Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA" - KADETI - SEZONA 2013/2014

Rang natjecanja: PRVA ZAGREBAČKA LIGA - ZAPAD

Trajanje utakmice: 2 x po 40 minuta

Trener: Mislav Kranjc

Popis igrača:

Matej Grgić, Marko Stjepanović, Tomislav Starček, Dino Alić, Dominik Brezović, Vereš Mladen, Karlo Pale-Halić, Karlić Luka, Renato Gracin, Franko Gracin, Kristijan Špehar, Luka Mlinarić, Tomislav Pinjušič, Silvio Sever, Jakov Vlašić, Dominik Kinčić, Luka Kolar


Tablica - sezona 2013/2014

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Špansko II
12
10
1
1
60
18
31
2. Šparta Elektra
12
8
0
4
44
26
24
3. Sava
12
7
2
3
38
23
23
4. Polet
12
7
0
5
50
33
21
5. Prečko
12
6
0
6
33
19
18
6. Nur
12
2
1
9
14
41
7
7. Sloga Gredelj
12
0
0
12
7
86
0

Tablica - sezona 2013/2014. (2.dio)

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Špansko II
12
10
0
2
51
14
30
2 Studentski Grad
12
8
1
3
48
26
25
3 Prigorje/Ž
12
8
1
3
48
26
25
4 Prečko
12
8
1
3
36
17
25
5 Šparta Elektra
12
8
0
4
32
17
24
6 Concordia
12
8
0
4
29
17
24
7 Kašina
12
6
0
6
30
31
18
8 Ivanja Reka
12
5
1
6
38
33
16
9 Tekstilac
12
3
1
8
20
31
10
10 Čulinec
12
3
1
8
8
62
10
11 Croatia Prigorje
12
2
1
9
17
31
7
12 Nur
12
2
1
9
30
64
7
13 Polet
12
1
2
9
13
49
5
14 Sava-odustala

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2013/2014.

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
odgođeno Prečko - Šparta Elektra
1 : 2
08.09.2013. Šparta Elektra - Sava
2 : 7
odgođeno Špansko II - slobodno
08.09.2013. Polet - Nur
6 : 0
odgođeno Sloga Gredelj - Polet
3 : 5
08.09.2013. Špansko II - Sloga Gredelj
16 : 0
odgođeno Nur - Sava
1 : 1
07.09.2013. Prečko - Zelengaj (član. 56)
3 : 0
Datum
3. kolo
Rez
Datum
4. kolo
Rez.
14.09.2013. Šparta Elektra - slobodna
-
22.09.2013. Šparta Elektra - Polet
5 : 2
15.09.2013. Sloga Gredelj - Prečko
0 : 13
22.09.2013. Špansko II - Sava
3 : 3
15.09.2013. Nur - Špansko II
1 : 3
21.09.2013. Prečko - Nur
3 : 2
15.09.2013. Sava - Polet
3 : 1
21.09.2013. Sloga Gredelj - slobodna
Datum
5. kolo
Rez
Datum
6. kolo
Rez.
29.09.2013. Sloga Gredelj - Šparta Elektra
0 : 9
06.09.2013. Šparta Elektra - Špansko II
0 : 3
29.09.2013. Nur - slobodan
05.09.2013 Prečko - Polet
2 : 1
29.09.2013. Sava - Prečko
1 : 3
05.09.2013 Sava/Z - slobodna
-
29.09.2013. Polet - Špansko II
4 : 2
06.05.2013. Sloga Gredelj - Nur
0 : 2
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
12.10.2013. NUR - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 3
  ŠPARTA ELEKTRA- PREČKO
1 : 0
12.10.2013. SAVA/Z - SLOGA GREDELJ
5 : 0
  ŠPANSKO II - slobodno
12.10.2013. POLET - slobodan
  POLET - SLOGA GREDELJ
10 : 0
12.10.2013. ŠPANSKO II - PREČKO
1 : 0
  SAVA/Z - NUR
4 : 0
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
20.10.2013. SAVA/Z - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 2
27.10.2013. ŠPARTA ELEKTRA - slobodna
20.10.2013. NUR - POLET
1 : 8
26.10.2013. PREČKO - SLOGA GREDELJ 
7 : 0
20.10.2013. SLOGA GREDELJ - ŠPANSKO II
1 : 6
26.10.2013. ŠPANSKO II - NUR           
7 : 1
19.10.2013. PREČKO - slobodno
27.10.2013. POLET - SAVA/Z         
5 : 3
Datum
11. kolo
Rez.
Datum
12. kolo
Rez.
03.11.2013. POLET - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 7
10.11.2013. ŠPARTA ELEKTRA-SLOGA GREDELJ
6 : 2
03.11.2013. SAVA/Z - ŠPANSKO II    
2 : 5
09.11.2013. NUR - slobodan
03.11.2013. NUR - PREČKO        
0 : 1
09.11.2013. PREČKO - SAVA/Z
1 : 2
03.11.2013. SLOGA GREDELJ - slobodna    
-
09.11.2013. ŠPANSKO II - POLET
6 : 2
Datum
13. kolo
Rez.
Datum
14. kolo
Rez.
16.11.2013. ŠPANSKO II - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 3
01.12.2013. ŠPARTA ELEKTRA - NUR
4 : 0
17.11.2013. POLET - PREČKO
5 : 1
01.12.2013. SLOGA GREDELJ - SAVA/Z
0 : 3
17.11.2013. SAVA/Z - slobodna
23.11.2013. POLET - slobodan
26.11.2013. NUR - SLOGA GREDELJ
4 : 1
23.11.2013. PREČKO - ŠPANSKO II
1 : 4

