Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA" - JUNIORI - SEZONA 2017/2018

Rang natjecanja: 1. ZAGREBAČKA NOGOMETNA LIGA

Trener: Mislav Kranjc

Popis igrača:


Tablica - sezona 2017/2018.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Brezovica              
2
Concordia              
3
Dubrava Tim kabel              
4
HAŠK              
5
Ivanja Reka              
6
Kašina              
7
Odra              
8
Polet              
9
Prigorje M              
10
Sava              
11 Sava J              
12 Studentski Grad              
13
Šparta-Elektra
             

RASPORED UTAKMICA:
ZA JUNIORE – 2018/2019.


1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
08.09.2018 17:30 Prigorje M - Dubrava Tim kabel -:- 15.09.2018 17:00 Dubrava Tim kabel - Polet -:-
08.09.2018 17:30 Studentski Grad - Concordia -:- 15.09.2018 17:00 Odra - HAŠK -:-
08.09.2018 17:30 Kašina - Šparta-Elektra -:- 15.09.2018 17:00 Brezovica - Ivanja Reka -:-
08.09.2018 10:00 Sava J - Brezovica -:- 15.09.2018 17:00 Sava - Sava J -:-
09.09.2018 17:30 Ivanja Reka - Odra -:- 15.09.2018 17:00 Concordia - Kašina -:-
09.09.2018 11:30 HAŠK - Polet -:- 15.09.2018 17:00 Prigorje M - Studentski Grad -:-
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
22.09.2018 16:30 Studentski Grad - Dubrava Tim kabel -:- 29.09.2018 16:30 Dubrava Tim kabel - Odra -:-
22.09.2018 16:30 Kašina - Prigorje M -:- 29.09.2018 16:30 Brezovica - Polet -:-
22.09.2018 10:00 Sava J - Šparta-Elektra -:- 29.09.2018 16:30 Sava - HAŠK -:-
22.09.2018 16:30 Ivanja Reka - Sava -:- 29.09.2018 16:30 Šparta-Elektra - Ivanja Reka -:-
22.09.2018 16:30 HAŠK - Brezovica -:- 29.09.2018 16:30 Concordia - Sava J -:-
22.09.2018 16:30 Polet - Odra -:- 29.09.2018 16:30 Studentski Grad - Kašina -:-
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
06.10.2018 16:30 Kašina - Dubrava Tim kabel -:- 08.10.2018 16:00 Dubrava Tim kabel - Brezovica -:-
06.10.2018 16:30 Sava J - Prigorje M -:- 08.10.2018 16:00 Sava - Odra -:-
06.10.2018 16:30 Ivanja Reka - Concordia -:- 08.10.2018 16:00 Šparta-Elektra - Polet -:-
06.10.2018 16:30 HAŠK - Šparta-Elektra -:- 08.10.2018 16:00 Concordia - HAŠK -:-
06.10.2018 16:30 Polet - Sava -:- 08.10.2018 16:00 Prigorje M - Ivanja Reka -:-
06.10.2018 16:30 Odra - Brezovica -:- 08.10.2018 16:00 Studentski Grad - Sava J -:-
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
13.10.2018 16:00 Sava J - Kašina -:- 20.10.2018 16:00 Dubrava Tim kabel - Sava -:-
13.10.2018 16:00 Ivanja Reka - Studentski Grad -:- 20.10.2018 16:00 Šparta-Elektra - Brezovica -:-
13.10.2018 16:00 HAŠK - Prigorje M -:- 20.10.2018 16:00 Concordia - Odra -:-
13.10.2018 16:00 Polet - Concordia -:- 20.10.2018 16:00 Prigorje M - Polet -:-
13.10.2018 16:00 Odra - Šparta-Elektra -:- 20.10.2018 16:00 Studentski Grad - HAŠK -:-
13.10.2018 16:00 Brezovica - Sava -:- 20.10.2018 16:00 Kašina - Ivanja Reka -:-
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
27.10.2018 16:00 Sava J - Dubrava Tim kabel -:- 03.11.2018 15:00 Dubrava Tim kabel - Šparta-Elektra -:-
27.10.2018 16:00 HAŠK - Kašina -:- 03.11.2018 15:00 Concordia - Sava -:-
27.10.2018 16:00 Polet - Studentski Grad -:- 03.11.2018 15:00 Prigorje M - Brezovica -:-
27.10.2018 16:00 Odra - Prigorje M -:- 03.11.2018 15:00 Studentski Grad - Odra -:-
27.10.2018 16:00 Brezovica - Concordia -:- 03.11.2018 15:00 Kašina - Polet -:-
27.10.2018 16:00 Sava - Šparta-Elektra -:- 03.11.2018 15:00 Sava J - Ivanja Reka -:-
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
10.11.2018 15:00 Ivanja Reka - Dubrava Tim kabel -:- 17.11.2018 15:00 Dubrava Tim kabel - Concordia -:-
10.11.2018 15:00 HAŠK - Sava J -:- 17.11.2018 15:00 Prigorje M - Šparta-Elektra -:-
10.11.2018 15:00 Odra - Kašina -:- 17.11.2018 15:00 Studentski Grad - Sava -:-
10.11.2018 15:00 Brezovica - Studentski Grad -:- 17.11.2018 15:00 Kašina - Brezovica -:-
10.11.2018 15:00 Sava - Prigorje M -:- 17.11.2018 15:00 Sava J - Polet -:-
10.11.2018 15:00 Šparta-Elektra - Concordia -:- 17.11.2018 15:00 Ivanja Reka - HAŠK -:-
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
24.11.2018 15:00 HAŠK - Dubrava Tim kabel -:-      
24.11.2018 15:00 Polet - Ivanja Reka -:-      
24.11.2018 15:00 Odra - Sava J -:-      
24.11.2018 15:00 Sava - Kašina -:-      
24.11.2018 15:00 Šparta-Elektra - Studentski Grad -:-      
24.11.2018 15:00 Concordia - Prigorje M -:-      
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
           
           
           
           
           
           
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat