Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI MLAĐI ( 03' )
Rang natjecanja: ZNL B-3
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Dino Bartoluci

Popis igrača:

Katarina Grgurić, Dominik Obuljen, Borna Pišćak, Stipan Šimun Šunić, Nicholas Luka Blake, Mario Mlinar, Jakov Babić, Lovro Sepčić, Ivano Rigljan, Denis Velčić, Viktor Štelma, Matija Radoš, Rok Fajdetić, Viktor Furlan, Lucijan Hadviger, Goran Mačkala, Ivan Bucić, Luka Manenica
 

Tablica - sezona 2012/2013

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Špansko II
22
19
1
2
114
23
58
2. Ses.Kraljevec II
22
14
5
3
57
26
47
3. Lučko II
22
15
1
6
75
42
46
4. Tekstilac II
22
13
4
5
84
22
43
5. Rudeš II
22
14
1
7
80
32
43
6. HAŠK II
22
12
0
10
75
52
36
7. Jarun II
22
9
3
10
54
58
30
8. Šparta Elektra II
22
9
2
11
51
51
29
9. Mladost/B II
22
7
3
12
31
69
24
10. Stud. grad II
22
4
2
16
25
80
14
11. Concordia II
22
2
1
19
29
115
7
12. ZET II
22
2
1
19
28
133
7
Kliknite na sliku za uvećanje!

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2013/2014.

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
08.10.2013. TEKSTILAC - JARUN
5 : 0
07.09.2013. Jarun II - Sesvetski Kraljevec II
2 : 2
08.10.2013. ŠPARTA ELEKTRA - ŠPANSKO
3 : 2
07.09.2013. Lučko II - Concordia II
12 : 1
08.10.2013. STUD. GRAD - ZET
6 : 1
07.09.2013. Mladost Buzin II - HAŠK II
0 : 7
08.10.2013. RUDEŠ - MLADOST/B
4 : 0
07.09.2013. ZET II - Rudeš II
1 : 7
08.10.2013. HAŠK - LUČKO
2 : 3
07.09.2013. Špansko II - Studentski grad II
6 : 2
08.10.2013. CONCORDIA - SESV.KRALJEVEC
0 : 1
07.09.2013. Tekstilac II - Šparta Elektra II
7 : 1
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
14.09.2013. ŠPARTA ELEKTRA II - JARUN II
2 : 4
21.09.2013. JARUN II - LUČKO II
2 : 3
15.09.2013. STUD. GRAD II - TEKSTILAC II
0 : 4
21.09.2013. MLADOST/B II - SESV.KRALJEVEC II
1 : 5
14.09.2013. RUDEŠ II - ŠPANSKO II
0 : 4
21.09.2013. ZET II - CONCORDIA II
1 : 4
14.09.2013. HAŠK II - ZET II
12 : 0
21.09.2013. ŠPANSKO II- HAŠK II
12 : 1
14.09.2013. CONCORDIA II - MLADOST/B II
5 : 2
21.09.2013. TEKSTILAC II- RUDEŠ II
5 : 0
14.09.2013. SESV.KRALJEVEC II - LUČKO II
3 : 2
21.09.2013. ŠPARTA ELEKTRA II - STUD. GRAD II
2 : 3
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
29.09.2013 STUD. GRAD II - JARUN II
0 : 2
05.10.2013 JARUN II - MLADOST/B II
8 : 0
28.09.2013 RUDEŠ II - ŠPARTA ELEKTRA II
3 : 1
05.10.2013 ZET II - LUČKO II
1 : 6
28.09.2013 HAŠK II - TEKSTILAC II
1 : 7
05.10.2013 ŠPANSKO II - SESV.KRALJEVEC II
3 : 1
28.09.2013 CONCORDIA II - ŠPANSKO II
3 : 8
05.10.2013 TEKSTILAC II - CONCORDIA II
12 : 1
28.09.2013 SESV.KRALJEVEC II - ZET II
10 : 1
05.10.2013 ŠPARTA ELEKTRA II - HAŠK II
2 : 0
28.09.2013 LUČKO II - MLADOST/B II
3 : 0
06.10.2013 STUD. GRAD II - RUDEŠ II
0 : 2
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
12.10.2013 RUDEŠ II - JARUN II
5 : 1
19.10.2013. JARUN II - ZET II
7 : 2
13.10.2013 HAŠK II - STUD. GRAD II
7 : 0
19.10.2013. ŠPANSKO II - MLADOST/B II
6 : 0
12.10.2013 CONCORDIA II - ŠPARTA ELEKTRA II
0 : 2
19.10.2013. TEKSTILAC II - LUČKO II
4 : 0
12.10.2013 SESV.KRALJEVEC II - TEKSTILAC II
0 : 0
19.10.2013. ŠP. ELEKTRA II - SESV.KRALJEVEC II
0 : 1
12.10.2013 LUČKO II - ŠPANSKO II
0 : 7
20.10.2013. STUD. GRAD II - CONCORDIA II
3 : 0
12.10.2013 MLADOST/B II - ZET II
4 : 2
19.10.2013. RUDEŠ II - HAŠK II
3 : 1
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
27.10.2013. HAŠK II - JARUN II       
0 : 3
02.11.2013. JARUN II- ŠPANSKO  II     
0 : 3
26.10.2013. CONCORDIA II - RUDEŠ II        
0 : 1
02.11.2013. TEKSTILAC II - ZET  II         
8 : 0
26.10.2013. SESV.KRALJEVEC II - ST.. GRAD II  
2 : 1
02.11.2013. ŠPARTA ELEK. II - MLADOST/B II    
2 : 0
26.10.2013. LUČKO II - ŠPARTA ELEKTRA II
3 : 1
03.11.2013. STUD. GRAD  II - LUČKO  II       
0 : 0
26.10.2013. MLADOST/B II - TEKSTILAC II     
1 : 1
03.11.2013. RUDEŠ II - SESV.KRALJEVEC II
1 : 1
26.10.2013. ZET II - ŠPANSKO II      
1 : 9
03.11.2013. HAŠK II - CONCORDIA  II   
5 : 2
Datum
11. kolo
Sati
Datum
12. kolo
Sati
09.10.2013. CONCORDIA II- JARUN II
0 : 3
22.03.2014. JARUN II- TEKSTILAC II
0 : 6
09.10.2013. SESV.KRALJEVEC II - HAŠK II
3 : 2
22.03.2014. ŠPANSKO II - ŠPARTA ELEKTRA II
3 : 0
10.10.2013. LUČKO II - RUDEŠ II
5 : 2
22.03.2014. ZET II - STUD. GRAD II
2 : 2
09.10.2013. MLADOST/B II - STUD. GRAD II
2 : 1
22.03.2014. MLADOST/B II - RUDEŠ II
0 : 7
09.10.2013. ZET II - ŠPARTA ELEKTRA II
3 : 5
