Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : LIMAČI MLAĐI ( 2006. )
Rang natjecanja: ZNL "C" - CENTAR
Trajanje utakmice: 2 x po 25 minuta
Trener: Ivan Bokulić

Popis igrača:

EUGEN BEGAČ, VENCI BUĆA, JAN HERNAUS, KARLO JERKOVIĆ, LEO JUNEK, MARIN LUŠA, MATEO PALČIĆ, BORNA ZANOŠKI, VEDRAN MAČKALA, ANDREJ TROSKOT, ANDRIJA MEJOVŠEK, LUKA PALAVRA, JERKO KRIŽANAC, FRANE ŠANDRIĆ, IVAN KODŽOMAN, PETAR GOJA, LUKA MARTINUŠIĆ, ŠIMUN BEROŠ, MARTIN ŠTELMA, ROKO VRANDEČIĆ, ELTON BINAJ

Tablica
LIMAČI MLAĐI (2006.)
Sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Dinamo
10
10
0
0
104
0
30
2 Kustošija
10
6
1
3
51
23
19
3 HAŠK II
10
5
3
2
26
15
18
4 Zagreb II
10
4
2
4
28
36
14
5 Trešnjevka
10
0
2
8
11
72
2
6 Šparta Elektra II
10
0
2
8
7
81
2

Tablica
LIMAČI MLAĐI (2006. )
Sezona 2015/2016 - PLAY OUT.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Lučko II
11
10
1
0
43
7
31
2 Zagreb II
11
9
0
2
51
16
27
3 Vrapče II
11
7
1
3
34
12
22
4 Prečko II
11
6
1
4
29
16
19
5 ZET II
11
6
1
4
23
22
19
6 Ses.Kraljevec II
11
6
0
5
33
24
18
7 Trešnjevka
11
5
2
4
32
25
17
8 Mladost/B II
11
5
1
5
18
25
16
9 Tekstilac II
11
3
2
6
21
36
11
10 Jarun II
11
2
1
8
34
43
7
11 Šparta Elektra II
11
1
0
10
8
40
3
12 Utrina II
11
1
0
10
6
66
3
Kliknite na sliku za uvećanje!

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
05.09.2015 TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 1
12.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA- KUSTOŠIJA
1 : 13
  .DINAMO - HAŠK
13.09.2015 HAŠK - ZAGREB
2 : 2
  .ZAGREB - KUSTOŠIJA
1 : 2
09.09.2015 TREŠNJEVKA - DINAMO
0 : 16
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
19.09.2015 .DINAMO - ŠPARTA ELEKTRA
23 : 0
26.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA- HAŠK 0 : 5
19.09.2015 ZAGREB - TREŠNJEVKA
7 : 1
26.09.2015 TREŠNJEVKA - KUSTOŠIJA odg.
19.09.2015 KUSTOŠIJA - HAŠK
0 : 0
26.09.2015 DINAMO - ZAGREB 12 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
03.10.2015 ZAGREB - ŠPARTA ELEKTRA
9 : 4
21.10.2015. ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA
1 : 1.
03.10.2015 KUSTOŠIJA - DINAMO
0 : 15
10.10.2015 HAŠK - DINAMO
0 : 6
03.10.2015 HAŠK - TREŠNJEVKA
5 : 1
10.10.2015 .KUSTOŠIJA - ZAGREB
5 : 1
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
17.10.2015 .KUSTOŠIJA - ŠPARTA ELEKTRA
9 : 0
24.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA- DINAMO
0 : 11
17.10.2015 ZAGREB - HAŠK
1 : 1
24.10.2015 TREŠNJEVKA - ZAGREB
1 : 4
17.10.2015 .DINAMO - TREŠNJEVKA
10 : 0
24.10.2015 HAŠK - KUSTOŠIJA
1 : 0
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
08.11.2015 HAŠK - ŠPARTA ELEKTRA
6 : 0
14.11.2015 ŠPARTA ELEKTRA- ZAGREB
0 : 3
11.11.2015 KUSTOŠIJA - TREŠNJEVKA
8 : 0
  DINAMO - KUSTOŠIJA
2 : 0
07.11.2015 ZAGREB - DINAMO
0 : 8
  TREŠNJEVKA - HAŠK
4 : 6

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016. - PLAY OUT

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
12.03.2016 LUČKO - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 1
19.03.2016 ŠPARTA ELEKTRA- UTRINA
2:0
12.03.2016 PREČKO - TREŠNJEVKA
1 : 1
19.03.2016 ZET - VRAPČE
2:1
12.03.2016 TEKSTILAC - MLADOST/B
3 : 4
19.03.2016 JARUN - ZAGREB
3:6
12.03.2016 SESV. KRALJEVEC- JARUN
3 : 2
19.03.2016 MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC
2:0
12.03.2016 ZAGREB - ZET
9 : 1
19.03.2016 TREŠNJEVKA - TEKSTILAC
7:1
13.03.2016 VRAPČE - UTRINA
-
19.03.2016 LUČKO - PREČKO
5:0
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
02.04.2016 PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA
4:1
09.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA - ZET
0 : 2
02.04.2016 TEKSTILAC - LUČKO
0:1
09.04.2016 JARUN - UTRINA
2 : 1
02.04.2016 SESV.KRALJEVEC- TREŠNJEVKA
3:1
09.04.2016 MLADOST/B - VRAPČE
0 : 1
02.04.2016 ZAGREB - MLADOST/B
2:3
09.04.2016 TREŠNJEVKA - ZAGREB
2 : 4
02.04.2016 VRAPČE - JARUN
6:0
09.04.2016 LUČKO - SESV.KRALJEVEC
4 : 1
02.04.2016 UTRINA - ZET
0:4
09.04.2016 PREČKO - TEKSTILAC
3 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
16.04.2016 TEKSTILAC  - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 0
23.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA- JARUN
2:4
16.04.2016 SESV.KRALJEVEC- PREČKO        
1 : 0
23.04.2016 MLADOST/B - ZET
3:4
16.04.2016 ZAGREB  - LUČKO         
1 : 3
23.04.2016 TREŠNJEVKA - UTRINA
16.04.2016 VRAPČE  - TREŠNJEVKA    
3 : 0
23.04.2016 LUČKO - VRAPČE
2:1
16.04.2016 UTRINA  - MLADOST/B     
1 : 0
23.04.2016 PREČKO - ZAGREB
1:2
16.04.2016 ZET  - JARUN         
5 : 1
23.04.2016 TEKSTILAC - SESV.KRALJEVEC
0:5
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
26.05.2016 SESV.KRALJEVEC- ŠPARTA ELEKTRA 12:00 14.05.2016 ŠPARTA ELEKTRA- MLADOST/B 09:00
07.05.2016 ZAGREB - TEKSTILAC 17:00 14.05.2016 TREŠNJEVKA - JARUN 09:00
08.05.2016 VRAPČE - PREČKO 09:00 14.05.2016 LUČKO - ZET 09:00
07.05.2016 UTRINA - LUČKO 12:00 14.05.2016 PREČKO - UTRINA 09:00
07.05.2016 ZET - TREŠNJEVKA 10:00 14.05.2016 TEKSTILAC - VRAPČE 09:00
07.05.2016 JARUN - MLADOST/B 10:00 14.05.2016 SESV.KRALJEVEC- ZAGREB 12:00
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
21.05.2016 ZAGREB - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 0
08.06.2016 ŠPARTA ELEKTRA- TREŠNJEVKA 0 : 4
22.05.2016 VRAPČE - SESV.KRALJEVEC
4 : 1
01.06.2016 LUČKO - MLADOST/B 2 : 0
21.05.2016 UTRINA - TEKSTILAC
28.05.2016 PREČKO - JARUN 3 : 2
21.05.2016 ZET - PREČKO
01.06.2016 TEKSTILAC - ZET 1 : 0
21.05.2016 JARUN - LUČKO
0 : 6
28.05.2016 SESV.KRALJEVEC- UTRINA 5 : 1
21.05.2016 MLADOST/B - TREŠNJEVKA
1 : 1
31.05.2016 ZAGREB - VRAPČE 3 : 2
Datum
11. kolo
Rez.
     
05.06.2016 VRAPČE - ŠPARTA ELEKTRA        
04.06.2016 UTRINA - ZAGREB        
04.06.2016 ZET - SESV.KRALJEVEC        
04.06.2016 JARUN - TEKSTILAC        
05.06.2016 MLADOST/B - PREČKO        
04.06.2016 TREŠNJEVKA - LUČKO