Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : MLAĐI PIONIRI ( 03')
Rang natjecanja: DRUGA "A" ZNL
Trajanje utakmice: 2 x po 30 minuta
Trener: Vlado Novak

Popis igrača:

Filip Jović, Borna Piščak, Petar Košutić, Ante Badrov, Patrik Ćosić, Karlo Kuduzović, Ivano Rigljan, Gabriel Leko, Ervin Šaban, Luka Miloš, Fran Uljarević, Patrik Boldin, Dean Rakić, Marko Andrić, Bruno Rogić Krneta, Mario Mlinar, Viktor Štelma, Denis Velčić


Tablica
MLAĐI PIONIRI (2003/04.)
Sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 ZET
22
19
1
2
89
15
58
2 Jarun
22
18
2
2
87
24
56
3 Šparta Elektra
22
14
1
7
63
34
43
4 Tekstilac
22
12
2
8
70
33
38
5 Kustošija II
22
12
0
10
95
36
36
6 Ses.Kraljevec II
22
11
1
10
49
43
34
7 Ponikve II
22
9
5
8
67
44
32
8 Mladost/B
22
9
2
11
45
43
29
9 Bubamara
22
8
3
11
53
39
27
10 Stud. grad
22
8
2
12
44
48
26
11 Concordia
22
1
1
20
3
155
4
12 Maksimir
22
1
0
21
11
162
3

