Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA" - JUNIORI - SEZONA 2013/2014

Rang natjecanja: PRVA ZAGREBAČKA LIGA - ZAPAD

Trener: Ivan Bokulić

Popis igrača:

Josip Gal, Čondić David, Čorić Ivan, Sinković Martin, Grahić Filip, Skadarka Andrija, Petrač Hrvoje, Punek Petar, Vereš Mario, Boca Ivan, Klanjčić Matej, Ivo Somek, Tuškan Dorian, Vujasinović Filip, Dominik Lončar, Antolović Antonio, Krajačić Igor, Prekpalaj Endy, Ivan Gotal, Luka Božičević, Antonijo Ružić, Luka Samardžić


Tablica - sezona 2013/2014. (1. dio)

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Polet
14
13
1
0
62
9
40
2. Špansko II
14
9
3
2
81
24
30
3. Šparta Elektra
14
8
2
4
30
21
26
4. Sava
14
7
1
6
37
31
22
5. Sloga Gredelj
14
4
2
8
28
49
14
6. Nur
14
4
0
10
23
50
12
7. Zelengaj
14
3
1
10
27
83
10
8. Prečko
14
3
0
11
30
51
9

Tablica - sezona 2013/2014. (2.dio)

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Kašina
12
11
0
1
46
13
33
2 Špansko II
12
8
1
3
62
34
25
3 Studentski Grad
12
8
1
3
40
19
25
4 Croatia Prigorje
12
7
2
3
37
25
23
5 Polet
12
7
1
4
57
13
22
6 Ivanja Reka
12
7
1
4
34
28
22
7 Prigorje/Ž
12
6
1
5
45
31
19
8 Concordia
12
4
3
5
37
36
15
9 Nur
12
3
1
8
32
54
10
10 Šparta Elektra
12
2
3
7
27
35
9
11 Čulinec
12
3
0
9
20
73
9
12 Prečko
12
2
2
8
20
56
8
13 Sava
12
2
0
10
20
60
6

Raspored i rezultati utakmica u sezoni 2013/2014. (1.dio)

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
  Prečko - Šparta Elektra
0 : 1
08.09.2013. Šparta Elektra - Sava
3 : 1
  Zelengaj - Špansko II
3 : 13
08.09.2013. Polet - Nur
4 : 0
  Sloga Gredelj - Polet
0 : 4
08.09.2013. Špansko II - Sloga Gredelj
8 : 0
  Nur - Sava
0 : 4
07.09.2013. Prečko - Zelengaj (čl.56)
3 : 0
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
14.09.2013. Zelengaj - Šparta Elektra
3 : 3
22.09.2013. Šparta Elektra - Polet
0 : 2
15.09.2013. Sloga Gredelj - Prečko
7 : 4
22.09.2013. Špansko II - Sava
8 : 1
15.09.2013. Nur - Špansko II
0 : 7
21.09.2013. Prečko - Nur (čl.56)
3 : 0
15.09.2013. Sava - Polet
0 : 3
21.09.2013. Zelengaj - Sloga Gredelj
4 : 1
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
29.09.2013. Sloga Gredelj - Šparta Elektra
1 : 1
06.09.2013. Šparta Elektra - Špansko II (čl.56)
3 : 0
29.09.2013. Nur - Zelengaj
05.09.2013 Prečko - Polet
2 : 5
29.09.2013. Sava - Prečko
4 : 1
05.09.2013 Zelengaj - Sava/Z
3 : 1
29.09.2013. Polet - Špansko II (čl.56)
3 : 0
06.05.2013. Sloga Gredelj - Nur
4 : 0
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
12.10.2013. NUR - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
  ŠPARTA ELEKTRA- PREČKO
6 : 0
12.10.2013. SAVA/Z - SLOGA GREDELJ
3 : 0
  ŠPANSKO II - ZELENGAJ
10 : 1
12.10.2013. POLET - ZELENGAJ
15 : 1
  POLET - SLOGA GREDELJ
4 : 1
12.10.2013. ŠPANSKO II - PREČKO
4 : 2
  SAVA/Z - NUR
3 : 1
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
20.10.2013. SAVA/Z - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 2
27.10.2013. ŠPARTA ELEKTRA - ZELENGAJ
3 : 1
20.10.2013. NUR - POLET
0 : 5
26.10.2013. PREČKO - SLOGA GREDELJ 
8 : 0
20.10.2013. SLOGA GREDELJ - ŠPANSKO II
2 : 2
26.10.2013. ŠPANSKO II - NUR           
11 : 1
19.10.2013. ZELENGAJ - PREČKO
5 : 0
27.10.2013. POLET - SAVA/Z         
4 : 0
Datum
11. kolo
Rez.
Datum
12. kolo
Rez.
03.11.2013. POLET - ŠPARTA ELEKTRA
1 : 0
10.11.2013. ŠPARTA ELEKTRA - SLOGA GREDELJ
4 : 1
03.11.2013. SAVA/Z - ŠPANSKO II    
3 : 3
09.11.2013. ZELENGAJ - NUR
0 : 7
03.11.2013. NUR - PREČKO        
5 : 2
09.11.2013. PREČKO - SAVA/Z
2 : 5
03.11.2013. SLOGA GREDELJ - ZELENGAJ      
7 : 3
09.11.2013. ŠPANSKO II - POLET
2 : 2
Datum
13. kolo
Rez.
Datum
14. kolo
Rez.
16.11.2013. ŠPANSKO II - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 1
01.12.2013. ŠPARTA ELEKTRA - NUR (čl.56)
3 : 0
17.11.2013. POLET - PREČKO
3 : 1
01.12.2013. SLOGA GREDELJ - SAVA/Z
0 : 2
17.11.2013. SAVA/Z - ZELENGAJ
9 : 1
23.11.2013. ZELENGAJ - POLET
2 : 7
27.11.2013. NUR - SLOGA GREDELJ
2 : 4
23.11.2013. PREČKO - ŠPANSKO II
2 : 6


PROPOZICIJE

Igra se dvokružno, a nakon četrnaestog kola po četiri prvoplasirane momčadi iz svake skupine igraju Ligu za prvaka po jednostrukom bod sustavu za poredak od prvog do osmog mjesta. Klubovi koji su se plasirali od petog do osmog mjesta igraju Ligu za opstanak. Poredak klubova određuje se na osnovu zbroja bodova juniora i kadeta. Ako je zbroj bodova jednak bolji plasman ima klub čiji su kadeti bolje plasirani.
Pravo na kvalifikacije za ulazak u odgovarajuću ligu Središta Zagreb za juniore i kadete ostvarit će klub čiji juniori i kadeti osvoje u zbroju najviše bodova u LIGI za prvaka koju će igrati po četiri prvoplasirana kluba iz 1. ZNL istok i 1. ZNL zapad. Ako je zbroj bodova jednak, pravo na kvalifikacije ostvarit će klub čiji su kadeti bolje plasirani.


Raspored i rezultati utakmica - proljeće 2014. (2. dio)

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
09.03.2014. ŠPANSKO II - ČULINEC
12 : 2
15.03.2014. ČULINEC - STUD. GRAD 0 : 3
09.03.2014. POLET - slobodan
15.03.2014. CONCORDIA - SAVA/Z 4 : 1
09.03.2014. CRO.PRIGORJE - NUR
2 : 2
15.03.2014. IVANJA REKA – PRIGORJE/Ž 8 : 0
08.03.2014. .KAŠINA - PREČKO
13 : 1
15.03.2014. PREČKO – ŠPARTA ELEKTRA 2 : 2
15.04.2014. ŠPARTA ELEKTRA - IVANJA REKA-odg.
1 : 2
15.03.2014. NUR - KAŠINA 2 : 3
09.03.2014. PRIGORJE/Ž - CONCORDIA
1 : 1
15.03.2014. CRO.PRIGORJE - slobodno -
09.03.2014. SAVA/Z - STUD. GRAD
1 : 8
15.03.2014. ŠPANSKO II - POLET
2 : 1
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
23.03.2014. POLET - ČULINEC
19 : 0
30.03.2014. ČULINEC - CONCORDIA
5 : 3
23.03.2014. CRO.PRIGORJE - ŠPANSKO II
8 : 1
30.03.2014. IVANJA REKA - STUD.GRAD
2 : 1
22.03.2014. KAŠINA - slobodna
-
29.03.2014. PREČKO - SAVA/Z
3 : 5
23.03.2014. ŠPARTA ELEKTRA - NUR
2 : 6
30.03.2014. NUR - PRIGORJE/Ž
2 : 4
22.03.2014. PRIGORJE/Ž - PREČKO
8 : 1
29.03.2014. ŠPARTA ELEKTRA - slobodna
-
23.03.2014. SAVA/Z - IVANJA REKA
0 : 1
29.03.2014. ŠPANSKO II - KAŠINA
2 : 4
26.03.2014. STUD.GRAD - CONCORDIA
3 : 1
30.03.2014. POLET - CRO.PRIGORJE
6 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
06.04.2014 CRO.PRIGORJE - ČULINEC
5 : 1
13.04.2014. ČULINEC - IVANJA REKA
1 : 3
05.04.2014. KAŠINA - POLET
4 : 1
12.04.2014. PREČKO - CONCORDIA
2 : 2
06.04.2014 ŠPARTA ELEKTRA - ŠPANSKO II
2 : 2
13.04.2014. NUR - STUD.GRAD
5 : 2
05.04.2014. PRIGORJE/Ž - slobodna
12.04.2014. SAVA/Z - slobodna
06.04.2014 SAVA/Z - NUR
1 : 3
12.04.2014. ŠPANSKO II - PRIGORJE/Ž
6 : 3
05.04.2014. STUD.GRAD - PREČKO
9 : 1
13.04.2014. POLET - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 0
05.04.2014. CONCORDIA - IVANJA REKA
6 : 2
13.04.2014. CRO.PRIGORJE - KAŠINA
2 : 4
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
26.04.2014. KAŠINA - ČULINEC
3 : 0
04.05.2014. ČULINEC - PREČKO
2 : 0
27.04.2014. ŠPARTA ELEKTRA- CRO. PRIGORJE
1 : 2
04.05.2014. NUR - IVANJA REKA
3 : 4
26.04.2014. PRIGORJE/Ž - POLET
2 : 1
04.05.2014. CONCORDIA - slobodna
27.04.2014. SAVA/Z - ŠPANSKO II
1 : 9
04.05.2014. ŠPANSKO II - STUD.GRAD
3 : 4
26.04.2014. STUD.GRAD - slobodna
03.05.2014. POLET - SAVA/Z
5 : 0
26.04.2014. CONCORDIA - NUR
10 : 1
07.05.2014.. CRO.PRIGORJE - PRIGORJE/Ž
3 : 1
27.04.2014. IVANJA REKA - PREČKO
6 : 0
03.05.2014. KAŠINA - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 0
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
11.05.2014. ŠPARTA ELEKTRA- ČULINEC
4 : 1
17.05.2014. ČULINEC - NUR
6 : 2
10.05.2014. PRIGORJE/Ž - KAŠINA
1 : 3
18.05.2014 PREČKO - slobodan
11.05.2014. SAVA/Z - CRO.PRIGORJE
1 : 5
  ŠPANSKO II - IVANJA REKA
6 : 3
10.05.2014. STUD.GRAD - POLET
3 : 0
18.05.2014 POLET - CONCORDIA
6 : 1
10.05.2014. CONCORDIA - ŠPANSKO II
1 : 5
18.05.2014 CRO.PRIGORJE - STUD.GRAD
3 : 1
11.05.2014. IVANJA REKA - slobodna
-.
17.05.2014 KAŠINA - SAVA/Z
3 : 0
10.05.2014. PREČKO - NUR
5 : 1
18.05.2014 ŠPARTA ELEKTRA- PRIGORJE/Ž
1 : 4
Datum
11. kolo
Rez.
Datum
12. kolo
Rez.
24.05.2014. PRIGORJE/Ž - ČULINEC
11 : 0
01.06.2014. ČULINEC - slobodan
-
25.05.2014 SAVA/Z - ŠPARTA ELEKTRA
0 : 8
31.05.2014. ŠPANSKO II - NUR
8 : 5
24.05.2014. STUD.GRAD - KAŠINA
1 : 0
01.06.2014. POLET - PREČKO
8 : 0
04.06.2014. CONCORDIA - CRO.PRIGORJE
1 : 1
01.06.2014. CRO.PRIGORJE - IVANJA REKA
2 : 1
25.05.2014 IVANJA REKA - POLET
1 : 1
31.05.2014. KAŠINA - CONCORDIA
5 : 2
05.06.2014. PREČKO - ŠPANSKO II
0 : 6
01.06.2014. ŠPARTA ELEKTRA- STUD.GRAD
2 : 2
25.05.2014 NUR - slobodan
31.05.2014. PRIGORJE/Ž - SAVA/Z
9 : 2
Datum
13. kolo
Rez.
     
08.06.2014. SAVA/Z - ČULINEC
8 : 2
     
08.06.2014. STUD.GRAD - PRIGORJE/Ž
3 : 1
     
08.06.2014. CONCORDIA - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 4
     
15.06.2014. IVANJA REKA - KAŠINA
     
07.06.2014. PREČKO - CRO.PRIGORJE
5 : 4
     
08.06.2014. NUR - POLET
0 : 7
     
07.06.2014. ŠPANSKO II - slobodan
     

PROPOZICIJE

U drugom dijelu natjecateljske sezone 2013./2014. u Prvoj Z N L za kadete i juniore igrat će se (13 kola) jednokružno. Prvoplasirani klub u zbroju bodova kadeta i juniora moći će ako to bude u skladu s Propozicijama natjecanja Središta Zagreb kandidirati za sudjelovanje u natjecanju u najnižem rangu Liga Središta Zagreb.
NK «Bukovac» je odjavio juniorsku momčad, a Zelengaj i Sloga Gredelj su izmješteni u 2. Z N L za juniore.