.2017 Ravnice - Kašina
5:0
28.10.2017. Concordia - Sava
4:3
22.10.2017 ŠN Maksimir - Maksimir
3:1
28.10.2017. Devetka - Studentski Grad
3:1
21.10.2017 Utrina - Devetka
0:6
28.10.2017. Maksimir - Utrina
14:0
21.10.2017 Studentski Grad - Concordia
5:2
28.10.2017. Kašina - ŠN Maksimir
0:4
21.10.2017 Sava - Polet
1:2
28.10.2017. Prigorje Ž - Ravnice
5:0
9. kolo 10. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
05.11.2017. Ravnice - Šparta-Elektra
1:2
11.11.2017. Šparta-Elektra - Concordia
3:0
05.11.2017. ŠN Maksimir - Prigorje Ž
2:0
11.11.2017. Devetka - Polet
5:0
04.11.2017. Utrina - Kašina
1:2
11.11.2017. Maksimir - Sava
2:2
04.11.2017. Studentski Grad - Maksimir
3:2
11.11.2017. Kašina - Studentski Grad
0:2
04.11.2017. Sava - Devetka
0:2
11.11.2017. Prigorje Ž - Utrina
12:1
05.11.2017. Polet - Concordia
0:1
11.11.2017. Ravnice - ŠN Maksimir
2:3
11. kolo 12. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
19.11.2017. ŠN Maksimir - Šparta-Elektra
0:1
odgođeno Šparta-Elektra - Devetka
0:4
18.11.2017. Utrina - Ravnice
3:4
17.03.2018 Concordia - Maksimir
0:8
18.11.2017. Studentski Grad - Prigorje Ž
3:1
17.03.2018 Polet - Kašina
0:4
18.11.2017. Sava - Kašina
0:1
17.03.2018 Sava - Prigorje Ž
0:8
19.11.2017. Polet - Maksimir
0:1
17.03.2018 Studentski Grad - Ravnice
0:1
18.11.2017. Concordia - Devetka
1:4
17.03.2018 Utrina - ŠN Maksimir
0:15
13. kolo 14. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
24.03.2018 10:00 Utrina - Šparta-Elektra
0:5
07.04.2018. Šparta-Elektra - Maksimir
4:7
25.03.2018 08:30 Škola nogometa Maksimir - Studentski Grad
13:1
07.04.2018. Devetka - Kašina
4:0
25.03.2018 10:00 Ravnice - Sava
2:1
07.04.2018. Concordia - Prigorje Ž
1:6
25.03.2018 10:00 Prigorje Ž - Polet
10:0
07.04.2018. Polet - Ravnice
0:3
24.03.2018 11:00 Kašina - Concordia
2:0
07.04.2018. Sava - Škola nogometa Maksimir
1:7
24.03.2018 10:00 Maksimir - Devetka
2:2
07.04.2018. Studentski Grad - Utrina
4:0
15. kolo 16. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
14.04.2018 10:00 Studentski Grad - Šparta-Elektra
4:4
21.04.2014. Šparta-Elektra - Kašina
4:0
14.04.2018 10:00 Utrina - Sava
0:6
21.04.2014. Maksimir - Prigorje Ž
3:5
15.04.2018 10:00 Škola nogometa Maksimir - Polet
18:0
22.04.2014. Devetka - Ravnice
4:0
15.04.2018 10:00 Ravnice - Concordia
8:1
21.04.2014. Concordia - Škola nogometa Maksimir
1:8
15.04.2018 10:00 Prigorje Ž - Devetka
0:0
21.04.2014. Polet - Utrina
1:1
15.04.2018 11:00 Kašina - Maksimir
1:5
21.04.2014. Studentski Grad - Sava
10:1
17. kolo 18. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
26.04.2018. 20:00 Sava - Šparta-Elektra
8 : 0
05.05.2018 11:15 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
4:7
28.04.2018. 20:00 Studentski Grad - Polet
2:2
06.05.2018 10:00 Kašina - Ravnice
2:2
28.04.2018. 20:00 Utrina - Concordia
0:1
06.05.2018 09:00 Maksimir - Škola nogometa Maksimir
2:7
86.04.2018. 20:00 Škola nogometa Maksimir - Devetka
05.05.2018 10:00 Devetka - Utrina
8:1
28.04.2018. 20:00 Ravnice - Maksimir
4 : 8
05.05.2018 10:00 Concordia - Studentski Grad
1:2
26.04.2018. 20:00 Prigorje Ž - Kašina
8 : 0
06.05.2018 11:30 Polet - Sava
3:1
19. kolo 20. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
12.05.2018 11:15 Polet - Šparta-Elektra
0:9
19.05.2018 10:00 Šparta-Elektra - Ravnice
3:0
12.05.2018 10:00 Sava - Concordia
2:2
16.05.2018 20:00 Prigorje Ž - Škola nogometa Maksimir
3:3
12.05.2018 10:00 Studentski Grad - Devetka
1:3
20.05.2018 09:00 Kašina - Utrina
2:0
13.05.2018 09:00 Utrina - Maksimir
0:8
20.05.2018 10:00 Maksimir - Studentski Grad
4:3
13.05.2018 12:00 Škola nogometa Maksimir - Kašina
7:0
19.05.2018 10:00 Devetka - Sava
10:0
13.05.2018 09:00 Ravnice - Prigorje Ž
4:3
19.05.2018 10:00 Concordia - Polet
3:0
21. kolo 22. kolo
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
Datum
Klubovi
Sati/Rez.
26.05.2018 Concordia - Šparta-Elektra
3:0
02.06.2018 Šparta-Elektra - Škola nogometa Maksimir
1:5
08.05.2018 17:30 Polet - Devetka
0:10
02.06.2018 Ravnice - Utrina
11:
26.05.2018 Sava - Maksimir
1:8
02.06.2018 Prigorje Ž - Studentski Grad
5:1
26.05.2018 Studentski Grad - Kašina
3:0
02.06.2018 Kašina - Sava
3:0
26.05.2018 Utrina - Prigorje Ž
0:8
02.06.2018 Maksimir - Polet
7:0
26.05.2018 Škola nogometa Maksimir - Ravnice
4:2
02.06.2018 Devetka - Concordia
8:0