NK »Zelengaj» je istupio iz natjecanja s kadetskom momčadi.

PROPOZICIJE

Igra se dvokružno, a nakon četrnaestog kola po četiri prvoplasirane momčadi iz svake skupine igraju Ligu za prvaka po jednostrukom bod sustavu za poredak od prvog do osmog mjesta. Klubovi koji su se plasirali od petog do osmog mjesta igraju Ligu za opstanak. Poredak klubova određuje se na osnovu zbroja bodova juniora i kadeta. Ako je zbroj bodova jednak bolji plasman ima klub čiji su kadeti bolje plasirani.
Pravo na kvalifikacije za ulazak u odgovarajuću ligu Središta Zagreb za juniore i kadete ostvarit će klub čiji juniori i kadeti osvoje u zbroju najviše bodova u LIGI za prvaka koju će igrati po četiri prvoplasirana kluba iz 1. ZNL istok i 1. ZNL zapad. Ako je zbroj bodova jednak, pravo na kvalifikacije ostvarit će klub čiji su kadeti bolje plasirani.


Raspored i rezultati utakmica - proljeće 2014.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
09.03.2014. ŠPANSKO II - ČULINEC
10 : 0
15.03.2014. ČULINEC - STUD. GRAD
0 : 5
09.03.2014. POLET - TEKSTILAC II
1 : 3
15.03.2014. CONCORDIA - SAVA/Z (čl. 56)
3 : 0
09.03.2014. CRO.PRIGORJE - NUR
4 : 1
15.03.2014. IVANJA REKA – PRIGORJE/Ž
2 : 6
08.03.2014. .KAŠINA - PREČKO
0 : 2
15.03.2014. PREČKO – ŠPARTA ELEKTRA
3 : 1
15.04.2014. ŠPARTA ELEKTRA - IVANJA REKA
4 : 1
15.03.2014. NUR - KAŠINA
1 : 4
09.03.2014. PRIGORJE/Ž - CONCORDIA
1 : 0
15.03.2014. TEKSTILAC II - CRO.PRIGORJE
1 : 0
09.03.2014. SAVA/Z - STUD. GRAD
1 : 4
15.03.2014. ŠPANSKO II - POLET
2 : 0
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
23.03.2014. POLET - ČULINEC
0 : 2
30.03.2014. ČULINEC - CONCORDIA
1 : 0
23.03.2014. CRO.PRIGORJE - ŠPANSKO II
1 : 3
30.03.2014. IVANJA REKA - STUD.GRAD
0 : 2
22.03.2014. KAŠINA - TEKSTILAC II
3 : 2
29.03.2014. PREČKO - SAVA/Z
4 : 0
23.03.2014. ŠPARTA ELEKTRA - NUR
2 : 1
30.03.2014. NUR - PRIGORJE/Ž
1 : 4
22.03.2014. PRIGORJE/Ž - PREČKO
6 : 2
29.03.2014. TEKSTILAC II - ŠPARTA ELEKTRA
1 - 4
23.03.2014. SAVA/Z - IVANJA REKA
0 : 3
29.03.2014. ŠPANSKO II - KAŠINA
7 : 1
26.03.2014. STUD.GRAD - CONCORDIA
5 : 0
30.03.2014. POLET - CRO.PRIGORJE
0 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
06.04.2014 CRO.PRIGORJE - ČULINEC
6 : 0
13.04.2014. ČULINEC - IVANJA REKA
0 : 7
05.04.2014. KAŠINA - POLET
2 : 3
12.04.2014. PREČKO - CONCORDIA
1 : 2
06.04.2014 ŠPARTA ELEKTRA- ŠPANSKO II
1 : 3
13.04.2014. NUR - STUD.GRAD
1 : 9
05.04.2014. PRIGORJE/Ž - TEKSTILAC II
4 : 2
12.04.2014. TEKSTILAC II - SAVA/Z
8 : 0
06.04.2014 SAVA/Z - NUR
1 : 2
12.04.2014. ŠPANSKO II - PRIGORJE/Ž
6 : 0
05.04.2014. STUD.GRAD - PREČKO
3 : 4
13.04.2014. POLET - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 4
05.04.2014. CONCORDIA - IVANJA REKA
3 : 0
13.04.2014. CRO.PRIGORJE - KAŠINA
2 : 3
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
26.04.2014. KAŠINA - ČULINEC
7 : 0
04.05.2014. ČULINEC - PREČKO
1 : 9
27.04.2014. ŠPARTA ELEKTRA- CRO. PRIGORJE
4 : 2
04.05.2014. NUR - IVANJA REKA
6 : 6
26.04.2014. PRIGORJE/Ž - POLET
5 : 2
04.05.2014. TEKSTILAC II - CONCORDIA
1 : 2
27.04.2014. SAVA/Z - ŠPANSKO II
0 : 3
04.05.2014. ŠPANSKO II - STUD.GRAD
1 : 0
26.04.2014. STUD.GRAD - TEKSTILAC II
4 : 0
03.05.2014. POLET - SAVA/Z
26.04.2014. CONCORDIA - NUR
8 : 1
07.05.2014.. CRO.PRIGORJE - PRIGORJE/Ž
1 : 3
27.04.2014. IVANJA REKA - PREČKO
1 : 3
03.05.2014. KAŠINA - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 4
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
11.05.2014. ŠPARTA ELEKTRA- ČULINEC
4 : 0
17.05.2014. ČULINEC - NUR (čl. 56)
3 : 0
10.05.2014. PRIGORJE/Ž - KAŠINA
2 : 5
18.05.2014 TEKSTILAC II - PREČKO
1 : 0
11.05.2014. SAVA/Z - CRO.PRIGORJE
-
  ŠPANSKO II - IVANJA REKA
5 : 2
10.05.2014. STUD.GRAD - POLET
8 : 0
18.05.2014 POLET - CONCORDIA
1 : 3
10.05.2014. CONCORDIA - ŠPANSKO II
4 : 2
18.05.2014 CRO.PRIGORJE - STUD.GRAD
1 : 5
11.05.2014. IVANJA REKA - TEKSTILAC II
2 : 1
17.05.2014 KAŠINA - SAVA/Z
-
10.05.2014. PREČKO - NUR
7 : 1
18.05.2014 ŠPARTA ELEKTRA- PRIGORJE/Ž
2 : 1
Datum
11. kolo
Rez.
Datum
12. kolo
Rez.
24.05.2014. PRIGORJE/Ž - ČULINEC
13 : 0
01.06.2014. ČULINEC - TEKSTILAC II
1 : 1
25.05.2014 SAVA/Z - ŠPARTA ELEKTRA
-
31.05.2014. ŠPANSKO II - NUR
9 : 2
24.05.2014. STUD.GRAD - KAŠINA
2 : 0
01.06.2014. POLET - PREČKO
1 : 1
24.05.2014. CONCORDIA - CRO.PRIGORJE
4 : 0
01.06.2014. CRO.PRIGORJE - IVANJA REKA
0 : 4
25.05.2014 IVANJA REKA - POLET
8 : 2
31.05.2014. KAŠINA - CONCORDIA
3 : 1
29.05.2014. PREČKO - ŠPANSKO II
1 : 0
01.06.2014. ŠPARTA ELEKTRA - STUD.GRAD
1 : 2
25.05.2014 NUR - TEKSTILAC II
7 : 5
31.05.2014. PRIGORJE/Ž - SAVA/Z
-
Datum
13. kolo
Rez.
     
08.06.2014. SAVA/Z - ČULINEC
-
     
08.06.2014. STUD.GRAD - PRIGORJE/Ž
     
08.06.2014. CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 1
     
15.06.2014. IVANJA REKA - KAŠINA
     
07.06.2014. PREČKO - CRO.PRIGORJE
3 : 0
     
08.06.2014. NUR - POLET
8 : 3
     
07.06.2014. TEKSTILAC II - ŠPANSKO II
2 : 3
     

PROPOZICIJE

U drugom dijelu natjecateljske sezone 2013./2014. u Prvoj Z N L za kadete i juniore igrat će se (13 kola) jednokružno. Prvoplasirani klub u zbroju bodova kadeta i juniora moći će ako to bude u skladu s Propozicijama natjecanja Središta Zagreb kandidirati za sudjelovanje u natjecanju u najnižem rangu Liga Središta Zagreb.