Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI STARIJI ( 02' )
Rang natjecanja: ZNL B-1
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Darko Vučić

Popis igrača:

 


Tablica - sezona 2013/2014

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Ses.Kraljevec
22
19
0
3
78
17
57
2. Špansko
22
17
2
3
81
17
53
3. Rudeš
22
17
0
5
79
22
51
4. Jarun
22
16
0
6
88
27
48
5. ZET
22
16
0
6
51
26
48
6. Lučko
22
13
0
9
63
37
39
7. Stud. grad
22
8
2
12
46
53
26
8. Tekstilac
22
6
3
13
30
55
21
9. Mladost/B
22
5
3
14
31
66
18
10. HAŠK
22
3
3
16
16
66
12
11. Concordia
22
3
3
16
22
94
12
12. Šparta Elektra
22
1
0
21
16
121
3

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2013/2014.

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
08.10.2013. TEKSTILAC - JARUN
2 : 3
07.09.2013. Jarun - Sesvetski Kraljevec
0 : 1
08.10.2013. ŠPARTA ELEKTRA - ŠPANSKO
0 : 15
07.09.2013. Lučko - Concordia
4 : 3
08.10.2013. STUD. GRAD - ZET
2 : 3
07.09.2013. Mladost Buzin - HAŠK
2 : 2
08.10.2013. RUDEŠ - MLADOST/B
6 : 0
07.09.2013. ZET - Rudeš
0 : 1
15.10.2013. HAŠK - LUČKO
0 : 3
07.09.2013. Špansko - Studentski grad
7 : 0
08.10.2013. CONCORDIA - SESV.KRALJEVEC
0 : 3
07.09.2013. Tekstilac - Šparta Elektra
8 : 0
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
14.09.2013. ŠPARTA ELEKTRA - JARUN
0 : 6
21.09.2013. JARUN - LUČKO
2 : 1
15.09.2013. STUD. GRAD - TEKSTILAC
5 : 0
21.09.2013. MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC
1 : 4
14.09.2013. RUDEŠ - ŠPANSKO
1 : 6
21.09.2013. ZET - CONCORDIA
6 : 1
14.09.2013. HAŠK - ZET
0 : 2
21.09.2013. ŠPANSKO - HAŠK
4 : 0
14.09.2013. CONCORDIA - MLADOST/B
1 : 2
21.09.2013. TEKSTILAC - RUDEŠ
0 : 7
14.09.2013. SESV.KRALJEVEC - LUČKO
2 : 0
21.09.2013. ŠPARTA ELEKTRA - STUD. GRAD
0 : 11
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
29.09.2013 STUD. GRAD - JARUN
1 : 2
05.10.2013 JARUN - MLADOST/B
3 : 1
28.09.2013 RUDEŠ - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 0
05.10.2013 ZET - LUČKO
3 : 2
28.09.2013 HAŠK - TEKSTILAC
0 : 2
05.10.2013 ŠPANSKO - SESV.KRALJEVEC
2 : 1
28.09.2013 CONCORDIA - ŠPANSKO
1 : 1
05.10.2013 TEKSTILAC - CONCORDIA
0 : 0
28.09.2013 SESV.KRALJEVEC- ZET
2 : 0
05.10.2013 ŠPARTA ELEKTRA- HAŠK
1 : 5
28.09.2013 LUČKO - MLADOST/B
2 : 1
06.10.2013 STUD. GRAD - RUDEŠ
odg.
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
12.10.2013 RUDEŠ - JARUN
0 : 6
19.10.2013. JARUN - ZET
2 : 3
13.10.2013 HAŠK - STUD. GRAD
1 : 2
19.10.2013. ŠPANSKO - MLADOST/B
5 : 0
12.10.2013 CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 2
19.10.2013. TEKSTILAC - LUČKO
2 : 3
12.10.2013 SESV.KRALJEVEC- TEKSTILAC
3 : 2
19.10.2013. ŠP. ELEKTRA- SESV.KRALJEVEC
0 : 9
12.10.2013 LUČKO - ŠPANSKO
0 : 3
20.10.2013. STUD. GRAD - CONCORDIA
1 : 4
12.10.2013 MLADOST/B - ZET
2 : 4
19.10.2013. RUDEŠ - HAŠK
4 : 0
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
27.10.2013. HAŠK - JARUN         
2 : 1
02.11.2013. JARUN - ŠPANSKO       
6 : 1
26.10.2013. CONCORDIA - RUDEŠ         
0 : 8
06.11.2013. TEKSTILAC - ZET           
0 : 1
26.10.2013. SESV.KRALJEVEC- STUD. GRAD    
3 : 1
02.11.2013. ŠPARTA ELEK.- MLADOST/B     
0 : 3
26.10.2013. LUČKO - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 2
03.11.2013. STUD. GRAD  - LUČKO         
0 : 9
26.10.2013. MLADOST/B  - TEKSTILAC     
1 : 2
06.11.2013. RUDEŠ - SESV.KRALJEVEC
1 : 2
26.10.2013. ZET - ŠPANSKO       
1 : 0
03.11.2013. HAŠK - CONCORDIA     
2 : 0
Datum
11. kolo
Sati
Datum
12. kolo
Sati
09.10.2013. CONCORDIA - JARUN
1 : 9
22.03.2014. JARUN - TEKSTILAC
6 : 0
09.10.2013. SESV.KRALJEVEC- HAŠK
7 : 0
22.03.2014. ŠPANSKO - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 0
10.10.2013. LUČKO - RUDEŠ
0 : 5
22.03.2014. ZET - STUD. GRAD
3 : 0
09.10.2013. MLADOST/B - STUD. GRAD
2 : 2
22.03.2014. MLADOST/B - RUDEŠ
2 : 6
09.10.2013. ZET - ŠPARTA ELEKTRA
6 : 1
22.03.2014. LUČKO - HAŠK
7 : 2
10.10.2013. ŠPANSKO - TEKSTILAC
4 : 2
22.03.2014. SESV.KRALJEVEC - CONCORDIA
8 : 0
Datum
13. kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
29.03.2014. SESV.KRALJEVEC- JARUN
1 : 2
06.04.2014. JARUN - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 2
29.03.2014. CONCORDIA - LUČKO
0 : 5
05.04.2014 TEKSTILAC - STUD. GRAD
1 : 1
29.03.2014. HAŠK - MLADOST/B
0 : 0
05.04.2014 ŠPANSKO - RUDEŠ
1 : 0
29.03.2014. RUDEŠ - ZET
1 : 0
05.04.2014 ZET - HAŠK
2 : 0
30.03.2014. STUD. GRAD - ŠPANSKO
0 : 4
05.04.2014 MLADOST/B - CONCORDIA
2 : 1
29.03.2014. ŠPARTA ELEKTRA- TEKSTILAC
1 : 2
06.04.2014 LUČKO - SESV.KRALJEVEC
2 : 3
Datum
15. kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
12.04.2014. LUČKO - JARUN
1 : 3
26.04.2014. JARUN - STUD. GRAD
2 : 3
12.04.2014. SESV.KRALJEVEC- MLADOST/B
9 : 1
26.04.2014. ŠPARTA ELEKTRA- RUDEŠ
0 : 7
12.04.2014. CONCORDIA - ZET
0 : 3
26.04.2014. TEKSTILAC - HAŠK
2 : 0
12.04.2014. HAŠK - ŠPANSKO
0 : 7
27.04.2014. ŠPANSKO - CONCORDIA
6 : 1
17.04.2014. RUDEŠ - TEKSTILAC
3 : 0
26.04.2014. ZET - SESV.KRALJEVEC
3 : 0
30.04.2014. STUD. GRAD - ŠPARTA ELEKTRA
19,00
26.04.2014. MLADOST/B - LUČKO
2 : 5
Datum
17. kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
13.05.2014. MLADOST/B - JARUN
2 : 7
10.05.2014. JARUN - RUDEŠ
2 : 3
03.05.2014. LUČKO - ZET
4 : 0
10.05.2014. STUD. GRAD - HAŠK
2 : 1
03.05.2014. SESV.KRALJEVEC- ŠPANSKO
1 : 0
10.05.2014. ŠPARTA ELEKTRA- CONCORDIA
0 : 2
03.05.2014. CONCORDIA - TEKSTILAC
1 : 4
10.05.2014. TEKSTILAC - SESV.KRALJEVEC
1 : 5
03.05.2014. HAŠK - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 3
10.05.2014. ŠPANSKO - LUČKO
2 : 0
03.05.2014. RUDEŠ - STUD. GRAD
2 : 1
10.05.2014. ZET - MLADOST/B
1 : 0
Datum
19. kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
  ZET - JARUN
1 : 4
24.05.2014. JARUN - HAŠK
7 : 0
21.05.2014. MLADOST/B - ŠPANSKO
0 : 2
24.05.2014. RUDEŠ - CONCORDIA
11 : 0
  LUČKO - TEKSTILAC
3 : 0
25.05.2014 STUD. GRAD - SESV.KRALJEVEC
0 : 3
  SESV.KRALJEVEC - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 0
24.05.2014. ŠPARTA ELEKTRA- LUČKO
2 : 3
  CONCORDIA - STUD. GRAD
0 : 8
24.05.2014. TEKSTILAC - MLADOST/B
0 : 2
  HAŠK - RUDEŠ
0 : 3
24.05.2014. ŠPANSKO - ZET
4 : 2
Datum
21. kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
31.05.2014. ŠPANSKO - JARUN
1 : 0
07.06.2014. JARUN - CONCORDIA
8 : 0
31.05.2014. ZET - TEKSTILAC
4 : 0
06.06.2014 HAŠK - SESV.KRALJEVEC
0 : 4
31.05.2014. MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 1
07.06.2014 RUDEŠ - LUČKO
1 : 0
31.05.2014. LUČKO - STUD. GRAD
3 : 0
08.06.2014 STUD. GRAD - MLADOST/B
3 : 1
31.05.2014. SESV.KRALJEVEC- RUDEŠ
2 : 1
07.06.2014 ŠPARTA ELEKTRA- ZET
0 : 3
31.05.2014. CONCORDIA - HAŠK
1 : 1
07.06.2014 TEKSTILAC - ŠPANSKO
1 : 1


U lige limača A, i C, te lige zagića A1 i A2 plasirat će se klub koji ima najviše bodova u zbroju momčadi koje se natječu u ligama limača B1 i B3. Ako je zbroj bodova jednak plasman će ostvariti klub čiji su limači B3 bolje plasirani. Klub koji se plasira u najkvalitetnije lige limača i zagića mora imati u natjecanju sve četiri momčadi.