Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI STARIJI ( 05' )
Rang natjecanja: ZNL "A"- CENTAR
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Dino Bartoluci

Popis igrača:

Adam Trnjar, Rocco Strunje, Dominik Naumovski, Petar Razum, Damjan Pinjuh, Jakov Jelačić, Leonard Brgić, Ivan Antun Mašić, David Pekeč, Lovro Sepčić, Roko Režić, Dominik Obuljen, David Nikšić, Vito Alpeza, Kristijan Galic, Mislav Flanjak, Jakov Vidović, Vid Kolundžić, Antonio Morduš, Domeniko Lenko Karabatić, Tin Tudjek, Ante Tuzlak



Tablica
LIMAČI STARIJI (2005. )
Sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Dinamo
10
10
0
0
97
6
30
2 HAŠK
10
6
1
3
23
22
19
3 Kustošija
10
6
0
4
39
19
18
4 Zagreb
10
5
1
4
27
20
16
5 Šparta Elektra
10
2
0
8
2
56
6
6 Trešnjevka
10
0
0
10
3
68
0

Tablica
LIMAČI STARIJI (2005. )
Sezona 2015/2016 - PLAY OUT.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Zagreb 11 11 0 0 81 5 33
2 Lučko 11 10 0 1 42 8 30
3 Vrapče 11 8 0 3 21 15 24
4 Prečko 11 7 2 2 43 12 23
5 Šparta Elektra 11 4 2 5 12 21 14
6 Jarun 11 4 2 5 24 36 14
7 Ses.Kraljevec 11 3 4 4 18 28 13
8 Utrina 11 4 1 6 21 32 13
9 Tekstilac 11 2 2 7 8 30 8
10 ZET 11 2 1 8 15 39 7
11 Trešnjevka 11 2 1 8 18 55 7
12 Mladost/B 11 1 1 9 7 29 4

Foto galerija

Limači-2005. godište na turniru u Barceloni

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
05.09.2015 TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 1
12.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA - KUSTOŠIJA
0 : 4
  DINAMO - HAŠK
11 : 0
13.09.2015 HAŠK - ZAGREB
1 : 0
  ZAGREB - KUSTOŠIJA
3 : 1
09.09.2015 TREŠNJEVKA - DINAMO
0 : 22
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
19.09.2015 DINAMO - ŠPARTA ELEKTRA
14 : 0
26.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA- HAŠK
0 : 5
19.09.2015 ZAGREB - TREŠNJEVKA
7 : 0
26.09.2015 TREŠNJEVKA - KUSTOŠIJA
1 : 5.
19.09.2015 KUSTOŠIJA - HAŠK
4 : 2
26.09.2015 DINAMO - ZAGREB
7 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
03.10.2015 ZAGREB - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
21.10. 2015. ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA
1 : 0.
03.10.2015 KUSTOŠIJA - DINAMO
2 : 5
10.10.2015 HAŠK - DINAMO
1 : 4
03.10.2015 HAŠK - TREŠNJEVKA
5 : 0
10.10.2015 .KUSTOŠIJA - ZAGREB
3 : 0
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
17.10.2015 KUSTOŠIJA - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 0
24.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA- DINAMO
0 : 16
17.10.2015 ZAGREB - HAŠK
1 : 1
24.10.2015 TREŠNJEVKA - ZAGREB
2 : 8
17.10.2015 DINAMO - TREŠNJEVKA
8 : 0.
24.10.2015 HAŠK - KUSTOŠIJA
3 : 2
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
08.11.2015 HAŠK - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
14.11.2015 ŠPARTA ELEKTRA- ZAGREB
0 : 4
11.11.2015 KUSTOŠIJA - TREŠNJEVKA
9 : 0
  DINAMO - KUSTOŠIJA
5 : 2
07.11.2015 ZAGREB - DINAMO
1 : 5
  TREŠNJEVKA - HAŠK
0 : 2

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016. - PLAY OUT

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
12.03.2016 LUČKO - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 1
19.03.2016 ŠPARTA ELEKTRA- UTRINA
2:1
12.03.2016 PREČKO - TREŠNJEVKA
10 : 0
19.03.2016 ZET - VRAPČE
1:3
12.03.2016 TEKSTILAC - MLADOST/B
1 : 1
19.03.2016 JARUN - ZAGREB
1:11
12.03.2016 SESV. KRALJEVEC- JARUN
1 : 1
19.03.2016 MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC
2:1
12.03.2016 ZAGREB - ZET
8 : 0
19.03.2016 TREŠNJEVKA - TEKSTILAC
0:1
13.03.2016 VRAPČE - UTRINA
-
19.03.2016 LUČKO - PREČKO
1:0
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
02.04.2016 PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA
0:0   
09.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA - ZET
3 : 0
02.04.2016 TEKSTILAC - LUČKO
0:2   
09.04.2016 JARUN - UTRINA
4 : 2
02.04.2016 SESV.KRALJEVEC- TREŠNJEVKA
3:2   
09.04.2016 MLADOST/B - VRAPČE
0 : 2
02.04.2016 ZAGREB - MLADOST/B
3:0   
09.04.2016 TREŠNJEVKA - ZAGREB
0 : 11
02.04.2016 VRAPČE - JARUN
2:0   
09.04.2016 LUČKO - SESV.KRALJEVEC
8 : 1
02.04.2016 UTRINA - ZET
6:3    
09.04.2016 PREČKO - TEKSTILAC
6 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
16.04.2016 TEKSTILAC  - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 1
23.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA- JARUN
0:3
16.04.2016 SESV.KRALJEVEC- PREČKO        
1 : 1
23.04.2016 MLADOST/B - ZET
1:2
16.04.2016 ZAGREB  - LUČKO         
3 : 0
23.04.2016 TREŠNJEVKA - UTRINA
16.04.2016 VRAPČE  - TREŠNJEVKA    
4 : 0
23.04.2016 LUČKO - VRAPČE
3:0
16.04.2016 UTRINA  - MLADOST/B     
3 : 0
23.04.2016 PREČKO - ZAGREB
0 :7
16.04.2016 ZET  - JARUN         
3 : 2
23.04.2016 TEKSTILAC - SESV.KRALJEVEC
2:4
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
26.05.2016 SESV.KRALJEVEC- ŠPARTA ELEKTRA
2 : 1
14.05.2016 ŠPARTA ELEKTRA- MLADOST/B
2 : 1
07.05.2016 ZAGREB - TEKSTILAC
14.05.2016 TREŠNJEVKA - JARUN
5 : 6
08.05.2016 VRAPČE - PREČKO
0 : 1
14.05.2016 LUČKO - ZET
3 : 0
07.05.2016 UTRINA - LUČKO
0 : 2
14.05.2016 PREČKO - UTRINA
9 : 0
07.05.2016 ZET - TREŠNJEVKA
2 : 1
14.05.2016 TEKSTILAC - VRAPČE
0 : 1
07.05.2016 JARUN - MLADOST/B
3 : 2
14.05.2016 SESV.KRALJEVEC- ZAGREB
1 : 4
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
21.05.2016 ZAGREB - ŠPARTA ELEKTRA
8 : 0
08.06.2016 ŠPARTA ELEKTRA- TREŠNJEVKA
2 : 2
22.05.2016 VRAPČE - SESV.KRALJEVEC
4 : 1
31.05.2016 LUČKO - MLADOST/B
4 : 0
21.05.2016 UTRINA - TEKSTILAC
28.05.2016 PREČKO - JARUN
5 : 2
21.05.2016 ZET - PREČKO
1 : 6
01.06.2016 TEKSTILAC - ZET
2 : 1
21.05.2016 JARUN - LUČKO
28.05.2016 SESV.KRALJEVEC- UTRINA
0 : 0
21.05.2016 MLADOST/B - TREŠNJEVKA
0 : 3
31.05.2016 ZAGREB - VRAPČE
8 : 1
Datum
11. kolo
Rez.
     
05.06.2016 VRAPČE - ŠPARTA ELEKTRA
1:0
     
04.06.2016 UTRINA - ZAGREB
1:7
     
04.06.2016 ZET - SESV.KRALJEVEC
3:3
     
04.06.2016 JARUN - TEKSTILAC
1:1
     
05.06.2016 MLADOST/B - PREČKO
0 : 5
     
04.06.2016 TREŠNJEVKA - LUČKO
2:12