Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI STARIJI ( 04' )
Rang natjecanja: ZNL B-1
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Dino Bartoluci

Popis igrača:

Ivano Rigljan, Bartol Vajdić, Borna Pišćak, Denis Velčić, Viktor Furlan, Stipan Šunić, Mario Mlinar, Viktor Štelma, Jakov Babić, Ivan Bucić, Lukas Čehajić Čačić, Ivan Radišić, Petar Radišić, Karlo Kuduzović, Katarina Grgurić, Dominik Čućek, Josip Jurač, Nikola Bošnjak, Luka Knežević, Sven Crnobrnja, Janko Bušelić, Stjepan Dumić


Tablica
LIMAČI STARIJI (2004. )
Sezona 2014/2015.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Rudeš
22
21
0
1
106
20
63
2 Ses.Kraljevec
22
18
0
4
80
24
54
3 HAŠK
22
16
2
4
94
35
50
4 Lučko
22
14
2
6
68
34
44
5 Mladost/B
22
11
1
10
64
62
34
6 Utrina
22
10
2
10
53
54
32
7 Šparta Elektra
22
8
5
9
37
42
29
8 Tekstilac
22
7
2
13
45
71
23
9 Trešnjevka
22
6
1
15
42
79
19
10 Stud. grad
22
5
3
14
34
76
18
11 ZET
22
4
1
17
48
89
13
12 Jarun
22
2
1
19
15
100
7

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2014/2015.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
08.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- UTRINA
1 : 1
66.09.2014 UTRINA - LUČKO
2 : 1
08.10.2014 TEKSTILAC - JARUN
2 : 1
06.09.2014 HAŠK - SESV.KRALJEVEC
2 : 0
08.10.2014 MLADOST/B - STUD. GRAD
4 : 2
06.09.2014 TREŠNJEVKA - RUDEŠ
0 : 9
08.10.2014 ZET - TREŠNJEVKA
2 : 3
07.09.2014 STUD. GRAD - ZET
4 : 3
08.10.2014 RUDEŠ - HAŠK
1 : 0
06.09.2014 JARUN - MLADOST/B
2 : 5
08.10.2014 SESV.KRALJEVEC- LUČKO
4 : 2
06.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA- TEKSTILAC
1 : 2
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
13.09.2014. TEKSTILAC - UTRINA
6 : 1
20.09.2014 UTRINA - HAŠK
1 : 4
13.09.2014. MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 1
20.09.2014 TREŠNJEVKA - LUČKO
0 : 5
  ZET - JARUN
0 : 1
21.09.2014 STUD. GRAD - SESV.KRALJEVEC
0 : 4
14.09.2014. RUDEŠ - STUD. GRAD
5 : 0
20.09.2014 JARUN - RUDEŠ
0 : 5
13.09.2014. SESV.KRALJEVEC- TREŠNJEVKA
6 : 0
20.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA- ZET
3 : 1
13.09.2014. LUČKO - HAŠK
2 : 2
20.09.2014 TEKSTILAC - MLADOST/B
2 : 4
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
27.09.2014 MLADOST/B - UTRINA
6 : 1
04.10.2014 UTRINA - TREŠNJEVKA
3 : 1
27.09.2014 ZET - TEKSTILAC
2 : 4
05.10.2014 STUD. GRAD - HAŠK
0 : 2
27.09.2014 RUDEŠ - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 1
04.10.2014 JARUN - LUČKO
2 : 3
27.09.2014 SESV.KRALJEVEC- JARUN
9 : 0
04.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- SESV.KRALJEVEC
1 : 2
27.09.2014 LUČKO - STUD. GRAD
4 : 0
04.10.2014 TEKSTILAC - RUDEŠ
2 : 3
28.09.2014 HAŠK - TREŠNJEVKA
8 : 0
04.10.2014 MLADOST/B - ZET
6 : 3
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
11.10.2014 ZET - UTRINA
6 : 3
19.10.2014 UTRINA - STUD. GRAD
1 : 2
11.10.2014 RUDEŠ - MLADOST/B
4 : 1
18.10.2014 JARUN - TREŠNJEVKA
2 : 4
11.10.2014 SESV.KRALJEVEC- TEKSTILAC
2 : 0
18.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- HAŠK
3 : 3
11.10.2014 LUČKO - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 3
18.10.2014 TEKSTILAC - LUČKO
1 : 2
11.10.2014 HAŠK - JARUN
3 : 0
18.10.2014 MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC
2 : 4
11.10.2014 TREŠNJEVKA - STUD. GRAD
6 : 3
18.10.2014 ZET - RUDEŠ
0 : 6
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
25.10.2014 RUDEŠ - UTRINA
3 : 1
08.11.2014 UTRINA - JARUN
3 : 0
25.10.2014 SESV.KRALJEVEC- ZET
4 : 1
08.11.2014 ŠPARTA ELEKTRA- STUD. GRAD
1 : 2
19.10.2014 LUČKO - MLADOST/B
2 : 1
08.11.2014 TEKSTILAC - TREŠNJEVKA
3 : 3
25.10.2014 HAŠK - TEKSTILAC
5 : 3
08.11.2014 MLADOST/B - HAŠK
2 : 3
25.10.2014 TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 2.
09.11.2014 ZET - LUČKO
2 : 3
26.10.2014 STUD. GRAD - JARUN
0 : 0
08.11.2014 RUDEŠ - SES.KRALJEVEC
4 : 1
Datum
11. kolo
Rez.
Datum
12. kolo
Rez.
15.11.2014 SESV.KRALJEVEC- UTRINA
5 : 0
21.03.2015. UTRINA - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 2
15.11.2014 LUČKO - RUDEŠ
1 : 2
22.03.2015 JARUN - TEKSTILAC
1 : 3
15.11.2014 HAŠK - ZET
9 : 1
22.03.2015 STUD. GRAD - MLADOST/B
1 : 2
15.11.2014 TREŠNJEVKA - MLADOST/B
5 : 0
21.03.2015 TREŠNJEVKA - ZET
4 : 1
16.11.2014 STUD. GRAD - TEKSTILAC
3 : 5
21.03.2015 HAŠK - RUDEŠ
3 : 4
15.11.2014 JARUN - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 3
21.03.2015 LUČKO - SESV.KRALJEVEC
4 : 0
Datum
13. kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
28.03.2015. LUČKO - UTRINA
3 : 0
11.04.2015. UTRINA - TEKSTILAC
4 : 1
28.03.2015 SESV.KRALJEVEC- HAŠK
2 : 3
11.04.2015 ŠPARTA ELEKTRA - MLADOST/B
0 : 0
08.04.2015 RUDEŠ - TREŠNJEVKA
4 : 2
11.04.2015 JARUN - ZET
0 : 6
28.03.2015 ZET - STUD. GRAD
1 : 4
12.04.2015 STUD. GRAD - RUDEŠ
1 : 6
28.03.2015 MLADOST/B - JARUN
6 : 1
11.04.2015 TREŠNJEVKA - SESV.KRALJEVEC
0 : 1
12.04.2015 TEKSTILAC - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 3
11.04.2015 HAŠK - LUČKO
2 : 1
Datum
15. kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
19.04.2015. HAŠK - UTRINA
0 : 3
25.04.2015. UTRINA - MLADOST/B
5 : 1
18.04.2015. LUČKO - TREŠNJEVKA
6 : 3
25.04.2015. TEKSTILAC - ZET
1 : 2
22.04.2015. SESV.KRALJEVEC - STUD. GRAD
6 : 1
25.04.2015 ŠPARTA ELEKTRA- RUDEŠ
0 : 3
18.04.2015. RUDEŠ - JARUN
9 : 0
25.04.2015. JARUN - SESV.KRALJEVEC
0 : 3
18.04.2015. ZET - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 0
26.04.2015 STUD. GRAD - LUČKO
4 : 8
18.04.2015. MLADOST/B - TEKSTILAC
8 : 2
25.04.2015. TREŠNJEVKA - HAŠK
0 : 7
Datum
17. kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
02.05.2015. TREŠNJEVKA - UTRINA
1  : 3
09.05.2015. UTRINA - ZET
  HAŠK - STUD. GRAD
8 : 1
09.05.2015. MLADOST/B - RUDEŠ
1  : 5
  LUČKO - JARUN
9 : 0
09.05.2015. TEKSTILAC - SESV.KRALJEVEC
0  : 6
  SESV.KRALJEVEC - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 0
09.05.2015. ŠPARTA ELEKTRA- LUČKO
0  : 3
  RUDEŠ - TEKSTILAC
4 : 0
09.05.2015. JARUN - HAŠK
1  : 5
  ZET - MLADOST/B
3  : 5
10.05.2015. STUD. GRAD - TREŠNJEVKA
1 : 0
Datum
19. kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
17.05.2015. STUD. GRAD - UTRINA
.23.05.2015. UTRINA - RUDEŠ
1 : 4
16.05.2015. TREŠNJEVKA - JARUN
3 : 1
  ZET - SESV.KRALJEVEC
2 : 5
16.05.2015. HAŠK - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 3
  MLADOST/B - LUČKO
19:30
13.05.2015. LUČKO - TEKSTILAC
4 : 1
  TEKSTILAC - HAŠK
09:00
16.05.2015. SESV.KRALJEVEC- MLADOST/B
4 : 1
  ŠPARTA ELEKTRA- TREŠNJEVKA
4 : 1
16.05.2015. RUDEŠ - ZET
10 : 0
  JARUN - STUD. GRAD
2 : 1
Datum
21. kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
30.05.2015 JARUN - UTRINA
2 : 3
06.06.2015. UTRINA - SESV.KRALJEVEC
0 : 2
31.05.2015 STUD. GRAD - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 1
  RUDEŠ - LUČKO
30.05.2015 TREŠNJEVKA - TEKSTILAC
2 : 4
  ZET - HAŠK
4 : 7
30.05.2015 HAŠK - MLADOST/B
8 : 2
  MLADOST/B - TREŠNJEVKA
4 : 3
30.05.2015 LUČKO - ZET
2 : 2
  TEKSTILAC - STUD. GRAD
2 : 2
30.05.2015 SESV.KRALJEVEC- RUDEŠ
5 : 1
  ŠPARTA ELEKTRA- JARUN
4 : 0


U lige limača A, i C, te lige zagića A1 i A2 plasirat će se klub koji ima najviše bodova u zbroju momčadi koje se natječu u ligama limača B1 i B3. Ako je zbroj bodova jednak plasman će ostvariti klub čiji su limači B3 bolje plasirani. Klub koji se plasira u najkvalitetnije lige limača i zagića mora imati u natjecanju sve četiri momčadi.