Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI MLAĐI ( 2008. )
Rang natjecanja: 2. ZNL B2
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Marin Rakuljić

Popis igrača:

Brkić Luka, Čuk Bartol, Eterović Ivan, Gajić Fran, Gandolfi Vlaho Viktor, Grgasović Fran, Ječmenjak Dražen, Križančić Tin, Lončar Matej, Mihić Sven, Osredečki Franko, Pavić David, Shkodran Muhadri, Slišković Mark, Vlah Toma, Vrban Marko, Vresk Roman

Tablica
LIMAČI MLAĐI (2008. )
Sezona 2017/2018

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Bubamara
12
12
0
0
109
1
36
2
Prigorje M
12
9
3
0
59
14
30
3
Devetka
11
7
3
1
25
6
24
4
Prečko
12
6
5
1
25
11
23
5
Trešnjevka
11
7
1
3
45
20
22
6
Škola nogometa Maksimir
12
6
1
5
42
32
19
7
Sesvetski Kraljevec
11
5
3
3
48
21
18
8
Ravnice
12
4
0
8
19
37
12
9
ZET
10
4
0
6
21
56
12
10
Jarun
11
3
2
6
15
22
11
11
Mladost Buzin
12
2
1
9
14
39
7
12
Studentski Grad
8
2
0
6
5
44
6
13
Prigorje Ž
12
1
3
8
12
67
6
14
Šparta-Elektra
12
0
0
12
10
79
0

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2017/20178

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.09.2017 10:00 Prečko - Prigorje Ž
09.09.2017 10:00 Prigorje Ž - Bubamara
0:14
02.09.2017 10:00 Trešnjevka - Jarun
4:3
09.09.2017 10:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
7:2
02.09.2017 13:00 Škola nogometa Maksimir - Tekstilac-Ravnice
2:1
09.09.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje M
3:3
02.09.2017 10:00 Studentski Grad - Devetka
09.09.2017 13:00 Devetka - ZET
2:0
02.09.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
09.09.2017 12:00 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
3:0
02.09.2017 10:00 Prigorje M - Mladost Buzin
09.09.2017 10:00 Jarun - Škola nogometa Maksimir
0:2
02.09.2017 Šparta-Elektra - Bubamara
odgoda
10.09.2017 09:00 Prečko - Trešnjevka
2:0
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.09.2017 12:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
5:0
24.09.2017 10:00 Prigorje Ž - Mladost Buzin
2:2
16.09.2017 12:00 Škola nogometa Maksimir - Prečko
1:1
23.09.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Bubamara
0:5
16.09.2017 10:00 Studentski Grad - Jarun
-:-
23.09.2017 11:00 Devetka - Šparta-Elektra
3:0
17.09.2017 10:00 ZET - Ravnice
2:1
23.09.2017 09:00 Ravnice - Prigorje M
1:8
17.09.2017 12:00 Prigorje M - Devetka
0:0
23.09.2017 10:00 Jarun - ZET
3:0
16.09.2017 10:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
0:14
24.09.2017 09:00 Prečko - Studentski Grad
3:0
16.09.2017 10:00 Bubamara - Mladost Buzin
-:-
23.09.2017 11:00 Trešnjevka - Škola nogometa Maksimir
3:2
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum
Klubovi
Rezultat
30.09.2017. 12:00 ŠN Maksimir - Prigorje Ž
11:0
07.10.2017 10:00 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
1:11
30.09.2017. 09:00 Studentski Grad - Trešnjevka
-:-
07.10.2017 10:00 Devetka - Mladost Buzin
1:0
01.10.2017. 13:00 ZET - Prečko
1:3
07.10.2017 09:00 Ravnice - Bubamara
0:9
01.10.2017. 12:00 Prigorje M - Jarun
3:1
07.10.2017 11:00 Jarun - Šparta-Elektra
4:0
30.09.2017. 14:00 Ravnice - Šparta-Elektra
4:3
08.10.2017 10:00 Prečko - Prigorje M
1:1
30.09.2017. 09:00 Bubamara - Devetka
3:0
07.10.2017 11:00 Trešnjevka - ZET
16:1
30.09.2017. 10:00 Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec
0:4
07.10.2017 12:00 ŠN Maksimir - Studentski Grad
4:0
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.10.2017 13:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
3:0
21.10.2017 Prigorje Ž - Devetka
0:6
14.10.2017 10:00 ZET - Škola nogometa Maksimir
3:2
22.10.2017 Ravnice - Sesvetski Kraljevec
0:0
15.10.2017 12:00 Prigorje M - Trešnjevka
4:2
21.10.2017 Jarun - Mladost Buzin
2:0
14.10.2017 09:00 Prečko - Šparta-Elektra
5:0
21.10.2017 Prečko - Bubamara
0:4
14.10.2017 09:00 Bubamara - Jarun
5:0
21.10.2017 Trešnjevka - Šparta-Elektra
5:0
14.10.2017 10:00 Mladost Buzin - Ravnice
2:0
21.10.2017 Škola nogometa Maksimir - Prigorje M
3:6
14.10.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Devetka
1:5
21.10.2017 Studentski Grad - ZET
-:-
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
28.10.2017 10:00 ZET - Prigorje Ž
-:-
04.11.2017 12:00 Prigorje Ž - Ravnice
1:5
28.10.2017 10:00 Prigorje M - Studentski Grad
-:-
04.11.2017 10:00 Jarun - Devetka
-:-
28.10.2017 10:00 Šparta-Elektra - Škola nogometa Maksimir
0:10
04.11.2017 09:00 Prečko - Sesvetski Kraljevec
1:1
28.10.2017 09:00 Bubamara - Trešnjevka
4:1
04.11.2017 10:00 Trešnjevka - Mladost Buzin
4:1
28.10.2017 14:00 Mladost Buzin - Prečko
0:3
04.11.2017 09:00 Škola nogometa Maksimir - Bubamara
0:11
28.10.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Jarun
1:1
04.11.2017 10:00 Studentski Grad - Šparta-Elektra
3:1
28.10.2017 11:00 Devetka - Ravnice
1:0
09.11.2017 09:30 ZET - Prigorje M
1:7
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.11.2017 12:00 Prigorje M - Prigorje Ž
4:0
18.11.2017 10:00 Prigorje Ž - Jarun
1:1
12.11.2017 11:00 Šparta-Elektra - ZET
3:7
18.11.2017 09:00 Prečko - Ravnice
4:1
11.11.2017 11:15 Bubamara - Studentski Grad
0:15
18.11.2017 10:00 Trešnjevka - Devetka
2:2
11.11.2017 14:00 Mladost Buzin - Škola nogometa Maksimir
0:5
18.11.2017 12:00 Škola nogometa Maksimir - Sesvetski Kraljevec
0:7
11.11.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
1:3
18.11.2017 11:30 Studentski Grad - Mladost Buzin
2:1
11.11.2017 10:00 Devetka - Prečko
0:0
19.11.2017 09:00 ZET - Bubamara
0:17
11.11.2017 10:00 Ravnice - Jarun
1:0
19.11.2017 12:00 Prigorje M - Šparta-Elektra
6:1
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Šparta-Elektra - Prigorje Ž        
  Bubamara - Prigorje M        
  Mladost Buzin - ZET        
  Sesvetski Kraljevec - Studentski Grad        
  Devetka - Škola nogometa Maksimir        
  Ravnice - Trešnjevka        
  Jarun - Prečko        
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat