Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA-ELEKTRA"

Kategorija : JUNIORI - Sezona 2012/2013.

Rang natjecanja: PRVA ZAGREBAČKA LIGA - ZAPAD

Trener: Ivan Bokulić

Popis igrača:

Neven Vereš, Josip Gal, Matej Relotić, Endy Prekpalaj, Đulijano Saljihi, Matija Jelić, Matija Pukšec, Tomislav Kaćunko, Lovro Trošić Vukoja, Borna Sabolić, Leo Kačavenda, Dominik Milošević i Dominik Sajtlik.


Tablica - sezona 2012/2013

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Maksimir
12
9
0
3
51
25
27
2. Lučko II
12
8
1
3
66
22
25
3. Nur
12
8
0
4
39
32
24
4. Polet
12
6
0
6
35
32
18
5. Zelengaj
12
5
0
7
25
48
15
6. Sava
12
4
0
8
20
44
12
7. Šparta Elektra
12
1
1
10
12
45
4

Rezultati odigranih utakmica u sezoni - jesen 2012/2013.

1.kolo (2. rujna 2012.)
Šparta Elektra - Maksimir
1-2
Sava - Polet
0-5
Nur - slobodan
-
Lučko II - Zelengaj
11-1
2.kolo (8./9. rujna 2012.)
Maksimir - Zelengaj
10-1
Lučko II - slobodno
-
Polet - Nur
1-3
Šparta Elektra - Sava
0-3
3.kolo (15./16. rujna 2012.)
Sava - Maksimir
3-2
Nur - Šparta Elektra
4-0
Lučko II - Polet
6-0
Zelengaj - slobodan
-
4.kolo (22./23. rujna 2012.)
Maksimir - slobodan
-
Polet - Zelengaj
2-1
Šparta Elektra - Lučko II
2-2
Sava - Nur
2-4
5.kolo (29./30. rujna 2012.)
Nur - Maksimir
3-0
Lučko II - Sava
6-1
Zelengaj - Šparta Elektra
3-1
Polet - slobodan
-
6.kolo (6./7. listopada 2012.)
Maksimir - Polet
6-2
Šparta Elektra - slobodna
-
Sava - Zelengaj
2-4
Nur - Lučko II
3-7
7.kolo (13./14. listopada 2012.)
Lučko II - Maksimir
2-4
Zelengaj - Nur
2-4
Sava - slobodna
-
Polet - Šparta Elektra
9-0
8.kolo (20./21. listopada 2012.)
Maksimir - Šparta Elektra
4-1
Polet - Sava
0-2
Nur - slobodan
-
Zelengaj - Lučko II (čl.76)
3-0
9.kolo (27. listopada 2012.)
Zelengaj - Maksimir
2 - 4
Lučko II - slobodan
-
Nur - Polet ( 10.11.)
7 - 1
Sava - Šparta Elektra (28.10)
4 - 1
10.kolo (4. studenog 2012.)
Maksimir - Sava
7 - 2
Šparta Elektra - Nur
3 - 1
Polet - Lučko II
0 - 8
Zelengaj - slobodan
-

Rezultati utakmica u sezoni - proljeće 2012/2013.

11.kolo Rez 12.kolo Rez
Maksimir - slobodan
Maksimir - Nur
4 - 2
Zelengaj - Polet (01.04)
0 - 10
Sava - Lučko II
0 - 3
Lučko II - Šparta Elektra (20.03)
7 : 2
Šparta Elektra - Zelengaj
1 - 4
Nur - Sava (27.03)
8 - 1
Polet - slobodan
13.kolo (06.04.2013.)   14.kolo (14.04.2013.)  
Polet - Maksimir (07.04.2013.)
3 - 2
Maksimir - Lučko II      
6 - 3
Šparta Elektra - slobodna
Nur - Zelengaj      
3 - 0
Zelengaj - Sava
4 - 0
Sava Z - slobodna
Lučko II - Nur
11 - 0
Šparta Elektra - Polet         
0 - 2

NAPOMENA: U ligu juniora i kadeta za PRVAKA plasirale su se po četiri prvoplasirane momčadi iz svake skupine, a klubovi koji su se plasirali od petog do osmog mjesta igrati će u ligi juniora i kadeta za OPSTANAK ( poredak klubova se odredio na osnovu zbroja bodova juniora i kadeta ).

Liga za prvaka

1.kolo 20./21.04.2013. Rez 2.kolo Rez
Radnik II - Šparta Elektra
7 - 1
Šparta Elektra - Croatia Prigorje
0 - 3
Nur - Lučko II (član. 56)
0 - 3
Maksimir - Kašina
1 - 2
Kašina - Sesvetski Kraljevec
4 - 2
Sesvetski Kraljevec - Nur
7 - 0
Croatia Prigorje - Maksimir
0 - 3
Lučko II - Radnik II
2 - 2
3.kolo (04./05.05.2013.) Rez 4.kolo (11./12. 05.2013.) Rez
Lučko II - Šparta Elektra (05.05.)
3 - 0
Šparta Elektra - Kašina
2 - 3
Radnik II - Sesvetski Kraljevec
5 - 2
Croatia Prigorje - Nur
4 - 0
Nur - Maksimir
3 - 3
Maksimir - Radnik II
0 - 2
Kašina - Croatia Prigorje
1 - 0
Sesvetski Kraljevec - Lučko II
7 - 0
5.kolo (18./19.05.2013.) Rez 6.kolo (25./06.05.2013.) Rez
Sesv. Kraljevec - Šparta Elektra
7 - 0
Šparta Elektra - Nur
7 - 2
Lučko II - Maksimir
7 - 2
Kašina - Radnik II
2 - 0
Radnik II - Croatia Prigorje
9 - 1
Croatia Prigorje - Lučko II
3 - 8
Nur - Kašina
3 - 1
Maksimir - Sesvetski Kraljevec
1 - 3
7.kolo (01./02.06.2013.) Rez   Rez
Maksimir - Šparta Elektra 7 - 2    
Sesvetski Kraljevec - Croatia Prigorje 3 - 0    
Lučko II - Kašina (član. 15. Propoz.) 0 - 3    
Radnik II - Nur 4 - 1    


Tablica za prvaka

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Kašina
7
6
0
1
16
8
18
2. Radnik II (Sesvete)
7
5
1
1
32
9
16
3. Sesvetski Kraljevec
7
5
0
2
31
10
15
4. Lučko II
7
4
1
2
23
17
13
5. Maksimir (Zagreb)
7
2
1
4
18
19
7
6. Croatia Prigorje (Sesvete)
7
2
0
5
11
24
6
7. Šparta Elektra (Zagreb)
7
1
0
6
12
32
3
8 Nur (Zagreb) (-2)
7
1
1
5
8
32
1


Igra se dvokružno, a nakon četrnaestog kola po četiri prvoplasirane momčadi iz svake skupine igraju Ligu za prvaka po jednostrukom bod sustavu za poredak od prvog do osmog mjesta. Klubovi koji su se plasirali od petog do osmog mjesta igraju Ligu za opstanak. Poredak klubova određuje se na osnovu zbroja bodova juniora i kadeta. Ako je zbroj bodova jednak bolji plasman ima klub čiji su kadeti bolje plasirani.

Ekipa Vocora je odustala od daljnjeg takmičenja.