Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA" - KADETI - SEZONA 2015/2016

Rang natjecanja: TREĆA HNL SREDIŠTE - ZAGREB

Trajanje utakmice: 2 x po 40 minuta

Trener: Ivan Bošnjak

Popis igrača:

Dominik Mikulec, Lovro Pavletić, Filip Ivanić, Luka Škarica, Daniel Bokan, Mateo Šokčević, Domagoj Pokupić, Matej Galic, Niko Bucalo, Krešimir Tus, Renato Gracin, Franko Gracin, Luka Karlić, Matej Petrić, Filip Riley, Bartol Hribar, Jan Karlo Petanjek, Mario Malenica, Dominik Brezović, Dominik Bošnjak, Marin Stjepanović, Mladen Vereš


Tablica - sezona 2015/2016

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Hrvatski Dragovoljac
24
19
3
2
82
15
60
2
HNK Gorica
24
17
1
6
77
25
52
3
Trešnjevka
24
14
7
3
56
21
49
4
Špansko
24
15
3
6
70
20
48
5
Sesvetski Kraljevec
24
14
4
6
51
36
46
6
Prečko
24
12
7
5
46
18
43
7
ZET
24
11
5
8
51
42
38
8
Vrbovec(-1)
24
9
5
10
40
43
31
9
Mladost
24
6
5
13
33
57
23
10
Prigorje Ž
24
6
2
16
35
69
20
11
Šparta-Elektra(-1)
24
5
0
19
23
68
14
12
Stupnik
24
3
2
19
28
106
11
13
Lekenik
24
1
4
19
14
86
7

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez..
02.09.2015. Prečko - ZET
0 : 0
06.09.2015 ZET - Špansko
1 : 3
02.09.2015. Sesvetski Kraljevec - Stupnik
3 : 0
06.09.2015 HNK Gorica - Vrbovec
1 : 0
02.09.2015. Lekenik - Šparta-Elektra
0 : 2
06.09.2015 Mladost - Hrvatski Dragovoljac
1 : 3
02.09.2015. Prigorje Ž - Mladost
3 : 2
06.09.2015 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
2 : 1
02.09.2015. Hrvatski Dragovoljac - HNK Gorica
2 : 3
06.09.2015 Stupnik - Lekenik
1 : 4
02.09.2015. Vrbovec - Trešnjevka
0 : 0
05.09.2015 Prečko - Sesvetski Kraljevec
3 : 1
Datum
3. kolo
Rez..
Datum
4. kolo
Rez..
12.09.2015 Sesvetski Kraljevec - ZET
1 : 5
20.09.2015 ZET - Trešnjevka
2 : 2
13.09.2015 Lekenik - Prečko
0 : 4
20.09.2015 HNK Gorica - Špansko
3 : 2
12.09.2015 Prigorje Ž - Stupnik
5 : 1
20.09.2015 Šparta-Elektra - Vrbovec
1 : 7
12.09.2015 Hrvatski Dragovoljac - Šparta-Elektra
6 : 0
20.09.2015 Stupnik - Hrvatski Dragovoljac
0 : 4
13.09.2015 Vrbovec - Mladost
1 : 1
19.09.2015 Prečko - Prigorje Ž
3 : 1
12.09.2015 Špansko - Trešnjevka
1 : 1
19.09.2015 Sesvetski Kraljevec - Lekenik
2 : 2
Datum
5. kolo
Rez..
Datum
6. kolo
Rez.
27.09.2015 Lekenik - ZET
0 : 2
04.10.2015 ZET - HNK Gorica
3 : 2
26.09.2015 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
0 : 3
04.10.2015 Mladost - Trešnjevka
2 : 2
26.09.2015 Hrvatski Dragovoljac - Prečko
3 : 2
04.10.2015 Šparta-Elektra - Špansko
2 : 0
27.09.2015 Vrbovec - Stupnik
6 : 0
03.10.2015 Prečko - Vrbovec
3 : 1
26.09.2015 Špansko - Mladost
4 : 0
03.10.2015 Ses. Kraljevec - Hrvatski Dragovoljac
1 : 4
27.09.2015 Trešnjevka - HNK Gorica
14:30
04.10.2015 Lekenik - Prigorje Ž
0 : 1
Datum
7. kolo
Rez..
Datum
8. kolo
Rez.
10.10.2015 Prigorje Ž - ZET
1 : 3
18.10.2015 ZET - Mladost
3 : 1
10.10.2015 Hrvatski Dragovoljac - Lekenik
5 : 0
18.10.2015 Šparta-Elektra - HNK Gorica
0 : 3
11.10.2015 Vrbovec - Sesvetski Kraljevec
2 : 0
18.10.2015 Stupnik - Trešnjevka
0 : 5
10.10.2015 Špansko - Stupnik
6 : 0
17.10.2015 Prečko - Špansko
2 : 1
11.10.2015 Trešnjevka - Šparta-Elektra
4 : 0
18.10.2015 Vrbovec - Lekenik
4 : 0
11.10.2015 HNK Gorica - Mladost
4 : 0
17.10.2015 Prigorje Ž - Hrvatski Dragovoljac
1 : 2
Datum
9. kolo
Rez..
Datum
10. kolo
Rez.
24.10.2015 Hrvatski Dragovoljac - ZET
3 : 0
22.11.2015 ZET - Šparta-Elektra
3 : 2
25.10.2015 Vrbovec - Prigorje Ž
4 : 2
01.11.2015 Stupnik - Mladost
0 : 1
24.10.2015 Špansko - Sesvetski Kraljevec
0 : 1
31.10.2015 Prečko - HNK Gorica
3 : 0
25.10.2015 Trešnjevka - Prečko
0 : 3
31.10.2015 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
0 : 0
25.10.2015 HNK Gorica - Stupnik
8 : 0
01.11.2015 Lekenik - Špansko
1 : 8
25.10.2015 Mladost - Šparta-Elektra
3 : 2
31.10.2015 Vrbovec - Hrvatski Dragovoljac
0 : 3
Datum
11. kolo
Rez..
Datum
12. kolo
Rez.
08.11.2015 Vrbovec - ZET
0 : 2
15.11.2015 ZET - Stupnik
5 : 0
07.11.2015 Špansko - Prigorje Ž
7 : 0
14.11.2015 Prečko - Šparta-Elektra
0 : 1
08.11.2015 Trešnjevka - Lekenik
6 : 0
14.11.2015 Sesvetski Kraljevec - Mladost
1 : 0
08.11.2015 HNK Gorica - Sesvetski Kraljevec
1 : 1
15.11.2015 Lekenik - HNK Gorica
0 : 2
08.11.2015 Mladost - Prečko
1 : 1
14.11.2015 Prigorje Ž - Trešnjevka
3 : 0
08.11.2015 Šparta-Elektra - Stupnik
3 : 0
14.11.2015 Hrvatski Dragovoljac - Špansko
0 : 0
Datum
13. kolo
Rez..
Datum
14. kolo
Rez.
  Špansko - Vrbovec
3 : 1
06.03.2016 10:00 ZET - Prečko
2 : 2
22.11.2015. Trešnjevka - Hrvatski Dragovoljac
1 : 0
06.03.2016 13:00 Stupnik - Sesvetski Kraljevec
1 : 5
22.11.2015. HNK Gorica - Prigorje Ž
8 : 0
06.03.2016 13:00 Šparta-Elektra - Lekenik
1 : 0
06.12.2015. Mladost - Lekenik
6 : 0
06.03.2016 13:00 Mladost - Prigorje Ž
3 : 2
05.12.2015. Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
4 : 1
06.03.2016 10:00 HNK Gorica - Hrvatski Dragovoljac
0 : 4
30.11.2015. Stupnik - Prečko
0 : 6
06.03.2016 13:00 Trešnjevka - Vrbovec
2 : 1
Datum
15. kolo
Rez..
Datum
16. kolo
Rez.
12.03.2016 10:00 Špansko - ZET
4 : 3
20.03.2016 10:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
1 : 2
13.03.2016 10:00 Vrbovec - HNK Gorica
1 : 0
19.03.2016 13:30 Prečko - Lekenik
2 : 0
12.03.2016 13:30 Hrvatski Dragovoljac - Mladost
5 : 1
20.03.2016 13:30 Stupnik - Prigorje Ž
2 : 1
12.03.2016 13:30 Prigorje Ž - Šparta-Elektra
3 : 0
20.03.2016 13:30 Šparta-Elektra - Hrvatski Dragovoljac
0 : 2
13.03.2016 13:30 Lekenik - Stupnik
2 : 2
20.03.2016 13:30 Mladost - Vrbovec
1 : 2
12.03.2016 13:30 Sesvetski Kraljevec - Prečko
1 : 0
20.03.2016 13:30 Trešnjevka - Špansko
1 : 0
Datum
17. kolo
Rez..
Datum
18. kolo
Rez.
25.03.2016 13:30 Trešnjevka - ZET
3 : 0
03.04.2016 10:00 ZET - Lekenik
5 : 0
25.03.2016 13:30 Špansko - HNK Gorica
1 : 0
02.04.2016 14:30 Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž
7 : 3
25.03.2016 13:30 Vrbovec - Šparta-Elektra
3 : 0
02.04.2016 14:30 Prečko - Hrvatski Dragovoljac
0 : 0
25.03.2016 13:30 Hrvatski Dragovoljac - Stupnik
7 : 0
03.04.2016 14:30 Stupnik - Vrbovec
3 : 3
25.03.2016 13:30 Prigorje Ž - Prečko
0 : 0
03.04.2016 14:30 Mladost - Špansko
1 : 3
25.03.2016 13:30 Lekenik - Sesvetski Kraljevec
2 : 7
03.04.2016 11:30 HNK Gorica - Trešnjevka
1 : 0
Datum
19. kolo
Rez..
Datum
20. kolo
Rez.
10.04.2016 11:30 HNK Gorica - ZET
4 : 0
17.04.2016 10:00 ZET - Prigorje Ž
0 : 0
10.04.2016 15:00 Trešnjevka - Mladost
0 : 0
17.04.2016 15:00 Lekenik - Hrvatski Dragovoljac
1 : 5
10.04.2016 15:00 Šparta-Elektra - Špansko
1 : 2
16.04.2016 15:00 Sesvetski Kraljevec - Vrbovec
2 : 0
10.04.2016 10:00 Vrbovec - Prečko
0 : 0
17.04.2016 15:00 Stupnik - Špansko
0 : 8
09.04.2016 15:00 Hrvatski Dragovoljac - Ses. Kraljevec
2 : 0
17.04.2016 15:00 Šparta-Elektra - Trešnjevka
0 : 1
09.04.2016 15:00 Prigorje Ž - Lekenik
5 : 0
17.04.2016 15:00 Mladost - HNK Gorica
0 : 6
Datum
21. kolo
Rez..
Datum
22. kolo
Rez.
24.04.2016 15:00 Mladost - ZET
2 : 2
01.05.2016 10:00 ZET - Hrvatski Dragovoljac
2 : 3
24.04.2016 11:30 HNK Gorica - Šparta-Elektra
5 : 0
30.04.2016 15:30 Prigorje Ž - Vrbovec
2 : 4
24.04.2016 15:00 Trešnjevka - Stupnik
5 : 0
30.04.2016 15:30 Sesvetski Kraljevec - Špansko
1 : 0
23.04.2016 10:00 Špansko - Prečko
0 : 0
30.04.2016 15:30 Prečko - Trešnjevka
0 : 3
24.04.2016 10:00 Vrbovec - Lekenik
0 : 0
01.05.2016 15:30 Stupnik - HNK Gorica
2 : 9
23.04.2016 15:00 Hrvatski Dragovoljac - Prigorje Ž
7 : 0
01.05.2016 15:30 Šparta-Elektra - Mladost
1 : 2
Datum
23. kolo
Rez..
Datum
24. kolo
Rez.
08.05.2016 15:30 Šparta-Elektra - ZET
1 : 2
15.05.2016 10:00 ZET - Vrbovec (po čl. 56)
3 : 0
08.05.2016 15:30 Mladost - Stupnik
3 : 2
14.05.2016 15:30 Prigorje Ž - Špansko
0 : 1
08.05.2016 11:30 HNK Gorica - Prečko
2 : 1
15.05.2016 15:30 Lekenik - Trešnjevka
1 : 2
08.05.2016 15:30 Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec
2 : 2
14.05.2016 15:30 Sesvetski Kraljevec - HNK Gorica
1 : 4
07.05.2016 10:00 Špansko - Lekenik
7 : 0
14.05.2016 15:30 Prečko - Mladost
4 : 0
07.05.2016 15:30 Hrvatski Dragovoljac - Vrbovec
7 : 0
15.05.2016 15:30 Stupnik - Šparta-Elektra
7 : 2
Datum
25. kolo
Rez..
Datum
26. kolo
Rez.
22.05.2016 16:00 Stupnik - ZET
6 : 2
29.05.2016 10:00 Vrbovec - Špansko
0 : 7
22.05.2016 16:00 Šparta-Elektra - Prečko
0 : 4
28.05.2016 16:00 Hrvatski Dragovoljac - Trešnjevka
2 : 2
22.05.2016 16:00 Mladost - Sesvetski Kraljevec
0 : 1
28.05.2016 16:00 Prigorje Ž - HNK Gorica
1 : 3
22.05.2016 11:30 HNK Gorica - Lekenik
6 : 0
29.05.2016 16:00 Lekenik - Mladost
1 : 1
22.05.2016 16:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
7 : 0
29.05.2016 16:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
3 : 4
21.05.2016 10:00 Špansko - Hrvatski Dragovoljac
0 : 3
28.05.2016 16:00 Prečko - Stupnik
3 : 1