Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA" - JUNIORI - SEZONA 2015/2016

Rang natjecanja: TREĆA HNL SREDIŠTE - ZAGREB

Trener: Mislav Kranjc

Popis igrača:

Bradić Antonio, Brezović Dominik, Gracin Franko, Gracin Renato,Grgić Matej, Jančiković Ivan, Kačavenda Leo, Kordej Borna, Ladović Tibor, Pale-Halić Karlo, Pinjušić Tomislav, Sever Silvio, Starček Tomislav, Stjepanović Marko, Špehar Kristijan, Vereš Mladen, Vlašić Jakov


Tablica - sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1
Špansko
20
16
1
3
77
33
49
2
Sesvetski Kraljevec
20
13
1
6
68
42
40
3
Trešnjevka
20
12
2
6
60
40
38
4
Mladost
20
10
3
7
42
39
33
5
Vrbovec
20
10
1
9
43
40
31
6
Prigorje Ž
20
9
3
8
54
42
30
7
Prečko
20
8
5
7
33
29
29
8
ZET
20
6
5
9
32
50
23
9
Lekenik
20
5
3
12
36
44
18
10
Stupnik
20
4
4
12
33
71
16
11
Šparta-Elektra(-1)
20
2
2
16
24
72
7

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2015/2016.

Datum
1. kolo
Rez
Datum
2. kolo
Rez.
02.09.2015. Prečko - ZET
1 : 3
06.09.2015 ZET - Špansko
1 : 2
02.09.2015. Sesvetski Kraljevec - Stupnik
8 : 0
06.09.2015 Šparta-Elektra - Prigorje Ž
0 : 2
02.09.2015. Lekenik - Šparta-Elektra
3 : 0
06.09.2015 Stupnik - Lekenik
0 : 4
02.09.2015. Prigorje Ž - Mladost
4 : 1
05.09.2015 Prečko - Sesvetski Kraljevec
4 : 1
02.09.2015. Vrbovec - Trešnjevka
0 : 2
     
Datum
3. kolo
Sati.
Datum
4. kolo
Sati.
12.09.2015 Sesvetski Kraljevec - ZET
3 : 1
20.09.2015 ZET - Trešnjevka
2 : 3
13.09.2015 Lekenik - Prečko
2 : 0
20.09.2015 Šparta-Elektra - Vrbovec
1 : 4
12.09.2015 Prigorje Ž - Stupnik
5 : 1
19.09.2015 Prečko - Prigorje Ž
2 : 1
12.09.2015 Vrbovec - Mladost
1 : 2
19.09.2015 Sesvetski Kraljevec - Lekenik
4 : 0
12.09.2015 Špansko - Trešnjevka
0 : 2
     
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez
27.09.2015 Lekenik - ZET
9 : 0
04.10.2015 Mladost - Trešnjevka
5 : 3
26.09.2015 Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec
2 : 6
08.10.2015 Šparta-Elektra - Špansko
0 : 4
27.09.2015 Vrbovec - Stupnik
5 : 0
03.10.2015 Prečko - Vrbovec
2 : 1
26.09.2015 Špansko - Mladost
3 : 0
03.10.2015 Lekenik - Prigorje Ž
1 : 2
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez
10.10.2015 Prigorje Ž - ZET
4 : 0
18.10.2015 ZET - Mladost
1 : 1
11.10.2015 Vrbovec - Sesvetski Kraljevec
0 : 6
18.10.2015 Stupnik - Trešnjevka
3 : 1
10.10.2015 Špansko - Stupnik
9 : 2
17.10.2015 Prečko - Špansko
0 : 3
11.10.2015 Trešnjevka - Šparta-Elektra
6 : 2
18.10.2015 Vrbovec - Lekenik
4 : 0
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez
25.10.2015 Vrbovec - Prigorje Ž
4 : 1
22.11.2015 ZET - Šparta-Elektra
1 : 1
24.10.2015 Špansko - Sesvetski Kraljevec
4 : 2
01.11.2015 Stupnik - Mladost
1 : 1
25.10.2015 Trešnjevka - Prečko
2 : 4
31.10.2015 Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka
4 : 3
25.10.2015 Mladost - Šparta-Elektra
3 : 0
01.10.2015 Lekenik - Špansko
0 : 1
Datum
11. kolo
Rez.
Datum
12. kolo
Rez
08.11.2015 Vrbovec - ZET
4 : 3
15.11.2015 ZET - Stupnik
3 : 2
07.11.2015 Špansko - Prigorje Ž
4 : 0
14.11.2015 Prečko - Šparta-Elektra
1 : 0
08.11.2015 Trešnjevka - Lekenik
3 : 2
14.11.2015 Sesvetski Kraljevec - Mladost
4 : 1
08.11.2015 Mladost - Prečko
3 : 1
14.11.2015 Prigorje Ž - Trešnjevka
2 : 3
08.11.2015 Šparta-Elektra - Stupnik
1 : 4
     
Datum
13. kolo
Rez.
Datum
14. kolo
Rez
  Špansko - Vrbovec
2 : 1
06.03.2016 12:00 ZET - Prečko
3: 0
06.12.2015. Mladost - Lekenik
8 : 1
06.03.2016 15:00 Stupnik - Sesvetski Kraljevec
1 : 3
05.12.2015. Sesv. Kraljevec - Šparta-Elektra
5 : 2
06.03.2016 15:00 Šparta-Elektra - Lekenik
3 : 2
30.11.2015. Stupnik - Prečko
2 : 1
06.03.2016 15:00 Mladost - Prigorje Ž
1 : 1
   
06.03.2016 15:00 Trešnjevka - Vrbovec
1 : 3
Datum
15. kolo
Rez
Datum
16. kolo
Rez
12.03.2016 12:00 Špansko - ZET
7 : 3
20.03.2016 12:00 ZET - Sesvetski Kraljevec
3 : 1
12.03.2016 15:30 Prigorje Ž - Šparta-Elektra
9 : 1
19.03.2016 15:30 Prečko - Lekenik
1 : 1
13.03.2016 15:30 Lekenik - Stupnik
1 : 1
20.03.2016 15:30 Stupnik - Prigorje Ž
2 : 2
12.03.2016 15:30 Sesvetski Kraljevec - Prečko
2 : 1
20.03.2016 15:30 Mladost - Vrbovec
2 : 1
   
20.03.2016 15:30 Trešnjevka - Špansko
Datum
17. kolo
Rez
Datum
18. kolo
Rez
25.03.2016 15:30 Trešnjevka - ZET
4 : 0
03.04.2016 12:00 ZET - Lekenik
1 : 1
25.03.2016 15:30 Vrbovec - Šparta-Elektra
3 : 0
02.04.2016 16:30 Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž
2 : 1
25.03.2016 15:30 Prigorje Ž - Prečko
2 : 2
03.04.2016 16:30 Stupnik - Vrbovec
2 : 3
25.03.2016 15:30 Lekenik - Sesvetski Kraljevec
5 : 0
03.04.2016 16:30 Mladost - Špansko
1 : 3
           
Datum
19. kolo
Rez
Datum
20. kolo
Rez
10.04.2016 17:00 Trešnjevka - Mladost
0 : 0
17.04.2016 12:00 ZET - Prigorje Ž
2 : 1
10.04.2016 17:00 Šparta-Elektra - Špansko
1 : 6
16.04.2016 17:00 Sesvetski Kraljevec - Vrbovec
7 : 1
10.04.2016 12:00 Vrbovec - Prečko
0 : 2
17.04.2016 17:00 Stupnik - Špansko
3 : 7
09.04.2016 17:00 Prigorje Ž - Lekenik
3 : 2
17.04.2016 17:00 Šparta-Elektra - Trešnjevka
1 : 4
           
Datum
21. kolo
Rez
Datum
22. kolo
Rez
24.04.2016 17:00 Mladost - ZET
3 : 0
30.04.2016 17:30 Prigorje Ž - Vrbovec
5 : 2
24.04.2016 17:00 Trešnjevka - Stupnik
6 : 1
30.04.2016 17:30 Sesvetski Kraljevec - Špansko
2 : 4
23.04.2016 12:00 Špansko - Prečko
2 : 2
30.04.2016 17:30 Prečko - Trešnjevka
0 : 0
24.04.2016 12:00 Lekenik - Vrbovec
1 : 2
01.05.2016 17:30 Šparta-Elektra - Mladost
3 : 1
           
Datum
23. kolo
Rez
Datum
24. kolo
Rez
08.05.2016 17:30 Šparta-Elektra - ZET
1 : 3
15.05.2016 12:00 ZET - Vrbovec
1 : 1
08.05.2016 17:30 Mladost - Stupnik
3 : 2
14.05.2016 17:30 Prigorje Ž - Špansko
6 : 4
08.05.2016 17:30 Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec
1 : 1
15.05.2016 17:30 Lekenik - Trešnjevka
0 : 6
07.05.2016 12:00 Špansko - Lekenik
4 : 1
14.05.2016 17:30 Prečko - Mladost
5 : 0
      15.05.2016 17:30 Stupnik - Šparta-Elektra
4 : 3
Datum
25. kolo
Rez
Datum
26. kolo
Rez
22.05.2016 18:00 Stupnik - ZET
1 : 1
29.05.2016 12:00 Vrbovec - Špansko
3 : 0
22.05.2016 18:00 Šparta-Elektra - Prečko
0 : 0
29.05.2016 18:00 Lekenik - Mladost
1 : 2
22.05.2016 18:00 Mladost - Sesvetski Kraljevec
4 : 0
29.05.2016 18:00 Šparta-Elektra - Sesvetski Kraljevec
4 : 7
22.05.2016 18:00 Trešnjevka - Prigorje Ž
3 :2
28.05.2016 18:00 Prečko - Stupnik
4 : 1