Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI STARIJI ( 07' )
Rang natjecanja: 2.ZNL B1
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Neven Krnić

Popis igrača:

Bogdan Domagoj, Dokoza Marin, Eterović Emil, Fell Dominik, Krejačić Filip, Lučić Mikias, Mikulić Antonio, Palavra Luka, Sviben Neva, Šantek Liam, Škrbić Matej, Škripek Martin, Zulfić Karlo, Frida Ćuže


Tablica
LIMAČI STARIJI (2007. )
Sezona 2017/2018

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Mladost Buzin
23
18
3
2
79
21
57
2 Ravnice
23
17
2
4
95
38
53
3 Škola nogometa Maksimir
22
16
1
5
91
15
49
4 Bubamara
24
15
3
6
109
55
48
5 Sesvetski Kraljevec
24
14
3
7
93
44
45
6 Devetka
22
13
3
6
51
32
42
7 Studentski Grad
22
10
3
9
49
47
33
8 Prigorje Ž
23
9
5
9
54
42
32
9 Prigorje M
22
7
8
7
45
34
29
10 Šparta-Elektra
24
7
2
15
58
67
23
11 Trešnjevka
22
5
3
14
42
76
18
12 Jarun
22
5
3
14
30
78
18
13 Prečko
24
4
1
19
21
79
13
14 ZET
23
0
0
23
6
195
0

