Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI STARIJI ( 07' )
Rang natjecanja: 2.ZNL B1
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Ivan Bokulić

Popis igrača:

Bogdan Domagoj, Eterović Emil, Fell Dominik, Filipčić Marko, Gašparović Marko, Mikulić Antonio, Palavra Luka, Sviben Neva, Šantek Liam, Škripek Martin, Zulfić Karlo, Frida Ćuže


Tablica
LIMAČI STARIJI (2007. )
Sezona 2017/2018

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Mladost Buzin
19
14
3
2
66
19
45
2 Škola nogometa Maksimir
19
14
1
4
84
13
43
3 Ravnice
19
14
1
4
79
31
43
4 Bubamara
19
11
3
5
84
47
36
5 Sesvetski Kraljevec
19
10
2
7
66
42
32
6 Devetka
17
10
2
5
44
26
32
7 Studentski Grad
18
9
2
7
40
38
29
8 Prigorje Ž
20
8
4
8
37
37
28
9 Prigorje M
17
5
5
7
30
31
20
10 Šparta-Elektra
20
6
2
12
46
55
20
11 Jarun
17
4
3
10
20
53
15
12 Prečko
19
4
1
14
19
59
13
13 Trešnjevka
17
3
3
11
36
61
12
14 ZET
16
0
0
16
5
144
0

Foto galerija

Limači-2005. godište na turniru u Barceloni

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2017/2018.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.09.2017 10:00 Prečko - Prigorje Ž
0:1
09.09.2017 09:00 Prigorje Ž - Bubamara
7:0
02.09.2017 10:00 Trešnjevka - Jarun
2:4
09.09.2017 09:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
3:1
02.09.2017 13:00 ŠN Maksimir - Tekstilac-Ravnice
0:2
09.09.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje M
4:0
02.09.2017 10:00 Studentski Grad - Devetka
09.09.2017 12:00 Devetka - ZET
02.09.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
09.09.2017 11:00 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
3:0
02.09.2017 10:00 Prigorje M - Mladost Buzin
2:2
09.09.2017 11:00 Jarun - ŠN Maksimir
1:5
01.10.2017 17:00 Bubamara - Šparta-Elektra
2:3
10.09.2017 10:00 Prečko - Trešnjevka
3:1
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.09.2017 09:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
2:3
24.09.2017 09:00 Prigorje Ž - Mladost Buzin
1:1
16.09.2017 09:00 ŠN Maksimir - Prečko
1:2
23.09.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Bubamara
12:0
16.09.2017 10:00 Studentski Grad - Jarun
2:1
23.09.2017 10:00 Devetka - Šparta-Elektra
3:0
16.09.2017 10:00 ZET - Ravnice
1:7
23.09.2017 10:00 Ravnice - Prigorje M
4:2
17.09.2017 11:00 Prigorje M - Devetka
0:0
23.09.2017 10:00 Jarun - ZET
4:1
16.09.2017 11:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
2:2
23.09.2017 10:00 Prečko - Studentski Grad
2:3
16.09.2017 09:00 Bubamara - Mladost Buzin
1:1
24.09.2017 10:00 Trešnjevka - ŠN Maksimir
0:5
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum
Klubovi
Rezultat
30.09.2017. 09:00 ŠN Maksimir - Prigorje Ž
7:0
07.10.2017 09:00 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
2:0
30.09.2017. 10:00 Studentski Grad - Trešnjevka
-:-
07.10.2017 11:00 Devetka - Mladost Buzin
0:0
30.09.2017. 13:00 ZET - Prečko
1:6
07.10.2017 10:00 Ravnice - Bubamara
3:3
01.10.2017. 11:00 Prigorje M - Jarun
0:0
07.10.2017 10:00 Jarun - Šparta-Elektra
1:5
30.09.2017. 13:00 Ravnice - Šparta-Elektra
5:1
08.10.2017 09:00 Prečko - Prigorje M
0:0
30.09.2017. 10:00 Bubamara - Devetka
0:6
07.10.2017 10:00 Trešnjevka - ZET
7:0
30.09.2017. 09:00 Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec
3:0
07.10.2017 09:00 ŠN Maksimir - Studentski Grad
2:0
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.10.2017 14:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
0:2
21.10.2017 Prigorje Ž - Devetka
1:2
15.10.2017 10:00 ZET - Škola nogometa Maksimir
0:15
22.10.2017 Ravnice - Sesvetski Kraljevec
0:0
15.10.2017 11:00 Prigorje M - Trešnjevka
2:2
21.10.2017 Jarun - Mladost Buzin
0:5
15.10.2017 10:00 Prečko - Šparta-Elektra
1:3
21.10.2017 Prečko - Bubamara
0:5
14.10.2017 10:00 Bubamara - Jarun
9:0
21.10.2017 Trešnjevka - Šparta-Elektra
3:6
14.10.2017 09:00 Mladost Buzin - Ravnice
6:2
21.10.2017 Škola nogometa Maksimir - Prigorje M
2:0
14.10.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Devetka
1:1
21.10.2017 Studentski Grad - ZET
8:0
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rez.
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
28.10.2017 10:00 ZET - Prigorje Ž
1:6
04.11.2017 09:00 Prigorje Ž - Ravnice
1:2
28.10.2017 10:00 Prigorje M - Studentski Grad
3:1
04.11.2017 10:00 Jarun - Devetka
2:4
28.10.2017 10:00 Šparta-Elektra - Škola nogometa Maksimir
0:4
04.11.2017 10:00 Prečko - Sesvetski Kraljevec
1:5
28.10.2017 10:00 Bubamara - Trešnjevka
5:2
04.11.2017 10:00 Trešnjevka - Mladost Buzin
1:4
28.10.2017 15:00 Mladost Buzin - Prečko
8:0
04.11.2017 10:00 Škola nogometa Maksimir - Bubamara
2:2
28.10.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Jarun
8:0
04.11.2017 10:00 Studentski Grad - Šparta-Elektra
3:2
28.10.2017 10:00 Devetka - Ravnice
2:1
04.11.2017 10:00 ZET - Prigorje M
-:-
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.11.2017 11:00 Prigorje M - Prigorje Ž
1:1
18.11.2017 09:00 Prigorje Ž - Jarun
0:1
12.11.2017 12:00 Šparta-Elektra - ZET
10:0
18.11.2017 10:00 Prečko - Ravnice
0:6
11.11.2017 10:15 Bubamara - Studentski Grad
0:7
18.11.2017 10:00 Trešnjevka - Devetka
1:1
11.11.2017 15:00 Mladost Buzin - Škola nogometa Maksimir
0:1
18.11.2017 11:00 Škola nogometa Maksimir - Sesvetski Kraljevec
6:2
11.11.2017 10:00 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
0:2
18.11.2017 12:30 Studentski Grad - Mladost Buzin
2:4
11.11.2017 11:00 Devetka - Prečko
3:0
18.11.2017 09:00 ZET - Bubamara
0:17
11.11.2017 09:00 Ravnice - Jarun
4:0
19.11.2017 11:00 Prigorje M - Šparta-Elektra
2:1
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Sati
26.11.2017 13:00 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
0:3
10.03.2018. Prigorje Ž - Prečko
3:0
25.11.2017 10:00 Bubamara - Prigorje M
5:1
  Jarun - Trešnjevka
25.11.2017 10:00 Mladost Buzin - ZET
11:0
  Tekstilac - ŠN Maksimir
25.11.2017 10:00 Ses. Kraljevec - Studentski Grad
3:2
  Devetka - Studentski Grad
25.11.2017 09:00 Devetka - ŠN Maksimir
3:1
10.03.2018. Sesvetski Kraljevec - ZET
12:0
25.11.2017 10:00 Ravnice - Trešnjevka
5:2
  Mladost Buzin - Prigorje M
23.11.2017 19:00 Jarun - Prečko
3:0
10.03.2018. 10:00 Bubamara - Šparta-Elektra
8:2
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
17.03.2018 09:00 Bubamara - Prigorje Ž
2:3
24.03.2018 09:00 Prigorje Ž - Trešnjevka
1:1
17.03.2018 09:00 Šparta-Elektra - Mladost Buzin
1:2
25.03.2018 12:00 Prečko - Škola nogometa Maksimir
0:4
17.03.2018 09:00 Prigorje M - Sesvetski Kraljevec
1:3
24.03.2018 10:00 Jarun - Studentski Grad
1:1
17.03.2018 09:00 ZET - Devetka
-:-
24.03.2018 10:00 Ravnice - ZET
16:0
17.03.2018 09:00 Studentski Grad - Ravnice
1:4
25.03.2018 13:00 Devetka - Prigorje M
3:2
17.03.2018 09:00 Škola nogometa Maksimir - Jarun
3:0
24.03.2018 10:00 Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
3:2
17.03.2018 09:00 Trešnjevka - Prečko
-:-
25.03.2018 10:00 Mladost Buzin - Bubamara
2:3
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
04.04.2018. Mladost Buzin - Prigorje Ž
3:0
07.04.2018 09:00 Prigorje Ž - Škola nogometa Maksimir
0:7
04.04.2018. Bubamara - Sesvetski Kraljevec
7:0
07.04.2018 10:00 Trešnjevka - Studentski Grad
2:6
04.04.2018. Šparta-Elektra - Devetka
08.04.2018 10:00 Prečko - ZET
-:-
04.04.2018. Prigorje M - Ravnice
0:1
07.04.2018 10:00 Jarun - Prigorje M
0:2
04.04.2018. ZET - Jarun
07.04.2018 10:00 Šparta-Elektra - Ravnice
2:5
04.04.2018. Studentski Grad - Prečko
07.04.2018 12:30 Devetka - Bubamara
1:5
04.04.2018. Škola nogometa Maksimir - Trešnjevka
8:0
07.04.2018 10:00 Sesvetski Kraljevec - Mladost Buzin
0:2
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.04.2018 14:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž
3:2
21.04.2018 11:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
2:2
14.04.2018 10:15 Mladost Buzin - Devetka
4:2
22.04.2018 12:00 Škola nogometa Maksimir - ZET
11:0
14.04.2018 08:30 Bubamara - Ravnice
3:2
21.04.2018 09:30 Trešnjevka - Prigorje M
2:7
14.04.2018 11:00 Šparta-Elektra - Jarun
2.2
17.04.2018 18:00 Šparta-Elektra - Prečko
3:2
15.04.2018 09:00 Prigorje M - Prečko
5:0
21.04.2018 10:00 Jarun - Bubamara
14.04.2018 11:00 ZET - Trešnjevka
1:6
21.04.2018 12:00 Ravnice - Mladost Buzin
1:3
14.04.2018 10:00 Studentski Grad - Škola nogometa Maksimir
1:0
21.04.2018 10:00 Devetka - Sesvetski Kraljevec
3:4
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Devetka - Prigorje Ž        
  Sesvetski Kraljevec - Ravnice        
  Mladost Buzin - Jarun        
  Bubamara - Prečko        
  Šparta-Elektra - Trešnjevka        
  Prigorje M - Škola nogometa Maksimir        
  ZET - Studentski Grad        
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat