Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA" - KADETI - SEZONA 2017/2018

Rang natjecanja: 1. ZNL

Trajanje utakmice: 2 x po 40 minuta

Trener: Robert Hertl

Popis igrača:

Arseta Ivan, Dolić Leon, Fišter Abraham, Franc Karlo, Jakopec Leo, Kurek Mihael, Liker Fran Urban, Luzar-Smajić Benjamin, Mužević Ivan, Orlović Dominik, Samardžić Hrvoje, Bilušković Jakov, Čmelješević Tin, Glasnović Fran, Kečanović Leo, Kralj Petar, Mazalin Filip, Nasri Rayan Adam, Pajtler Matej, Polonijo Fran, Šlat Albert, Varjačić Ivan


Tablica - sezona 2017/2018

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Dubrava Tim kabel
15
10
3
2
58
15
33
2
Kašina
16
11
0
5
43
33
33
3
Prigorje M
14
10
1
3
48
25
31
4
Studentski Grad
16
8
1
7
43
38
25
5
Polet
16
7
2
7
39
33
23
6
Ivanja Reka
14
5
3
6
28
33
18
7
Šparta-Elektra
15
4
2
9
26
46
14
8
Brezovica
14
4
1
9
17
27
13
9 Hrvatski Leskovac
16
1
3
12
14
66
6
10                

RASPORED UTAKMICA:

SEZONA - 2017/18.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
09.09.2017 16:00 Studentski Grad - Šparta-Elektra
5:1
16.09.2017. 12:30 Šparta-Elektra - Dubrava Tim kabel
2:2
10.09.2017 16:00 Polet - Brezovica
3:1
  Hrvatski Leskovac - Kašina
1:3
10.09.2017 16:00 Prigorje M - Ivanja Reka
7:1
  Ivanja Reka
slobodna
10.09.2017 10:00 Hrvatski Leskovac
slobodan
  Brezovica - Prigorje M
09.09.2017 16:00 Kašina -Dubrava Tim kabel
0:6
  Studentski Grad - Polet
7:3
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
24.09.2017 15:00 Polet - Šparta-Elektra
3:1
30.09.2017 14:30 Šparta-Elektra - Hrvatski Leskovac
5:0
24.09.2017 15:00 Prigorje M - Studentski Grad
3:1
01.10.2017 14:30 Ivanja Reka - Dubrava Tim kabel
3:0
23.09.2017 10:00 Brezovica
slobodna
30.09.2017 14:30 Brezovica - Kašina
1:4
24.09.2017 15:00 Kašina - Ivanja Reka
4:3
30.09.2017 14:30 Studentski Grad
slobodan
23.09.2017 16:00 Dubrava Tim kabel - Hrvatski Leskovac
10:0
01.10.2017 14:30 Polet - Prigorje M
1:1
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
08.10.2017 14:30 Prigorje M - Šparta-Elektra
8:1
14.10.2017 13:00 Šparta-Elektra - Ivanja Reka
0:0
  Polet
slobodan
14.10.2017 14:30 Brezovica - Hrvatski Leskovac
2:0
07.10.2017 14:30 Kašina - Studentski Grad
1:3
14.10.2017 10:00 Studentski Grad - Dubrava Tim kabel
4:2
07.10.2017 14:30 Dubrava Tim kabel - Brezovica
4:0
14.10.2017 14:30 Polet - Kašina
4:0
07.10.2017 14:30 Hrvatski Leskovac - Ivanja Reka
3:3
14.10.2017 10:00 Prigorje M
slobodno
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Šparta-Elektra
slobodna
28.10.2017 13:30 Šparta-Elektra - Brezovica
5:1
21.10.2017 14:30 Kašina - Prigorje M
3:2
28.10.2017 10:00 Studentski Grad - Ivanja Reka
6:0
22.10.2017 14:00 Dubrava Tim kabel - Polet
1:0
29.10.2017 13:30 Polet - Hrvatski Leskovac
2:2
21.10.2017 14:30 Hrvatski Leskovac - Studentski Grad
1:1
29.10.2017 13:30 Prigorje M - Dubrava Tim kabel
0:5
22.10.2017 11:30 Ivanja Reka - Brezovica
3:1
28.10.2017 10:00 Kašina
slobodna
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
04.11.2017 13:30 Kašina - Šparta-Elektra
4:0
18.03.2018. 17:45 Šparta-Elektra - Studentski Grad
2:4
04.11.2017 10:00 Dubrava Tim kabel
slobodna
  Brezovica - Polet
2:0
04.11.2017 13:30 Hrvatski Leskovac - Prigorje M
0:5
  Ivanja Reka - Prigorje M
04.11.2017 10:00 Ivanja Reka - Polet
2:3
  Hrvatski Leskovac -
slovodan
04.11.2017 13:30 Brezovica - Studentski Grad
2:0
17.03.2018. 10:00 Dubrava Tim kabel - Kašina
4:1
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
24.03.2018 Dubrava Tim kabel - Šparta-Elektra
07.04.2018 13:00 Šparta-Elektra - Polet
0:5
24.03.2018 Kašina - Hrvatski Leskovac
4:0
07.04.2018 18:30 Studentski Grad - Prigorje M
0:1
24.03.2018 Ivanja Reka
slobodna
07.04.2018 10:00 Brezovica -
slobodna
25.03.2018 Prigorje M - Brezovica
2:0
07.04.2018 10:00 Ivanja Reka - Kašina
0:2
25.03.2018 Polet - Studentski Grad
5:0
07.04.2018 15:30 Hrvatski Leskovac - Dubrava Tim kabel
1:2
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
14.04.2018 11:15 Hrvatski Leskovac - Šparta-Elektra
1:3
21.04.2018 12:15 Šparta-Elektra - Prigorje M
2:6
14.04.2018 12:45 Dubrava Tim kabel - Ivanja Reka
1:1
21.04.2018 10:00 Polet -
slobodan
15.04.2018 15:30 Kašina - Brezovica
2:1
21.04.2018 15:30 Studentski Grad - Kašina
2:5
14.04.2018 10:00 - Studentski Grad
slobodan
21.04.2018 13:00 Dubrava Tim kabel - Brezovica
1:1
15.04.2018 15:30 Prigorje M - Polet
3:2
21.04.2018 15:30 Ivanja Reka - Hrvatski Leskovac
7:1
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
28.04.2018 12:15 Ivanja Reka - Šparta-Elektra
0:3
05.05.2018 10:00 Šparta-Elektra
slobodna
28.04.2018 16:00 Hrvatski Leskovac - Brezovica
2:1
06.05.2018 16:30 Prigorje M - Kašina
4:1
28.04.2018 10:00 Dubrava Tim kabel - Studentski Grad
7:1
06.05.2018 16:30 Polet - Dubrava Tim kabel
0:5
29.04.2018 16:00 Kašina - Polet
6:0
05.05.2018 16:30 Studentski Grad - Hrvatski Leskovac
5:2
28.04.2018 10:00 - Prigorje M
slobodno
05.05.2018 10:00 Brezovica - Ivanja Reka
-:-
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.05.2018 14:00 Šparta-Elektra - Brezovica
3:0
20.05.2018.
Šparta-Elektra - Kašina
2:3
13.05.2018 13:00 Ivanja Reka - Studentski Grad
3:2
19.05.2018.
Dubrava Tim kabel
slobodna
12.05.2018 16:30 Hrvatski Leskovac - Polet
0:8
20.05.2018.
Prigorje M - Hrvatski Leskovac
5:0
12.05.2018 11:30 Dubrava Tim kabel - Prigorje M
8:1
19.05.2018.
Polet - Ivanja Reka
0:2
12.05.2018 10:00 Kašina -
slobodna
19.05.2018.
Studentski Grad - Brezovica
2:0

Sava je odustala od takmičenja!