Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : MLAĐI PIONIRI ( 01', 02')
Rang natjecanja: DRUGA "A" ZNL
Trajanje utakmice: 2 x po 30 minuta
Trener: Tomislav Orehovec

Popis igrača:

Ivan Belošević, Robert Bunjan, Luka Čorak, Fran Dorner, Dragaš Selaković Kiko, Karlo Folnegović, David Gradišek, Josip Bregović, Jakov Jurić,
Ante Lozo, Denis Majača, Matej Mlinarević, Marko Ostroški, Percl Jurić Kiko, Bruno Pongračić, Sven Premužić, Ivan, Ricijaš, Noa Rončević, Fran Tomičić, Nikola Vulas Dalić, Sven Žanić


Tablica

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Prečko
22
21
1
0
135
8
64
2. Sesvete II
22
17
3
2
69
18
54
3. Tekstilac
22
12
3
7
54
29
39
4. ZET
22
10
4
8
54
55
34
5. Maksimir
22
10
3
9
45
64
33
6. Mladost/B
22
9
3
10
50
58
30
7. Ponikve II
22
8
5
9
41
48
29
8. Stud. grad
22
9
2
11
38
52
29
9. Špansko II
22
8
4
10
42
46
28
10. Kustošija II
22
7
4
11
37
51
25
11. Vrapče
22
2
5
15
20
60
11
12. Šparta Elektra
22
0
1
21
18
114
1

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2013/2014.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
31.08.2013. Maksimir - Vrapče
3 : 1
08.09.2013. Vrapče - Tekstilac
0 : 4
odgođena Šparta Elektra - Sesvete II
0 : 6
07.09.2013. Prečko - Studentski grad
13 : 0
01.09.2013. Ponikve II - Kustošija II
2 : 0
08.09.2013. Mladost Buzin - Špansko II
3 : 2
08.10.2013. ZET - Mladost Buzin
1 : 5
08.09.2013. Kustošija II - ZET
4 : 2
31.08.2013. Špansko II - Prečko
0 : 3
08.09.2013. Sesvete II - Ponikve II
4 : 0
31.08.2013. Studentski grad - Tekstilac
0 : 4
08.09.2013. Maksimir - Šparta Elektra
7 : 0
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
15.09.2013. Šparta Elektra - Vrapče
0 : 2
22.09.2013. Vrapče - Prečko
0 : 12
14.09.2013. Ponikve II - Maksimir
7 : 0
22.09.2013. Mladost - Tekstilac-Ravnice
0 : 3
14.09.2013. ZET - Sesvete II
1 : 6
22.09.2013. Kustošija II - Studentski grad
1 : 4
14.09.2013. Špansko II - Kustošija II
1 : 0
22.09.2013. Sesvete II - Špansko II
1 : 0
14.09.2013. Studentski grad - Mladost
1 : 2
21.09.2013. Maksimir - ZET
0 : 2
14.09.2013. Tekstilac-Ravnice - Prečko
1 : 3
21.09.2013. Šparta Elektra - Ponikve II
0 : 3
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
29.09.2013 Ponikve II - Vrapče
3 : 0
06.10.2013. Vrapče - Mladost
1 : 2
28.09.2013 ZET - Šparta Elektra
7 : 1
06.10.2013. Kustošija II - Prečko
2 : 4
29.09.2013 Špansko II - Maksimir
9 : 3
06.10.2013. Sesvete II - Tekstilac-Ravnice
2 : 1
28.09.2013 Studentski grad - Sesvete II
0 : 6
05.10.2013. Maksimir - Studentski grad
4 : 3
28.09.2013 Tekstilac-Ravnice - Kustošija II
7 : 0
05.10.2013. Šparta Elektra - Špansko II
2 : 2
28.09.2013 Prečko - Mladost
4 : 0
06.10.2013. Ponikve II - ZET
1 : 4
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
12.10.2013. ZET - Vrapče
5 : 0
20.10.2013 Vrapče - Kustošija II
0 : 0
12.10.2013. Špansko II - Ponikve II
5 : 2
20.10.2013. Sesvete II - Mladost
5 : 0
12.10.2013. Stud. grad - Šparta Elektra
4 : 0
19.10.2013. Maksimir - Prečko
0 : 4
12.10.2013. Tekstilac-Ravnice - Maksimir
5 : 3
20.10.2013 Šparta Elektra - Tekstilac-Rav.
1 : 2
12.10.2013. Prečko - Sesvete II
4 : 0
20.10.2013 Ponikve II - Studentski grad
3 : 2
12.10.2013. Mladost - Kustošija II
2 : 1
19.10.2013 ZET - Špansko II
4 : 3
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
27.10.2013. Špansko II - Vrapče
2 : 1
03.11.2013. Vrapče - Sesvete II
0 : 2
26.10.2013. Studentski grad - ZET
1 : 3
02.11.2013. Maksimir - Kustošija II
2 : 0
26.10.2013. Tekstilac-Ravnice - Ponikve II
4 : 2
03.11.2013. Šparta Elektra - Mladost
0 : 4
26.10.2013. Prečko - Šparta Elektra
10 : 0
03.11.2013. Ponikve II - Prečko
0 : 5
27.10.2013. Mladost - Maksimir
5 : 2
02.11.2013. ZET - Tekstilac-Ravnice
1 : 6
27.10.2013. Kustošija II - Sesvete II
1 : 2
03.11.2013. Špansko II - Studentski grad
2 : 4
Datum
11. kolo
Sati
Datum
12. kolo
Sati
09.11.2013. Studentski grad - Vrapče
2 : 1
23.03.2014. Vrapče - Maksimir
1 : 5
10.11.2013. Tekstilac-Ravnice - Špansko II
3 : 0
16.03.2014. Sesvete II - Šparta Elektra
2 : 0
09.11.2013. Prečko - ZET
8 : 0
23.03.2014. Kustošija II - Ponikve II
1 : 1
10.11.2013. Mladost - Ponikve II
1 : 2
23.03.2014. Mladost - ZET
0 : 3
10.11.2013. Kustošija II - Šparta Elektra
3 : 0
22.03.2014. Prečko - Špansko II
5 : 0
10.11.2013. Sesvete II - Maksimir
4 : 0
22.03.2014. Tekstilac-Ravnice Studentski grad
0 : 0
Datum
13.kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
29.03.2014. Tekstilac-Ravnice - Vrapče
1 : 1
06.04.2014. Vrapče - Šparta Elektra
7 : 1
29.03.2014. Studentski grad - Prečko
0 : 4
05.04.2014. Maksimir - Ponikve II
3 : 0
30.03.2014. Špansko II - Mladost
3 : 1
06.04.2014. Sesvete II - ZET
4 : 0
29.03.2014. ZET - Kustošija II
2 : 1
05.04.2014. Kustošija II - Špansko II
1 : 3
30.03.2014. Ponikve II - Sesvete II
2 : 2
06.04.2014. Mladost - Studentski grad
1 : 2
30.03.2014. Šparta Elektra - Maksimir
1 : 3
05.04.2014. Prečko - Tekstilac-Ravnice
4 : 0
Datum
15.kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
12.04.2014. Prečko - Vrapče
5 : 1
27.04.2014. Vrapče - Ponikve II
0 : 0
12.04.2014. Tekstilac-Ravnice - Mladost
1 : 3
27.04.2014. Šparta Elektra - ZET
0 : 9
12.04.2014. Studentski grad - Kustošija II
3 : 0
26.04.2014. Maksimir - Špansko II
2 : 0
13.04.2014. Špansko II - Sesvete II
1 : 3
03.05.2014. Sesvete II - Studentski grad
1 : 0
12.04.2014. ZET - Maksimir
1 : 1
27.04.2014. Kustošija II - Tekstilac-Ravnice
1 : 0
13.04.2014. Ponikve II - Šparta Elektra
7 : 1
27.04.2014. Mladost - Prečko
0 : 10
Datum
17.kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
04.05.2014. Mladost - Vrapče
4 : 2
11.05.2014. Vrapče - ZET
0 : 0
03.05.2014. Prečko - Kustošija II
4 : 0
11.05.2014. Ponikve II - Špansko II
1 : 1
03.05.2014. Tekstilac-Ravnice - Sesvete II
1 : 3
15.05.2014. Šparta Elektra - Studentski grad
1 : 4
03.05.2014. Studentski grad - Maksimir
4 : 0
10.05.2014. Maksimir - Tekstilac-Ravnice
3 : 2
08.05.2014. Špansko II - Šparta Elektra
4 : 1
11.05.2014. Sesvete II - Prečko
1 : 1
03.05.2014. ZET - Ponikve II
1 : 1
11.05.2014. Kustošija II - Mladost
3 : 1
Datum
19.kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
18.05.2014. Kustošija II - Vrapče
3 : 0
25.05.2014 . Vrapče - Špansko II
2 : 2
18.05.2014 Mladost - Sesvete II
3 : 3
24.05.2014. ZET - Studentski grad
2 : 2
17.05.2014 Prečko - Maksimir
12 : 0
25.05.2014 Ponikve II - Tekstilac-Ravnice
0 : 2
17.05.2014 Tekstilac-Rav. - Šparta Elektra
4 : 1
25.05.2014 Šparta Elektra - Prečko
1 : 5
17.05.2014 Studentski grad - Ponikve II
2 : 0
24.05.2014. Maksimir - Mladost
0 : 0
  Špansko II - ZET
1 : 4
25.05.2014 Sesvete II - Kustošija II
8 : 0
Datum
21.kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
01.06.2014. Sesvete II - Vrapče
2 : 0
08.06.2014. Vrapče - Studentski grad
0 : 2
31.05.2014. Kustošija II - Maksimir
1 : 1
08.06.2014. Špansko II - Tekstilac-Ravnice
0 : 0
01.06.2014. Mladost - Šparta Elektra
10 : 4
07.06.2014. ZET - Prečko
1 : 7
31.05.2014. Prečko - Ponikve II
8 : 1
08.06.2014. Ponikve II - Mladost
3 : 2
31.05.2014. Tekstilac-Ravnice - ZET
3 : 1
08.06.2014. Šparta Elektra - Kustošija II
3 : 9
31.05.2014. Studentski grad - Špansko II
0 : 1
07.06.2014. Maksimir - Sesvete II
3 : 2

U 1. ZNL za mlađe i starije pionire plasirat će se klub iz 2A ZNL čiji mlađi i stariji pioniri imaju u zbroju najviše bodova. Ako je zbroj bodova jednak u 1. ZNL plasirat će se klub čiji su mlađi pioniri ostvarili bolji plasman.