Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : MLAĐI PIONIRI ( 00', 01') - sezona 2012/2013.
Rang natjecanja: DRUGA "A" ZNL
Trajanje utakmice: 2 x po 30 minuta
Trener: Franjo Lukačević

Popis igrača:

Dario Ladović, Tin Belošević, Karlo Dončić-Belošević, Marin Bilandžija, Marko Dropuljić, Leonardo Franković, Marin Gelo, Matija Hackenberg Filip Kusetić, Dario Ladović, Filip Noršić, Sebastijan Rabuzin, Adrijan Repušić, Paško Repušić, Borna Sović, Filip Trdak, Robert Bunjan, Luka Cvitan Čepo, Josip Ćurković, Josip Gregorić, Leon Kolar, Sven Premužić, Tin Rezić, Fran Tomičić i David Gradišek.


Tablica

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Trnje II
22
15
4
3
47
14
49
2. Tekstilac
22
15
2
5
80
23
47
3. Prečko
22
14
2
6
78
36
44
4. Trešnjevka II
22
12
3
7
49
34
39
5. Špansko II
22
12
0
10
46
45
36
6. Maksimir
22
10
4
8
59
46
34
7. Ponikve II
22
11
0
11
49
30
33
8. Šparta Elektra
22
9
3
10
36
32
30
9. Kustošija II
22
8
5
9
40
32
29
10. Jarun
22
6
3
13
33
61
21
11. Mladost/B
22
7
0
15
35
65
21
12. Vrapče
22
0
0
22
13
147
0

Rezultati odigranih utakmice u sezoni - jesen 2012/2013.

1.kolo (2. rujna 2012.)
Šparta Elektra - Maksimir
0-1
Mladost - Špansko II
2-5
Trnje II - Prečko
2-0
Ponikve II - Tekstilac-Ravnice
6-2
Vrapče - Trešnjevka II
1-6
Jarun - Kustošija II
4-2
2.kolo (8./9. rujna 2012.)
Maksimir - Kustošija II
2 - 3
Trešnjevka II - Jarun
6 - 1
Tekstilac-Ravnice - Vrapče
11 - 0
Prečko - Ponikve II
1 - 5
Špansko II - Trnje II
1 - 0
Šparta Elektra - Mladost
3 - 1
3.kolo (15./16. rujna 2012.)
Mladost - Maksimir
2-1
Trnje II - Šparta Elektra
0-0
Ponikve II - Špansko II
2-0
Vrapče - Prečko
1-8
Jarun - Tekstilac-Ravnice
1-5
Kustošija II - Trešnjevka II
2-2
4.kolo (22./23. rujna 2012.)
Maksimir - Trešnjevka II
6-2
Tekstilac-Ravnice - Kustošija II
3-1
Prečko - Jarun
4-1
Špansko II - Vrapče
7-0
Šparta Elektra - Ponikve II
1-5
Mladost - Trnje II
2-3
5.kolo (29./30. rujna 2012.)
Trnje II - Maksimir
1-0
Ponikve II - Mladost
6-0
Vrapče - Šparta Elektra
0-4
Jarun - Špansko II
2-5
Kustošija II - Prečko
0-2
Trešnjevka II - Tekstilac-Ravnice
2-5
6.kolo (6./7. listopada 2012.)
Maksimir - Tekstilac-Ravnice
1-1
Prečko - Trešnjevka II
6-1
Špansko II - Kustošija II
0-1
Šparta Elektra - Jarun
2-2
Mladost - Vrapče
10-0
Trnje II - Ponikve II
1-0
7.kolo (13./14. listopada 2012.)
Ponikve II - Maksimir
5-3
Vrapče - Trnje II
0-6
Jarun - Mladost
1-2
Kustošija II - Šparta Elektra
0-0
Trešnjevka II - Špansko II
4-0
Tekstilac-Ravnice - Prečko
1-3
8.kolo (20./21. listopada 2012.)
Maksimir - Prečko
1-5
Špansko II - Tekstilac-Ravnice
2-1
Šparta Elektra - Trešnjevka II
0-3
Mladost - Kustošija II
0-2
Trnje II - Jarun
2-0
Ponikve II - Vrapče
4-0
9.kolo (27./28. listopada 2012.)
Vrapče - Maksimir
1 - 5
Jarun - Ponikve II
1 - 0
Kustošija II - Trnje II
0 - 2
Trešnjevka II - Mladost
1 - 0
Tekstilac-Ravnice - Šparta Elektra
2 - 3
Prečko - Špansko II
5 - 1
10.kolo (3./4. studenog 2012.)
Maksimir - Špansko II
4 - 1
Šparta Elektra - Prečko
3 - 0
Mladost - Tekstilac-Ravnice
0 - 6
Trnje II - Trešnjevka II
0 - 0
Ponikve II - Kustošija II
0 - 2
Vrapče - Jarun
1 - 3
11.kolo (10./11. studenog 2012.)
Jarun - Maksimir
2 - 1
Kustošija II - Vrapče
6 - 0
Trešnjevka II - Ponikve II
1 - 0
Tekstilac-Ravnice - Trnje II
2 - 0
Prečko - Mladost
11 - 0
Špansko II - Šparta Elektra
1 - 2

Rezultati utakmica u sezoni - proljeće 2012/2013.

12.kolo Rez. 13.kolo (23./24.ožujak 2013.)
Rez..
Maksimir - Šparta Elektra (27.03)
2 - 1
Kustošija II - Maksimir
0 - 0
Špansko II - Mladost (27.03.)
3 - 1
Vrapče - Tekstilac (25.04.13.)
0 - 6
Prečko - Trnje II (27.03.)
0 - 2
Ponikve II - Prečko (08.05.13.)
2 - 1
Tekstilac-Ravnice - Ponikve II (01.04)
3 - 1
Mladost - Šparta Elektra (10.04.13)
2 - 1
Trešnjevka II - Vrapče (10.04.)
7 - 1
Trnja II - Špansko II
5 - 2
Kustošija II - Jarun (21.03.)
1 - 1
Jarun - Trešnjevka II
1 - 2
14.kolo (06.04.2013.)
Rez..
15.kolo (14.04.2013.)
Rez..
Maksimir - Mladost (07.04.2013.)
2 - 1
Trešnjevka II - Maksimir
2 - 2
Šparta Elektra - Trnje II
1 - 2
Kustošija II  - Tekstilac
1 - 3
Špansko II - Ponikve II
3 - 0
Jarun - Prečko (13.04.2013.)
1 - 1
Prečko - Vrapče
11 - 1
Vrapče - Špansko II
2 - 7
Tekstilac-Ravnice - Jarun
4 - 0
Ponikve II  -Šparta Elektra
1 - 0
Trešnjevka II - Kustošija II (b.b.)
3 - 0
Trnje II - Mladost/B
4 - 0
16.kolo (20./21. 04.2013.) Rez. 17.kolo (27./28.04.2013.) Rez.
Mladost/B - Ponikve II
2 : 1
Tekstilac-Ravnice - Maksimir
9 - 1
Špansko II - Jarun
2 : 0
Trešnjevka II - Prečko
0 -1
Tekstilac - Trešnjevka II
5 : 0
Kustošija II - Špansko II
7 -1
Prečko - Kustošija II
4 : 1
Jarun - Šparta Elektra
0 - 2
Šparta Elektra - Vrapče
6 : 0
Vrapče - Mladost
0 - 4
Maksimir - Trnje II
3 : 1
Ponikve II - Trnje II
0 - 1
18.kolo (04.05.2013.) Rez. 19.kolo (11./12.05.2013.) Rez.
Maksimir - Ponikve II
2 : 0
Prečko - Maksimir
3 : 3
Trnje II - Vrapče
7 : 0
Tekstilac-Ravnice - Špansko II
38 : 0
Mladost - Jarun
1 : 2
Trešnjevka II - Šparta Elektra
2 : 0
Šparta Elektra - Kustošija II
2 - 1
Kustošija II - Mladost
0 : 2
Špansko II - Trešnjevka II
2 - 2
Jarun - Trnje II
1 : 5
Prečko - Tekstilac-Ravnice
0 - 4
Vrapče - Ponikve II
0 : 5
20.kolo (18./19. 05. 2013. ) Rez, 21.kolo (25./26. 05. 2013 ) Rez.
Maksimir - Vrapče
13 : 2
Špansko II - Maksimir
2 : 0
Ponikve II - Jarun
5 : 0
Prečko - Šparta Elektra
4 : 3
Trnje II - Kustošija II
2 : 2
Tekstilac-Ravnice - Mladost
5 : 0
Mladost - Trešnjevka II
1 : 4
Trešnjevka II - Trnje II
0 : 1
Šparta Elektra - Tekstilac-Ravnice
2 : 1
Kustošija II - Ponikve II
5 : 0
Špansko II - Prečko
1 : 3
Jarun - Vrapče
7 : 2
22.kolo (01./02. 06. 2013. ) Rez.    
Maksimir - Jarun
6 - 2
   
Vrapče - Kustošija II
1 - 4
   
Ponikve II - Trešnjevka II
0 - 1
   
Trnje II - Tekstilac-Ravnice
0 - 0
   
Mladost - Prečko (10.06.)
2 : 5
   
Šparta Elektra - Špansko II
0 - 2
   

 

U 1. ZNL za mlađe i starije pionire plasirat će se klub iz 2A ZNL čiji mlađi i stariji pioniri imaju u zbroju najviše bodova. Ako je zbroj bodova jednak u 1. ZNL plasirat će se klub čiji su mlađi pioniri ostvarili bolji plasman.

Iz 2A ZNL za mlađe i starije pionire ispast će jedan, dva ili tri kluba, zavisno o tome koliko će klubova ispasti iz 1. ZNL.


Odličan plasman mlađih pionira u prijestolnici najboljeg europskog nogometa

Odličnim plasmanom na turniru u Barceloni, srcu najboljeg europskog nogometa, zagrebački 13-godišnjaci iz nogometnog kluba Šparta Elektra potvrdili su da je njihova forma i dalje u uzlaznoj putanji. Ekipa mlađih pionira (aktualni prvaci svoje zagrebačke lige), predvođena trenerom Ivanom Bošnjakom, ispala je u četvrtfinalu turnira Copa Catalunya, izgubivši tijesnim rezultatom od jedne talijanske ekipe.

Međutim, uzme li se u obzir da je riječ o turniru na kojem je sudjelovalo 158 ekipa iz cijelog svijeta, te tri pobjede i jedan nerješen rezultat u njihovoj skupini, očigledno je da se radi o izuzetno dobrom plasmanu (u njihovoj su kategoriji bile prijavljene 24 ekipe).

Osim uživanja u odličnom nogometu i genijalnoj atmosferi turnira, za mlađe pionire bili su organizirani i dodatni programi, ali su naši 13-godišnji dečki posebno bili oduševljeni posjetom legendarnom Nou Campu.

U Barceloni su mlađi pioniri kluba Šparta Elektra cijelo vrijeme bili pod budnim okom trenera i voditelja nogometne škole Ivana Bošnjaka i njegovog pomoćnika Daria Grabušića. Dečki su se vratili umorni, sretni, ponosni i puni prelijepih sjećanja na turnir na kojem su vjerojatno igrale i neke buduće nogometne zvijezde Europe i svijeta.

Zagreb,12.07.2012.