Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : MLAĐI PIONIRI II ( 04')
Rang natjecanja: TREĆA ZNL - SJEVER
Trajanje utakmice: 2 x po 30 minuta
Trener: Dino Bartoluci

Popis igrača:



Tablica
MLAĐI PIONIRI II (2003/04.)
Sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Čulinec
21
17
1
3
83
22
52
2 Tekstilac II
21
13
2
6
100
38
41
3 Prigorjr/M
21
12
1
8
69
40
37
4 Stud. Grad II
21
21
1
8
57
49
37
5 Sava/Z
21
11
2
8
64
62
35
6 Šparta Elektra
21
7
5
9
34
38
26
7 Podsused
21
2
4
15
29
77
10
8 Sloga Gredelj
21
1
2
18
11
121
5

Foto galerija

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
06.09.2015 SAVA/Z - SLOGA GREDELJ
4 : 4
13.09.2015 SLOGA GREDELJ - STUD. GRAD II
0 : 9
06.09.2015 PODSUSED - PRIGORJE/M
0 : 5
13.09.2015 .ČULINEC - ŠPARTA ELEKTRA II
2 : 0
06.09.2015 TEKSTILAC II - ČULINEC
2 : 2
12.09.2015 .PRIGORJE/M - TEKSTILAC II
3 : 1
06.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA II - STUD. GRAD II
2 : 3
13.09.2015 .SAVA/Z - PODSUSED
6 : 1
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
20.09.2015 PODSUSED - SLOGA GREDELJ
2 : 2
27.09.2015 SLOGA GREDELJ - ČULINEC
0 : 6
20.09.2015 TEKSTILAC II - SAVA/Z
6 : 2
26.09.2015 PRIGORJE/M - STUD. GRAD II
6 : 0
20.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA II - PRIGORJE/M
2 : 2
27.09.2015 SAVA/Z - ŠPARTA ELEKTRA II
5 : 1
20.09.2015 STUD. GRAD II - ČULINEC
1 : 4
27.09.2015 PODSUSED - TEKSTILAC II
1 : 3
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
03.10.2015 TEKSTILAC II - SLOGA GREDELJ 8 : 0 21.10.2015 SLOGA GREDELJ - PRIGORJE/M
0 : 6
03.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA II - PODSUSED 3 : 0 11.10.2015 SAVA/Z - ČULINEC
1 : 4
04.10.2015 .STUD. GRAD II - SAVA/Z 6 : 1 11.10.2015 .PODSUSED - STUD. GRAD II
3 : 6
04.10.2015 ČULINEC - PRIGORJE/M 5 : 3   TEKSTILAC II - ŠPARTA ELEKTRA II
8 : 1
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
28.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA II - SLOGA GREDELJ
2 : 1
25.10.2015 SLOGA GREDELJ - SAVA/Z
0 : 6
  STUD. GRAD II - TEKSTILAC II
4 : 3
24.10.2015 .PRIGORJE/M - PODSUSED
5 : 1
  ČULINEC - PODSUSED
8 : 0
25.10.2015 ČULINEC - TEKSTILAC II
4 : 1
  .PRIGORJE/M - SAVA/Z
25.10.2015 .STUD. GRAD II - ŠPARTA ELEKTRA II
0 : 2
Datum
9.kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
08.11.2015 STUD. GRAD II - SLOGA GREDELJ
1 : 0
14.11.2015 SLOGA GREDELJ - PODSUSED
1 : 0
08.11.2015 .ŠPARTA ELEKTRA II - ČULINEC
0 : 1
  .SAVA/Z - TEKSTILAC II
1 : 2
07.11.2015 TEKSTILAC II - PRIGORJE/M
3 : 0
14.11.2015 PRIGORJE/M - ŠPARTA ELEKTRA II
0 : 1
08.11.2015 .PODSUSED - SAVA/Z
2 : 4
  .ČULINEC - STUD. GRAD II
0 : 2
Datum
11.kolo
Sati
Datum
12. kolo
Rez.
13.03.2016 ČULINEC - SLOGA GREDELJ
10 : 0
20.03.2016 SLOGA GREDELJ - TEKSTILAC II
1:9
13.03.2016 STUD. GRAD II - PRIGORJE/M
1 : 0
20.03.2016 PODSUSED - ŠPARTA ELEK.II
0:0
13.03.2016 ŠPARTA ELEK.II- SAVA/Z
0 : 0
20.03.2016 SAVA/Z - STUD. GRAD II
1:4
13.03.2016 TEKSTILAC II - PODSUSED
6 : 1
19.03.2016 PRIGORJE/M - ČULINEC
4:2
Datum
13.kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
02.04.2016 PRIGORJE/M - SLOGA GREDELJ
13:0   
10.04.2016 SLOGA GREDELJ - ŠPARTA ELEK.II  
03.04.2016 ČULINEC - SAVA/Z
4:1   
10.04.2016 TEKSTILAC II - STUD. GRAD II  
03.04.2016 STUD. GRAD II - PODSUSED
0:0   
10.04.2016 PODSUSED - ČULINEC  
02.04.2016 ŠPARTA ELEK.II- TEKSTILAC II
3:1   
10.04.2016 SAVA/Z - PRIGORJE./M  
Datum
15.kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
17.04.2016 SAVA/Z - SLOGA GREDELJ 
6 : 1
24.04.2016 SLOGA GREDELJ - STUD. GRAD II
0:3
17.04.2016 PODSUSED      - PRIGORJE/M    
3 : 4
24.04.2016 ČULINEC - ŠPARTA ELEK.II
2:1
16.04.2016 TEKSTILAC II  - ČULINEC       
2 : 5
24.04.2016 PRIGORJE/M - TEKSTILAC II
0:6
16.04.2016 ŠPARTA ELEK.II- STUD. GRAD II 
0 : 3
24.04.2016 SAVA/Z - PODSUSED
3:1
Datum
17.kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
08.05.2016 PODSUSED - SLOGA GREDELJ
7:0
15.05.2016 SLOGA GREDELJ - ČULINEC  
08.05.2016 TEKSTILAC II - SAVA/Z
15:1
14.05.2016 PRIGORJE/M - STUD. GRAD II  
08.05.2016 ŠPARTA ELEK.II- PRIGORJE/M
0:4
15.05.2016 SAVA/Z - ŠPARTA ELEK.II  
08.05.2016 STUD. GRAD II - ČULINEC
1:3
15.05.2016 PODSUSED - TEKSTILAC II  
Datum
19.kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
22.05.2016 TEKSTILAC II - SLOGA GREDELJ
10 : 0
29.05.2016 SLOGA GREDELJ - PRIGORJE/M
0:1
22.05.2016 ŠPARTA ELEK.II- PODSUSED
1 : 1
29.05.2016 SAVA/Z - ČULINEC
2:1
22.05.2016 STUD. GRAD II - SAVA/Z
3 : 5
29.05.2016 PODSUSED - STUD. GRAD II
5:2
22.05.2016 ČULINEC - PRIGORJE/M
1 : 0
29.05.2016 TEKSTILAC II - ŠPARTA ELEK.II
2:2
Datum
21.kolo
Sati
04.06.2016 ŠPARTA ELEK.II- SLOGA GREDELJ
5:0
     
05.06.2016 STUD. GRAD II - TEKSTILAC II
3:1
     
05.06.2016 ČULINEC - PODSUSED
9:0
     
04.06.2016 PRIGORJE/M - SAVA/Z
1:6