Foto galerija

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2014/2015.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
08.10.2015. CONCORDIA - MLADOST/B
0 : 7
06.09.2015 MLADOST/B - BUBAMARA
1 : 2
08.10.2015. MAKSIMIR - SESV.KRALJ.II
0 : 5
10.09.2015 ZET - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 1
08.10.2015. TEKSTILAC-RAV.- KUSTOŠIJA II
3 : 1
06.09.2015 .PONIKVE II - JARUN
1 : 2
08.10.2015. STUD. GRAD - PONIKVE II
4 : 2
04.09.2015 KUSTOŠIJA II - STUD. GRAD
7 : 1
21.10.2015. JARUN - ZET
4 : 0
05.09.2015 SESV.KRALJ.II - TEKSTILAC
1 : 6
08.10.2015. ŠPARTA ELEKTRA- BUBAMARA
3 : 4
  CONCORDIA - MAKSIMIR
0 : 5
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
12.09.2015 MAKSIMIR - MLADOST/B
1 : 8
19.09.2015 MLADOST/B - ZET
1 : 2
12.09.2015 .TEKSTILAC-RAV.- CONCORDIA
10 : 1
20.09.2015 .PONIKVE II - BUBAMARA
3 : 1
12.09.2015 STUD. GRAD - SESV.KRALJ.II
1 : 2
19.09.2015 .KUSTOŠIJA II - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 6
24.09.2015 JARUN - KUSTOŠIJA II
4 : 2
20.09.2015 SESV.KRALJ.II - JARUN
4 : 3
12.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA - PONIKVE II
1 : 1
20.09.2015 CONCORDIA - STUD. GRAD
0 : 2
12.09.2015 BUBAMARA - ZET
0 : 3
19.09.2015 .MAKSIMIR - TEKSTILAC
1 : 10
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
26.09.2015 TEKSTILAC-RAV.- MLADOST/B
8 : 2
03.10.2015 MLADOST/B - PONIKVE II
3 : 0
26.09.2015 STUD. GRAD - MAKSIMIR
4 : 0
03.10.2015 KUSTOŠIJA II - ZET
0 : 2
27.09.2015 JARUN - CONCORDIA
8 : 0
04.10.2015 SESV.KRALJ.II - BUBAMARA
2 : 1
26.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA- SESV.KRALJ.II
1 : 6
04.10.2015 CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 6
26.09.2015 BUBAMARA - KUSTOŠIJA II
0 : 2
03.10.2015 MAKSIMIR - JARUN
1 : 8
26.09.2015 ZET - PONIKVE II
3 : 0
04.10.2015 TEKSTILAC-RAV.- STUD. GRAD
5 : 2
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
10.10.2015 STUD. GRAD - MLADOST/B
0 : 1
17.10.2015 .MLADOST/B - KUSTOŠIJA II
0 : 5.
28.10.2015 JARUN - TEKSTILAC-RAV.
3 : 1
17.10.2015 SESV.KRALJ.II - PONIKVE II
5 : 1
10.10.2015 ŠPARTA- ELEKTRA - MAKSIMIR
7 : 1
18.10.2015 CONCORDIA - ZET
0 : 14
10.10.2015 BUBAMARA - CONCORDIA
6 : 0
17.10.2015 MAKSIMIR - BUBAMARA
0 : 5
10.10.2015 ZET - SESV.KRALJ.II
4 : 1
18.10.2015 TEKSTILAC-RAV.- ŠPARTA ELEKTRA
2 : 3
10.10.2015 PONIKVE II - KUSTOŠIJA II
5 : 2
31.10.2015 STUD. GRAD - JARUN
1 : 5
Datum
9.kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
25.10.2015 JARUN - MLADOST/B
3 : 1
07.11.2015 MLADOST/B - SES.KRALJ.II
1  : 1
24.10.2015 ŠPARTA-ELEKTRA - STUD. GRAD
3 : 1
08.11.2015 CONCORDIA - KUSTOŠIJA II
0 : 15
24.10.2015 BUBAMARA - TEKSTILAC-RAV
0 : 3
07.11.2015 MAKSIMIR - PONIKVE II
0 : 7
24.10.2015 ZET - MAKSIMIR
9 : 0
08.11.2015 TEKSTILAC-RAV.- ZET
0 : 2
24.10.2015 PONIKVE II - CONCORDIA
11 : 0
07.11.2015 STUD. GRAD - BUBAMARA
2 : 2
25.10.2015 KUSTOŠIJA II - SESV.KRALJ.II
4 : 1
08.11.2015 JARUN - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
Datum
11.kolo
Sati
Datum
12. kolo
Rez.
15.11.2015 ŠPARTA ELEKTRA- MLADOST/B
0 : 1
12.03.2016 MLADOST/B - CONCORDIA
3 : 0
15.11.2015 BUBAMARA - JARUN
0 : 2
13.03.2016 SESV.KRALJ.II - MAKSIMIR
-
15.11.2015 ZET - STUD. GRAD
2 : 0
12.03.2016 KUSTOŠIJA II - TEKSTILAC-RAV.
0 : 1
15.11.2015 PONIKVE II - TEKSTILAC
7 : 2
12.03.2016 PONIKVE II - STUD. GRAD
3 : 1
15.11.2015 KUSTOŠIJA II - MAKSIMIR
10 : 0
12.03.2016 ZET - JARUN
2 : 2
15.11.2015 .SESV.KRALJ.II - CONCORDIA
7 : 0
12.03.2016 BUBAMARA - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 2
Datum
13.kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
24.03.2016 BUBAMARA - MLADOST/B
02.04.2016 MLADOST/B - MAKSIMIR
8 : 0
19.03.2016 ŠPARTA ELEKTRA- ZET
0 : 2
03.04.2016 CONCORDIA - TEKSTILAC-RAV.
0 : 4
20.03.2016 JARUN - PONIKVE II
3 : 3
03.04.2016 SESV.KRALJ.II - STUD. GRAD
3 : 1
19.03.2016 STUD. GRAD - KUSTOŠIJA II
2 : 1
03.04.2016 KUSTOŠIJA II - JARUN
0 : 1
19.03.2016 TEKSTILAC-RAV.- SESV.KRALJ.II
1 : 0
03.04.2016 PONIKVE II - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 3
19.03.2016 MAKSIMIR - CONCORDIA
0 : 2
02.04.2016 ZET - BUBAMARA
3 : 2
Datum
15.kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
09.04.2016 ZET - MLADOST/B
2 : 0
16.04.2016 MLADOST/B     - TEKSTILAC-RAV
1 : 0
09.04.2016 BUBAMARA - PONIKVE II
2 : 2
16.04.2016 MAKSIMIR      - STUD. GRAD
0 : 11
09.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA - KUSTOŠIJA II
0 : 3
17.04.2016 CONCORDIA     - JARUN
0 : 5
10.04.2016 JARUN - SESV.KRALJ.II
5 : 1
17.04.2016 SESV.KRALJ.II - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 2
10.04.2016 STUD. GRAD - CONCORDIA
3 : 0
17.04.2016 KUSTOŠIJA II  - BUBAMARA
2 : 7
09.04.2016 TEKSTILAC - MAKSIMIR
9 : 0
17.04.2016 PONIKVE II    - ZET
1 : 3
Datum
17.kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
24.04.2016 PONIKVE II - MLADOST/B
4:1
07.05.2016 MLADOST/B - STUD. GRAD
2:2
24.04.2016 ZET - KUSTOŠIJA II
3:0
07.05.2016 TEKSTILAC-RAV.- JARUN
0:2
23.04.2016 BUBAMARA - SESV.KRALJ.II
1:0
08.05.2016 MAKSIMIR - ŠPARTA ELEKTRA
0:4
23.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA- CONCORDIA
11 : 0
08.05.2016 CONCORDIA - BUBAMARA
0:5
24.04.2016 JARUN - MAKSIMIR
10:0
08.05.2016 SESV.KRALJ.II - ZET
1:5
23.04.2016 STUD. GRAD - TEKSTILAC-RAV
3:0
08.05.2016 KUSTOŠIJA II - PONIKVE II
4:0
Datum
19.kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
14.05.2016 KUSTOŠIJA II - MLADOST/B
5 : 0
22.05.2016 MLADOST/B - JARUN
2 : 3
15.05.2016 PONIKVE II - SESV.KRALJ.II
-
21.05.2016 STUD. GRAD - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 3
14.05.2016 ZET - CONCORDIA
14 : 0
21.05.2016 TEKSTILAC-RAV.- BUBAMARA
2: 2
14.05.2016 BUBAMARA - MAKSIMIR
11 : 0
21.05.2016 MAKSIMIR - ZET
0 : 11
14.05.2016 ŠPARTA ELEKTRA- TEKSTILAC-RAV
1 : 0
22.05.2016 CONCORDIA - PONIKVE II
0 : 0
15.05.2016 JARUN - STUD. GRAD
6 : 0
21.05.2016 SESV.KRALJ.II - KUSTOŠIJA II
0 : 2
Datum
21.kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
02.06.2016 SESV.KRALJ.II - MLADOST/B
2 : 0
04.06.2016 MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 3
29.05.2016 KUSTOŠIJA II - CONCORDIA
16 : 0
05.06.2016 JARUN - BUBAMARA
5:2
28.05.2016 PONIKVE II - MAKSIMIR
9 : 2
04.06.2016 STUD. GRAD - ZET
0:1
28.05.2016 ZET - TEKSTILAC-RAV.
0 : 2
04.06.2016 TEKSTILAC-RAV.- PONIKVE II
1:1
02.06.2016 BUBAMARA - STUD. GRAD
0 : 1
04.06.2016 MAKSIMIR - KUSTOŠIJA II
0:11
01.06.2016 ŠPARTA ELEKTRA- JARUN
3 : 0
05.06.2016 CONCORDIA - SESV.KRALJ.II
0:3

U 1. ZNL za mlađe i starije pionire plasirat će se klub iz 2A ZNL čiji mlađi i stariji pioniri imaju u zbroju najviše bodova. Ako je zbroj bodova jednak u 1. ZNL plasirat će se klub čiji su mlađi pioniri ostvarili bolji plasman.