Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI MLAĐI ( 2008. )
Rang natjecanja: 2. ZNL B2
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Marin Rakuljić

Popis igrača:


Brkić Luka, Čuk Bartol, Eterović Ivan, Gajić Fran, Gandolfi Vlaho Viktor, Grgasović Fran, Ječmenjak Dražen, Križančić Tin, Lončar Matej, Mihić Sven, Osredečki Franko, Pavić David, Shkodran Muhadri, Slišković Mark, Vlah Toma, Vrban Marko, Vresk Roman

Tablica
LIMAČI MLAĐI (2008. )
Sezona 2017/2018

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Bubamara
19
19
0
0
146
2
57
2
Prečko
19
13
5
1
61
13
44
3
Prigorje M
18
14
2
2
72
30
44
4
Trešnjevka
17
11
2
4
76
31
35
5
Sesvetski Kraljevec
19
10
3
6
87
34
33
6
Škola nogometa Maksimir
19
10
2
7
63
40
32
7
Devetka
17
9
3
5
41
15
30
8
Ravnice
19
7
1
11
41
57
22
9
Mladost Buzin
19
6
1
12
30
51
19
10
Jarun
17
5
3
9
27
33
18
11
ZET
16
5
0
11
26
80
15
12
Studentski Grad
17
4
1
12
13
84
13
13
Prigorje Ž
20
1
4
15
14
97
7
14
Šparta-Elektra
20
0
1
19
13
143
1

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2017/20178

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.09.2017 10:00 Prečko - Prigorje Ž
2:2
09.09.2017 10:00 Prigorje Ž - Bubamara
0:14
02.09.2017 10:00 Trešnjevka - Jarun
4:3
09.09.2017 10:00 Mladost Buzin - Šparta-Elektra
7:2
02.09.2017 13:00 Škola nogometa Maksimir - Tekstilac-Ravnice
2:1
09.09.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje M
3:3
02.09.2017 10:00 Studentski Grad - Devetka
09.09.2017 13:00 Devetka - ZET
2:0
02.09.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
09.09.2017 12:00 Tekstilac-Ravnice - Studentski Grad
3:0
02.09.2017 10:00 Prigorje M - Mladost Buzin
3:1
09.09.2017 10:00 Jarun - Škola nogometa Maksimir
0:2
02.09.2017 Bubamara - Šparta-Elektra
11:0
10.09.2017 09:00 Prečko - Trešnjevka
2:0
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.09.2017 12:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
5:0
24.09.2017 10:00 Prigorje Ž - Mladost Buzin
2:2
16.09.2017 12:00 Škola nogometa Maksimir - Prečko
1:1
23.09.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Bubamara
0:5
16.09.2017 10:00 Studentski Grad - Jarun
0:3
23.09.2017 11:00 Devetka - Šparta-Elektra
3:0
17.09.2017 10:00 ZET - Ravnice
2:1
23.09.2017 09:00 Ravnice - Prigorje M
1:8
17.09.2017 12:00 Prigorje M - Devetka
0:0
23.09.2017 10:00 Jarun - ZET
3:0
16.09.2017 10:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
0:14
24.09.2017 09:00 Prečko - Studentski Grad
3:0
16.09.2017 10:00 Bubamara - Mladost Buzin
11:0
23.09.2017 11:00 Trešnjevka - Škola nogometa Maksimir
3:2
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum
Klubovi
Rezultat
30.09.2017. 12:00 ŠN Maksimir - Prigorje Ž
11:0
07.10.2017 10:00 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
1:11
30.09.2017. 09:00 Studentski Grad - Trešnjevka
-:-
07.10.2017 10:00 Devetka - Mladost Buzin
1:0
01.10.2017. 13:00 ZET - Prečko
1:3
07.10.2017 09:00 Ravnice - Bubamara
0:9
01.10.2017. 12:00 Prigorje M - Jarun
3:1
07.10.2017 11:00 Jarun - Šparta-Elektra
4:0
30.09.2017. 14:00 Ravnice - Šparta-Elektra
4:3
08.10.2017 10:00 Prečko - Prigorje M
1:1
30.09.2017. 09:00 Bubamara - Devetka
3:0
07.10.2017 11:00 Trešnjevka - ZET
16:1
30.09.2017. 10:00 Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec
0:4
07.10.2017 12:00 ŠN Maksimir - Studentski Grad
4:0
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.10.2017 13:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
3:0
21.10.2017 Prigorje Ž - Devetka
0:6
14.10.2017 10:00 ZET - Škola nogometa Maksimir
3:2
22.10.2017 Ravnice - Sesvetski Kraljevec
0:0
15.10.2017 12:00 Prigorje M - Trešnjevka
4:2
21.10.2017 Jarun - Mladost Buzin
2:0
14.10.2017 09:00 Prečko - Šparta-Elektra
5:0
21.10.2017 Prečko - Bubamara
0:4
14.10.2017 09:00 Bubamara - Jarun
5:0
21.10.2017 Trešnjevka - Šparta-Elektra
5:0
14.10.2017 10:00 Mladost Buzin - Ravnice
2:0
21.10.2017 Škola nogometa Maksimir - Prigorje M
3:6
14.10.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Devetka
1:5
21.10.2017 Studentski Grad - ZET
-:-
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
28.10.2017 10:00 ZET - Prigorje Ž
6:2
04.11.2017 12:00 Prigorje Ž - Ravnice
1:5
28.10.2017 10:00 Prigorje M - Studentski Grad
14:0
04.11.2017 10:00 Jarun - Devetka
0:5
28.10.2017 10:00 Šparta-Elektra - Škola nogometa Maksimir
0:10
04.11.2017 09:00 Prečko - Sesvetski Kraljevec
1:1
28.10.2017 09:00 Bubamara - Trešnjevka
4:1
04.11.2017 10:00 Trešnjevka - Mladost Buzin
4:1
28.10.2017 14:00 Mladost Buzin - Prečko
0:3
04.11.2017 09:00 Škola nogometa Maksimir - Bubamara
0:11
28.10.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Jarun
1:1
04.11.2017 10:00 Studentski Grad - Šparta-Elektra
3:1
28.10.2017 11:00 Devetka - Ravnice
1:0
09.11.2017 09:30 ZET - Prigorje M
1:7
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.11.2017 12:00 Prigorje M - Prigorje Ž
4:0
18.11.2017 10:00 Prigorje Ž - Jarun
1:1
12.11.2017 11:00 Šparta-Elektra - ZET
3:7
18.11.2017 09:00 Prečko - Ravnice
4:1
11.11.2017 11:15 Bubamara - Studentski Grad
0:15
18.11.2017 10:00 Trešnjevka - Devetka
2:2
11.11.2017 14:00 Mladost Buzin - Škola nogometa Maksimir
0:5
18.11.2017 12:00 Škola nogometa Maksimir - Sesvetski Kraljevec
0:7
11.11.2017 09:00 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
1:3
18.11.2017 11:30 Studentski Grad - Mladost Buzin
2:1
11.11.2017 10:00 Devetka - Prečko
0:0
19.11.2017 09:00 ZET - Bubamara
0:17
11.11.2017 10:00 Ravnice - Jarun
1:0
19.11.2017 12:00 Prigorje M - Šparta-Elektra
6:1
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
26.11.2017 14:00 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
0:0
10.03.2018. Prigorje Ž - Prečko
0:4
25.11.2017 09:00 Bubamara - Prigorje M
5:0
  Jarun - Trešnjevka
25.11.2017 13:00 Mladost Buzin - ZET
4:0
  Tekstilac - ŠN Maksimir
25.11.2017 09:00 Sesv. Kraljevec - Studentski Grad
14:0
  Devetka - Studentski Grad
25.11.2017 10:00 Devetka - ŠN Maksimir
0:0
10.03.2018. Sesvetski Kraljevec - ZET
1:0
25.11.2017 11:00 Ravnice - Trešnjevka
4:4
  Mladost Buzin - Prigorje M
23.11.2017 18:00 Jarun - Prečko
0:2
10.03.2018. 09:00 Bubamara - Šparta-Elektra
11:0
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
17.03.2018 09:00 Bubamara - Prigorje Ž
4:0
24.03.2018 11:00 Prigorje Ž - Trešnjevka
2:3
17.03.2018 09:00 Šparta-Elektra - Mladost Buzin
0:4
24.03.2018 13:00 Prečko - Škola nogometa Maksimir
4:0
17.03.2018 09:00 Prigorje M - Sesvetski Kraljevec
1:0
24.03.2018 11:00 Jarun - Studentski Grad
1:1
17.03.2018 09:00 ZET - Devetka
-:-
24.03.2018 09:00 Ravnice - ZET
1:5
17.03.2018 09:00 Studentski Grad - Ravnice
0:2
25.03.2018 13:00 Devetka - Prigorje M
2:3
17.03.2018 09:00 Škola nogometa Maksimir - Jarun
5:1
24.03.2018 09:00 Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
14:0
17.03.2018 09:00 Trešnjevka - Prečko
-:-
25.03.2018 11:00 Mladost Buzin - Bubamara
0:3
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
04.04.2018. Mladost Buzin - Prigorje Ž
4:0
07.04.2018 09:00 Prigorje Ž - Škola nogometa Maksimir
0:7
04.04.2018. Bubamara - Sesvetski Kraljevec
6:0
07.04.2018 10:00 Trešnjevka - Studentski Grad
11:1
04.04.2018. Šparta-Elektra - Devetka
08.04.2018 10:00 Prečko - ZET
04.04.2018. Prigorje M - Ravnice
3:0
07.04.2018 10:00 Jarun - Prigorje M
0:1
04.04.2018. ZET - Jarun
07.04.2018 10:00 Šparta-Elektra - Ravnice
0:8
04.04.2018. Studentski Grad - Prečko
07.04.2018 12:30 Devetka - Bubamara
0:2
04.04.2018. Škola nogometa Maksimir - Trešnjevka
0:2
07.04.2018 10:00 Sesvetski Kraljevec - Mladost Buzin
4:1
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.04.2018 14:00 Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž
4:0
21.04.2018 11:00 Studentski Grad - Prigorje Ž
4:0
14.04.2018 10:15 Mladost Buzin - Devetka
1:0
22.04.2018 12:00 Škola nogometa Maksimir - ZET
5:0
14.04.2018 08:30 Bubamara - Ravnice
6:1
21.04.2018 09:30 Trešnjevka - Prigorje M
3:4
14.04.2018 11:00 Šparta-Elektra - Jarun
2:7
17.04.2018 18:00 Šparta-Elektra - Prečko
1:11
15.04.2018 09:00 Prigorje M - Prečko
1:5
21.04.2018 10:00 Jarun - Bubamara
14.04.2018 11:00 ZET - Trešnjevka
0:8
21.04.2018 12:00 Ravnice - Mladost Buzin
5:2
14.04.2018 10:00 Studentski Grad - Škola nogometa Maksimir
1:4
21.04.2018 10:00 Devetka - Sesvetski Kraljevec
5:2
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Devetka - Prigorje Ž        
  Sesvetski Kraljevec - Ravnice        
  Mladost Buzin - Jarun        
  Bubamara - Prečko        
  Šparta-Elektra - Trešnjevka        
  Prigorje M - Škola nogometa Maksimir        
  ZET - Studentski Grad        
23. kolo
24. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
           
25. kolo
26. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat