Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : KADETI - sezona 2012/2013

Rang natjecanja: PRVA ZAGREBAČKA LIGA - ZAPAD

Trajanje utakmice: 2 x po 40 minuta

                  Trener: Ivan Bokulić

Popis igrača:

Matej Grgić, Silvio Sever, Luka Mlinarić, David King, Tomislav Pinjušić, Marko Stjepanović, Tomislav Starček, Dario Deronjić, Matko Klančir, Borna Kordej, Kristijan Špehar, Dino Alić, Karlo Perić, Jure Jeličić, Ivan Ćorić, Martin Sinković, Filip Grahić, Andrija Skadarka, Hrvoje Petrač, Petar Punek, Mario Vereš, Ivan Boca, Matej Klanjčić, Dorian Tuškan, Filip Vujasinović, David Čondić i Igor Krajačić.


Tablica - sezona 2012/2013

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Maksimir
12
10
1
1
48
16
31
2. Lučko II
12
9
0
3
36
16
27
3. Šparta Elektra
12
8
2
2
45
16
26
4. Nur
12
6
0
6
41
23
18
5. Polet
12
3
2
7
18
41
11
6. Zelengaj
12
2
1
9
12
55
7
7. Sava
12
1
0
11
17
50
3

Rezultati odigranih utakmica u sezoni - jesen 2012/2013.

1.kolo (2. rujna 2012.)
Šparta Elektra - Maksimir
2-2
Sava - Polet
0-6
Nur
-
Lučko II - Zelengaj
5-0
2.kolo (8./9. rujna 2012.)
Maksimir - Zelengaj
5-0
Lučko II
-
Polet - Nur
1-3
Šparta Elektra - Sava
4-0
3.kolo (15./16. rujna 2012.)
Sava - Maksimir
0-3
Nur - Šparta Elektra
2-4
Lučko II - Polet
3-0
Zelengaj
-
4.kolo (22./23. rujna 2012.)
Maksimir
-
Polet - Zelengaj
3-2
Šparta Elektra - Lučko II
0-2
Sava - Nur
2-4
5.kolo (29./30. rujna 2012.)
Nur - Maksimir
1-2
Lučko II - Sava
3-0
Zelengaj - Šparta Elektra
1-4
Polet
-
6.kolo (6./7. listopada 2012.)
Maksimir - Polet
7-1
Šparta Elektra - slobodna
-
Sava - Zelengaj (b.b)
0-3
Nur - Lučko II
0-3
7.kolo (13./14. listopada 2012.)
Lučko II - Maksimir
1-2
Zelengaj - Nur
0-5
Sava - slobodna
-
Polet - Šparta Elektra
1-1
8.kolo (20./21. listopada 2012.)
Maksimir - Šparta Elektra
0-4
Polet - Sava
4-1
Nur - slobodan
-
Zelengaj - Lučko II (čl.76)
3-0
9.kolo (27./28. listopada 2012.)
Zelengaj - Maksimir
1 - 5
Lučko II - slobodan
-
Nur - Polet (10.11. 2012.)
7 - 1
Sava - Šparta Elektra (28.10)
4 - 6
10.kolo (4. studenog 2012.)
Maksimir - Sava
6 - 3
Šparta Elektra - Nur
3 - 0
Polet - Lučko II
0 - 7
Zelengaj - slobodan

Rezultati utakmica u sezoni - proljeće 2012/2013.

11.kolo
Sati.
12.kolo (proljeće 2013.)
Sati.
Maksimir - slobodan
Maksimir - Nur
3 - 2
Zelengaj - Polet (01.04)
0 - 0
Sava - Lučko II
1 - 4
Lučko II - Šparta Elektra (20.03)
4 :3
Šparta Elektra - Zelengaj
11 - 0
Nur - Sava (27.03)
5 - 0
Polet - slobodan
13.kolo (06.04.2013.)   14.kolo (14.04.2013.)  
Polet - Maksimir (07.04.2013.)
1 - 7
Maksimir - Lučko II      
6 - 0
Šparta Elektra - slobodna
Nur - Zelengaj      
11 - 0
Zelengaj - Sava
2 - 6
Sava Z - slobodna
Lučko II - Nur
4 - 1
Šparta Elektra - Polet
3 - 0 b.b.


Liga za prvaka

1.kolo 20./21.04.2013. Rez 2.kolo Rez
Radnik II - Šparta Elektra
3 - 1
Šparta Elektra - Croatia Prigorje
5 - 3
Nur - Lučko II
0 - 3
Maksimir - Kašina
2 - 3
Kašina - Sesvetski Kraljevec
1 - 2
Sesvetski Kraljevec - Nur
7 - 1
Croatia Prigorje - Maksimir
3 - 1
Lučko II - Radnik II
1 - 1
3.kolo (04./05.05.2013.) Rez 4.kolo (11./12. 05.2013.) Rez
Lučko II - Šparta Elektra (05.05.)
4 - 1.
Šparta Elektra - Kašina
1 - 1
Radnik II - Sesvetski Kraljevec
0 - 1
Croatia Prigorje - Nur
7 - 2
Nur - Maksimir
4 - 3
Maksimir - Radnik II
0 - 1
Kašina - Croatia Prigorje
4 - 4
Sesvetski Kraljevec - Lučko II
7 - 1
5.kolo (18./19.05.2013.) Rez 6.kolo (25./26.05.2013.) Rez
Sesv. Kraljevec - Šparta Elektra
9 - 1
Šparta Elektra - Nur
6 - 2
Lučko II - Maksimir
0 - 2
Kašina - Radnik II
0 - 2
Radnik II - Croatia Prigorje
7 - 0
Croatia Prigorje - Lučko II
3 - 2
Nur - Kašina
1 - 2
Maksimir - Sesvetski Kraljevec
0 - 2
7.kolo (01./02.06.2013.) Rez   Rez
Maksimir - Šparta Elektra
1 - 2
   
Sesvetski Kraljevec - Croatia Prigorje
2 - 0
   
Lučko II - Kašina (član. 15. Propoz.)
0 - 3
   
Radnik II - Nur
4 - 1
   

Tablica za prvaka

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Sesvetski Kraljevec
7
7
0
0
30
4
21
2. Radnik II (Sesvete)
7
5
1
1
18
4
16
3. Kašina
7
3
2
2
14
12
11
4. Croatia Prigorje (Sesvete)
7
3
1
3
20
23
10
5. Šparta Elektra (Zagreb)
7
3
1
3
17
23
10
6. Lučko II
7
2
1
4
11
17
7
7. Maksimir (Zagreb)
7
1
0
6
9
15
3
8 Nur (Zagreb)
7
1
0
6
11
32
3


Igra se dvokružno, a nakon četrnaestog kola po četiri prvoplasirane momčadi iz svake skupine igraju Ligu za prvaka po jednostrukom bod sustavu za poredak od prvog do osmog mjesta. Klubovi koji su se plasirali od petog do osmog mjesta igraju Ligu za opstanak. Poredak klubova određuje se na osnovu zbroja bodova juniora i kadeta. Ako je zbroj bodova jednak bolji plasman ima klub čiji su kadeti bolje plasirani.

Ekipa Vocora je odustala od daljnjeg takmičenja.