Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI STARIJI ( 09' )
Rang natjecanja: 3. ZNL- A
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Ivan Raič

Popis igrača:

Brkić Luka, Bešlić Filip, Čačinović Fran, Demoli Vito, Gajić Dominik, Hren Neven, Ječmenjak Dražen, Jurasović David, Kanižaj Josip, Meštrić Krajač Kristijan, Telenta Matej, Vargović Alan, Vengust Paolo, Vlaić Princip Domagoj

Tablica
LIMAČI STARIJI (2008. )
Sezona 2018/2019

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Odra 4 3 1 0 16 2 10
2 Utrina 3 2 1 0 15 5 7
3 Šparta-Elektra 2 2 0 0 11 4 6
4 Polet 4 2 0 2 10 13 6
5 Hrvatski Leskovac 2 1 1 0 10 2 4
6 Zelengaj 1948 2 1 1 0 5 4 4
7 Botinec 3 1 1 1 8 10 4
8 Agram 3 1 1 1 5 10 4
9 Sloga-Gredelj 3 1 0 2 6 8 3
10 Sava 4 1 0 3 5 15 3
11 Blato 2 0 1 1 4 7 1
12 Gavran 2003 3 0 1 2 5 11 1
13 Podsused 3 0 0 3 3 12 0

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2018/2019.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
28.09.2018 19:00 Utrina - Polet
8:1
16.09.2018 12:30 Polet - Gavran 2003
2:1
08.09.2018 10:00 Blato - Šparta-Elektra
-:-
16.09.2018 10:00 Botinec - Podsused
3:1
08.09.2018 10:00 Hrvatski Leskovac - Sava
8:0
15.09.2018 11:00 Odra - Agram
1:1
30.09.2018 12:30 Sloga-Gredelj - Odra
1:4
15.09.2018 09:00 Sava - Sloga-Gredelj
1:3
08.09.2018 13:00 Agram - Botinec
-:-
15.09.2018 09:00 Šparta-Elektra - Hrvatski Leskovac
-:-
07.10.2018 11:00 Podsused - Gavran 2003
-:-
18.09.2018 19:00 Utrina - Zelengaj 1948
10:7
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
22.09.2018 09:00 Zelengaj 1948 - Polet
3:2
29.09.2018 10:00 Polet - Botinec
5:1
22.09.2018 10:00 Blato - Utrina
2:5
02.10.2018 19:00 Odra - Gavran 2003
5:0
23.09.2018 10:00 Sloga-Gredelj - Šparta-Elektra
2:3
29.09.2018 09:00 Sava - Podsused
3:2
22.09.2018 14:00 Agram - Sava
2:1
29.09.2018 11:00 Šparta-Elektra - Agram
8:2
22.09.2018 12:00 Podsused - Odra
0:6
29.09.2018 09:00 Utrina - Hrvatski Leskovac
2:2
22.09.2018 10:00 Gavran 2003 - Botinec
4:4
29.09.2018 10:00 Zelengaj 1948 - Blato
2:2
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum
Klubovi
Rezultat
07.10.2018 09:00 Blato - Polet
-:-
08.10.2018 09:00 Polet - Odra
0:2
03.10.2018 20:00 Hrvatski Leskovac - Zelengaj 1948
7:2
08.10.2018 09:00 Sava - Botinec
5:0
06.10.2018 09:00 Sloga-Gredelj - Utrina
-:-
11.10.2018 19:00 Šparta-Elektra - Gavran 2003
4:3
06.10.2018 12:00 Podsused - Šparta-Elektra
1:3
08.10.2018 09:00 Utrina - Agram
11:0
06.10.2018 09:00 Gavran 2003 - Sava
-:-
08.10.2018 09:00 Zelengaj 1948 - Sloga-Gredelj
1:1
06.10.2018 09:00 Botinec - Odra
-:-
08.10.2018 09:00 Blato - Hrvatski Leskovac
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
13.10.2018 09:00 Hrvatski Leskovac - Polet   20.10.2018 09:00 Polet - Sava  
14.10.2018 12:00 Sloga-Gredelj - Blato   20.10.2018 09:00 Šparta-Elektra - Odra  
14.10.2018 18:00 Agram - Zelengaj 1948   20.10.2018 09:00 Utrina - Gavran 2003  
13.10.2018 12:00 Podsused - Utrina   20.10.2018 09:00 Zelengaj 1948 - Podsused  
13.10.2018 09:00 Botinec - Šparta-Elektra   20.10.2018 09:00 Blato - Agram  
13.10.2018 13:00 Odra - Sava   20.10.2018 09:00 Hrvatski Leskovac - Sloga-Gredelj  
           
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rez.
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Sati
           
           
           
           
           
           
           
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat