Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI MLAĐI ( 03' ) - sezona 2012/2013.
Rang natjecanja: ZNL B-3
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Marko Starčević

Popis igrača:

 


Tablica - sezona 2012/2013

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Maksimir II
22
20
1
1
119
12
61
2. Jarun II
22
16
2
4
120
35
50
3. Rudeš II
22
16
2
4
91
23
50
4. Ses.Kraljevec II
22
15
2
5
73
26
47
5. ZET II
22
13
1
8
58
35
40
6. Lučko II
22
12
1
9
72
56
37
7. HAŠK II
22
10
1
11
56
53
31
8. Stud. grad II
22
8
1
13
37
59
25
9. Concordia II
22
7
2
13
53
60
23
10. Tekstilac II
22
6
1
15
45
102
19
11. Vrapče II
22
0
2
20
13
143
2
12. Šparta Elektra II
22
0
2
20
3
136
2

Rezultati odigranih utakmica u sezoni - jesen 2012/2013.

1.kolo (01./02. rujna 2012.)
Rez.
Concordia - Jarun
1-6
Studentski grad - Vrapče
5-0
Tekstilac-Ravnice - Lučko
0-3
HAŠK - Rudeš
1-0
Maksimir- Šparta Elektra
9-0
Sesvetski Kraljevec - ZET
2-1
2.kolo (8./9. rujna 2012.)
Rez
Jarun - Šparta Elektra
9-0
Rudeš - Maksimir
1-3
ZET - HAŠK
2-1
Lučko - Sesvetski Kraljevec
1-4
Vrapče - Tekstilac-Ravnice
1-6
Concordia - Studentski grad
6-2
3.kolo (15./16. rujna 2012.)
Rez.
Studentski grad - Jarun
0-8
Tekstilac-Ravnice - Concordia
4-5
Sesvetski Kraljevec - Vrapče
9-1
HAŠK - Lučko
4-1
Maksimir - ZET
7-0
Šparta Elektra - Rudeš
0-6
4.kolo (22./23. rujna 2012.)
Rez.
Jarun - Rudeš
1-1
ZET - Šparta Elektra
5-0
Lučko - Maksimir
0-4
Vrapče - HAŠK
0-11
Concordia - Sesvetski Kraljevec
1-3
Studentski grad - Tekstilac-Ravnice
7-2
5.kolo (29./30. rujna 2012.)
Rez.
Tekstilac-Ravnice - Jarun
1-7
Sesvetski Kraljevec - Studentski grad
2-1
HAŠK - Concordia
2-0
Maksimir - Vrapče
12-0
Šparta Elektra - Lučko
0-4
Rudeš - ZET
3-1
6.kolo (6./7. listopada 2012.)
Rez.
Jarun - ZET
2-2
Lučko - Rudeš
0-6
Vrapče - Šparta Elektra
1-1
Concordia - Maksimir
1-2
Studentski grad - HAŠK
0-5
Tekstilac-Ravnice - Sesv. Kraljevec
0-8
7.kolo (13./14. listopada 2012.)
Rez.
Sesvetski Kraljevec - Jarun
2-0
HAŠK - Tekstilac-Ravnice
3-2
Maksimir - Studentski grad
4-0
Šparta Elektra - Concordia
0-7
Rudeš - Vrapče
9-0
ZET - Lučko
2-3
8.kolo (20./21. listopada 2012.)
Rez.
Jarun - Lučko
5-1
Vrapče - ZET
2-6
Concordia - Rudeš
3-2
Studentski grad - Šparta Elektra
4-1
Tekstilac-Ravnice - Maksimir
1-0
Sesvetski Kraljevec - HAŠK
1-0
9.kolo (27./28. listopada 2012.)
Rez.
HAŠK - Jarun
1-2
Maksimir - Sesvetski Kraljevec
6-0
Šparta Elektra - Tekstilac-Ravnice
0-12
Rudeš - Studentski grad
2-0
ZET - Concordia
1-0
Lučko - Vrapče
5-0
10.kolo (3./4. studenog 2012.)
Rez.
Jarun - Vrapče
7-0
Concordia - Lučko
3-3
Studentski grad - ZET
2-1
Tekstilac-Ravnice - Rudeš
1-11
Sesv. Kraljevec - Šparta Elektra
6-0
HAŠK - Maksimir
0-5
11.kolo (10./11. studenog 2012.)
Rez.
Maksimir - Jarun
3-2
Šparta Elektra II - HAŠK
0-2
Rudeš - Sesvetski Kraljevec
1-1
ZET - Tekstilac-Ravnice
7-1
Lučko - Studentski grad
1-0
Vrapče - Concordia
0-4

Rezultati utakmica u sezoni - proljeće 2012/2013.

12.kolo (27.ožujka 2013.)
Rez..
   
Jarun - Concordia (21.03)
5 - 2
   
Vrapče - Studentski grad (17.03.)
0 - 1
   
Lučko - Tekstilac-Ravnice
9 - 1
   
ZET - Sesvetski Kraljevec
2 - 0
   
Rudeš - HAŠK
7 - 1
   
Šparta Elektra II - Maksimir
0 - 9
   
13. kolo (23. ožujka 2013.) Rez. 14, kolo (06.04.2013.) Rez..
Šparta Elektra II - Jarun II
0 - 11
Jarun - Studentski grad
5 - 2
Sesvetski Kraljevec II - Lučko II
2 - 3
Concordia - Tekstilac-Ravnice
2 - 3
Tekstilac II - Vrapče II
2 - 0
Vrapče - Sesvetski Kraljevec
0 - 6
Studentski grad II - Concordia II
2 - 0
Lučko - HAŠK
5 - 2
Maksimir II - Rudeš II
3 - 1
ZET - Maksimir
0 - 4
HAŠK II - ZET II
0 - 6
Rudeš - Šparta Elektra
7 - 0
15.kolo (13.04.2013.)   16.kolo (20.04.2013.)  
RUDEŠ - JARUN
5 - 2
Jarun II - Tekstilac-Ravnice II
11 - 3
ŠPARTA ELEKTRA - ZET 
0 - 2
Studentski grad II- Sesv. Kraljevec II
0 - 6
MAKSIMIR - LUČKO
3 - 1
Concordia II - HAŠK II
1 - 1
HAŠK - VRAPČE
6 - 0
Vrapče II- Maksimir II
0 - 11
SESV.KRALJEVEC - CONCORDIA
4 - 1
Lučko II - Šparta Elektra II
11 - 0
TEKSTILAC - STUD. GRAD
2 - 2
ZET II - Rudeš II
1 - 2
17.kolo (27.04.2013.)   18.kolo ( 04.05.2013. )  
ZET II - Jarun II
0 - 5
Jarun II - Sesvetski Kraljevec II
5 - 1
Rudeš II - Lučko II
3 - 1
Tekstilac-Ravnice II - HAŠK II
1 - 3
Šparta Elektra II - Vrapče II
1 - 1
Studentski grad II - Maksimir II
0 - 1
Maksimir II - Concordia II
11 - 0
Concordia II - Šparta Elektra II
6 - 0
HAŠK II - Studentski grad II
1 - 4
Vrapče II - Rudeš II
1 - 10
Sesv. Kraljevec II - Tekstilac-Ravnice II
3 - 1
Lučko II - ZET II
0 : 5
19.kolo (11./12.05..2013.)   20.kolo (18./19..05.2013. )  
Lučko II- Jarun II
2 : 6
Jarun II - HAŠK II
6 : 1
ZET II - Vrapče II
5 : 1
Sesvetski Kraljevec II - Maksimir II
1 : 1
Rudeš II - Concordia II
4 : 2
Tekstilac-Ravnice II- Šparta Elektra II
2 : 0
Šparta Elektra II - Studentski grad II
1 : 3
Studentski grad II - Rudeš II
1 : 3
Maksimir II - Tekstilac-Ravnice II
10 : 0
Concordia II - ZET II
0 : 1
HAŠK II - Sesvetski Kraljevec II
0 : 4
Vrapče II - Lučko II
3 : 9
21..kolo (25./26..05.2013.) Rez 22.kolo ( 01./02. 06. 2013, )  
Vrapče II- Jarun II
1 : 11
Jarun II - Maksimir II
4 - 5
Lučko II- Concordia II
4 : 2
HAŠK II- Šparta Elektra II
10 - 0
ZET II - Studentski grad II
4 : 0
Sesvetski Kraljevec II - Rudeš II
0 - 1
Rudeš II- Tekstilac-Ravnice II
6 : 0
Tekstilac-Ravnice II - ZET II
0 - 4
Šparta Elektra II - Ses. Kraljevec II
0 : 9
Studentski grad II - Lučko II
1 - 5
Maksimir II - HAŠK II
6 : 0
Concordia II - Vrapče II
6 - 1


U lige limača A, i C, te lige zagića A1 i A2 plasirat će se klub koji ima najviše bodova u zbroju momčadi koje se natječu u ligama limača B1 i B3. Ako je zbroj bodova jednak plasman će ostvariti klub čiji su limači B3 bolje plasirani. Klub koji se plasira u najkvalitetnije lige limača i zagića mora imati u natjecanju sve četiri momčadi.

Iz liga limača B1 i B3, te iz lige zagića B1 ispada klub s najmanjim zbrojem bodova limača B1 i limača B3 Ako je zbroj bodova jednak ispada klub čiji su limači B3 slabije plasirani. NAPOMENA: Lige limača ( A i C – osim NK ZAGREB, te B1 i B3 ) i lige zagića ( A1 i A2 – osim NK ZAGREB, te B1 ) su «vezane» i odustajanje ( isključivanje ) iz natjecanja bilo koje momčadi uzrokuje ispadanje svih momčadi u treći kvalitetni rang natjecanja.


13. DVORANSKO PRVENSTVO ZNS-A ZA LIMAČE I ZAGIĆE
DVORANA SRC «JELENOVAC» 17. 11. 2012. – 28.12. 2012.

Prvenstvo se održava u tri dobne kategorije: STARIJI LIMAČI, MLAĐI LIMAČI I ZAGIĆI
U kategoriji starijih limača i zagića nastupa po 35, a kategoriji mlađih limača 30 momčadi. Natjecanje se
provodi u dvije etape.
PRVI KRUG NATJECANJA – STARIJI LIMAČI I ZAGIĆI
Momčadi su podijeljene u 7 skupina sa po 5 sudionika i igra se svatko sa svakim.
PRVI KRUG NATJECANJA – MLAĐI LIMAČI
Momčadi su podijeljene u 6 skupina sa po 5 sudionika i igra se svatko sa svakim.

Ekipa mlađih limača Špatra Elektre natječe se u skupini B u kojoj su još slijedeće ekipe: PONIKVE, TRNJE, JARUN i NUR

1. kolo 17.11.2012. u 16.30 sati: JARUN - ŠPARTA ELEKTRA 5:1
3. kolo 01.12.2012. u 18.30 sati: ŠPARTA ELEKTRA - NUR 0:2
4. kolo 08.12.2012. u 16.00 sati: PONIKVE - ŠPARTA ELEKTRA 9:0
5. kolo 15.12.2012. u 14.00 sati: ŠPARTA ELEKTRA - TRNJE 0:2