Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI MLAĐI ( 2005. )
Rang natjecanja: ZNL B-3
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Valentin Drobnjak

Popis igrača:


Adam Trnjar, Rocco Strunje, Dominik Naumovski, Petar Razum, Damjan Pinjuh, Jakov Jelačić, Leonard Brgić, Ivan Antun Mašić, David Pekeč, Lovro Sepčić, Roko Režić, Dominik Obuljen, David Nikšić, Vito Alpeza, Kristijan Galic, Mislav Flanjak, Jakov Vidović, Vid Kolundžić, Antonio Morduš, Domeniko Lenko Karabatić, Tin Tudjek, Ante Tuzlak










 

Tablica
LIMAČI MLAĐI (2005.)
Sezona 2014/2015.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Lučko II
22
22
0
0
121
12
66
2 Stud. grad II
22
17
2
3
87
32
53
3 Utrina II
22
13
2
7
59
43
41
4 HAŠK II
22
11
4
7
64
32
37
5 Ses.Kraljevec II
22
12
1
9
53
46
37
6 Rudeš II
22
12
0
10
55
44
36
7 Trešnjevka
22
9
3
10
44
43
30
8 Mladost/B II
22
9
0
13
52
71
27
9 Šparta Elektra II
22
7
2
13
29
45
23
10 Tekstilac II
22
6
2
14
28
65
20
11 Jarun II
22
6
0
16
47
64
18
12 ZET II
22
0
0
22
11
153
0
Kliknite na sliku za uvećanje!

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2014/2015.

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
08.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- UTRINA
1 : 4
16.09.2014 UTRINA - LUČKO
1 : 2
08.10.2014 TEKSTILAC - JARUN
2 : 1
06.09.2014 HAŠK - SESV.KRALJEVEC
4 : 0
08.10.2014 MLADOST/B - STUD. GRAD
0 : 3
06.09.2014 TREŠNJEVKA - RUDEŠ
3 : 1
08.10.2014 ZET - TREŠNJEVKA
0 : 5
07.09.2014 STUD. GRAD - ZET
15 : 0
08.10.2014 RUDEŠ - HAŠK
0 : 4
06.09.2014 JARUN - MLADOST/B
2 : 5
08.10.2014 SESV.KRALJEVEC- LUČKO
1 : 7
06.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA- TEKSTILAC
0 : 2
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
13.09.2014. TEKSTILAC - UTRINA
0 : 5
20.09.2014 UTRINA - HAŠK
2 : 2
13.09.2014. MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 2
20.09.2014 TREŠNJEVKA - LUČKO
1 : 7
odgođeno ZET - JARUN
0 : 6
21.09.2014 STUD. GRAD - SESV.KRALJEVEC
4 : 2
14.09.2014. RUDEŠ - STUD. GRAD
1 : 6
20.09.2014 JARUN - RUDEŠ
5 : 0
13.09.2014. SESV.KRALJEVEC- TREŠNJEVKA
1 : 1
20.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA- ZET
4 : 1
13.09.2014. LUČKO - HAŠK
2 : 0
20.09.2014 TEKSTILAC - MLADOST/B
2 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
27.09.2014 MLADOST/B - UTRINA
2 : 4
04.10.2014 UTRINA - TREŠNJEVKA
4 : 1
27.09.2014 ZET - TEKSTILAC
0 : 3
05.10.2014 STUD. GRAD - HAŠK
2 : 0
27.09.2014 RUDEŠ - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 2
04.10.2014 JARUN - LUČKO
0 : 4
27.09.2014 SESV.KRALJEVEC- JARUN
5 : 2
04.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- SESV.KRALJEVEC
0 : 1
27.09.2014 LUČKO - STUD. GRAD
7 : 0
04.10.2014 TEKSTILAC - RUDEŠ
0 : 3
28.09.2014 HAŠK - TREŠNJEVKA
5 : 3
04.10.2014 MLADOST/B - ZET
6 : 1
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
11.10.2014 ZET - UTRINA
2 : 3
19.10.2014 UTRINA - STUD. GRAD
2 : 7
11.10.2014 RUDEŠ - MLADOST/B
1 : 2
18.10.2014 JARUN - TREŠNJEVKA
1 : 3
11.10.2014 SESV.KRALJEVEC- TEKSTILAC
3 : 1
18.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- HAŠK
1 : 1
11.10.2014 LUČKO - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 0
18.10.2014 TEKSTILAC - LUČKO
0 : 8
11.10.2014 HAŠK - JARUN
2 : 3
18.10.2014 MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC
3 : 4
11.10.2014 TREŠNJEVKA - STUD. GRAD
1 : 3
18.10.2014 ZET - RUDEŠ
2 : 6
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez
25.10.2014 RUDEŠ - UTRINA
5 : 2
08.11.2014 UTRINA - JARUN
3 : 1
25.10.2014 SESV.KRALJEVEC- ZET
7 : 0
08.11.2014 ŠPARTA ELEKTRA- STUD. GRAD
1 : 7
19.10.2014 LUČKO - MLADOST/B
7 : 1
08.11.2014 TEKSTILAC - TREŠNJEVKA
1 : 1
25.10.2014 HAŠK - TEKSTILAC
3 : 0
08.11.2014 MLADOST/B - HAŠK
1 : 4
25.10.2014 TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 1.
12.11.2014 ZET - LUČKO
1 : 11
26.10.2014 STUD. GRAD - JARUN
4 : 0
08.11.2014 RUDEŠ - SES.KRALJEVEC
1 : 3
Datum
11. kolo
Rez
Datum
12. kolo
Rez
15.11.2014 SESV.KRALJEVEC- UTRINA
3 : 1
21.03.2015. UTRINA - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 1
15.11.2014 LUČKO - RUDEŠ
5 : 1
22.03.2015 JARUN - TEKSTILAC
2 : 3
15.11.2014 HAŠK - ZET
6 : 1
22.03.2015 STUD. GRAD - MLADOST/B
7 : 0
15.11.2014 TREŠNJEVKA - MLADOST/B
4 : 2
21.03.2015 TREŠNJEVKA - ZET
5 : 0
16.11.2014 STUD. GRAD - TEKSTILAC
8 : 2
21.03.2015 HAŠK - RUDEŠ
1 : 2
15.11.2014 JARUN - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
21.03.2015 LUČKO - SESV.KRALJEVEC
2 : 1
Datum
13. kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
28.03.2015. LUČKO - UTRINA
3 : 0
11.04.2015. UTRINA - TEKSTILAC
3 : 3 
28.03.2015 SESV.KRALJEVEC- HAŠK
1 : 3
11.04.2015 ŠPARTA ELEKTRA - MLADOST/B
2 : 4
08.04.2015 RUDEŠ - TREŠNJEVKA
4 : 0
11.04.2015 JARUN - ZET
13 : 1
28.03.2015 ZET - STUD. GRAD
0 : 4
12.04.2015 STUD. GRAD - RUDEŠ
1 : 0
28.03.2015 MLADOST/B - JARUN
3 : 0
15.04.2015 TREŠNJEVKA - SESV.KRALJEVEC
3 : 1
12.04.2015 TEKSTILAC - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 2
11.04.2015 HAŠK - LUČKO
1 : 3
Datum
15. kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
19.04.2015. HAŠK - UTRINA
0 : 1
29.04.2015. UTRINA - MLADOST/B
4 : 1
18.04.2015. LUČKO - TREŠNJEVKA
2 : 1
25.04.2015. TEKSTILAC - ZET
6  : 1
22.04.2015. SESV.KRALJEVEC- STUD. GRAD
0 : 3
25.04.2015 ŠPARTA ELEKTRA- RUDEŠ
0 : 1
18.04.2015. RUDEŠ - JARUN
7 : 1
25.04.2015. JARUN - SESV.KRALJEVEC
1 : 3
18.04.2015. ZET - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 6
14.05.2015 STUD. GRAD - LUČKO
0 : 7
18.04.2015. MLADOST/B - TEKSTILAC
4 : 0
25.04.2015. TREŠNJEVKA - HAŠK
1 : 1
Datum
17. kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
02.05.2015. TREŠNJEVKA - UTRINA
2  : 3
09.05.2015. UTRINA - ZET
5 : 0
  HAŠK - STUD. GRAD
1 : 1
  MLADOST/B - RUDEŠ
2 : 5
  LUČKO - JARUN
6 : 0
  TEKSTILAC - SESV.KRALJEVEC
0 : 2
06.05.2015 SESV.KRALJEVEC- ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
  ŠPARTA ELEKTRA- LUČKO
1  : 4
  RUDEŠ - TEKSTILAC
9 : 0
  JARUN - HAŠK
2  : 5
  ZET - MLADOST/B
0  : 7
  STUD. GRAD - TREŠNJEVKA
2 : 0
Datum
19. kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
17.05.2015. STUD. GRAD - UTRINA
.23.05.2015. UTRINA - RUDEŠ
1 : 3
16.05.2015. TREŠNJEVKA - JARUN
0  : 2
  ZET - SESV.KRALJEVEC
1 : 5
16.05.2015. HAŠK - ŠPARTA ELEKTRA
2  : 1
  MLADOST/B - LUČKO
1 : 9
13.05.2015. LUČKO - TEKSTILAC
6 : 0
  TEKSTILAC - HAŠK
1 : 3
16.05.2015. SESV.KRALJEVEC- MLADOST/B
5 : 2
  ŠPARTA ELEKTRA- TREŠNJEVKA
0 : 2
16.05.2015. RUDEŠ - ZET
4 : 0
  JARUN - STUD. GRAD
1 : 5
Datum
21. kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
30.05.2015 JARUN - UTRINA
1 : 7
06.06.2015. UTRINA - SESV.KRALJEVEC
3 : 1
31.05.2015 STUD. GRAD - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 2
  RUDEŠ - LUČKO
1 : 4
30.05.2015 TREŠNJEVKA - TEKSTILAC
  ZET - HAŠK
0 : 12
30.05.2015 HAŠK - MLADOST/B
3 : 4
  MLADOST/B - TREŠNJEVKA
1 : 3
30.05.2015 LUČKO - ZET
11 : 0
  TEKSTILAC - STUD. GRAD
1 : 2
30.05.2015 SESV.KRALJEVEC- RUDEŠ
0 : 4
  ŠPARTA ELEKTRA- JARUN
2 : 0

U lige limača A, i C, te lige zagića A1 i A2 plasirat će se klub koji ima najviše bodova u zbroju momčadi koje se natječu u ligama limača B1 i B3. Ako je zbroj bodova jednak plasman će ostvariti klub čiji su limači B3 bolje plasirani. Klub koji se plasira u najkvalitetnije lige limača i zagića mora imati u natjecanju sve četiri momčadi.