Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA" - JUNIORI - SEZONA 2016/2017

Rang natjecanja: TREĆA HNL SREDIŠTE - ZAGREB

Trener: Mislav Kranjc

Popis igrača:

Gracin Renato, Huljić Antonio Hrvoje, Ladović Danijel Tibor, Pale-Halić Karlo, Vereš Mladen, Vlašić Jakov, Blažanović Karlo, Bokan Daniel, Bošnjak Dominik, Brezović Dominik, Ivanić Filip, Ivanković Luka, Jandroković Mihael, Pavletić Lovro, Petanjek Jan-Karlo, Petrić Matej, Riley Filip Anthony, Škarica Luka, Zagorec Dario


Tablica - sezona 2016/2017.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Prigorje Ž
27
21
4
2
90
34
67
2
Prečko
27
19
4
4
78
23
61
3
Sesvetski Kraljevec
27
17
3
7
102
49
54
4
Vrbovec
26
15
3
8
85
54
48
5
Concordia
27
15
3
9
58
39
48
6
ZET
27
14
2
11
75
59
44
7
Sava(D)
27
12
3
12
69
62
39
8
Mladost
26
7
5
14
68
67
26
9
Šparta-Elektra
26
7
5
14
36
48
26
10
Stupnik
26
6
4
16
50
102
22
11
Lekenik
26
3
3
20
21
85
12
12
Maksimir(-1)
22
0
3
19
16
126
2

RASPORED UTAKMICA:
TREĆA NL SREDIŠTE ZA JUNIORE – 2016/2017.


