Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI STARIJI ( 02' ) - sezona 2012/2013.
Rang natjecanja: ZNL B-1
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Tomislav Orehovec

Popis igrača:

Belošević Ivan, Bogović David, Cetinić Frankos Emanuel, Dragaš Selaković Kiko, Folnegović Karlo, Fulir David, Greguraš Leon, Klečak Orsat, Kukučka Jakov, Majača Denis, Majer Nikola, Mlinarević Matej, Percl Jurić Kiko, Pongračić Bruno, Ricijaš Ivan i Lozo Ante, Rončević Noa, Vulas Dalić Nikola i Žanić Sven.


Tablica - sezona 2012/2013

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Lučko
22
15
3
4
68
25
48
2. HAŠK
22
15
2
5
61
25
47
3. Tekstilac
22
14
4
4
61
27
46
4. Ses.Kraljevec
22
14
3
5
76
36
45
5. ZET
22
12
5
5
58
36
41
6. Maksimir
22
12
5
5
44
23
41
7. Stud. grad
22
9
4
9
50
55
31
8. Šparta Elektra
22
5
3
14
23
51
18
9. Concordia
22
5
3
14
31
63
18
10. Vrapče
22
4
3
15
37
74
15
11. Rudeš
22
3
5
14
24
60
14
12. Jarun
22
3
2
17
15
73
11

Rezultati utakmica u sezoni 2012/2013.

1.kolo (8. listopada 2012.)
Rez.
2.kolo (8./9. rujna 2012.)
Rez
Concordia - Jarun
4-1
Jarun - Šparta Elektra
0-1
Studentski grad - Vrapče
5-2
Rudeš - Maksimir
0-3
Tekstilac-Ravnice - Lučko
4-5
ZET - HAŠK
3-2
Sesvetski Kraljevec - ZET
4-5
Lučko - Sesvetski Kraljevec
2-1
HAŠK - Rudeš
4-1
Vrapče - Tekstilac-Ravnice
1-3
Maksimir - Šparta Elektra
3-0
Concordia - Studentski grad
6-1
3.kolo (15./16. rujna 2012.)
Rez.
4.kolo (22./23. rujna 2012.)
Rez.
Studentski grad - Jarun
4-1
Jarun - Rudeš
2-0
Tekstilac-Ravnice - Concordia
5-0
ZET - Šparta Elektra
3-2
Sesvetski Kraljevec - Vrapče
8-1
Lučko - Maksimir
0-2
HAŠK - Lučko
1-1
Vrapče - HAŠK
1-6
Maksimir - ZET
1-3
Concordia - Sesvetski Kraljevec
0-2
Šparta Elektra - Rudeš
2-0
Studentski grad - Tekstilac-Ravnice
2-2
5.kolo (29./30. rujna 2012.)
Rez.
6.kolo (6./7. listopada 2012.)
Rez.
Tekstilac-Ravnice - Jarun
2-1
Jarun - ZET
1-4
Sesvetski Kraljevec - Studentski grad
3-3
Lučko - Rudeš
3-1
HAŠK - Concordia
6-0
Vrapče - Šparta Elektra
4-1
Maksimir - Vrapče
2-0
Concordia - Maksimir
2-2
Šparta Elektra - Lučko
0-4
Studentski grad - HAŠK
1-2
Rudeš - ZET
1-3
Tekstilac-Ravnice - Sesv. Kraljevec
2-1
7.kolo (13./14. listopada 2012.)
Rez.
8.kolo (20./21. listopada 2012.)
Rez.
Sesvetski Kraljevec - Jarun
7-0
Jarun - Lučko
1-6
HAŠK - Tekstilac-Ravnice
1-2
Vrapče - ZET
0-3
Maksimir - Studentski grad
4-1
Concordia - Rudeš
4-1
Šparta Elektra - Concordia
0-7
Studentski grad - Šparta Elektra
1-1
Rudeš - Vrapče
2-1
Tekstilac-Ravnice - Maksimir
2-0
ZET - Lučko
1-1
Sesvetski Kraljevec - HAŠK
3-2
9.kolo (27./28. listopada 2012.)
Rez.
10.kolo (3./4. studenog 2012.)
Rez.
HAŠK - Jarun
3-2
Jarun - Vrapče
2-2
Maksimir - Sesvetski Kraljevec
1-2
Concordia - Lučko
1-6
Šparta Elektra - Tekstilac-Ravnice
1-0
Studentski grad - ZET
3-0
Rudeš - Studentski grad
1-4
Tekstilac-Ravnice - Rudeš
4-0
ZET - Concordia
9-0
Ses. Kraljevec - Šparta Elektra
8-3
Lučko - Vrapče
4-0
HAŠK - Maksimir
3-1
11.kolo (10./11. studenog 2012.)
Rez.
12.kolo (27.03.2013.)
sati.
Maksimir - Jarun
3 - 0
Jarun - Concordia
0 - 2
Šparta Elektra - HAŠK
1 - 2
Vrapče - Studentski grad
2 - 4
Rudeš - Sesvetski Kraljevec
0 - 4
Lučko - Tekstilac-Ravnice
3 - 2
ZET - Tekstilac-Ravnice
0 - 2
ZET - Sesvetski Kraljevec
3 - 5
Lučko - Studentski grad
9 - 0
Rudeš - HAŠK
1 - 5
Vrapče - Concordia
3 - 0
Šparta Elektra - Maksimir
1 - 2
13. kolo (23.ožujka .2013.) Rez 14. kolo (06.04.2013.) Sati
Šparta Elektra - Jarun
0 - 1
Jarun - Studentski grad
1 - 1
Sesvetski Kraljevec - Lučko
1 - 2
Concordia - Tekstilac-Ravnice
0 - 0
Tekstilac - Vrapče
5 - 1
Vrapče - Sesvetski Kraljevec
3 - 5
Studentski grad - Concordia
3 - 0
Lučko - HAŠK
0 - 1
Maksimir - Rudeš
1 - 1
ZET - Maksimir
2 - 2
HAŠK - ZET
0 - 0
Rudeš - Šparta Elektra
0 - 2
15.kolo (13.04.2013.) Rez 16.kolo (20./21.04.2013.) Rez
Rudeš - Jarun
4 - 0
Jarun - Tekstilac-Ravnice
0 - 7
Šparta Elektra - ZET 
1 - 2
Studentski grad - Sesvetski Kraljevec
1 - 4
Maksimir - Lučko
1 - 1
Concordia - HAŠK
2 - 4
HAŠK - Vrapče
5 - 1
Vrapče - Maksimir
0 - 15
Sesvetski Kraljevec - Concordia
2 - 1
Lučko - Šparta Elektra
3 - 4
Tekstilac-Ravnice - Studentski grad
6 - 1
ZET - Rudeš
1 - 1
17.kolo (27.04.2013.) Rez
18.kolo ( 04.05.2013. )
 
ZET - Jarun
1 - 2
Jarun - Sesvetski Kraljevec
0 - 4
Rudeš - Lučko
2 - 1
Tekstilac-Ravnice - HAŠK
3 - 2
Šparta Elektra - Vrapče
1 - 5
Studentski grad - Maksimir
1 - 2
Maksimir - Concordia
3 - 1
Concordia - Šparta Elektra
0 - 1.
HAŠK - Studentski grad
5 - 0
Vrapče - Rudeš
2 - 2
Sesv. Kraljevec - Tekstilac-Ravnice
4 - 2
Lučko - ZET
3 : 0
19.kolo (11./12.05.2013.) Rez 20.kolo (18./19..05.2013. )  
Lučko - Jarun
5 : 0
Jarun - HAŠK
0 : 3
ZET - Vrapče
5 : 0
Sesvetski Kraljevec - Maksimir
1 : 1
Rudeš - Concordia
1 : 1
Tekstilac-Ravnice - Šparta Elektra
3 : 0
Šparta Elektra - Studentski grad
0 : 0
Studentski grad - Rudeš
6 : 2
Maksimir - Tekstilac-Ravnice
1 : 2
Concordia - ZET
2 : 5
HAŠK - Sesvetski Kraljevec
2 : 1
Vrapče - Lučko
2 : 4
21..kolo (25../26..05.2013.) Rez 22.kolo (01./02. 06. 2013. )  
Vrapče - Jarun
1 - 1
Jarun - Maksimir
0 - 3
Lučko - Concordia
2 - 1
HAŠK - Šparta Elektra
3 - 1
ZET - Studentski grad
3 - 1
Sesvetski Kraljevec - Rudeš
5 - 1
Rudeš - Tekstilac-Ravnice
2 - 2
Tekstilac-Ravnice - ZET
2 - 2
Šparta Elektra - Ses. Kraljevec
1 - 1
Studentski grad - Lučko
1 - 0
Maksimir - HAŠK
1 : 0
Concordia - Vrapče
1 - 5


U lige limača A, i C, te lige zagića A1 i A2 plasirat će se klub koji ima najviše bodova u zbroju momčadi koje se natječu u ligama limača B1 i B3. Ako je zbroj bodova jednak plasman će ostvariti klub čiji su limači B3 bolje plasirani. Klub koji se plasira u najkvalitetnije lige limača i zagića mora imati u natjecanju sve četiri momčadi.

Iz liga limača B1 i B3, te iz lige zagića B1 ispada klub s najmanjim zbrojem bodova limača B1 i limača B3 Ako je zbroj bodova jednak ispada klub čiji su limači B3 slabije plasirani. NAPOMENA: Lige limača ( A i C – osim NK ZAGREB, te B1 i B3 ) i lige zagića ( A1 i A2 – osim NK ZAGREB, te B1 ) su «vezane» i odustajanje ( isključivanje ) iz natjecanja bilo koje momčadi uzrokuje ispadanje svih momčadi u treći kvalitetni rang natjecanja.


Stariji limači na turniru u Makarskoj

Zagreb, 10.05.2013.

Škola nogometa HNK „Zmaj“ Makarska organizirala je 4. tradicionalni međunarodni nogometni turnir “Makarska kup 2013”. Ekipa starijih limača NK Šparta Elektre sudjelovala je na turniru na kojem pored naših limača sidjelovalo još 25 ekipa u ovoj kategoriji iz Hrvatske, BiH, Makedonije, Češke i Slovenije.
Turnir se održao od 27. 04. 2013. (subota), do 30. 04. 2013. (utorak).
Ekipa Šparte je sudjelovala u skpinai C u kojoj su još bile i ekipe: Zadar, Zmaj Makarska, Slavia Orlova (Češka) i Pomak Split.
Rezultati :
Zadar-Šparta 4:0;
Pomak Split - Šparta 0:0,
Šparta - Slavia Orlova 5:0 (Jurić 3, Kukučka, Percl),
Zmja-Šparta 2:0
Osmina-finala: Zrinjski Mostar - Šparta 2:1 (Rončević)
Na put je išlo 12 igrača: Pongračić Bruno, Klečak Orsat, Dragaš-Selaković Kiko, Rončević Noa, Žanić Sven, Čorak Luka, Jurić Jakov, Dorner Fran, Percl-Jurić Kiko, Vulas-Dalić Nikola, Kukučka Jakov i Ostroški Marko.
S njima su bili trener Tomislav Orehovec, pom.trener.Brekalo Bariša i fizioterapeut Goran Krušelj.
Prvo mjesto je osvojila ekipa NK Zadar koja je u finalu pobijedila ekipu HNK Split.
Treće mjesto je pripalo GNK Dinamo koji je u četvrtfinalu bio bolji od Trnja.
Ugodno druženje, puno novih prijateljstva, sunca, kupanja, veselja ali i nogometa obilježilo je ovaj turnir koji će ovi mladi dečki, sigurni samo, dugo pamtiti.