22.03.2014. LUČKO II - HAŠK II
6 : 3
10.10.2013. ŠPANSKO II - TEKSTILAC II
4 : 2
22.03.2014. SESV.KRALJEVEC II- CONCORDIA II
3 : 2
Datum
13. kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
29.03.2014. SESV.KRALJEVEC II- JARUN II
2 : 2
06.04.2014. JARUN II - ŠPARTA ELEKTRA II
2 : 2
29.03.2014. CONCORDIA II - LUČKO II
2 : 6
05.04.2014 TEKSTILAC II - STUD. GRAD II
7 : 0
29.03.2014. HAŠK II - MLADOST/B II
1 : 2
05.04.2014 ŠPANSKO II - RUDEŠ II
2 : 0
29.03.2014. RUDEŠ II - ZET II
4 : 1
05.04.2014 ZET II - HAŠK II
1 : 6
30.03.2014. STUD. GRAD II - ŠPANSKO II
0 : 7
05.04.2014 MLADOST/B II - CONCORDIA II
3 : 3
29.03.2014. ŠPARTA ELEKTRA II - TEKSTILAC II
1 : 1
06.04.2014 LUČKO - SESV.KRALJEVEC
2 : 1
Datum
15. kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
12.04.2014. LUČKO II - JARUN II
5 : 0
26.04.2014. JARUN II - STUD. GRAD II
4 : 0
12.04.2014. SESV.KRALJEVEC II - MLADOST/B II
0 : 0
26.04.2014. ŠPARTA ELEKTRA II - RUDEŠ II
4 : 2
12.04.2014. CONCORDIA II - ZET II
0 : 3
26.04.2014. TEKSTILAC II - HAŠK II
1 : 2
12.04.2014. HAŠK II - ŠPANSKO II
3 : 1
27.04.2014. ŠPANSKO II - CONCORDIA II
7 : 0
12.04.2014. RUDEŠ II- TEKSTILAC II
3 : 0
26.04.2014. ZET II - SESV.KRALJEVEC II
1 : 4
30.04.2014. STUD. GRAD II - ŠPARTA ELEKTRA II
1 : 3
26.04.2014. MLADOST/B II - LUČKO II
2 : 1
Datum
17. kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
13.05.2014. MLADOST/B II- JARUN II
4 : 2
10.05.2014. JARUN II - RUDEŠ II
0 : 6
03.05.2014. LUČKO II- ZET II
8 : 2
10.05.2014. STUD. GRAD II - HAŠK II
0 : 4
03.05.2014. SESV.KRALJEVEC II - ŠPANSKO II
1 : 3
10.05.2014. ŠPARTA ELEKTRA II - CONCORDIA II
7 : 1
03.05.2014. CONCORDIA II- TEKSTILAC II
0 : 4
15.05.2014. TEKSTILAC II - SESV.KRALJEVEC II
18,00
03.05.2014. HAŠK II - ŠPARTA ELEKTRA II
4 : 1
14.05.2014. ŠPANSKO II - LUČKO II
19,00
03.05.2014. RUDEŠ II - STUD. GRAD II
9 : 0
10.05.2014. ZET II - MLADOST/B II
odg.
Datum
19. kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
  ZET II - JARUN II
1 : 6
24.05.2014. JARUN II - HAŠK II
1 : 3
21.05.2014. MLADOST/B II - ŠPANSKO II
2 : 3
24.05.2014. RUDEŠ II - CONCORDIA II
14 : 1
  LUČKO II - TEKSTILAC II
1 : 0
25.05.2014. STUD. GRAD II - SESV.KRALJEVEC II
0 : 7
18.05.2014. SESV.KRALJEVEC II - ŠPARTA ELEKTRA II
3 : 1
24.05.2014. ŠPARTA ELEKTRA II - LUČKO II
0 : 3
  CONCORDIA II - STUD. GRAD II
2 : 6.
27.05.2014. TEKSTILAC II - MLADOST/B II
4 : 0
18.05.2014. HAŠK II - RUDEŠ II
2 : 1
24.05.2014. ŠPANSKO II - ZET II
12 : 0
Datum
21. kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
31.05.2014. ŠPANSKO II - JARUN II
6 : 2
07.06.2014. JARUN II- CONCORDIA II
3 : 1
31.05.2014. ZET II - TEKSTILAC II
2 : 5
06.06.2014 HAŠK II - SESV.KRALJEVEC II
0 : 2
31.05.2014. MLADOST/B II - ŠPARTA ELEKTRA II
4 : 3
07.06.2014 RUDEŠ II - LUČKO II
4 : 0
31.05.2014. LUČKO II - STUD. GRAD II
3 : 0
08.06.2014 STUD. GRAD II - MLADOST/B II
0 : 4
31.05.2014. SESV.KRALJEVEC II - RUDEŠ II
3 : 2
07.06.2014 ŠPARTA ELEKTRA II - ZET II
8 : 1
31.05.2014. CONCORDIA II - HAŠK II
1 : 9
07.06.2014 TEKSTILAC II - ŠPANSKO II
1 : 1

U lige limača A, i C, te lige zagića A1 i A2 plasirat će se klub koji ima najviše bodova u zbroju momčadi koje se natječu u ligama limača B1 i B3. Ako je zbroj bodova jednak plasman će ostvariti klub čiji su limači B3 bolje plasirani. Klub koji se plasira u najkvalitetnije lige limača i zagića mora imati u natjecanju sve četiri momčadi.