1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
19.10.2017. Maksimir - Mladost
1:1
11.09.2016 16:00 Mladost - Šparta-Elektra
2 : 1
04.09.2016 16:00 Sava(D) - Prigorje Ž
2:2
11.09.2016 16:00 Sesvetski Kraljevec - Concordia
0 : 1
04.09.2016 16:00 Stupnik - Vrbovec
3:4
31.08.2016 16:00 ZET - Lekenik
5 : 1
04.09.2016 11:30 Prečko - ZET
2:0
31.08.2016 16:00 Vrbovec - Prečko
1 : 4
04.09.2016 16:00 Lekenik - Sesvetski Kraljevec
1:3
11.09.2016 16:00 Prigorje Ž - Stupnik
6 : 1
04.09.2016 16:00 Concordia - Šparta-Elektra
1:1
11.09.2016 16:00 Maksimir - Sava(D)
0 : 3
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
17.09.2016 15:30 Sava(D) - Mladost
1:0
25.09.2016 15:30 Mladost - Sesvetski Kraljevec
2:3
18.09.2016 15:30 Stupnik - Maksimir
6:0
25.09.2016 12:00 ZET - Šparta-Elektra
1:0
17.09.2016 15:30 Prečko - Prigorje Ž
2:1
25.09.2016 12:00 Vrbovec - Concordia
3:0
18.09.2016 13:30 Lekenik - Vrbovec
0:2
24.09.2016 15:30 Prigorje Ž - Lekenik
2:0
17.09.2016 15:30 Concordia - ZET
1:1
25.09.2016 15:30 Maksimir - Prečko
0:15
18.09.2016 15:30 Šparta-Elektra - Ses.i Kraljevec
0:2
24.09.2016 15:30 Sava(D) - Stupnik
5:2
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.10.2016 15:00 Stupnik - Mladost
4:4
09.10.2016 15:00 Mladost - ZET
5:4
01.10.2016 15:00 Prečko - Sava(D)
3:2
09.10.2016 12:00 Vrbovec - Sesvetski Kraljevec
3:2
02.10.2016 13:30 Lekenik - Maksimir
2:1
08.10.2016 15:00 Prigorje Ž - Šparta-Elektra
6:2
01.10.2016 15:00 Concordia - Prigorje Ž
1:3
09.10.2016 15:00 Maksimir - Concordia
1:2
02.10.2016 15:00 Šparta-Elektra - Vrbovec
1:2
08.10.2016 15:00 Sava(D) - Lekenik
7:1
01.10.2016 15:00 Sesvetski Kraljevec - ZET
7:3
09.10.2016 15:00 Stupnik - Prečko
1:1
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
15.10.2016 14:30 Prečko - Mladost
0:0
23.10.2016 14:30 Mladost - Vrbovec
2:2
16.10.2016 13:30 Lekenik - Stupnik
3:3
22.10.2016 14:30 Prigorje Ž - ZET
7:2
15.10.2016 14:30 Concordia - Sava(D)
1:0
23.10.2016 14:30 Maksimir - Sesvetski Kraljevec
1:11
16.10.2016 11:30 Maksimir - Šparta-Elektra
1:1
26.10.2016 16:00 - Šparta-Elektra - Sava(D)
1:3
15.10.2016 14:30 Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž
0:1
23.10.2016 14:30 Stupnik - Concordia
2:2
16.10.2016 12:00 ZET - Vrbovec
4:2
22.10.2016 14:30 Prečko - Lekenik
4:0
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
30.10.2016 13:30 Lekenik - Mladost
2 : 1
06.11.2016 14:00 Mladost - Prigorje Ž
2 : 3
29.10.2016 14:00 Concordia - Prečko
3 : 2
06.11.2016 14:00 Maksimir - Vrbovec
0 : 10
28.10.2016 14:00 Stupnik - Šparta-Elektra
0 : 2
05.11.2016 14:00 Sava(D) - ZET
6 : 1
31.08.2016 18:00 Sesvetski Kraljevec - Sava(D)
8 : 0
06.11.2016 14:00 Stupnik - Sesvetski Kraljevec
2 : 6
30.10.2016 12:00 ZET - Maksimir
7 : 1
05.11.2016 14:00 Šparta-Elektra - Prečko
1 : 0
30.10.2016 12:00 Vrbovec - Prigorje Ž
5 : 0
06.11.2016 13:30 Lekenik - Concordia
0 : 3
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
12.11.2016 14:00 Concordia - Mladost
3 :1
20.11.2016 Mladost - Maksimir
11:2
13.11.2016 14:00 Lekenik - Šparta-Elektra
0 : 0
19.11.2016 Prigorje Ž - Sava D
2:0
12.11.2016 14:00 Sesvetski Kraljevec - Prečko
2 : 0
20.11.2016 Vrbovec - Stupnik
8:2
13.11.2016 12:00 ZET - Stupnik
6 : 0
20.11.2016 ZET Prečko
0:1
13.11.2016 12:00 Vrbovec - Sava(D)
5 : 1
19.11.2016 Sesvetski Kraljevec - Lekenik
3:1
12.11.2016 14:00 Prigorje Ž - Maksimir (član 59 PNN)
7 : 0
20.11.2016 Šparta-Elektra - Concordia
0:2
13. kolo
14. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
29.03.2017 20:00 Šparta-Elektra - Mladost
0:1
05.03.2017 Mladost - Sava(D)
1:3
26.11.2016 Concordia - Sesvetski Kraljevec
4:2
05.03.2017 Maksimir - Stupnik
0:3
27.11.2016 Lekenik - ZET
1:2
04.03.2017 Prigorje Ž - Prečko
2:2
26.11.2016 Prečko - Vrbovec
1:0
05.03.2017 Vrbovec - Lekenik
2:0
27.11.2016 Stupnik Prigorje Ž
1:7
05.03.2017 ZET - Concordia
6:2
26.11.2016 Sava D - Maksimir
14:1
04.03.2017 Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra
8:2
15. kolo
16. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
11.03.2017 15:00 Sesvetski Kraljevec - Mladost
6:1
19.03.2017 15:00 Mladost - Stupnik
0:0
11.03.2017 15:00 Šparta-Elektra - ZET
0:2
18.03.2017 15:00 Sava(D) - Prečko
2:4
11.03.2017 15:00 Concordia - Vrbovec
4:0
19.03.2017 12:00 Maksimir - Lekenik
1:1
12.03.2017 15:00 Lekenik - Prigorje Ž
1:3
18.03.2017 15:00 Prigorje Ž - Concordia
1:0
11.03.2017 15:00 Prečko - Maksimir
6:0
19.03.2017 12:00 Vrbovec - Šparta-Elektra
0:0
12.03.2017 15:00 Stupnik - Sava(D)
1:3
19.03.2017 12:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
1:2
17. kolo
18. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
26.03.2017 12:00 ZET - Mladost
5:0
02.04.2017 16:00 Mladost - Prečko
1:1
25.03.2017 15:30 Sesvetski Kraljevec - Vrbovec
5:4
02.04.2017 16:00 Stupnik - Lekenik
5:1
25.03.2017 15:30 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
0:1
01.04.2017 16:00 Sava(D) - Concordia
2:4
25.03.2017 15:30 Concordia - Maksimir
5:1
02.04.2017 16:00 Šparta-Elektra - Maksimir
5:3
26.03.2017 15:30 Lekenik - Sava(D)
2:1
01.04.2017 16:00 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
3:3
25.03.2017 15:30 Prečko - Stupnik
3:0
02.04.2017 12:00 Vrbovec - ZET
2:4
19. kolo
20. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
09.04.2017 12:00 Vrbovec - Mladost
3:3
15.04.2017 16:30 Mladost - Lekenik
8:0
09.04.2017 12:00 ZET - Prigorje Ž
0:4
15.04.2017 16:30 Prečko - Concordia
1:0
08.04.2017 16:00 Sesvetski Kraljevec - Maksimir
7:2
15.04.2017 16:30 Šparta-Elektra - Stupnik
3:0
09.04.2017 17:30 Sava(D) - Šparta-Elektra
2:0
15.04.2017 16:30 Sava(D) - Sesvetski Kraljevec
1:1
08.04.2017 16:00 Concordia - Stupnik
7:0
15.04.2017 16:30 Maksimir - ZET
0:3
09.04.2017 16:00 Lekenik - Prečko
0:1
15.04.2017 16:30 Prigorje Ž - Vrbovec
5:1
21. kolo
22. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
20.04.2017 16:30 Prigorje Ž - Mladost
0:0
23.04.2017 16:30 Mladost - Concordia
0:3
19.04.2017 16:30 Vrbovec - Maksimir
3:0
23.04.2017 16:30 Šparta-Elektra - Lekenik
3:0
19.04.2017 16:30 ZET - Sava(D)
5:0
22.04.2017 16:30 Prečko - Sesvetski Kraljevec
6:0
19.04.2017 16:30 Sesvetski Kraljevec - Stupnik
5:0
23.04.2017 16:30 Stupnik - ZET
1:5
19.04.2017 16:30 Prečko - Šparta-Elektra
3:3
22.04.2017 16:30 Sava(D) - Vrbovec
6:0
19.04.2017 16:30 Concordia - Lekenik
5:0
23.04.2017 12:00 Maksimir - Prigorje Ž
0:3 čl.56

PLAY OUT

1. kolo
2. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
07.05.2017 17:30 Mladost - Maksimir
-
13.05.2017. Šparta-Elektra - Maksimir
ne igra se
06.05.2017 16:00 Lekenik - Šparta-Elektra
0:4
14.05.2017. 17:00 Stupnik - Mladost
4:2
07.05.2017 12:00 Vrbovec - Stupnik
14:1
14.05.2017. 13:30 Lekenik - Vrbovec
2:3
3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
21.05.2017. 12:00 Vrbovec - Šparta Elektra
3:2
28.05.2017. 18:00 Šparta Elektra - Stupnik 2:1
21.05.2017. 17:00 Mladost - Lekenik
28.05.2017. 16:00 Lekenik - Maksimir ne igra se
21.05.2017. 15:00 Maksimir - Stupnik
ne igra se
28.05.2017. 18:00 Vrbovec - Mladost 3:2
5. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
04.062017. 18:00 Mladost - Šparta Elektra
4:2
     
04.062017. Maksimir - Vrbovec
ne igra se
     
04.062017. 18:00 Stupnik - Lekenik
4:1
     
Od 23. do 27 kola se igra Play Off ( od 1. do 6. mjesta) i Play Out (od 7. do 12. mjesta.)