Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : MLAĐI PIONIRI ( 02', 03')
Rang natjecanja: DRUGA "A" ZNL
Trajanje utakmice: 2 x po 30 minuta
Trener: Tomislav Orehovec

Popis igrača:

Balen Antonio, Binaj Eriol, Dorner Fran, Gojun Dominik, Jančić Filip, Jurić Ivan, Kovač Dominik, Kukučka Jakov, Lozo Ante, Mlinarević Matej, Ostroški Marko, Percl Jurić Kiko, Pongračić Bruno, Razum Tin, Rončević Noa, Vulas Dalić Nikola, Žanić Sven


Tablica
MLAĐI PIONIRI (2002/03.)
Sezona 2014/2015.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Špansko II
22
16
4
2
72
26
52
2 Maksimir
22
16
2
4
78
22
50
3 Ponikve II
22
15
3
4
72
32
48
4 Vrapče
22
12
5
5
52
24
41
5 Kustošija II
22
12
4
6
72
51
40
6 Mladost/B
22
9
6
7
48
30
33
7 Šparta Elektra
22
10
1
11
46
67
31
8 Jarun
22
6
5
11
37
47
23
9 ZET
22
5
5
12
32
54
20
10 Kašina
22
5
3
14
28
72
18
11 Stud. grad
21
4
3
15
26
50
15
12 Concordia
22
1
1
20
10
98
4

Foto galerija

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2014/2015.

 

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
30.08.2014. ZET - KUSTOŠIJA II
2 : 11
07.09.2014 KUSTOŠIJA II - VRAPČE
4 : 1
31.08.2014. CONCORDIA - PONIKVE II
0 : 11
06.09.2014 MLADOST/B - MAKSIMIR
1 : 1
08.10.2014. STUD. GRAD - KAŠINA
1 : 1
  ŠPANSKO II - JARUN
6 : 1
08.10.2014. ŠPARTA ELEKTRA- ŠPANSKO II
1 : 8
07.09.2014 KAŠINA - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 2
31.08.2014. JARUN - MLADOST/B
1 : 1
18.09.2014 PONIKVE II - STUD. GRAD
3 : 2
  MAKSIMIR - VRAPČE
4 : 0
06.09.2014 ZET - CONCORDIA
8 : 1
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
08.10.2014. CONCORDIA - KUSTOŠIJA II
1 : 1
21.09.2014 KUSTOŠIJA II - MLADOST/B
5 : 3
13.09.2014. STUD. GRAD - ZET
1 : 3
20.09.2014 ŠPANSKO II - VRAPČE
1 : 0
22.11.2014. ŠPARTA ELEKTRA- PONIKVE II
0 : 5
21.09.2014 KAŠINA - MAKSIMIR
0 : 4
  JARUN - KAŠINA
3 : 3
21.09.2014 PONIKVE II - JARUN
6 : 1
  MAKSIMIR - ŠPANSKO II
4 : 0
20.09.2014 ZET - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 3
14.09.2014. VRAPČE - MLADOST/B
1 : 1
21.09.2014 CONCORDIA - STUD. GRAD
0 : 5
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
27.09.2014 STUD. GRAD - KUSTOŠIJA II
0 : 2
05.10.2014 KUSTOŠIJA II - ŠPANSKO II
3 : 4
28.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA - CONCORDIA
4 : 2
05.10.2014 KAŠINA - MLADOST/B
3 : 4
28.09.2014 JARUN - ZET
0 : 2
05.10.2014 PONIKVE II - VRAPČE
1 : 0
  MAKSIMIR - PONIKVE II
5 : 1
04.10.2014 ZET - MAKSIMIR
1 : 3
28.09.2014 VRAPČE - KAŠINA
4 : 1
05.10.2014 CONCORDIA - JARUN
0 : 3
28.09.2014 MLADOST/B - ŠPANSKO II
1 : 4
05.10.2014 STUD. GRAD - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
12.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA - KUSTOŠIJA II
0 : 1
19.10.2014 KUSTOŠIJA II - KAŠINA
12 : 0
12.10.2014 JARUN - STUD. GRAD
3 : 0
19.10.2014 PONIKVE II - ŠPANSKO II
2 : 2
  MAKSIMIR - CONCORDIA
8 : 0
19.10.2014 ZET - MLADOST/B
0 : 0
11.10.2014 VRAPČE - ZET
1 : 1
19.10.2014 CONCORDIA - VRAPČE
0 : 3
11.10.2014 MLADOST/B - PONIKVE II
3 : 0
18.10.2014 STUD. GRAD - MAKSIMIR
1 : 4
11.10.2014 ŠPANSKO II - KAŠINA
7 : 0
19.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- JARUN
1 : 4
Datum
9.kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
26.10.2014 JARUN - KUSTOŠIJA II
2 : 2
09.11.2014 KUSTOŠIJA II - PONIKVE II
1 : 4
25.10.2014 MAKSIMIR - ŠPARTA ELEKTRA
9 : 0
08.11.2014 ZET - KAŠINA
3 : 1
26.10.2014 VRAPČE - STUD. GRAD
3 : 1
09.11.2014 CONCORDIA - ŠPANSKO II
1 : 3
26.10.2014 MLADOST/B - CONCORDIA
4 : 0
08.11.2014 STUD. GRAD - MLADOST/B
1 : 0
25.10.2014 ŠPANSKO II - ZET
3 : 0
09.11.2014 ŠPARTA ELEKTRA - VRAPČE
2 : 1
26.10.2014 KAŠINA - PONIKVE II
1 : 1
09.11.2014 JARUN - MAKSIMIR
1 : 2
Datum
11.kolo
Rez
Datum
12. kolo
Rez
15.11.2014 MAKSIMIR - KUSTOŠIJA II
7 : 1
.22.03.2015 KUSTOŠIJA II - ZET
2 : 1
16.11.2014 VRAPČE - JARUN
1 : 0
22.03.2015 PONIKVE II - CONCORDIA
3 : 0
15.11.2014 MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA
8 : 0
22.03.2015 KAŠINA - STUD. GRAD
4 : 0
16.11.2014 ŠPANSKO II - STUD. GRAD
3 : 0
21.03.2015 ŠPANSKO II - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 1
15.11.2014 KAŠINA - CONCORDIA
2 : 0
22.03.2015 MLADOST/B - JARUN
3 : 1
15.11.2014 PONIKVE II - ZET
4 : 3
22.03.2015 VRAPČE - MAKSIMIR
3 : 0
Datum
13.kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
29.03.2015. VRAPČE - KUSTOŠIJA II
8 : 2
12.04.2015 KUSTOŠIJA II - CONCORDIA
5 : 1
29.03.2015. MAKSIMIR - MLADOST/B
3 : 2
11.04.2015 ZET - STUD. GRAD
1 : 1
29.03.2015. JARUN - ŠPANSKO II
2 : 2
11.04.2015 PONIKVE II - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 4
29.03.2015. ŠPARTA ELEKTRA- KAŠINA
5 : 1
12.04.2015 KAŠINA - JARUN
1 : 0
28.03.2015. STUD. GRAD - PONIKVE II
1 : 2
12.04.2015 ŠPANSKO II - MAKSIMIR
2 : 1  
28.03.2015. CONCORDIA - ZET
0 : 1
11.04.2015 MLADOST/B - VRAPČE
0 : 0
Datum
15.kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
19.04.2015 MLADOST/B - KUSTOŠIJA II
0 : 0
26.04.2015. KUSTOŠIJA II - STUD. GRAD
2 : 1
19.04.2015 VRAPČE - ŠPANSKO II
2 : 2
26.04.2015. CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 7
18.04.2015 MAKSIMIR - KAŠINA
2 : 1
25.04.2015. ZET - JARUN
2 : 2
19.04.2015 JARUN - PONIKVE II
1 : 3
26.04.2015. PONIKVE II - MAKSIMIR
1 : 0
18.04.2015 ŠPARTA ELEKTRA - ZET
2 : 0
26.04.2015. KAŠINA - VRAPČE
1 : 6
19.04.2015 STUD. GRAD - CONCORDIA
2 : 0
25.04.2015. ŠPANSKO II - MLADOST/B
2 : 1
Datum
17.kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
  ŠPANSKO II - KUSTOŠIJA II
0  : 3 
10.05.2015 KUSTOŠIJA II - ŠPARTA ELEKTRA
1  : 3
03.05.2015  MLADOST/B - KAŠINA
2  : 0
09.05.2015 STUD. GRAD - JARUN
2  : 4
02.05.2015. VRAPČE - PONIKVE II
09.05.2015 CONCORDIA - MAKSIMIR
0  : 5
02.05.2015. MAKSIMIR - ZET
5 : 0
09.05.2015 ZET - VRAPČE
1  : 1
03.05.2015  JARUN - CONCORDIA
3 : 1
10.05.2015 PONIKVE II - MLADOST/B
2  : 1
02.05.2015. ŠPARTA ELEKTRA - STUD. GRAD
3 : 0
10.05.2015 KAŠINA - ŠPANSKO II
0  : 2
Datum
19.kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
17.05.2015 KAŠINA - KUSTOŠIJA II
3 : 4
23.05.2015. KUSTOŠIJA II - JARUN
5 : 3
17.05.2015 ŠPANSKO II - PONIKVE II
4 : 1
23.05.2015 ŠPARTA ELEKTRA- MAKSIMIR
3 : 1
16.05.2015 MLADOST/B - ZET
5 : 0
23.05.2015 STUD. GRAD - VRAPČE
1 : 4
17.05.2015 VRAPČE - CONCORDIA
6 : 0
24.05.2015 CONCORDIA - MLADOST/B
1 : 4
17.05.2015 MAKSIMIR - STUD. GRAD
4 : 0
24.05.2015 ZET - ŠPANSKO II
0 : 1
20.05.2015 JARUN - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 0
24.05.2015 PONIKVE II - KAŠINA
8 : 0
Datum
21.kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
30.05.2015. PONIKVE II - KUSTOŠIJA II
4 : 2
06.06.2015. KUSTOŠIJA II - MAKSIMIR
3 : 3
31.05.2015. KAŠINA - ZET
1 : 0
  JARUN - VRAPČE
0 : 1
31.05.2015 ŠPANSKO II - CONCORDIA
9 : 0
  ŠPARTA ELEKTRA- MLADOST/B
4 : 2
30.05.2015. MLADOST/B - STUD. GRAD
2 : 1
  STUD. GRAD - ŠPANSKO II
2 : 2
31.05.2015 VRAPČE - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 1
  CONCORDIA - KAŠINA
2 : 1
30.05.2015. MAKSIMIR - JARUN
3 : 1
  ZET - PONIKVE II
0 : 6

U 1. ZNL za mlađe i starije pionire plasirat će se klub iz 2A ZNL čiji mlađi i stariji pioniri imaju u zbroju najviše bodova. Ako je zbroj bodova jednak u 1. ZNL plasirat će se klub čiji su mlađi pioniri ostvarili bolji plasman.