Foto galerija

Limači-2005. godište na turniru u Barceloni

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2017/2018.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.09.2017 10:00 Prečko - Prigorje Ž
0:1
09.09.2017 09:00 Prigorje Ž - Bubamara
7:0
02.09.2017 10:00 Trešnjevka - Jarun
2:4
09.09.2017 09:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
3:1
02.09.2017 13:00 ŠN Maksimir - Tekstilac-Ravnice
0:2
09.09.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje M
4:0
02.09.2017 10:00 Studentski Grad - Devetka
2:1
09.09.2017 12:00 Devetka - ZET
7:0
02.09.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
0:7
09.09.2017 11:00 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
3:0
02.09.2017 10:00 Prigorje M - Mladost Buzin
2:2
09.09.2017 11:00 Jarun - ŠN Maksimir
1:5
01.10.2017 17:00 Bubamara - Šparta-Elektra
2:3
10.09.2017 10:00 Prečko - Trešnjevka
3:1
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.09.2017 09:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
2:3
24.09.2017 09:00 Prigorje Ž - Mladost Buzin
1:1
16.09.2017 09:00 ŠN Maksimir - Prečko
1:2
23.09.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Bubamara
12:0
16.09.2017 10:00 Studentski Grad - Jarun
2:1
23.09.2017 10:00 Devetka - Šparta-Elektra
3:0
16.09.2017 10:00 ZET - Ravnice
1:7
23.09.2017 10:00 Ravnice - Prigorje M
4:2
17.09.2017 11:00 Prigorje M - Devetka
0:0
23.09.2017 10:00 Jarun - ZET
4:1
16.09.2017 11:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
2:2
23.09.2017 10:00 Prečko - Studentski Grad
2:3
16.09.2017 09:00 Bubamara - Mladost Buzin
1:1
24.09.2017 10:00 Trešnjevka - ŠN Maksimir
0:5
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum
Klubovi
Rezultat
30.09.2017. 09:00 ŠN Maksimir - Prigorje Ž
7:0
07.10.2017 09:00 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
2:0
30.09.2017. 10:00 Studentski Grad - Trešnjevka
-:-
07.10.2017 11:00 Devetka - Mladost Buzin
0:0
30.09.2017. 13:00 ZET - Prečko
1:6
07.10.2017 10:00 Ravnice - Bubamara
3:3
01.10.2017. 11:00 Prigorje M - Jarun
0:0
07.10.2017 10:00 Jarun - Šparta-Elektra
1:5
30.09.2017. 13:00 Ravnice - Šparta-Elektra
5:1
08.10.2017 09:00 Prečko - Prigorje M
0:0
30.09.2017. 10:00 Bubamara - Devetka
0:6
07.10.2017 10:00 Trešnjevka - ZET
7:0
30.09.2017. 09:00 Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec
3:0
07.10.2017 09:00 ŠN Maksimir - Studentski Grad
2:0
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.10.2017 14:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
0:2
21.10.2017 Prigorje Ž - Devetka
1:2
15.10.2017 10:00 ZET - Škola nogometa Maksimir
0:15
22.10.2017 Ravnice - Sesvetski Kraljevec
0:0
15.10.2017 11:00 Prigorje M - Trešnjevka
2:2
21.10.2017 Jarun - Mladost Buzin
0:5
15.10.2017 10:00 Prečko - Šparta-Elektra
1:3
21.10.2017 Prečko - Bubamara
0:5
14.10.2017 10:00 Bubamara - Jarun
9:0
21.10.2017 Trešnjevka - Šparta-Elektra
3:6
14.10.2017 09:00 Mladost Buzin - Ravnice
6:2
21.10.2017 Škola nogometa Maksimir - Prigorje M
2:0
14.10.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Devetka
1:1
21.10.2017 Studentski Grad - ZET
8:0
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rez.
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
28.10.2017 10:00 ZET - Prigorje Ž
1:6
04.11.2017 09:00 Prigorje Ž - Ravnice
1:2
28.10.2017 10:00 Prigorje M - Studentski Grad
3:1
04.11.2017 10:00 Jarun - Devetka
2:4
28.10.2017 10:00 Šparta-Elektra - Škola nogometa Maksimir
0:4
04.11.2017 10:00 Prečko - Sesvetski Kraljevec
1:5
28.10.2017 10:00 Bubamara - Trešnjevka
5:2
04.11.2017 10:00 Trešnjevka - Mladost Buzin
1:4
28.10.2017 15:00 Mladost Buzin - Prečko
8:0
04.11.2017 10:00 Škola nogometa Maksimir - Bubamara
2:2
28.10.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Jarun
8:0
04.11.2017 10:00 Studentski Grad - Šparta-Elektra
3:2
28.10.2017 10:00 Devetka - Ravnice
2:1
04.11.2017 10:00 ZET - Prigorje M
0:6
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.11.2017 11:00 Prigorje M - Prigorje Ž
1:1
18.11.2017 09:00 Prigorje Ž - Jarun
0:1
12.11.2017 12:00 Šparta-Elektra - ZET
10:0
18.11.2017 10:00 Prečko - Ravnice
0:6
11.11.2017 10:15 Bubamara - Studentski Grad
0:7
18.11.2017 10:00 Trešnjevka - Devetka
1:1
11.11.2017 15:00 Mladost Buzin - Škola nogometa Maksimir
0:1
18.11.2017 11:00 Škola nogometa Maksimir - Sesvetski Kraljevec
6:2
11.11.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
0:2
18.11.2017 12:30 Studentski Grad - Mladost Buzin
2:4
11.11.2017 11:00 Devetka - Prečko
3:0
18.11.2017 09:00 ZET - Bubamara
0:17
11.11.2017 09:00 Ravnice - Jarun
4:0
19.11.2017 11:00 Prigorje M - Šparta-Elektra
2:1
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Sati
26.11.2017 13:00 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
0:3
10.03.2018. Prigorje Ž - Prečko
3:0
25.11.2017 10:00 Bubamara - Prigorje M
5:1
  Jarun - Trešnjevka
1:0
25.11.2017 10:00 Mladost Buzin - ZET
11:0
  Tekstilac - ŠN Maksimir
25.11.2017 10:00 Ses. Kraljevec - Studentski Grad
3:2
  Devetka - Studentski Grad
25.11.2017 09:00 Devetka - ŠN Maksimir
3:1
10.03.2018. Sesvetski Kraljevec - ZET
12:0
25.11.2017 10:00 Ravnice - Trešnjevka
5:2
  Mladost Buzin - Prigorje M
23.11.2017 19:00 Jarun - Prečko
3:0
10.03.2018. 10:00 Bubamara - Šparta-Elektra
8:2
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
17.03.2018 09:00 Bubamara - Prigorje Ž
2:3
24.03.2018 09:00 Prigorje Ž - Trešnjevka
1:1
17.03.2018 09:00 Šparta-Elektra - Mladost Buzin
1:2
25.03.2018 12:00 Prečko - Škola nogometa Maksimir
0:4
17.03.2018 09:00 Prigorje M - Sesvetski Kraljevec
1:3
24.03.2018 10:00 Jarun - Studentski Grad
1:1
17.03.2018 09:00 ZET - Devetka
-:-
24.03.2018 10:00 Ravnice - ZET
16:0
17.03.2018 09:00 Studentski Grad - Ravnice
1:4
25.03.2018 13:00 Devetka - Prigorje M
3:2
17.03.2018 09:00 Škola nogometa Maksimir - Jarun
3:0
24.03.2018 10:00 Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
3:2
17.03.2018 09:00 Trešnjevka - Prečko
-:-
25.03.2018 10:00 Mladost Buzin - Bubamara
2:3
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
04.04.2018. Mladost Buzin - Prigorje Ž
3:0
07.04.2018 09:00 Prigorje Ž - Škola nogometa Maksimir
0:7
04.04.2018. Bubamara - Sesvetski Kraljevec
7:0
07.04.2018 10:00 Trešnjevka - Studentski Grad
2:6
04.04.2018. Šparta-Elektra - Devetka
08.04.2018 10:00 Prečko - ZET
-:-
04.04.2018. Prigorje M - Ravnice
0:1
07.04.2018 10:00 Jarun - Prigorje M
0:2
04.04.2018. ZET - Jarun
07.04.2018 10:00 Šparta-Elektra - Ravnice
2:5
04.04.2018. Studentski Grad - Prečko
07.04.2018 12:30 Devetka - Bubamara
1:5
04.04.2018. Škola nogometa Maksimir - Trešnjevka
8:0
07.04.2018 10:00 Sesvetski Kraljevec - Mladost Buzin
0:2
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.04.2018 14:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž
3:2
21.04.2018 11:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
2:2
14.04.2018 10:15 Mladost Buzin - Devetka
4:2
22.04.2018 12:00 Škola nogometa Maksimir - ZET
11:0
14.04.2018 08:30 Bubamara - Ravnice
3:2
21.04.2018 09:30 Trešnjevka - Prigorje M
2:7
14.04.2018 11:00 Šparta-Elektra - Jarun
2.2
17.04.2018 18:00 Šparta-Elektra - Prečko
3:2
15.04.2018 09:00 Prigorje M - Prečko
5:0
21.04.2018 10:00 Jarun - Bubamara
14.04.2018 11:00 ZET - Trešnjevka
1:6
21.04.2018 12:00 Ravnice - Mladost Buzin
1:3
14.04.2018 10:00 Studentski Grad - Škola nogometa Maksimir
1:0
21.04.2018 10:00 Devetka - Sesvetski Kraljevec
3:4
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Devetka - Prigorje Ž
05.05.2018 10:00 Prigorje Ž - ZET
13:0
  Sesvetski Kraljevec - Ravnice
2:2
05.05.2018 11:00 Studentski Grad - Prigorje M
1:1
  Mladost Buzin - Jarun
5:1
05.05.2018 10:00 Škola nogometa Maksimir - Šparta-Elektra
3:0
  Bubamara - Prečko
5:1
05.05.2018 10:00 Trešnjevka - Bubamara
0:7
16.05.2018. 19:30 Šparta-Elektra - Trešnjevka
1:3
06.05.2018 10:00 Prečko - Mladost Buzin
0:3
  Prigorje M - Škola nogometa Maksimir
05.05.2018 10:00 Jarun - Sesvetski Kraljevec
0:7
  ZET - Studentski Grad
05.05.2018 10:00 Ravnice - Devetka
6:1
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
10.05.2018 19:15 Ravnice - Prigorje Ž
3:2
19.05.2018 09:00 Prigorje Ž - Prigorje M
2:2
12.05.2018 10:00 Devetka - Jarun
-:-
19.05.2018 10:00 ZET - Šparta-Elektra
1:8
12.05.2018 10:00 Sesvetski Kraljevec - Prečko
-:-
19.05.2018 10:00 Studentski Grad - Bubamara
3:4
12.05.2018 11:00 Mladost Buzin - Trešnjevka
4:1
15.05.2018 20:00 Škola nogometa Maksimir - Mladost Buzin
0:1
08.05.2018 18:00 Bubamara - Škola nogometa Maksimir
1:4
20.05.2018 10:00 Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec
0:2
12.05.2018 09:00 Šparta-Elektra - Studentski Grad
3:5
16.05.2018 19:15 Prečko - Devetka
0:1
13.05.2018 11:00 Prigorje M - ZET
6:0
20.05.2018 10:00 Jarun - Ravnice
2:5
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Jarun - Prigorje Ž     Prigorje Ž - Šparta-Elektra  
  Ravnice - Prečko     Prigorje M - Bubamara  
  Devetka - Trešnjevka     ZET - Mladost Buzin  
  Sesvetski Kraljevec - Škola nogometa Maksimir     Studentski Grad - Sesvetski Kraljevec  
  Mladost Buzin - Studentski Grad     Škola nogometa Maksimir - Devetka  
  Bubamara - ZET     Trešnjevka - Ravnice  
  Šparta-Elektra - Prigorje M     Prečko - Jarun