Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA" - KADETI - SEZONA 2015/2016

Rang natjecanja: TREĆA HNL SREDIŠTE - ZAGREB

Trajanje utakmice: 2 x po 40 minuta

Trener: Robert Hertl

Popis igrača:

Arseta Ivan, Dolić Leon, Fišter Abraham, Franc Karlo, Jakopec Leo, Kurek Mihael, Liker Fran Urban, Luzar-Smajić Benjamin, Mužević Ivan, Orlović Dominik, Samardžić Hrvoje, Bilušković Jakov, Čmelješević Tin, Glasnović Fran, Kečanović Leo, Kralj Petar, Mazalin Filip, Nasri Rayan Adam, Pajtler Matej, Polonijo Fran, Šlat Albert, Varjačić Ivan


Tablica - sezona 2016/2017

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Inter-Zaprešić
27
22
3
2
142
12
69
2
Prečko
27
21
3
3
104
27
66
3
HNK Gorica
27
19
5
3
127
26
62
4
Sesvetski Kraljevec
27
18
3
6
101
34
57
5
Concordia(-1)
27
12
5
10
63
55
40
6
Mladost
27
12
1
14
60
80
37
7
Šparta-Elektra
27
10
0
17
52
82
30
8
ZET(-4)
27
10
3
14
54
100
29
9
Vrbovec
27
8
4
15
39
96
28
10
Prigorje Ž
27
8
2
17
53
85
26
11
Stupnik
27
4
2
21
33
90
14
12
Maksimir(-1)
27
1
3
23
35
176
5

RASPORED UTAKMICA:

TREĆA NL SREDIŠTE ZA KADETE – JESEN 2016.

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
  Maksimir - Mladost
1:2
11.09.2016 14:00 Mladost - Šparta-Elektra
5 : 0
04.09.2016 Inter - Prigorje Ž
4:0
11.09.2016 14:00 Sesvetski Kraljevec - Concordia
4 :1
04.09.2016 Stupnik - Vrbovec
2:3
31.08.2016 14:00 ZET - HNK Gorica
2 : 2
04.09.2016 Prečko - ZET
5:1
31.08.2016 14:00 Vrbovec - Prečko
0 : 4
04.09.2016 HNK Gorica - Sesvetski Kraljevec
5:0
11.09.2016 14:00 Prigorje Ž - Stupnik
0 : 0
04.09.2016 Concordia - Šparta-Elektra
3:0
11.09.2016 14:00 Maksimir - Inter
0 : 3
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
17.09.2016 Inter - Mladost
7:0
25.09.2016 15:00 Mladost - Sesvetski Kraljevec
0:2
18.09.2016 Stupnik - Maksimir
11:0
25.09.2016 10:00 ZET - Šparta-Elektra
5:2
17.09.2016 Prečko - Prigorje Ž
1:0
25.09.2016 15:00 Vrbovec - Concordia
1:2
18.09.2016 HNK Gorica - Vrbovec
8:0
25.09.2016 15:00 Prigorje Ž - HNK Gorica
3:7
17.09.2016 Concordia - ZET
4:1
25.09.2016 15:00 Maksimir - Prečko
0:11
18.09.2016 Šparta-Elektra - Ses.i Kraljevec
0:3
25.09.2016 15:00 Inter - Stupnik
5:0
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.10.2016 15:00 Stupnik - Mladost
1:2
09.10.2016 15:00 Mladost - ZET
4:0
02.10.2016 15:00 Prečko - Inter
1:0
09.10.2016 15:00 Vrbovec - Sesvetski Kraljevec
0:7
02.10.2016 15:00 HNK Gorica - Maksimir
10:0
09.10.2016 15:00 Prigorje Ž - Šparta-Elektra
3:2
02.10.2016 15:00 Concordia - Prigorje Ž
2:2
09.10.2016 15:00 Maksimir - Concordia
2:2
02.10.2016 15:00 Šparta-Elektra - Vrbovec
9:1
09.10.2016 15:00 Inter - HNK Gorica
4:0
02.10.2016 15:00 Sesvetski Kraljevec - ZET
10:1
09.10.2016 15:00 Stupnik - Prečko
0:3
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.10.2016 Prečko - Mladost
2:0
23.10.2016 Mladost - Vrbovec
3:1
16.10.2016 HNK Gorica - Stupnik
1:0
23.10.2016 Prigorje Ž - ZET
0:1
16.10.2016 Concordia - Inter
2:2
23.10.2016 Maksimir - Sesvetski Kraljevec
1:7
16.10.2016 Šparta-Elektra - Maksimir
0:4
23.10.2016 Inter - Šparta-Elektra
1:7
16.10.2016 Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž
4:0
23.10.2016 Stupnik - Concordia
1:3
16.10.2016 ZET - Vrbovec
5:1
23.10.2016 Prečko - HNK Gorica
2:2
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
30.10.2016 11:30 HNK Gorica - Mladost
11:0
06.11.2016 12:00 Mladost - Prigorje Ž
1 : 4
29.10.2016 12:00 Concordia - Prečko
4:2
06.11.2016 12:00 Maksimir - Vrbovec
3 : 3
28.10.2016 12:00 Stupnik - Šparta-Elektra
1:0
05.11.2016 12:00 Inter - ZET
3 : 0
31.08.2016 16:00 Sesvetski Kraljevec - Inter
2:2
06.11.2016 12:00 Stupnik - Sesvetski Kraljevec
1 : 1
30.10.2016 10:00 ZET - Maksimir
4:2
05.11.2016 12:00 Šparta-Elektra - Prečko
0:10
30.10.2016 10:00 Vrbovec - Prigorje Ž
2:0
06.11.2016 11:30 HNK Gorica - Concordia
2 : 0
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.11.2016 12:00 Concordia - Mladost
8 : 0
20.11.2016 Mladost - Maksimir
2:1
13.11.2016 12:00 HNK Gorica - Šparta-Elektra
7 : 0
19.11.2016 Prigorje Ž - Inter
1:0
12.11.2016 12:00 Sesvetski Kraljevec - Prečko
1 : 2
20.11.2016 Vrbovec - Stupnik
0:0
13.11.2016 10:00 ZET - Stupnik
3 : 1
20.11.2016 ZET Prečko
0:5
13.11.2016 10:00 Vrbovec - Inter
0 : 2
19.11.2016 Sesvetski Kraljevec - HNK Gorica
3:1
12.11.2016 12:00 Prigorje Ž - Maksimir
14 : 0
20.11.2016 Šparta-Elektra - Concordia
1 : 2
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
29.03.2016 18:00 Šparta-Elektra - Mladost
1:2
05.03.2017 13:00 Mladost - Inter-Zaprešić
0:5
26.11.2016 Concordia - Sesvetski Kraljevec
0:2
05.03.2017 10:00 Maksimir - Stupnik
1:
27.11.2016 HNK Gorica - ZET
9:1
04.03.2017 13:00 Prigorje Ž - Prečko
2:5
26.11.2016 Prečko - Vrbovec
7:0
05.03.2017 10:00 Vrbovec - HNK Gorica
0:5
27.11.2016 Stupnik Prigorje Ž
1:0
05.03.2017 10:00 ZET - Concordia
1:0
26.11.2016 Inter - Maksimir
21:0
04.03.2017 13:00 Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
4:1
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
11.03.2017 13:00 Sesvetski Kraljevec - Mladost
7:0
19.03.2017 13:00 Mladost - Stupnik
0:0
11.03.2017 13:00 Šparta-Elektra - ZET
2:1
18.03.2017 13:00 Inter-Zaprešić - Prečko
2:1
11.03.2017 13:00 Concordia - Vrbovec
2:2
19.03.2017 10:00 Maksimir - HNK Gorica
0:8
12.03.2017 13:00 HNK Gorica - Prigorje Ž
4:0
18.03.2017 13:00 Prigorje Ž - Concordia
0:4
11.03.2017 13:00 Prečko - Maksimir
4:0
19.03.2017 10:00 Vrbovec - Šparta-Elektra
0:4
12.03.2017 13:00 Stupnik - Inter-Zaprešić
1:5
19.03.2017 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
2:0
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
26.03.2017 10:00 ZET - Mladost
4:4
02.04.2017 14:00 Mladost - Prečko
0:3
25.03.2017 13:30 Sesvetski Kraljevec - Vrbovec
10:0
02.04.2017 14:00 Stupnik - HNK Gorica
0:8
25.03.2017 13:30 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
2:0
01.04.2017 14:00 Inter-Zaprešić - Concordia
6:0
25.03.2017 13:30 Concordia - Maksimir
9:5
02.04.2017 14:00 Šparta-Elektra - Maksimir
6:2
26.03.2017 13:30 HNK Gorica - Inter-Zaprešić
1:1
01.04.2017 14:00 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
1:6
25.03.2017 13:30 Prečko - Stupnik
8:1
02.04.2017 10:00 Vrbovec - ZET
2:1
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
09.04.2017 10:00 Vrbovec - Mladost
4:1
15.04.2017 14:30 Mladost - HNK Gorica
2:1
09.04.2017 10:00 ZET - Prigorje Ž
1:1
15.04.2017 14:30 Prečko - Concordia
4:1
08.04.2017 14:00 Sesvetski Kraljevec - Maksimir
7:2
15.04.2017 14:30 Šparta-Elektra - Stupnik
2:0
09.04.2017 15:30 Inter-Zaprešić - Šparta-Elektra
5:0
15.04.2017 14:30 Inter-Zaprešić - Sesvetski Kraljevec
3:0
08.04.2017 14:00 Concordia - Stupnik
1:0
15.04.2017 14:30 Maksimir - ZET
1:3
09.04.2017 14:00 HNK Gorica - Prečko
0:0
15.04.2017 14:30 Prigorje Ž - Vrbovec
3:2
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
20.04.2017 14:30 Prigorje Ž - Mladost
0:0
23.04.2017 14:30 Mladost - Concordia
0:3
19.04.2017 14:30 Vrbovec - Maksimir
2:2
23.04.2017 14:30 Šparta-Elektra - HNK Gorica
3:0
19.04.2017 14:30 ZET - Inter-Zaprešić
0:13
22.04.2017 14:30 Prečko - Sesvetski Kraljevec
6:0
19.04.2017 14:30 Sesvetski Kraljevec - Stupnik
5:1
23.04.2017 14:30 Stupnik - ZET
1:5
19.04.2017 14:30 Prečko - Šparta-Elektra
4:1
22.04.2017 14:30 Inter-Zaprešić - Vrbovec
6:0
19.04.2017 14:30 Concordia - HNK Gorica
2:2
23.04.2017 10:00 Maksimir - Prigorje Ž
0:3 Čl. 56

PLAY OUT

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
06.05.2017 13:30 HNK Gorica - Šparta-Elektra
7:3
13.05.2017. 15:00 Šparta-Elektra - Maksimir
5 : 3.
07.05.2017 10:00 Vrbovec - Stupnik
2:1
13.05.2017. 15:00 Stupnik - Mladost
1 : 6
07.05.2017 17:00 Mladost - Maksimir
14:0
13.05.2017. 11:30 HNK Gorica - Vrbovec
4 : 1
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
21.05.2017. 10:00 Vrbovec - Šparta Elektra
2:1
28.05.2017. 16:00 Šparta Elektra - Stupnik
3:0
21.05.2017. 15:00 Mladost - Gorica
1:4
28.05.2017. 16:00 Gorica - Maksimir
6:1
21.05.2017. 15:00 Maksimir - Stupnik
6:3
28.05.2017. 16:00 Vrbovec - Mladost
4:0
5. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
04.062017. 16:00 Mladost - Šparta Elektra
1:2
     
04.062017. 16:00 Maksimir - Vrbovec
1:6
     
04.062017. 16:00 Stupnik - Gorica
0:8
     
Od 23. do 27 kola se igra Play Off ( od 1. do 6. mjesta) i Play Out (od 7. do 12. mjesta.)